Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni Szczecin w IV lidze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Elton
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6219 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 05/05/2008 20:49
Nie szkoda mi 6zł bo zawsze kupuje bilet za 11zł, ale są tacy którzy są zwolennikami Gastronomików uwierz mi.Jest ich mało, ale są tacy niektórzy się sprzedali za akredytacje dziennikarskie nie mam zamiaru wymieniać tutaj nazwisk bo i tak sie będą wypierać tego co pisze.


DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6094 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 05/05/2008 20:58
No właśnie jest ich mało, więc o co chodzi ? ;)


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6094 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 05/05/2008 21:02
tu nie chodzi tez o kasę, jeśli Pogoń miala by lepszy skald to nawet bym zapłacił 15 zł. za bilet.
Ale żeby oni grali piękny football i wygrywali każdy mecz z 8-0:)
Gastronomicy jeśli by zainwestowali w Pogoń to by się im zwróciło.
A nie tak tylko ciągną.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7410 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 05/05/2008 21:19
Myślę, że jednym z czynników odstraszających do przybycia na mecz jest brak emocji, bo zazwyczaj kopanina a przeciwnik naprawdę gra kiszkę, albo broniąc się całą drużyną albo tylko momentami pokazując jakąś akcję.

Środowy mecz może to bez wątpienia zmienić bo Flota jest przeciwnikiem dużo mocniejszym od drużyn z którymi dotychczas graliśmy w IV lidze.


E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6094 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 05/05/2008 21:22

  eF^ napisał:  
Środowy mecz może to bez wątpienia zmienić bo Flota jest przeciwnikiem dużo mocniejszym od drużyn z którymi dotychczas graliśmy w IV lidze.


Przyjdzie ci z 2tys. ludzi na Flote, Pogoń przegra i na Stali znowu będzie katastrofa. Pogoń wygra i na stali bedzie z 1tys. ludzi:(


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7229 dni

***




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 05/05/2008 21:46

  Endrjus napisał:  

  eF^ napisał:  
Środowy mecz może to bez wątpienia zmienić bo Flota jest przeciwnikiem dużo mocniejszym od drużyn z którymi dotychczas graliśmy w IV lidze.


Przyjdzie ci z 2tys. ludzi na Flote, Pogoń przegra i na Stali znowu będzie katastrofa. Pogoń wygra i na stali bedzie z 1tys. ludzi:(



Sorki, ale na mecze Stali teraz przychodzi całkiem sporo ludzi i spodziewam się większej frekwencji na derbach... zobaczycie...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7500 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 05/05/2008 22:00
Elton troche za dużo emocji :) Ogarnij się i rozejrzyj wkoło. Kogo ty chcesz namówić na grę w 4 lidze? Może tylko weterana u schyłku kariery lub nieopierzonego młokosa. Hajs to jedno, ale czas stracony na kopaniu po nogach w regionalnej lidze to drugie. Nawet przeciętny trzecioligowiec w sile wieku i o zdrowych zmysłach będzie miał większe ambicje niż walka o awans do zreformowanej 2 ligi. A życie piłkarza płynie szybko. Dlatego na razie trzeba zacisnąć zęby i wynajdywać wynalazki z regionu.

A co do gastrosponsorów to przecież logiczne, że te ziomki nie pociągną Pogoni tak wysoko jakbyśmy tego chcieli. Zreformowana 1 liga i nowa ekstraklasa są raczej poza ich finansowymi możliwościami. Ale powolutku, będzie awans to będziemy szukać kogoś z bardziej zasobną kieszenią. A na razie doceńmy to, że w ogóle komuś chciało się w ten "biznes" w ciemno włożyć kilka groszy


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6094 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 05/05/2008 22:01

  Plum napisał:  

Sorki, ale na mecze Stali teraz przychodzi całkiem sporo ludzi i spodziewam się większej frekwencji na derbach... zobaczycie...


Dobra przyjdą bo derby. A ile się spodziewasz?? 5tys.?? a potem znowu to samo bedzie:(


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7229 dni

***




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 05/05/2008 22:33

  Elton napisał:  
Nie szkoda mi 6zł bo zawsze kupuje bilet za 11zł, ale są tacy którzy są zwolennikami Gastronomików uwierz mi.Jest ich mało, ale są tacy niektórzy się sprzedali za akredytacje dziennikarskie nie mam zamiaru wymieniać tutaj nazwisk bo i tak sie będą wypierać tego co pisze.



Zastanów się co Ty piszesz... bez odbioru...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Elton
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6219 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 05/05/2008 22:43

  Plum napisał:  

  Elton napisał:  
Nie szkoda mi 6zł bo zawsze kupuje bilet za 11zł, ale są tacy którzy są zwolennikami Gastronomików uwierz mi.Jest ich mało, ale są tacy niektórzy się sprzedali za akredytacje dziennikarskie nie mam zamiaru wymieniać tutaj nazwisk bo i tak sie będą wypierać tego co pisze.



Zastanów się co Ty piszesz... bez odbioru...



Co ja pisze? samą prawde panie Plum


E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6094 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 05/05/2008 22:52

  Cytat:  
Nie lada niespodziankę dla fanów przygotował zarząd Pogoni Szczecin.
– Na środowe i sobotnie mecze przygotowaliśmy promocję dla kibiców.
Bilety na cały stadion będą w cenie 4 + 1 złotych czyli 5 złotych – mówi wiceprezes Pogoni Grzegorz Smolny.


A nie mówiłem ze obniżą:D


.Krzysiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7126 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 05/05/2008 23:40

  Endrjus napisał:  

  Cytat:  
Nie lada niespodziankę dla fanów przygotował zarząd Pogoni Szczecin.
– Na środowe i sobotnie mecze przygotowaliśmy promocję dla kibiców.
Bilety na cały stadion będą w cenie 4 + 1 złotych czyli 5 złotych – mówi wiceprezes Pogoni Grzegorz Smolny.


A nie mówiłem ze obniżą:D



Jebłem na plecy :D


E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6094 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 05/05/2008 23:44

  .:Krzysiek:. napisał:  
Jebłem na plecy :D "Nie lada niespodziankę" :D


Tak samo jak ja. Zaszaleli prezesi :D


AM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7032 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 05/05/2008 23:49

  Endrjus napisał:  

  .:Krzysiek:. napisał:  
Jebłem na plecy :D "Nie lada niespodziankę" :D


Tak samo jak ja. Zaszaleli prezesi :D



nie lada :) - trzeba było zrobić za 5,99 :) Nie no liczy się gest :) Marketing na plus :D


http://nurek-poszukiwania.home.pl/home/
E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6094 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 05/05/2008 23:52
|^^^^^^^^^^^^^||..|"
| ZIMNE PIWKO..||...||""|""___
| ______________ |||I__|__I___|)
|(@) |(@)"""**|(@)(@)***** |(@)

Powinni jeszcze podstawić pod stadionem:)


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6394 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 05/05/2008 23:53
http://ligowiec.net/news/14225-1000-biletow-dla-kibicow-pogoni.html

Nareszcie jakiś porządny wyjazd może wyjdzie.


Elton
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6219 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 06/05/2008 00:02

  Endrjus napisał:  

  Cytat:  
Nie lada niespodziankę dla fanów przygotował zarząd Pogoni Szczecin.
– Na środowe i sobotnie mecze przygotowaliśmy promocję dla kibiców.
Bilety na cały stadion będą w cenie 4 + 1 złotych czyli 5 złotych – mówi wiceprezes Pogoni Grzegorz Smolny.


A nie mówiłem ze obniżą:D



Trzeba przyznać, że Gastronomicy mają gest obniżając cenę biletów oby tylko przez to nie zbankrutowali haha.Bez kitu promocja dla kibiców brawo też dla ''wspaniałego'' marketingu to napewno dzięki Marcie Barańskiej haha.


Nerson48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6184 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 06/05/2008 00:23
Uwazaj bo jeszcze zbankrutują przez to :P


DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6094 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 06/05/2008 08:38
Brawo, zdobyli się na wielki "gest" :D


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6024 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 06/05/2008 11:54
Ale marudy z Was. Żałuję, że mnie nie będzie na tym meczu. Cieszę się z tej obiżki, może tak już będzie na stałe.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005