Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni Szczecin w IV lidze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7080 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 06/09/2007 17:18

  chtwo napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  
`` Za półtora tygodnia Pogoń zmierzy się z aktualnym liderem tabeli IV ligi – Sławą Sławno. Mecz zamiast w Sławnie rozegrany będzie w Szczecinie.

Dyskusja na ten temat trwała od dłuższego czasu. Klub ze Sławna obawiał się najazdu szczecińskich kibiców. Stadionu w Sławnie mieści jedynie 800 miejsc (w tym 600 siedzących). A do Barlinka zjechało ok. 1,7 tysiąca kibiców ze Szczecina, natomiast do Szczecinka 600.

Koszt sprowadzenia dodatkowej liczby ochroniarzy z innego miasta na ten mecz przerasta klubowy budżet. Padła również propozycja, aby mecz ten rozegrać w Sławnie, ale w środę. Liczono, że w środku tygodnia przyjedzie mniejsza grupa fanów. W końcu podjęto decyzję o rozegraniu tego spotkania w Szczecinie 15 września.

Wiosną mecz rewanżowy sezonu 2007/08 rozegrany ma być w Sławnie

ehh tak myslalem,oby chociaz do Goleniowa wypalilo:]



mi sie wydaje ,ze odpadna nam jeszcze wyjazdy do Sianowa i Ustronia Morskiego-na reszte wejdziemy bo to tereny pro Pogoniarskie wiec tam pewnie nie beda nam robili problemow...od poczatku wiedzialem ,ze nam utrudnia zycie z wyjazdami do Sianowa,Manowa(teren Gwardii)oraz do Ustronia M.(Lech) i Slawna-chociaz na wyjazd do Slawna liczylem bo oni tam z Gwardia niemaja nic wspolnego,wrecz sie nie lubia ,wiec myslalem ze chociaz tam nam sie uda pojechac...trudno-moze w nastepnej rundzie cos sie zmieni i faktycznie zagramy tam gdzie pierwotnie mielismy grac i dane nam bedzie stawienie sie na tych wyjazdach-pozdro



Wyjazdu do Ustronia nikt nie ma zamiaru utrudniac(nie liczac "drobnego" problemu z iloscia biletow) . Mecz ma sie odbyc w Ustroniu , a do Szczecina ma trafic 50 biletow .Wiecej nie moga , bo stadion miesci jakies 150-200 miejsc . Nikt tam nie mysli o przenoszeniu meczu. Przynajmniej na dzisiaj nie ma takiego tematu.
A mecze nie sa przekladane z powodu Gwardii czy Lecha tylko z powodu infrastruktury . Zaden z tych obiektow ktore wymieniliscie nie jest w stanie przyjac wiekszej grupy kibicow. Jedni probuja mecz rozegrac , inni przenosza.

Ostatnio edytowany przez: goral1982, 6 września 2007, 17:24 [1 raz(y)]


Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6396 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 13/09/2007 02:06
W rundzie jesiennej zapowiadają się tak naprawdę jeszcze 3 wyjazdy.

Sianów,
Obrazek jpg wstawiony na forum

Ustronie Morskie,

Czy ktoś ma jakieś zdjęcie tego stadionu w Ustroniu? Gdzieś kiedyś znalazłem, ale nie mogę go odnaleźć. Ogólnie to jakieś pole i wzdłuż linii bocznej widać jakieś kilka ławek :) hehe )

Goleniów. (prawie jak u siebie :) )
Obrazek jpg wstawiony na forum
Więcej fotek STADIONU

Ale raczej do nich nie dojdzie przyczyna: wiadomo... Mecze ze Stalą i Przecławiem to wiadomo, że "u siebie". Z Czaplinkiem mecz przeniesiony do Szczecina. (drugi chyba też będzie w Szczecinie ???) ---> Terminarz

Przeglądając skąpe informacje stadionów naszych kolejnych rywali (w tej rundzie), można wysnuć wnioski, że w tym roku chyba możemy zapomnieć o wyjazdach.

ps. Nie wierze w słowa

  Cytat:  
Mecz ma się odbyć w Ustroniu, a do Szczecina ma trafić 50 biletów.Więcej nie mogą, bo stadion mieści jakieś 150-200 miejsc. Nikt tam nie myśli o przenoszeniu meczu. Przynajmniej na dzisiaj nie ma takiego tematu.





Obrazek jpg wstawiony na forum
Rywale Portowców.

Realne wyjazdy, ale dopiero w rundzie wiosennej to:

1. Dębno ---> Stadion w Dębnie

2. Stargard, (ale to prawie jak u siebie) ---> STADION
Obrazek jpg wstawiony na forum

3. Kamień Pomorski ---> STADION
Obrazek jpg wstawiony na forum

Taka prośba jak ktoś mógłby zamieścić zdjęcia stadionów, (bo nie mogłem znaleźć) w Pyrzycach, Choszcznie, Gryfinie, Niechorzu(ps na portalu 90minut.pl widnieje info, że stadion Wybrzeża ma sztuczne oświetlenie).


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7646 dni

**




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 13/09/2007 09:34

  Rychu napisał:  


Taka prośba jak ktoś mógłby zamieścić zdjęcia stadionów, (bo nie mogłem znaleźć) w Pyrzycach, Choszcznie, Gryfinie, Niechorzu(ps na portalu 90minut.pl widnieje info, że stadion Wybrzeża ma sztuczne oświetlenie).



Stadion w Niechorzu ma oswietlenie, zima w porze wieczornej na jego bocznym boisku ze sztuczna murawa odbyl sie mecz Pogoń Nowa - Zagłębie Lubin 1:4

Boczne boisko w Niechorzu Po prawej stronie nie widoczne wlasciwe boisko na ktorym znajduja sie trybunki moze na 200 osob. Jest to typowy obiekt na obozy przygotowawcze. Boiska sa chyba minimalnych rozmarow.

A co do Kamienia to mecz bedzie ostatnim meczem w sezonie, wiec nie jest az tak pewne czy odbedzie sie w Kamieniu.


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6585 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 13/09/2007 12:25

  Pszczółek napisał:  


A co do Kamienia to mecz bedzie ostatnim meczem w sezonie,



I prezes powiedzial ze nie wpusci kibiców ze Szczecina...


ktotojest
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 13/09/2007 13:20
Mówić to on sobie może musi dać tyle biletów ile jest w przepisach a reszta i tak wejdzie


Albo znajdę drogę albo ją sobie utoruje
Jarasija
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8142 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 13/09/2007 21:56

  ktotojest napisał:  
Mówić to on sobie może musi dać tyle biletów ile jest w przepisach a reszta i tak wejdzie



To zrobią remont trybuny dla gości rotfl


"Przed wojną żydzi a dzisiaj cyganie, wkrótce z tego kraju nic nam nie zostanie..."
kzt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6074 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 14/09/2007 07:56

  Rychu napisał:  
na portalu 90minut.pl widnieje info, że stadion Wybrzeża ma sztuczne oświetlenie.

Tak jest. Byłem tam na meczu Rega-Merida - Wybrzeże, kiedy to Wojskowi walczyli o awans do 3 ligi i wygrali :) Ma sztuczne oświetlenie i sztuczną murawę. Nawet są krzesełkowe trybuny. Tylko że są dwa problemy. 1 - piłka bardzo często wylatuje na ulicę. 2 - Boisko jest bardzo, ale to bardzo małe. Od lini bocznej pola karnego
do autu jest może ze 2 metry, a więc bardzo mało. A na takie kopyto Matlaka? On tam może strzelić bramkę ze swojej połowy. A z rzutu rożnego Wojciechowi Polakowskiemu prawie wzystkie piłki schodziły na aut po drugiej stronie...


Trzebiatów...
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7646 dni

**




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 14/09/2007 08:48

  Jarek napisał:  

  ktotojest napisał:  
Mówić to on sobie może musi dać tyle biletów ile jest w przepisach a reszta i tak wejdzie



To zrobią remont trybuny dla gości rotfl



W Kamieniu nie ma czegoś takiego jak trybuna dla gości. Jest tylko jedna wspolna trybuna.


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
kacper01
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7857 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 14/09/2007 16:48
czytajac to forum nasunelo mi pyatnie : dlaczego wiekszosc podnieca sie tymi wyjazdami ? podnieca was wyjazd i wywolywanie atrakcji w malych miasteczkach lub wioskach??wywolywanie burd? pokazanie ze jest sie wielkim?? nasmiewanie sie z prezesow ktorzy nie chca was u siebie to sa ci Wielcy kibice Wielkiej Pogoni??
a moze mozna to skwitowac poprostu : jaka liga tacy kibice .......


kumpel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6100 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 14/09/2007 17:36

  kacper01 napisał:  
czytajac to forum nasunelo mi pyatnie : dlaczego wiekszosc podnieca sie tymi wyjazdami ? podnieca was wyjazd i wywolywanie atrakcji w malych miasteczkach lub wioskach??wywolywanie burd? pokazanie ze jest sie wielkim?? nasmiewanie sie z prezesow ktorzy nie chca was u siebie to sa ci Wielcy kibice Wielkiej Pogoni??
a moze mozna to skwitowac poprostu : jaka liga tacy kibice .......



Pojechałeś ostro ale jest w tym troche wyfdaje mi się:)


Bo blanty mnie nie trują, jak nigdy mnie nie truły, tu mi skrusz to jaramy...
kumpel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6100 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 14/09/2007 17:37

  kumpel napisał:  

  kacper01 napisał:  
czytajac to forum nasunelo mi pyatnie : dlaczego wiekszosc podnieca sie tymi wyjazdami ? podnieca was wyjazd i wywolywanie atrakcji w malych miasteczkach lub wioskach??wywolywanie burd? pokazanie ze jest sie wielkim?? nasmiewanie sie z prezesow ktorzy nie chca was u siebie to sa ci Wielcy kibice Wielkiej Pogoni??
a moze mozna to skwitowac poprostu : jaka liga tacy kibice .......



Pojechałeś ostro ale jest w tym troche wyfdaje mi się:)



Oczywiście jest w tym troche racji


Bo blanty mnie nie trują, jak nigdy mnie nie truły, tu mi skrusz to jaramy...
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7523 dni

**




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 14/09/2007 17:57
A gdzie tu ktoś o jakiś dymieniu wspomina? :|


Z daleka nie będzie widać.
szczepaneq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6103 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 14/09/2007 19:29
ah zdarzyl sie jakis incydent w Barlinku i juz pojawila sie taka opinia, szkoda ze nie wspomniales o wyjezdzie do Szczecinka...


SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 14/09/2007 21:04

  kacper01 napisał:  
czytajac to forum nasunelo mi pyatnie : dlaczego wiekszosc podnieca sie tymi wyjazdami ? podnieca was wyjazd i wywolywanie atrakcji w malych miasteczkach lub wioskach??wywolywanie burd? pokazanie ze jest sie wielkim?? nasmiewanie sie z prezesow ktorzy nie chca was u siebie to sa ci Wielcy kibice Wielkiej Pogoni??
a moze mozna to skwitowac poprostu : jaka liga tacy kibice .......




umrzyj.pl


Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6396 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 14/09/2007 21:55

  kacper01 napisał:  
czytajac to forum nasunelo mi pyatnie : dlaczego wiekszosc podnieca sie tymi wyjazdami ? podnieca was wyjazd i wywolywanie atrakcji w malych miasteczkach lub wioskach??wywolywanie burd? pokazanie ze jest sie wielkim?? nasmiewanie sie z prezesow ktorzy nie chca was u siebie to sa ci Wielcy kibice Wielkiej Pogoni??
a moze mozna to skwitowac poprostu : jaka liga tacy kibice .......




jakie burdy...? jakie naśmiewanie...? jakie podniecanie...? Człowieku ogarnij się. jedynie co było,to troche nerwowo w Barlinku, ale bez żadnych burd itd. Kto się z kogo naśmiewa?. Ja nigdzie nie słyszałem ani nie czytałem szydzących wypowiedzi, na temat innych prezesów. I nie podniecamy się wyjazdami. To jest normalne, że jedziemy aby się pokazać. Bo Pogoń to MY!!! I nie wyjazd do wiochy gosciu, bo w Barlinku mieszka 15 tyś a w Szczeciniku to 40 tyś. Dla porównania w Dąbiu,na Bukowym czy Słonecznym mieszka porównywalna liczba mieszkańców co w takim Barlinku KLIK. A więc radze się zapoznać z tematem a nie pisać jakieś gnioty...bez odbioru.


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
independent
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6251 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 14/09/2007 21:58

  kacper01 napisał:  
czytajac to forum nasunelo mi pyatnie : dlaczego wiekszosc podnieca sie tymi wyjazdami ? podnieca was wyjazd i wywolywanie atrakcji w malych miasteczkach lub wioskach??wywolywanie burd? pokazanie ze jest sie wielkim?? nasmiewanie sie z prezesow ktorzy nie chca was u siebie to sa ci Wielcy kibice Wielkiej Pogoni??
a moze mozna to skwitowac poprostu : jaka liga tacy kibice .......



Przyłacz sie najlepiej do fUCKTOW kariera murowana Aparat !!


PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6585 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 14/09/2007 22:17

  kumpel napisał:  

  kumpel napisał:  

  kacper01 napisał:  
czytajac to forum nasunelo mi pyatnie : dlaczego wiekszosc podnieca sie tymi wyjazdami ? podnieca was wyjazd i wywolywanie atrakcji w malych miasteczkach lub wioskach??wywolywanie burd? pokazanie ze jest sie wielkim?? nasmiewanie sie z prezesow ktorzy nie chca was u siebie to sa ci Wielcy kibice Wielkiej Pogoni??
a moze mozna to skwitowac poprostu : jaka liga tacy kibice .......



Pojechałeś ostro ale jest w tym troche wyfdaje mi się:)



Oczywiście jest w tym troche racji



Macie panowie oboje racje, dzisiejsza agresja na stadionach to zlo...
Ciezko tez podniecac sie wyjazdami, bo do tej pory byly tylko dwa.
i na koniec jezeli komus chcecie zwracac uwage to zacznijcie od Siebie nawzajem bo czytajac wasze podpisy:

1) sto procent gotowości ulica we krwi,skurwysynu nigdy z tego nie kpij

2)Pogoń grac!!!!!!!!! kurwa mać!!!!!!!!

to chyba Wy jestescie zaintersowani tymi "atrakcjami" i tym wszystkim co tam napisales. Skad w was tyle agresji...

Ostatnio edytowany przez: PL, 14 września 2007, 22:26 [1 raz(y)]


independent
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6251 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 14/09/2007 22:18
Jak podaje serwis MM SZCZECIN.PL Do Szczecina wybiera się kilkudziesięcioosobowa grupa sympatyków Sławy.
czyzby pierwsza wizyta kibicow gosci na naszym stadionie w tym sezonie ??? zobaczymy jutro. :D


independent
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6251 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 14/09/2007 22:31

  CzK napisał:  

  kumpel napisał:  

  kumpel napisał:  

  kacper01 napisał:  
czytajac to forum nasunelo mi pyatnie : dlaczego wiekszosc podnieca sie tymi wyjazdami ? podnieca was wyjazd i wywolywanie atrakcji w malych miasteczkach lub wioskach??wywolywanie burd? pokazanie ze jest sie wielkim?? nasmiewanie sie z prezesow ktorzy nie chca was u siebie to sa ci Wielcy kibice Wielkiej Pogoni??
a moze mozna to skwitowac poprostu : jaka liga tacy kibice .......



Pojechałeś ostro ale jest w tym troche wyfdaje mi się:)



Oczywiście jest w tym troche racji



Macie panowie oboje racje, dzisiejsza agresja na stadionach to zlo...
Ciezko tez podniecac sie wyjazdami, bo do tej pory byly tylko dwa.
i na koniec jezeli komus chcecie zwracac uwage to zacznijcie od Siebie nawzajem bo czytajac wasze podpisy:

1) sto procent gotowości ulica we krwi,skurwysynu nigdy z tego nie kpij

2)Pogoń grac!!!!!!!!! kurwa mać!!!!!!!!

to chyba Wy jestescie zaintersowani tymi "atrakcjami" i tym wszystkim co tam napisales. Skad w was tyle agresji...



Straszne aaaa2 dzieci ze szkoly podstawowej operuja juz o wiele lepszymi haslami :D


chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7972 dni

***




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 14/09/2007 22:44

  independent napisał:  
Jak podaje serwis MM SZCZECIN.PL Do Szczecina wybiera się kilkudziesięcioosobowa grupa sympatyków Sławy.
czyzby pierwsza wizyta kibicow gosci na naszym stadionie w tym sezonie ??? zobaczymy jutro. :D



O ile pamiętam z Manowa też byli...


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005