Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni Szczecin w IV lidze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
tomek77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5985 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 13/11/2007 23:11
[cytat=Pszczółek][cytat=Vega]



Zwyciężca IV ligi zachodniopomorskiej (wcale nie jest takie pewne, że będzie to Pogoń, z takim zaangażowaniem zawodników i umiejętonościami ternerów) zagra mecz barażowy z kimś z następujących IV lig:



trochę wiary! kto ma wierzyć jeśli, nie my?!


"MY PORTOWCY, MY PORTOWCY NASZ CHARAKTER SIŁĄ JEST!!!"
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7162 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 15/11/2007 22:57
Jeszcze coś ode mnie z Lechem Czaplinek ;)

http://pl.youtube.com/watch?v=svKZ1MwcY84


JuStyNa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6787 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 16/11/2007 08:28
http://www.youtube.com/watch?v=0RlJTdiyd1A podsumowanie rundy jesiennej ;) Kilka fot przypominających miłe klimaty...:)


Nerson48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6162 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 19/11/2007 15:39
Nie zakladam nowego tematu bo nie ma sensu . Dzis na Pogoń online :


  Cytat:  
Władze szczecińskiej Pogoni zaprojektowały nowy herb dla klubu.
Kibice nie akceptują projektu. Ich zdaniem logo jest inne niż używane w ostatnich latach.



Widzial ktos moze ten herb ???


Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6978 dni

***




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 19/11/2007 15:52

  (L)ukasz . napisał:  
Nie zakladam nowego tematu bo nie ma sensu . Dzis na Pogoń online :


  Cytat:  
Władze szczecińskiej Pogoni zaprojektowały nowy herb dla klubu.
Kibice nie akceptują projektu. Ich zdaniem logo jest inne niż używane w ostatnich latach.



Widzial ktos moze ten herb ???



Link był w innym temacie. Herb jest TUTAJ


Against modern wszystko!
Nerson48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6162 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 19/11/2007 19:47

  Lord napisał:  

  (L)ukasz . napisał:  
Nie zakladam nowego tematu bo nie ma sensu . Dzis na Pogoń online :


  Cytat:  
Władze szczecińskiej Pogoni zaprojektowały nowy herb dla klubu.
Kibice nie akceptują projektu. Ich zdaniem logo jest inne niż używane w ostatnich latach.



Widzial ktos moze ten herb ???



Link był w innym temacie. Herb jest TUTAJ



dzieki wielkie :D


Suchar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6622 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 21/11/2007 14:30
Pogon przegrywa z Flota w Swinoujsciu w meczu sparingowym 1:4 (0:1).


gregm
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6656 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 21/11/2007 14:58

  Suchar napisał:  
Pogon przegrywa z Flota w Swinoujsciu w meczu sparingowym 1:4 (0:1).



chyba raczej 1:3 za Polskim Radiem Szczecin


WIARA BęDZIE W NAS TRWAć!!!
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7616 dni

**




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 21/11/2007 15:58
Dokładnie Flota wygrała 3:1


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7388 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 21/11/2007 19:01

  Cytat:  

S: Doświadczonych również. Jesteśmy już praktycznie dogadani z Chifonem, zgłosił się do nas Julcimar i chętnie widzielibyśmy Pawła Drumlaka.



hehe..


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7207 dni

***




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 21/11/2007 19:46

  eF^ napisał:  

  Cytat:  

S: Doświadczonych również. Jesteśmy już praktycznie dogadani z Chifonem, zgłosił się do nas Julcimar i chętnie widzielibyśmy Pawła Drumlaka.



hehe..



Chętnie widzieliby Drumlaka? Po co? Już nawet nie tylko powody poza sporotwe, ale czy koleś gdzieś teraz występuje, a raczej czy przez ostatnie pół roku trenował? heh...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
JuStyNa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6787 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 22/11/2007 23:27
Jak podaje portal 90minut.pl Kotwica Kołobrzeg i Rega-Merida Trzebiatów będą rywalami Pogoni Szczecin w spotkaniach sparingowych przygotowujących zespół do rundy wiosennej IV ligi.
Do pojedynku z Kotwicą dojdzie 20 lutego w Kołobrzegu, a z Regą w nieznanym jeszcze miejscu 27 lutego.

Jestem bardzo zadowolona:) Mam nadzieje, że data z Regą nie ulegnie zmianie:) Zawsze chciałam mecz w dniu urodzin :) i proszę bardzo:P ale zostało jeszcze trochę czasu także nie ma co cieszyć się na zapas. Czekamy na transfery, są 2 obozy przygotowawcze - dużo pracy i w przyszłej rundzie liczę na wygraną z astrą i rewanż na Błękitnych.


Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6366 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 24/11/2007 16:44
A ja licze na liczny wyjazd do Dębna w przyszłej rundzie.;D

Jestem ciekaw własnie ile tych "wyjazdów" nas czeka. Pamiętacie zapowiedzi np Sławy Sławno, że w przyszłej rundzie zagramy na ich stadionie... mi sie wydaje że to małoprawdopodobne chyba, że mają takiego burmistrza jak w Ustroniu hehe...


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7616 dni

**




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 26/11/2007 10:35
W styczniu podczas obozu w Pogorzelicy Pogoń także zagra najprawdopodobniej w Kamieniu z Gryfem.


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6527 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 02/12/2007 15:05
- Jeżeli nie uda się awansować do II ligi, to nie chcę wyobrażać sobie, co się stanie z klubem - powiedział Artur Kałużny, prezes Pogoni.
zastanawiam sie co poeta miał na myśloi mówiąc że nie wie co sie stanie z klubem-czy to nie aby jakieś de ja wu? chyba juz to przerabialiśmy. wieć niech pan Kałużny lepiej waży słowa..


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7207 dni

***




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 02/12/2007 22:26

  anathema napisał:  
- Jeżeli nie uda się awansować do II ligi, to nie chcę wyobrażać sobie, co się stanie z klubem - powiedział Artur Kałużny, prezes Pogoni.
zastanawiam sie co poeta miał na myśloi mówiąc że nie wie co sie stanie z klubem-czy to nie aby jakieś de ja wu? chyba juz to przerabialiśmy. wieć niech pan Kałużny lepiej waży słowa..



Wypowiedź zaciągnięta z ostatniej konferencji prasowej... chcodziło o to, że nikt nie wyobraża sobie, że nie awansujemy, tylko przez nieporadność językową tak to zabrzmiało...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6527 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 02/12/2007 22:33

  Plum napisał:  

  anathema napisał:  
- Jeżeli nie uda się awansować do II ligi, to nie chcę wyobrażać sobie, co się stanie z klubem - powiedział Artur Kałużny, prezes Pogoni.
zastanawiam sie co poeta miał na myśloi mówiąc że nie wie co sie stanie z klubem-czy to nie aby jakieś de ja wu? chyba juz to przerabialiśmy. wieć niech pan Kałużny lepiej waży słowa..



Wypowiedź zaciągnięta z ostatniej konferencji prasowej... chcodziło o to, że nikt nie wyobraża sobie, że nie awansujemy, tylko przez nieporadność językową tak to zabrzmiało...



nie doszukując sie drugiego dna,a majac w pamięci wszystko co działo sie wokół klubu człowiek waży każde słowa wypowiedziane przez decydentów. nawet jak są wyrwane z kontekstu ;) a że to jest tylko sport i każdą ewentualność niestety trzeba brać pod uwagę włącznie z powinięciem sie nogi. owszem trzeba być dobrej myśli,ale co jakby awans okazał sie niewypałem? chciałbym skonkretyzowania poglądów i na tą ewentualność panów włodarzy


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Kr(L)
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6516 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 09/12/2007 22:20
generalnie wiadomo mniej więcej kiedy rozpocznie sie runda wiosenna?


WIE(L)KOPOLANIE
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7207 dni

***




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 09/12/2007 22:36

  Kr(L) napisał:  
generalnie wiadomo mniej więcej kiedy rozpocznie sie runda wiosenna?



Generalnie to pierwszy wiosenny mecz zaplanowany jest na 15 marca...
Mamy grać wtedy z Victorią Przecław... ale co oni znowy wymyślą to nie wiadomo... [:

Ostatnio edytowany przez: Plum, 10 grudnia 2007, 15:20 [1 raz(y)]


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6978 dni

***




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 09/12/2007 22:37

  Cytat:  
generalnie wiadomo mniej więcej kiedy rozpocznie sie runda wiosenna?


najbliższa kolejka rozpisana jest na 15 marca


Against modern wszystko!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005