Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni Szczecin w IV lidze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6094 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 13/05/2008 15:12

  JuStyNa napisał:  

  DeeMeN. napisał:  
Na 2 godziny przed którymś z meczy widziałem go w Galaxy ... Wiem, to też jest człowiek ale po sklepach nie musi chodzić w dniu meczu ...



nie przesadzasz? Co za różnica czy chodzi sobie po sklepach czy nie i w jaki dzień?! Skoro był 2 godziny przed meczem to zapewne nie miał grać w ów meczu... a jeśli miał to nie Tobie go rozliczać...



Właśnie grał w ów meczu, bodajże w drugiej połowie wszedł ... Powiedz mi czy chodząc po sklepie potrafiłabyś skoncentrować sie w 100% na meczu ? A potem Skóra płacze, że mu Kuras grać nie daje.


  Cytat:  
Za renomowany zespół uchodzi także lider grupy pomorskiej - Bałtyk Gdynia.
- Na Pogoń trafić na pewno nie chcemy. Wszyscy wiemy, jak bardzo na awansie zależy całemu Szczecinowi - uważa Jerzy Jastrzębowski, trener Bałtyku. - Mam jednak stały kontakt z byłym trenerem Pogoni, moim dawnym piłkarzem - Marcinem Kaczmarkiem. Obiecał mi, że jeśli trafimy na szczecinian, to udzieli kilku wskazówek.



Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6832 dni

****




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 13/05/2008 15:28
jeśli chodzi o Skóre to we wtorkowe wieczory mozecie spotkac go w Tigerze,jak ktos zamiast trenowac sie opierda... to nie ma co liczyc na dobra gre, a do Justyny...mysle ze kibice maja prawo rozliczac pilkarzykow...


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
BS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6474 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 13/05/2008 15:50
Witam . Jutro wyjazd do Pyrzyc , odległość wprawdzie niewielka ale czy jest może organizowany jakiś wspólny wypad ekipy jadącej autami ? Spod pleciugi czy innego miejsca , czy po prostu spotykamy sie wszyscy na miejscu ?
pozdrawiam

Jeszcze jedno pytanie , jeżeli ktoś jest zorientowany to mógłby okreslić jakim mniej więcej zainteresowaniem cieszą się bilety na mecz w Stargardzie ?


MAX1
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5822 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 13/05/2008 15:57
podobno idzie 50-100 biletów dziennie na mecz w Stargardzie, ale pewnie najwięcej zostanie sprzedanych w czwartek i piątek


JuStyNa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6809 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 13/05/2008 17:17
Rozliczony to on będzie, a w sumie jest przez trenera. Chyba to oczywiste. A generalnie ja nie wnikam gdzie i kiedy go można spotkać. Co on robi to jest tylko i wyłącznie jego sprawa.
Po prostu irytują mnie takie podsumowania. Osobiście gdyby ktoś powiedział, że mój występ w turnieju był słaby dlatego, że 2 godziny przed widział mnie ktoś w sklepie...? Proszę was. To jest kwestia treningu i nastawienia.

Ostatnio edytowany przez: JuStyNa, 13 maja 2008, 17:26 [1 raz(y)]


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7410 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 13/05/2008 17:32

  JuStyNa napisał:  
Rozliczony to on będzie, a w sumie jest przez trenera. Chyba to oczywiste. A generalnie ja nie wnikam gdzie i kiedy go można spotkać. Co on robi to jest tylko i wyłącznie jego sprawa.
Po prostu irytują mnie takie podsumowania. Osobiście gdyby ktoś powiedział, że mój występ w turnieju był słaby dlatego, że 2 godziny przed widział mnie ktoś w sklepie...? Proszę was. To jest kwestia treningu i nastawienia.



Zupełnie nie masz racji. Piłkarz to jego zawód i powinien poważnie do niego podchodzić, niech się zdecyduje czy imprezuje czy chce się rozwijać bo to się wzajemnie wyklucza. Na imprezy jest czas (np. po zakończeniu sezonu, po wygraniu ligi czy pucharu) ale nie przesadzajmy. Alkohol naprawdę nie sprzyja piłkarskiemu rozwojowi, i mimo tego że on pewnie nie czuje się gorzej to kondycję na pewno ma przez to gorszą, nie uważam że chleje na umór bo tego nie wiem, ale jeśli ja sam go czasem widuje w klubach to naprawdę musi być tam częstym bywalcem.


JuStyNa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6809 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 13/05/2008 17:51
Pff... kolejny. Przeczytaj parę postów wyżej i zastanów sie do czego nawiązuje mój post. Jeśli sprawia Ci to trudność, to pisze tu - mianowicie chodzi mi o bezsensowny argument "czy chodząc po sklepie potrafiłabyś skoncentrować sie w 100% na meczu ".
A do tego, że grajek imprezuje świadczy o nim, i tu masz rację nadmierne używanie sobie nie współgra ze sportem.

Ostatnio edytowany przez: JuStyNa, 13 maja 2008, 17:56 [1 raz(y)]


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7410 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 13/05/2008 18:07
Nie interesuje mnie co pisałaś wcześniej, nawiązywałem do tego:


  Cytat:  
A generalnie ja nie wnikam gdzie i kiedy go można spotkać. Co on robi to jest tylko i wyłącznie jego sprawa.



Z mojej strony koniec tematu, nie unoś się tak, peace.


P.1948.S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7032 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 13/05/2008 18:27
Czy wie ktos moze o której odjezdzaja jutro ostatnie PKS z Pyrzyc ?


DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6094 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 13/05/2008 18:35

  JuStyNa napisał:  
Pff... kolejny. Przeczytaj parę postów wyżej i zastanów sie do czego nawiązuje mój post. Jeśli sprawia Ci to trudność, to pisze tu - mianowicie chodzi mi o bezsensowny argument "czy chodząc po sklepie potrafiłabyś skoncentrować sie w 100% na meczu ".
A do tego, że grajek imprezuje świadczy o nim, i tu masz rację nadmierne używanie sobie nie współgra ze sportem.



Ja się będę dalej trzymał swoich racji ;)


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
Felek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5857 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 13/05/2008 18:44
ja jutro kupuje bilecik do Stargardu. Mam nadzieję, że fajnie będzie :D a jedziemy tam jakąś zorganizowaną grupą?


Jo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6621 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 13/05/2008 20:18
ile jutro was się wybiera do Pyrzyc możemy liczyć na to co dzisiaj było w meczu Legia - Wisła w 76 min. :D


Warszawa !!!!!! Warszawa , Warszawa CWKS Legia !!!!!!!!!!!! Warszawa , Warszawa !!!!!
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5858 dni

**




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 13/05/2008 20:24

  feleck93 napisał:  
ja jutro kupuje bilecik do Stargardu. Mam nadzieję, że fajnie będzie :D a jedziemy tam jakąś zorganizowaną grupą?



jasne!
przecież na onet.pl dzisiaj było info że MW organizuje specjał, albo dla co wybrednych Smolny z Kałużnym będą wozić swoimi samochodami :) na jakim ty świecie żyjesz że o tym nie wiesz?
ps. oczywiście zimny bosman gratis


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5858 dni

**




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 13/05/2008 20:25

  feleck93 napisał:  
ja jutro kupuje bilecik do Stargardu. Mam nadzieję, że fajnie będzie :D a jedziemy tam jakąś zorganizowaną grupą?



jasne!
przecież na onet.pl dzisiaj było info że MW organizuje specjał, albo dla co wybrednych Smolny z Kałużnym będą wozić swoimi samochodami :) na jakim ty świecie żyjesz że o tym nie wiesz?
ps. oczywiście zimny bosman gratis


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5858 dni

**




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 13/05/2008 20:26

  feleck93 napisał:  
ja jutro kupuje bilecik do Stargardu. Mam nadzieję, że fajnie będzie :D a jedziemy tam jakąś zorganizowaną grupą?



jasne!
przecież na onet.pl dzisiaj było info że MW organizuje specjał, albo dla co wybrednych Smolny z Kałużnym będą wozić swoimi samochodami :) na jakim ty świecie żyjesz że o tym nie wiesz?
ps. oczywiście zimny bosman gratis


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5858 dni

**




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 13/05/2008 20:29
sory za potrojne posty ale nie wiem jak to sie stalo


Pawel211
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7324 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 13/05/2008 20:39
Jedzie jutro jakaś kolumna samochodów do Pyrzyc ? Jak tak to o której i skąd ? :)


Cris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6533 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 13/05/2008 20:53

  maks napisał:  
Czy wie ktos moze o której odjezdzaja jutro ostatnie PKS z Pyrzyc ?



podbijam


Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7000 dni

***




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 13/05/2008 21:02

  Roger napisał:  
ile jutro was się wybiera do Pyrzyc możemy liczyć na to co dzisiaj było w meczu Legia - Wisła w 76 min. :D



no pewnie. Tylko my zaczniemy Cię klepać w 2 minucie a skończymy w 90'.


Against modern wszystko!
POGOŃ 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5820 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 13/05/2008 21:06
z tego co sie dziś orientowałem ostatni autobus z pyrzyc wyjeżdża o 20:30 bilet kosztuje 6,60


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005