Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni Szczecin w IV lidze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7208 dni

***




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 12/08/2007 10:40
Na pewno był to Adam Wosik... min.: policki dziennikarz [:


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7377 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 12/08/2007 12:27
za mało strzałów, może lepiej by to wyglądało gdyby grało 2 zawodników z przodu. Ale ogólnie pare dobrych akcji, mogli spokojnie wygrać. Wogóle sie inaczej patrzy na takie mecze, gdzie po boisku biegają "swoi"... dawno tego nie było.

Na duży "+" moim zdaniem zasłużył Rydzak.


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7389 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 12/08/2007 12:42

  Plum napisał:  
Na pewno był to Adam Wosik... min.: policki dziennikarz [:



Swoją drogą według mnie wypadł bardzo fajnie, potrafił zagrzać (czasami) resztę stadionu do śpiewu i zabawy - oby tak dalej.

Dobry wybór muzyki na wejście, według mnie Quo Vadis pasuje jak ulał. No i nareszcie nie leci ta badziewna muzyka po golu (albo jej nie dosłyszałem).

Ostatnio edytowany przez: eF^, 12 sierpnia 2007, 12:51 [1 raz(y)]


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7051 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 12/08/2007 14:10
Nawet niezle to wygladalo biorac pod uwage brak podstawowych pomocnikow(Parzy , Bilinski,.No i rzucal sie w oczy brak dobrego napastnika. Komarowi czegos brakuje. Sam Kowal to bedzie za malo . Potrzeby jest ktos jeszcze.


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6210 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 12/08/2007 15:26

  goral1982 napisał:  
Nawet niezle to wygladalo biorac pod uwage brak podstawowych pomocnikow(Parzy , Bilinski,.No i rzucal sie w oczy brak dobrego napastnika. Komarowi czegos brakuje. Sam Kowal to bedzie za malo . Potrzeby jest ktos jeszcze.



Komarowi brakuje przede wszystkim umiejętności-gość naprawde jest tragiczny


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6197 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 12/08/2007 16:28
hmm..mam taka uwage jeśli mozna bo sie potworzyły 2 równoległe tematy propos Pogoni w IV lidze :P na temat konkretnego spotkania moznaby jak dawniej zakladac osobny temacik a tak wszyscy pisza i tu i tu i sie bałagan robi:P


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Yahoo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6084 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 12/08/2007 16:29
komar nie bardzo, o sile ataku bedzie stanowil przewozniak i kowal tak bynajmniej mi sie wydaje.
Obrona powinna byc Julcimar Walburg Skrzypek i Matlak to bylbym spokojny ze nikt ich w IV lidze nie przejdzie. Widze ze sa tylko problemy ze stalymi fragmentami gry bo po nich tracimy bramki. Jak sie to poprawi to bedziemy wygrywac bez problemu


ZAWSZE Z POGONIĄ !
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6528 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 12/08/2007 16:41

  Yahoo napisał:  
komar nie bardzo, o sile ataku bedzie stanowil przewozniak i kowal tak bynajmniej mi sie wydaje.
Obrona powinna byc Julcimar Walburg Skrzypek i Matlak to bylbym spokojny ze nikt ich w IV lidze nie przejdzie. Widze ze sa tylko problemy ze stalymi fragmentami gry bo po nich tracimy bramki. Jak sie to poprawi to bedziemy wygrywac bez problemu



ale mimo wszystko uważam że przydałby sie jakis doświarczony napastnik tak troszke po 30 nie bede pisał nazwiks bo i po co jesty ich tylu. a jeśli idzie o obrone to wcale przynajmniej z tego co widziałem wcale nie jestem jej pewnie-Walburg nigdy nie miałem o nim dobrego zdania,Julcimar o ile naprawde bedzie grał u nas nie wiadomo w jakiej jest formie wszak okres przygotowawczy przespany i jedynie moze sie przydac na środek sezony,Matlak-no cóż z całym szacunkiem ale coraz słabszy,kondycja i co gorsze zaangażowanie juz nie te a Skrzypek tez musi dojsc do siebie po kontuzji wszak nie od dzis wiadomo że to czesta zmora tego zawodnika. Reasumując skład mamy obiecującego bramkarza ale daleko mu do oceny jako dobry-doświadczoną obrone ale wcale nie tak pewną, pomoc narazie mgliska formacja i ciężko cos o niej napisac i perspektywiczny atak ale nieskuteczny póki co...ale tak naprawde coś wiecej można o tym zespole napisać tak po 10 kolejce...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
christoph
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7923 dni

**




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 12/08/2007 16:48
Dla mnie Walburg zawsze był drewniany i nadal jest nawet w 4 lidze. Wczoraj nie zanotował ani jednego celnego podania i tracił przez to dużo piłek. Nie rozumiem tych co go chwalą albo podają jako pewny punkt. Jak dla mnie to on jest pierwszy do wymiany. Matlak wczoraj tez bardzo słabo. Tak w ogóle to strasznie powolna gra i tak jakoś bez pomysłu. Ja wiem, że to tylko 4 liga ale jeśli chcemy o coś walczyć to nie można grać na stojąco...


Dziękuję :)
katharsis
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7341 dni

**




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 12/08/2007 16:57
Filmik z oprawy


ligowiec.net team
Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6823 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 12/08/2007 18:08

  nowa od nowa napisał:  

  goral1982 napisał:  
Nawet niezle to wygladalo biorac pod uwage brak podstawowych pomocnikow(Parzy , Bilinski,.No i rzucal sie w oczy brak dobrego napastnika. Komarowi czegos brakuje. Sam Kowal to bedzie za malo . Potrzeby jest ktos jeszcze.



Komarowi brakuje przede wszystkim umiejętności-gość naprawde jest tragiczny


Proponuje najpierw wybrać się na mecz a dopiero potem cokolwiek komentować!!!


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
Przemk0
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 12/08/2007 18:20
Nie wiem dlaczego część osób pisze że Victoria była słabsza.. moim zdaniem z przebiegu spotkania zasłużyła na remis spokojnie, a przy odrobinie szczęścia mogli wywalczyć zwycięstwo. Szczególnie widać było dobrą postawę w 70-89 minucie gdzie potrafili przytrzymac pilke kiedy trzeba bylo i zaraz przyspieszyc w dobrym momencie i zrobic zagrozenie pod bramka Pogoni.

W Pogoni zaś nie było pomocy praktycznie.. słabo to wyglądało przy stanie 1:1 .. Mozna wszystko tłumaczyć brakiem kilku zawodników czy też brakiem zgrania ale nie da się wytłumaczyć tego że zespół poderwał się dopiero w 90 minucie. Szkoda bo można było te 2:1 wymęczyć gdyby przycisneli wcześniej.

Straciliśmy 2pkt na starcie i widać, że spacerkiem tej ligi nie przejdziemy.. czekam na następne mecze.


Pogoń
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6210 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 12/08/2007 18:20

  Kevin_007 napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  goral1982 napisał:  
Nawet niezle to wygladalo biorac pod uwage brak podstawowych pomocnikow(Parzy , Bilinski,.No i rzucal sie w oczy brak dobrego napastnika. Komarowi czegos brakuje. Sam Kowal to bedzie za malo . Potrzeby jest ktos jeszcze.



Komarowi brakuje przede wszystkim umiejętności-gość naprawde jest tragiczny


Proponuje najpierw wybrać się na mecz a dopiero potem cokolwiek komentować!!!



mam pójsc na mecz powiadasz?hmmm no gość cudownie wczoraj grał nie ma co...a w sparingach z Policami to normalnie był gwiazda potykajac sie o własne nogi a te pudło z metra w koncuwce z KP to normalnie majsterszyk.moze to jakis Twoj kolega mnie to wali poprostu widze ze na takich ludzi nie ma co stawiac i tyle


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7208 dni

***




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 12/08/2007 18:23
To, że Komar zagrał słabo to fakt. Inaczej nie zostałby zmieniony. Tak samo mówił treneer na konferencji po meczowej. Ale z drugiej strony nie zapominajmy, że to dopiero pierwszy mecz, kadra dość osłabiona przed meczem i w ogóle cała drużyna budowana w pośpiechu. Ważne jest to, że grają młodzi chłopcy z regionu... że jest normalnie...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
G.
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6369 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 12/08/2007 19:41

  nowa od nowa napisał:  

  Kevin_007 napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  goral1982 napisał:  
Nawet niezle to wygladalo biorac pod uwage brak podstawowych pomocnikow(Parzy , Bilinski,.No i rzucal sie w oczy brak dobrego napastnika. Komarowi czegos brakuje. Sam Kowal to bedzie za malo . Potrzeby jest ktos jeszcze.



Komarowi brakuje przede wszystkim umiejętności-gość naprawde jest tragiczny


Proponuje najpierw wybrać się na mecz a dopiero potem cokolwiek komentować!!!



mam pójsc na mecz powiadasz?hmmm no gość cudownie wczoraj grał nie ma co...a w sparingach z Policami to normalnie był gwiazda potykajac sie o własne nogi a te pudło z metra w koncuwce z KP to normalnie majsterszyk.moze to jakis Twoj kolega mnie to wali poprostu widze ze na takich ludzi nie ma co stawiac i tyle




Zamiast iść na mecz ,to może lepiej poucz się ortografii ;)


Obrazek jpg wstawiony na forum
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6210 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 12/08/2007 19:52

  Goral* napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  Kevin_007 napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  goral1982 napisał:  
Nawet niezle to wygladalo biorac pod uwage brak podstawowych pomocnikow(Parzy , Bilinski,.No i rzucal sie w oczy brak dobrego napastnika. Komarowi czegos brakuje. Sam Kowal to bedzie za malo . Potrzeby jest ktos jeszcze.



Komarowi brakuje przede wszystkim umiejętności-gość naprawde jest tragiczny


Proponuje najpierw wybrać się na mecz a dopiero potem cokolwiek komentować!!!



mam pójsc na mecz powiadasz?hmmm no gość cudownie wczoraj grał nie ma co...a w sparingach z Policami to normalnie był gwiazda potykajac sie o własne nogi a te pudło z metra w koncuwce z KP to normalnie majsterszyk.moze to jakis Twoj kolega mnie to wali poprostu widze ze na takich ludzi nie ma co stawiac i tyle




Zamiast iść na mecz ,to może lepiej poucz się ortografii ;)



wiesz co mnie drażni najbardziej? to że ktoś nie mając argumentów merytorycznych próbuje czepiać sie ortografi. tylko po co,pytam sie? to że zrobiłem lapsus w jednym słowie? wiec zamiast imputować sobie Kopalińskiego zajmij sie lepiej grą swojego klubu i poszczególnych zawodników
ps. a teraz ile zrobiłem błenduf?


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7026 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 12/08/2007 20:00
skończ już pisać tutaj i popisz sobie w komentarzach na v.pl


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
szczepaneq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6074 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 12/08/2007 20:33
na V-ce był bardzo trafny komentarz o ile pamiętam p. Uflanda, zgadzam się z nim w 100%. Jak na to, że w szczecińskim zespole brakowało 5 zawodników z czego kilku jak nie wszyscy zagrali by w I squadzie, że zespół jest w budowie, że był budowany w pośpiechu, remis po niezłej grze wcale nie jest dla mnie większym zaskoczeniem, a Ci wszyscy co tylko potrafią marudzić po kilku kolejkach przekonają się że to była jedyna droga, taką mam przynajmniej nadzieje.... :)

Co do kibiców, to lepiej się prezentowaliśmy niż za czasów Ptaqa, z resztą nie ma co się dziwić, wtedy było zniechęcenie a czasem nawet wstręt i mimo że na stadion proporcjonalnie przyszło mało kibiców stworzyliśmy świetną atmosfere, myśle że gdyby obyło sie bez deszczu słynny taniec "labada..." wyszedł by dużo okazalej, ale i tak nie było źle :)

Na duży + spiker, który potrafił nawiązać kontakt z kibicami ;]

Komar rzeczywiście nie pokazał się z dobrej strony, brakowało Bilińskiego, Parzego i Kowala, a jeśli do tego doszedł by Julcimar to jestem peeeełen optymizmu :)

pzdr i witam, to mój 1st post ;]


SISMIC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7048 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 12/08/2007 20:36

  nowa od nowa napisał:  

  Goral* napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  Kevin_007 napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  goral1982 napisał:  
Nawet niezle to wygladalo biorac pod uwage brak podstawowych pomocnikow(Parzy , Bilinski,.No i rzucal sie w oczy brak dobrego napastnika. Komarowi czegos brakuje. Sam Kowal to bedzie za malo . Potrzeby jest ktos jeszcze.



Komarowi brakuje przede wszystkim umiejętności-gość naprawde jest tragiczny


Proponuje najpierw wybrać się na mecz a dopiero potem cokolwiek komentować!!!



mam pójsc na mecz powiadasz?hmmm no gość cudownie wczoraj grał nie ma co...a w sparingach z Policami to normalnie był gwiazda potykajac sie o własne nogi a te pudło z metra w koncuwce z KP to normalnie majsterszyk.moze to jakis Twoj kolega mnie to wali poprostu widze ze na takich ludzi nie ma co stawiac i tyle




Zamiast iść na mecz ,to może lepiej poucz się ortografii ;)



wiesz co mnie drażni najbardziej? to że ktoś nie mając argumentów merytorycznych próbuje czepiać sie ortografi. tylko po co,pytam sie? to że zrobiłem lapsus w jednym słowie? wiec zamiast imputować sobie Kopalińskiego zajmij sie lepiej grą swojego klubu i poszczególnych zawodników
ps. a teraz ile zrobiłem błenduf?



A widzisz, znalazł się..


Szczecińska albo żadna!
bo(L)ek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7150 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 12/08/2007 20:41
Dobra skonczcie juz pierdolic o błedach. Są gdzies moze do sciagniecia bramki z tego meczu ?


Ko nie pije,ten kapuje
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005