Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni Szczecin w IV lidze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7160 dni

***




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 15/04/2008 22:44

  kiko napisał:  

  szpadelek1985 napisał:  

  benny napisał:  
na godzine 15.00 nie bylo juz 200 darmowych i 36 platnych po 5 zł.



No to nie najgorzej,Ja liczę,że przynajmniej przeskoczymy 500 w najgorszym razie.



Kto miał kupić to już kupił 300-350 max... to i tak 1/3 tego co przychodzi na Twardowskiego...



Po co takie teksty ? Frekwencje ocenisz po meczu a nie kilka dni przed.


www.sectorshop.net
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6393 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 15/04/2008 22:57

  Czarny napisał:  

  kiko napisał:  

  szpadelek1985 napisał:  

  benny napisał:  
na godzine 15.00 nie bylo juz 200 darmowych i 36 platnych po 5 zł.



No to nie najgorzej,Ja liczę,że przynajmniej przeskoczymy 500 w najgorszym razie.



Kto miał kupić to już kupił 300-350 max... to i tak 1/3 tego co przychodzi na Twardowskiego...



Po co takie teksty ? Frekwencje ocenisz po meczu a nie kilka dni przed.



spokojnie chciałem tylko pozbawić złudzeń kolegę co liczy na cuda..


NLx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8244 dni

**




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 15/04/2008 23:05

  kiko napisał:  

  Czarny napisał:  

  kiko napisał:  

  szpadelek1985 napisał:  

  benny napisał:  
na godzine 15.00 nie bylo juz 200 darmowych i 36 platnych po 5 zł.



No to nie najgorzej,Ja liczę,że przynajmniej przeskoczymy 500 w najgorszym razie.



Kto miał kupić to już kupił 300-350 max... to i tak 1/3 tego co przychodzi na Twardowskiego...



Po co takie teksty ? Frekwencje ocenisz po meczu a nie kilka dni przed.



spokojnie chciałem tylko pozbawić złudzeń kolegę co liczy na cuda..



500 osob to bedzie cud twoim zdaniem?


za plecami psów myśliwskich cała masa
Bartas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7504 dni

****




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 15/04/2008 23:35
Będzie ile będzie. Ważne żeby te 500 co będzie pokazało się z kibicowskiej jak najlepszej strony.

Ostatnio edytowany przez: Bartas, 15 kwietnia 2008, 23:42 [1 raz(y)]


kaloryfer
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6153 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 16/04/2008 01:08

  NN napisał:  
Będzie ile będzie. Ważne żeby te 500 co będzie pokazało się z kibicowskiej jak najlepszej strony.



I to jest idealna puenta...500 osób w mocnej ekipe,oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu.


bo(L)ek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7170 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 16/04/2008 01:25

  szpadelek1985 napisał:  

  NN napisał:  
Będzie ile będzie. Ważne żeby te 500 co będzie pokazało się z kibicowskiej jak najlepszej strony.



I to jest idealna puenta...500 osób w mocnej ekipe,oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu.



a moze byc negatywne znaczenie "mocna ekipa " ?


Ko nie pije,ten kapuje
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6910 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 16/04/2008 08:59
W niektorych serwisach podali ze na ostatnim meczu u siebie bylo nas okolo 700, i gdzies mniej wiecej tyle pojedzie do pyrzyc ,przeciez jada tez osoby spoza Szczecina i nie wszyscy kupuja bilety....

co roku to samo pierdolenie, jak kupic bilet czy paszport moze byc,co z dojazdem? a wystarczy spojrzec na stronke PKS,autobus do pyrzyc jezdzi co 30-40min...


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7831 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 16/04/2008 10:46
co sie matwicie o liczbe kibicow w pyrzycach, wazna jakosc, a nie ilosc;p


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Outsider
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5846 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 16/04/2008 11:14
Słyszałem, że miał być wspólny odjazd spod stacji Lotos (DUO) na Płoni o godz. 12.30, ale coś się namieszało i każdy jedzie na własną rękę ?


"Dopóki walczysz jesteś zwycieżcą" - Augustyn z Hipomy
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6910 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 16/04/2008 11:26

  Outsider napisał:  
Słyszałem, że miał być wspólny odjazd spod stacji Lotos (DUO) na Płoni o godz. 12.30, ale coś się namieszało i każdy jedzie na własną rękę ?



a z ktorej komendy jestes?


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6758 dni

****




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 16/04/2008 11:57

  Randall McMurphy napisał:  

  Outsider napisał:  
Słyszałem, że miał być wspólny odjazd spod stacji Lotos (DUO) na Płoni o godz. 12.30, ale coś się namieszało i każdy jedzie na własną rękę ?



a z ktorej komendy jestes?




czemu drwisz z niedoinformowanego kolegi? przeciez moze wiedziec ze sie ustawiamy wszyscy o 11 pod makro, a do pyrzyc jedziemy przez gryfino bo jesazcze na lagune zajechać chcemy:D! TAKZE KOLEGO OUTSIDERZE, NIE ZAPOMNIJ O CZEPKU


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Outsider
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5846 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 16/04/2008 13:36

  Randall McMurphy napisał:  

  Outsider napisał:  
Słyszałem, że miał być wspólny odjazd spod stacji Lotos (DUO) na Płoni o godz. 12.30, ale coś się namieszało i każdy jedzie na własną rękę ?



a z ktorej komendy jestes?



A to jakiś grzech się zapytać ? Po prostu organizator zapewniał o zorganizowaniu bezpłatnego przejazdu autokarami, a teraz mam wiedzę, że się z tego wycofał. Chodzi o to, że jest zorganizowany odrębny, strzeżony parking pod samą bramą stadionu dla kibiców Pogoni. Miejscowi muszą przyjść pieszo, a niezorganizowani będą "krążyli: po mieście wposzukiwaniu miejsc parkingowych.


"Dopóki walczysz jesteś zwycieżcą" - Augustyn z Hipomy
Jo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6620 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 16/04/2008 14:12
Na meczu w sobotę w Pyrzycach ma być koło 2,500 kibiców do 3,000 więc stadion się rozleci tyle ludzi na stadionie w Pyrzycach było chyba na meczu Pogoń - Lech , jeszcze do tego jak zaczniecie robić rozróbę wpadać na murawie zrobi się nie ciekawie.

No i pojedynek fan klub Sokoła kontra Pogoni tylko że sokoła ma piosenki ściągnięte od was heehe :))


Warszawa !!!!!! Warszawa , Warszawa CWKS Legia !!!!!!!!!!!! Warszawa , Warszawa !!!!!
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7902 dni

**




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 16/04/2008 14:37

  Outsider napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  

  Outsider napisał:  
Słyszałem, że miał być wspólny odjazd spod stacji Lotos (DUO) na Płoni o godz. 12.30, ale coś się namieszało i każdy jedzie na własną rękę ?



a z ktorej komendy jestes?



A to jakiś grzech się zapytać ? Po prostu organizator zapewniał o zorganizowaniu bezpłatnego przejazdu autokarami, a teraz mam wiedzę, że się z tego wycofał. Chodzi o to, że jest zorganizowany odrębny, strzeżony parking pod samą bramą stadionu dla kibiców Pogoni. Miejscowi muszą przyjść pieszo, a niezorganizowani będą "krążyli: po mieście wposzukiwaniu miejsc parkingowych.



jest napisane jak wol, ze na stacji DUO odbedzie sie gielda wolnych miejsc, zreszta tak jest zawsze, a na zbiorke przyjedzie ten co chce. Gdzie Ty wyczytales, ze organizator zapewnial zorganizowanie bezplatnego przejazdu to ja nie wiem.


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
TymoN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6951 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 16/04/2008 20:09
del.


TymoN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6951 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 16/04/2008 20:12

  Shivan napisał:  

  Outsider napisał:  


A to jakiś grzech się zapytać ? Po prostu organizator zapewniał o zorganizowaniu bezpłatnego przejazdu autokarami, a teraz mam wiedzę, że się z tego wycofał. Chodzi o to, że jest zorganizowany odrębny, strzeżony parking pod samą bramą stadionu dla kibiców Pogoni. Miejscowi muszą przyjść pieszo, a niezorganizowani będą "krążyli: po mieście wposzukiwaniu miejsc parkingowych.



jest napisane jak wol, ze na stacji DUO odbedzie sie gielda wolnych miejsc, zreszta tak jest zawsze, a na zbiorke przyjedzie ten co chce. Gdzie Ty wyczytales, ze organizator zapewnial zorganizowanie bezplatnego przejazdu to ja nie wiem.




Obawiam się, że wyczytał to...
tutaj hahaha


  lub_czasopisma napisał:  

  WiernyPogoni napisał:  
I tak więcej osób nie pojedzie. Na Pogoń troszkę 1000+ przychodzi, a na wyjazd pojadą? Pomyśl ;]

A tak w ogóle, to wie ktoś jak z dojazdem? Coś zorganizują dla kibiców, czy samemu trzeba organizować transport?


bądz o 10 pod realem na ku słońcu tam się organizujemy na wyjazd beda podstawione specjalne darmowe autobusy 5min po kazdej równej godzinie np 10.05, 11.05 etc



E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6093 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 16/04/2008 20:18
Wynik meczu 2-1. Fartem
A druga sprawa to :

  mmszczecin.pl napisał:  
23 kwietnia Pogoń Szczecin zagra w Sławnie ze Sławą. Gospodarze przygotowali dla szczecińskich kibiców 200 biletów.
Wejściówki kosztują 25 zł. Można je kupować od poniedziałku w siedzibie Pogoni przy ul. Karłowicza.


To chyba żart


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6548 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 16/04/2008 20:32

  Endrjus napisał:  
Wynik meczu 2-1. Fartem
A druga sprawa to :

  mmszczecin.pl napisał:  
23 kwietnia Pogoń Szczecin zagra w Sławnie ze Sławą. Gospodarze przygotowali dla szczecińskich kibiców 200 biletów.
Wejściówki kosztują 25 zł. Można je kupować od poniedziałku w siedzibie Pogoni przy ul. Karłowicza.


To chyba żart



wygrana i tyle w temacie-takie mecze muszą sie zdarzać.a jeseli idzie o wejściówke na sławe to zakrawa o kpiny-ktoś znow robi nas w bambaluko...chyba na przekór trzeba bedzie tam pojechać i wejść za free


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
19WTJ89
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6110 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 16/04/2008 20:33
Niestety nie jest to żart również my kibice Sławy jesteśmy oburzeni tą sytuacją. Na nic zdały się nasze rozmowy z zarządem na temat tego meczu i niestety nie pojawimy się na stadionie uderzono w nas tak samo jak i w kibiców Pogoni Szczecin . 25 zł to cena za którą wszedłbym na każdy mecz naszej EKSTRAKLASY a w IV lidze nei oczukujmy się poziom nie wymaga płacenia takiej kwoty . Zarząd tłumaczy się wynajęciem ochrony , policja płacze i szykuje sie jak na wojne , wszyscy srają ogniem i w taki oto sposób wymyslili cene zaporową dla kibica . Zamiast promowac sport oni odstraszają . Przykre że debilni ludzie niszczą piękno fuTBolu i zabierają kibicą to co najpiekniejsze.


SłAWA SłAWNO !!!
Marynarzyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6239 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 16/04/2008 20:35
Co do dzisiejszego meczu to najwazniejsze,ze wygralismy...Natomiast co do cen biletow na Slawę to mowiac krotko przegiecie


POGOŃ & LEGIA
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005