Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni Szczecin w IV lidze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 14/09/2007 22:47

  independent napisał:  


Straszne aaaa2 dzieci ze szkoly podstawowej operuja juz o wiele lepszymi haslami :D



nie straszne-> zenujace.
PS. zalezy czyje dzieci.


independent
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6222 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 14/09/2007 23:00

  CzK napisał:  

  independent napisał:  


Straszne aaaa2 dzieci ze szkoly podstawowej operuja juz o wiele lepszymi haslami :D



nie straszne-> zenujace.
PS. zalezy czyje dzieci.



psss...przestan czlowieku tu umoralniac myslisz ze moze ktos sie nawruci po twojim gdybaniu... a i bym zapomnial bez odbioru !!!


Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6367 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 14/09/2007 23:29

  chrisxx napisał:  

  independent napisał:  
Jak podaje serwis MM SZCZECIN.PL Do Szczecina wybiera się kilkudziesięcioosobowa grupa sympatyków Sławy.
czyzby pierwsza wizyta kibicow gosci na naszym stadionie w tym sezonie ??? zobaczymy jutro. :D



O ile pamiętam z Manowa też byli...



Byli nawet z flagą i z barwami. Tylko że siedzieli na VIP-ach. Myśle, że tak bedzie z resztą drużyn, które przyjadą w małej grupce. A te kilkanaście osób to mała grupka. A jeśli nie na sektorze VIP, to pewnie i tak bedą "incognito".
ps. Przed Manowem byli chłopaki z Energetyka na krytej i nawet dopingowali swój zespół. (ale to trzeba brać troche z dystansem w końcu Gryfino to nasz fc)


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
NLx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8224 dni

**




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 15/09/2007 00:05

  independent napisał:  

  CzK napisał:  

  independent napisał:  


Straszne aaaa2 dzieci ze szkoly podstawowej operuja juz o wiele lepszymi haslami :D



nie straszne-> zenujace.
PS. zalezy czyje dzieci.



psss...przestan czlowieku tu umoralniac myslisz ze moze ktos sie nawruci po twojim gdybaniu... a i bym zapomnial bez odbioru !!!



psss... przestan czlowieku tu pierdolic i zejdz tam gdzie twoje miejsce czyli na dno... a i bym zapomnial bez odbioru !!!


za plecami psów myśliwskich cała masa
PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 15/09/2007 00:37

  independent napisał:  

  CzK napisał:  

  independent napisał:  


Straszne aaaa2 dzieci ze szkoly podstawowej operuja juz o wiele lepszymi haslami :D



nie straszne-> zenujace.
PS. zalezy czyje dzieci.



psss...przestan czlowieku tu umoralniac myslisz ze moze ktos sie nawruci po twojim gdybaniu... a i bym zapomnial bez odbioru !!!



Ciebie to najpierw powinno sie nauczyc pisac, juz wiem skad ten przyklad z podstawowka...


kumpel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6071 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 15/09/2007 06:07

  CzK napisał:  

  kumpel napisał:  

  kumpel napisał:  

  kacper01 napisał:  
czytajac to forum nasunelo mi pyatnie : dlaczego wiekszosc podnieca sie tymi wyjazdami ? podnieca was wyjazd i wywolywanie atrakcji w malych miasteczkach lub wioskach??wywolywanie burd? pokazanie ze jest sie wielkim?? nasmiewanie sie z prezesow ktorzy nie chca was u siebie to sa ci Wielcy kibice Wielkiej Pogoni??
a moze mozna to skwitowac poprostu : jaka liga tacy kibice .......



Pojechałeś ostro ale jest w tym troche wyfdaje mi się:)



Oczywiście jest w tym troche racji



Macie panowie oboje racje, dzisiejsza agresja na stadionach to zlo...
Ciezko tez podniecac sie wyjazdami, bo do tej pory byly tylko dwa.
i na koniec jezeli komus chcecie zwracac uwage to zacznijcie od Siebie nawzajem bo czytajac wasze podpisy:

1) sto procent gotowości ulica we krwi,skurwysynu nigdy z tego nie kpij

2)Pogoń grac!!!!!!!!! kurwa mać!!!!!!!!

to chyba Wy jestescie zaintersowani tymi "atrakcjami" i tym wszystkim co tam napisales. Skad w was tyle agresji...



No i prosze znalazła się przyzwoitka hehehe


Bo blanty mnie nie trują, jak nigdy mnie nie truły, tu mi skrusz to jaramy...
Bartas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7484 dni

****




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 15/09/2007 10:42
Kacper jak nie byłeś to nie zrozumiesz

Kumpel na ch... sie wpisujesz z tak głupimi tekstami


Bolo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6103 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 15/09/2007 15:07

  NN napisał:  
Kacper jak nie byłeś to nie zrozumiesz

Kumpel na ch... sie wpisujesz z tak głupimi tekstami



Cos ostatnio widze ze nie spiewasz na Pogoni. Oj popraw sie popraw... :D Mirek


kacper01
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7828 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 15/09/2007 17:07
widze ze sporo osob znalazlo swoje odbicie w moich przypuszczeniach.... troche to martwi....
jedyne co moge sobie zarzucic to ten moj opis. Tak , przyznaje jest prostacki ale powstal kilka lat temu po jednym z meczow ale z drugiej strony czy on nie pasuje do prostackiej postawy kibicow????


Od razu zaznacze nie wszyscy tacy sa ale jeden prostak robi jako logo dla 100 innych to jest tzw. public relation


M.J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6093 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 15/09/2007 18:55

  kacper01 napisał:  
widze ze sporo osob znalazlo swoje odbicie w moich przypuszczeniach.... troche to martwi....
jedyne co moge sobie zarzucic to ten moj opis. Tak , przyznaje jest prostacki ale powstal kilka lat temu po jednym z meczow ale z drugiej strony czy on nie pasuje do prostackiej postawy kibicow????


Od razu zaznacze nie wszyscy tacy sa ale jeden prostak robi jako logo dla 100 innych to jest tzw. public relation



opis pasuje do Ciebie


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7228 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 15/09/2007 19:52
Jak na lidera to przynajmniej parę ładnych zagrań w ataku pokazali - poza tym równie słabi jak ich poprzednicy.
Cieszy, że znów skuteczność na dobrym poziomie - martwi, że po przerwie naszym grajkom wybitnie odechciało się grać i zafundowali nam prawdziwe flaki z olejem.
Ale na tę nudę niektórzy chyba znaleźli sobie coś lepszego do roboty...


szczepaneq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6074 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 15/09/2007 20:03

  Bzyku napisał:  
Jak na lidera to przynajmniej parę ładnych zagrań w ataku pokazali - poza tym równie słabi jak ich poprzednicy.
Cieszy, że znów skuteczność na dobrym poziomie - martwi, że po przerwie naszym grajkom wybitnie odechciało się grać i zafundowali nam prawdziwe flaki z olejem.
Ale na tę nudę niektórzy chyba znaleźli sobie coś lepszego do roboty...



No własnie o co chodzilo w tym calym zamieszaniu?

No w II połowie rzeczywiscie flaki z olejem, ale byc moze prowadzac 3-0 odpuscili sobie zeby zachowac troche wiecej sil.


WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 15/09/2007 20:29
szmule sie bily;)


Amat victoria curam
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7389 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 15/09/2007 20:32

  WM napisał:  
szmule sie bily;)



Atrakcja stulecia nie ma co..

Co do samego meczu to wiele powiedzieć nie mogę, bo niezbyt uważnie go oglądałem. Dobrze, że Przewoźniak się wreszcie odblokował i strzela, ale szkoda paru akcji z drugiej połowy. Znów z dobrej strony pokazał się Rydzak, który szalał na skrzydle.
Sława nie miała stałego fragmentu gry i Pogoń kończy mecz z czystym kontem ;)


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6893 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 15/09/2007 20:47
Mam prośbę do osób, które są w kontakcie z naszym spikerem...chodzi mi o Jego teksty typu: "Pogoń zagra w bordowo granatowych barwach" oraz "Bordowo granatowi" Te teksty pojawiają się od meczu z Przecławiem do dzisiejszego włącznie. Może ktoś Go uświadomić, że to nie są barwy Pogoni. Strasznie to "kuję" w uszy...

A co do meczu - pierwsza połowa dobra (ładne akcyjki z ładnymi brameczkami) Druga połówka już gorsza, Sława nawet miała 2 bardzo dobre szanse na bramki - mieliśmy w tym czasie mnóstwo szczęścia.
Doping zdecydowanie lepszy w wersji wolnej - bardzo dobrze to wychodzi i o wiele lepiej brzmi!

Sytuacja na koronie stadionu...Bez komentarza


phoenix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6233 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 15/09/2007 21:22
no a czerwono niebieskie?? mi sie zawsze zdawalo ze To my fani Pogoni granatowo bordowi


Dobre chłopaki reprezentują JP.
Wszyscy razem JP.
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7389 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 15/09/2007 21:23

  phoenix napisał:  
no a czerwono niebieskie?? mi sie zawsze zdawalo ze To my fani Pogoni granatowo bordowi



" granatowo bordowi ", a nie "bordowo granatowi" - to różnica.


Muzzy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7621 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 15/09/2007 21:24
Tymczasem Pogoń wygrała dziś z Lechem 4:0... ;)


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7163 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 15/09/2007 22:38
Ciekawa i zagadkowa ta nasza liga; w zeszłym tygodniu Victoria Sianów remisuje u siebie ze Sławą by dziś polec w Rewalu 1:7 które to remisuje w poprzedniej kolejce z outsiderem czyli Stalą Szczecin oczy dobra dosyć rozkminek...
na mecz spózniłem się parenaście minut i... jakież było miłe zaskoczenie gdy na telebimie ujrzałem już dwa do przodu, rzeczywiście druga połowa mniej emocjonująca...warto wspomnieć słówko o debiutującej fladze Golęcino ;)

Ostatnio edytowany przez: 1973, 15 września 2007, 22:46 [1 raz(y)]


pogoniarz13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6477 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 15/09/2007 22:38
Wie Ktos Gdzie wkoncu ten mecz z Lechem Czaplinek u nas czy u nich? :D


Na Zawsze w Moim Sercu POGOŃ SZCZECIN
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005