Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni Szczecin w IV lidze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7078 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 08/11/2007 19:36

  kiko napisał:  
Następny mecz z Victorią Przecław odbędzie się na Twardowskiego?



Gdzies czytalem(chyba GW) , ze w Lasku Arkonskim . Ale , ile w tym prawdy to nie wiem.


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7235 dni

***




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 09/11/2007 13:52

  goral1982 napisał:  

  kiko napisał:  
Następny mecz z Victorią Przecław odbędzie się na Twardowskiego?



Gdzies czytalem(chyba GW) , ze w Lasku Arkonskim . Ale , ile w tym prawdy to nie wiem.



Victoria Przecław chciała zagrać ten mecz w Lasku Arkońskim jako gospodarz, ale policja po wizytacji nie wyraziła zgody. Przecław nie chce też grać na Twardowskiego, więc możliwe, że mecz zostanie przełożony na wiosnę...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6998 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 10/11/2007 19:20
wrażenia po meczu z Czaplinkiem, jak wchodziłem na stadion i zobaczyłem na tablicy świetlnej Pogoń-Lech to aż mi się łezka w oku zakręciła i jeszcze rywale grali w niebieskich strojach.... To prawie tak jakbyśmy ograli pyry;p A poważnie wygrała Pogoń bo innej opcji nie było,ale widac gołym okiem że im się nie chciało zwyczajnie i jeszcze ten cudowny Przewoźniak;) (mam na myśli jedną konkretną sytuacje) A tak po za tym to okrutnie zmarzłem....no i mam plakat:D


POGOŃ 100% SZCZECIN
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7416 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 10/11/2007 19:26
Lech nie pokazał zupełnie nic, tragicznie grali (do tego ich mega długa ławka rezerwowych).

Pogoń musiała mecz wygrać i wygrała bez problemów. Świetny mecz Tomka Parzego (2 asysty i 1 bardzo ładny gol), bardzo dobry Tomka Rydzaka i Radka Bilińskiego. No i nareszcie bramkarz na poziomie, ta jego interwencja kiedy strzelał z główki jeden z zawodników Czaplinka była naprawdę kapitalna, nie licząc jednego wyplucia piłki bardzo pewny występ.

Skórski do rezerw


DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6100 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 10/11/2007 20:28
Mi się za to bardzo podobała sytuacja kiedy piłkarze dziękowali sektorowi 11 i 12 za doping i kiedy to Tomek Judkowiak zaczął się bawić razem z nami - kibicami ! Wielki szacunek dla niego ! ;)


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7416 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 10/11/2007 20:44
Na uwagę zasługują (po raz kolejny) bardzo fajne oprawy - ta pierwsza z dymami niebiesko czerwonymi i druga na młynie ;] - brawo chłopaki!


Paula19mks
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6100 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 10/11/2007 21:21
Widać po naszych pilkarzach ze maja juz dosc rundy wiec niech ona sie jak najszybciej skonczy;Da co do meczu kolejne 3 punkty ciesza..Pogoń miała wygrać i to zrobiła duze brawa dla Tomka Parzego rozkrecil sie chlopak:)


Zawsze w moim sercu tylko Pogoń Szczecinska!
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7190 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 10/11/2007 21:30
Sam meczyk nie stał na wysokim poziomie ale najważniejsze ze trzy punkty można dopisać i do marca możemy spać spokojnie (no chyba że mecz z Victorią dojdzie do skutku),paradoksalnie im mniej ludzi tym ciekawiej na trybunach; doping,oprawa,jedno i drugie dzisiaj na duży plus ;)
a ogólnie kurewsko zimno...


EEeeooOO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6093 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 11/11/2007 19:32
Mam takie moze dla niektorych glupie pytanie :D mogl by mi ktos opisac na czym polegac bedzie utworzenie nowej 2,3 ligi?

Pozdrawiam


phoenix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6260 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 11/11/2007 19:57

  EEeeooOO napisał:  
Mam takie moze dla niektorych glupie pytanie :D mogl by mi ktos opisac na czym polegac bedzie utworzenie nowej 2,3 ligi?

Pozdrawiam



polega na tym ze teraz jest
-I liga(orange ekstraklsa)
-II liga
-III liga
-IV liga
itd.
a bedzie tak
-Orange ekstraklasa
-I liga
-II liga
-III liga
itd,
czyli jak dobrze pojdzie to za rok o tej porze bedziemy zegnac runde jesienną II ligi


Dobre chłopaki reprezentują JP.
Wszyscy razem JP.
Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6958 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 11/11/2007 19:58

  EEeeooOO napisał:  
Mam takie moze dla niektorych glupie pytanie :D mogl by mi ktos opisac na czym polegac bedzie utworzenie nowej 2,3 ligi?

Pozdrawiam



Obecna pierwsza liga będzie nazwana "Ekstraklasą", obecna druga liga będzie "Pierwszą ligą" . Obecnie istniejące cztery grupy 3ciej ligii zostaną połączone we dwie grupy, i nazwane "Drugą ligą". 16 grup obecnej 4ligi zostanie połączone w 8 grup i tak jak w wyższych ligach nazwa zmieniona na "Trzecią ligę" Coś na wzór ligii niemieckiej czy Premier League, szkoda że tylko z nazwy ;)


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7416 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 11/11/2007 20:01
Czyli jak teraz utrzymamy to pierwsze miejsce w lidze IV to gramy baraż o wejście do ligi III (późniejszej II) ?


phoenix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6260 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 11/11/2007 20:06

  eF^ napisał:  
Czyli jak teraz utrzymamy to pierwsze miejsce w lidze IV to gramy baraż o wejście do ligi III (późniejszej II) ?



zal bedzie jak w barazach trafimy na rezerwy np. Lechi Gdańsk, bo taka mozliwosc jest chyba


Dobre chłopaki reprezentują JP.
Wszyscy razem JP.
Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6958 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 11/11/2007 20:14

  phoenix napisał:  

  eF^ napisał:  
Czyli jak teraz utrzymamy to pierwsze miejsce w lidze IV to gramy baraż o wejście do ligi III (późniejszej II) ?



zal bedzie jak w barazach trafimy na rezerwy np. Lechi Gdańsk, bo taka mozliwosc jest chyba



Lub na Sparte Świdnica (16 meczy wygranych w swojej grupie, jeden remis), Ruch Radzionków, Gks Tychy, Aluminium Konin.


V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8144 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 11/11/2007 23:19

  Krokus napisał:  

  phoenix napisał:  

  eF^ napisał:  
Czyli jak teraz utrzymamy to pierwsze miejsce w lidze IV to gramy baraż o wejście do ligi III (późniejszej II) ?



zal bedzie jak w barazach trafimy na rezerwy np. Lechi Gdańsk, bo taka mozliwosc jest chyba



Lub na Sparte Świdnica (16 meczy wygranych w swojej grupie, jeden remis), Ruch Radzionków, Gks Tychy, Aluminium Konin.



Na Lechie raczej nie mamy szans trafic- musiala by ich pierwsza druzyna awansowac do Ekstraklasy aby rezerwy mogly wyzej awansowac chyba. Ale trafic chyba mozemy na Unie Tarnow cos mi sie o uszy obilo...


MKS
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7644 dni

**




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 12/11/2007 08:58

  Vega napisał:  


Na Lechie raczej nie mamy szans trafic- musiala by ich pierwsza druzyna awansowac do Ekstraklasy aby rezerwy mogly wyzej awansowac chyba. Ale trafic chyba mozemy na Unie Tarnow cos mi sie o uszy obilo...



Zwyciężca IV ligi zachodniopomorskiej (wcale nie jest takie pewne, że będzie to Pogoń, z takim zaangażowaniem zawodników i umiejętonościami ternerów) zagra mecz barażowy z kimś z następujących IV lig:

* pomorska: - obecny lider Bałtyk Gdynia (bilans 11 2 3)
* kujawsko-pomorska - lider Chemik Bydgoszcz (bilans 11 3 2)
* wielkopolska - są dwie grupy, w których prowadzą odpowiednio Aluminium Konin (12 2 3) i Sparta Oborniki (14 3 0). Najpierw liderzy tych 2 grup zagrają ze sobą
* dolnośląska - lider Polonia/Sparta Świdnica (16 1 0)
* lubuska - lider Czarni Żagań (11 2 2)
* opolska - lider Ruch Zdzieszowice (12 2 1)
* śląska - są dwie grupy, w których prowadzą odpowiednio Ruch Radzionków (bilans: 11 3 2) i Energetyk ROW Rybnik (bilans 12 3 1). Najpierw liderzy tych 2 grup zagrają ze sobą


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
AL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6814 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 12/11/2007 18:24

  Pszczółek napisał:  

  Vega napisał:  


Na Lechie raczej nie mamy szans trafic- musiala by ich pierwsza druzyna awansowac do Ekstraklasy aby rezerwy mogly wyzej awansowac chyba. Ale trafic chyba mozemy na Unie Tarnow cos mi sie o uszy obilo...



Zwyciężca IV ligi zachodniopomorskiej (wcale nie jest takie pewne, że będzie to Pogoń, z takim zaangażowaniem zawodników i umiejętonościami ternerów) zagra mecz barażowy z kimś z następujących IV lig:

* pomorska: - obecny lider Bałtyk Gdynia (bilans 11 2 3)
* kujawsko-pomorska - lider Chemik Bydgoszcz (bilans 11 3 2)
* wielkopolska - są dwie grupy, w których prowadzą odpowiednio Aluminium ??? Konin (12 2 3) i Sparta Oborniki (14 3 0). Najpierw liderzy tych 2 grup zagrają ze sobą
* dolnośląska - lider Polonia/Sparta Świdnica (16 1 0)
* lubuska - lider Czarni Żagań (11 2 2)
* opolska - lider Ruch Zdzieszowice (12 2 1)
* śląska - są dwie grupy, w których prowadzą odpowiednio Ruch Radzionków (bilans: 11 3 2) i Energetyk ROW Rybnik (bilans 12 3 1). Najpierw liderzy tych 2 grup zagrają ze sobą



GóRNIK !!!


CENTRALNY WOJSKOWY KOCHANY SPORTOWY
Endless Vibe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7922 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 13/11/2007 08:59

  Pszczółek napisał:  

  Vega napisał:  


Na Lechie raczej nie mamy szans trafic- musiala by ich pierwsza druzyna awansowac do Ekstraklasy aby rezerwy mogly wyzej awansowac chyba. Ale trafic chyba mozemy na Unie Tarnow cos mi sie o uszy obilo...



Zwyciężca IV ligi zachodniopomorskiej (wcale nie jest takie pewne, że będzie to Pogoń, z takim zaangażowaniem zawodników i umiejętonościami ternerów) zagra mecz barażowy z kimś z następujących IV lig:

* pomorska: - obecny lider Bałtyk Gdynia (bilans 11 2 3)
* kujawsko-pomorska - lider Chemik Bydgoszcz (bilans 11 3 2)
* wielkopolska - są dwie grupy, w których prowadzą odpowiednio Aluminium Konin (12 2 3) i Sparta Oborniki (14 3 0). Najpierw liderzy tych 2 grup zagrają ze sobą
* dolnośląska - lider Polonia/Sparta Świdnica (16 1 0)
* lubuska - lider Czarni Żagań (11 2 2)
* opolska - lider Ruch Zdzieszowice (12 2 1)
* śląska - są dwie grupy, w których prowadzą odpowiednio Ruch Radzionków (bilans: 11 3 2) i Energetyk ROW Rybnik (bilans 12 3 1). Najpierw liderzy tych 2 grup zagrają ze sobą



Damy Rade :) Jak nie My to kto? - swoją drogą dobry mecz sie szykuje za pół roku i z 10 tys na stadionie :)


Po życia kres!
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7644 dni

**




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 13/11/2007 12:52

  Aris(L) napisał:  

  Pszczółek napisał:  

  Vega napisał:  


Na Lechie raczej nie mamy szans trafic- musiala by ich pierwsza druzyna awansowac do Ekstraklasy aby rezerwy mogly wyzej awansowac chyba. Ale trafic chyba mozemy na Unie Tarnow cos mi sie o uszy obilo...



Zwyciężca IV ligi zachodniopomorskiej (wcale nie jest takie pewne, że będzie to Pogoń, z takim zaangażowaniem zawodników i umiejętonościami ternerów) zagra mecz barażowy z kimś z następujących IV lig:

* pomorska: - obecny lider Bałtyk Gdynia (bilans 11 2 3)
* kujawsko-pomorska - lider Chemik Bydgoszcz (bilans 11 3 2)
* wielkopolska - są dwie grupy, w których prowadzą odpowiednio Aluminium ??? Konin (12 2 3) i Sparta Oborniki (14 3 0). Najpierw liderzy tych 2 grup zagrają ze sobą
* dolnośląska - lider Polonia/Sparta Świdnica (16 1 0)
* lubuska - lider Czarni Żagań (11 2 2)
* opolska - lider Ruch Zdzieszowice (12 2 1)
* śląska - są dwie grupy, w których prowadzą odpowiednio Ruch Radzionków (bilans: 11 3 2) i Energetyk ROW Rybnik (bilans 12 3 1). Najpierw liderzy tych 2 grup zagrają ze sobą



GóRNIK !!!



Masz racje, a tak apropo ostatni mecz w tym roku Pogoni został odwołany:

Ostatnia kolejka odwolana!!!


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6998 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 13/11/2007 16:18
Masz racje, a tak apropo ostatni mecz w tym roku Pogoni został odwołany:

Ostatnia kolejka odwolana!!![/cytat]

i to chyba dobra wiadomośc bo po ostatnim meczu z Czaplinkiem odniesłem nieodparte wrażenie że chłopakom niechce się już w tym zimnie grac:P


POGOŃ 100% SZCZECIN
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005