Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni Szczecin w IV lidze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
ch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7812 dni

**




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 15/05/2008 15:27
Jeszcze 80 fotek z meczu [ Sokół-Pogoń ], w tym troszkę więcej ujęć kibiców.


Outsider
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5826 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 15/05/2008 15:50
Zachowanie kibiców Pogoni było wzorowe. Wszyscy zabezpieczający mecz odetchnęli z ulgą, a dzięki takiemu zachowaniu nie będzie oporów przed przyjęciem kibiców Pogoni na meczach wyjazdowych.
Pozdrawiam kibiców Pogoni i Sokoła. :-)


"Dopóki walczysz jesteś zwycieżcą" - Augustyn z Hipomy
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6978 dni

***




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 15/05/2008 18:26
Wszystkich, którzy są zainteresowani plakatami meczowymi na środę proszę o kontakt najpóźniej do jutra do godziny 12. Numer gadu jest w profilu. Jeżeli będę niedostępny zostaw wiadomość w postaci:

Twój nick na forum - ilość plakatów jaką jesteś w stanie rozkleić.


Against modern wszystko!
kaloryfer
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6133 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 15/05/2008 19:52
Już w sobotę kolejny fajny wyjazd...do tego tak blisko,a nikogo nie mogę wyciągnać na niego,co się porobiło,że samemu trzeba jeżdzić,jak ktoś też tak ma to można wspólnie się ustawić,w końcu w kupie rażniej:D


Nerson48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6163 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 15/05/2008 21:40
no meczyk napewno bedzie ciekawy........



Mamy pewny baraż i tutaj trzeba sie obawiać jak Portowcom pójdzie w barażach .Jak sadzicie , który z liderów innych IV lig był by najgroźniejszym rywalem w walce o II ligę (pytam tylko z ciekawości :P)


chicago
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7159 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 15/05/2008 22:50
ja sie wybieram ekipą ale pociągiem gdzies o 14


Felek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5836 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 15/05/2008 22:52

  (L)ukasz . napisał:  
no meczyk napewno bedzie ciekawy........



Mamy pewny baraż i tutaj trzeba sie obawiać jak Portowcom pójdzie w barażach .Jak sadzicie , który z liderów innych IV lig był by najgroźniejszym rywalem w walce o II ligę (pytam tylko z ciekawości :P)



mi się wydaje, że GKS tychy był by groźny ale to moje przypuszczenia


bo(L)ek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7150 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 15/05/2008 22:57

  (L)ukasz . napisał:  
no meczyk napewno bedzie ciekawy........



Mamy pewny baraż i tutaj trzeba sie obawiać jak Portowcom pójdzie w barażach .Jak sadzicie , który z liderów innych IV lig był by najgroźniejszym rywalem w walce o II ligę (pytam tylko z ciekawości :P)



wszyscy bedą grozni...to my bedziemy jedna z najslabiej zgranych ekip, to na nas beda chcieli trafiac rywale podczas baraży.Ale trzeba byc dobrej wiary:)


Ko nie pije,ten kapuje
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7050 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 15/05/2008 23:36

  (L)ukasz . napisał:  
no meczyk napewno bedzie ciekawy........



Mamy pewny baraż i tutaj trzeba sie obawiać jak Portowcom pójdzie w barażach .Jak sadzicie , który z liderów innych IV lig był by najgroźniejszym rywalem w walce o II ligę (pytam tylko z ciekawości :P)


Ostatnio mam mniejszy kontakt z innymi 4 ligami . Ale zawsze bylo podobnie.Najsilniejszy region na ktory mozemy trafic to Slask.Pozniej Wielkopolska.Ale tu ciezko powiedziec z kim zagramy bo tam graja jeszcze baraze pomiedzy swoimi grupami .
Na Slasku o baraz walczy 5 klubow.Patrzac na nazwiska najbardziej obawiac sie mozna Gks Tychy . Sklad maja podobnie zbudowany do nas. Maja Masternaka, Bizackiego czy Zadylaka.
Z Wielkopolski pewnie zagra Konin.Ze znanych pilkarzy maja Augustyniaka , a reszta to wychowankowie.Maja dosyc mlody zespol.
Z Pomorza zagra pewnie Baltyk . Tez maja znane nazwiska i tez mozna sie ich obawiac, Widzialem Baltyk w czasie zgrupowania zima jak grali z Kotwica. I grali naprawde fajnie.
Tylko te trzy grupy i sa grozne.Reszta jest duzo slabsza , nawet nie ma sie co nimi przejmowac.
Najgorzej bedzie trafic na Tychy. Chyba jedyny zespol w czwartych ligach , ktory ma podobne mozliwosci co my a i latwo sie w Tychach nie gra . Baltyk i Konin pilkarsko sa slabsi , ale sa lepsi fizycznie.
Trzeba pamietac tez o kluczowej sprawie , ze nasza grupa jako jedyna nakazuje gre w 1 skladzie 3 mlodych . W innych grupach nakazuja wystawianie tylko 2 . W barazach przepisy sa jednakowe dla wszystkich.Bedzie gralo po 2 mlodych.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6373 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 15/05/2008 23:44

  bo(L)ek napisał:  

  (L)ukasz . napisał:  
no meczyk napewno bedzie ciekawy........



Mamy pewny baraż i tutaj trzeba sie obawiać jak Portowcom pójdzie w barażach .Jak sadzicie , który z liderów innych IV lig był by najgroźniejszym rywalem w walce o II ligę (pytam tylko z ciekawości :P)



wszyscy bedą grozni...to my bedziemy jedna z najslabiej zgranych ekip, to na nas beda chcieli trafiac rywale podczas baraży.Ale trzeba byc dobrej wiary:)



Wątpię w to że ktoś chce na nas trafić. Ostatnio prezesina z GKS Tychy mówił, że Pogoń to jedyna ekipa której się obawia. Pogoń to Pogoń, każdy z IV ligowców który do nas przyjedzie będzie miał kisiel w gaciach.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5880 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 15/05/2008 23:50
Pamietacie losowania pucharu Polski czy ekstraklasy? pzpn raczej nie bedzie chcial aby spotkaly sie druzyny z szeroka rzesza kibicow. jeszcze niedawno listek chcial nam tu wcisnac miejsce Slaska, dlatego watpie zebysmy trafili na Baltyk czy Tychy, to i tak pewnie z gory jest ustalone, choc moze i sie myle. rownie dobrze mozemy tez trafic na Zawisze Bydgoszcz, to chyba jednak silniejszy rywal niz Baltyk czy Tychy, jednak na kogokolwiek bysmy nie trafili baraze trzeba wygrac i juz :D


Elton
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6198 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 16/05/2008 15:13
Ale Gastronomicy lecą w huja rozwiązali kontrakt z Grzesiem Matlakiem


ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8195 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 16/05/2008 15:24

  Elton napisał:  
Ale Gastronomicy lecą w huja rozwiązali kontrakt z Grzesiem Matlakiem



A przeczytałeś dlaczego ?

http://www.pogononline.pl/index.php/news/10859


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni

**




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 16/05/2008 15:44

  Elton napisał:  
Ale Gastronomicy lecą w huja rozwiązali kontrakt z Grzesiem Matlakiem



Nie lecą w chuja, tylko rozwiązali w porozumieniu z Matlakiem. Grzesiu miał od dawna problemy z kręgosłupem i gdy zagrał 2-3 mecze to potem pauzował kilka tygodni. To nie miało już większego sensu, bo co to za gra na pół gwizdka. Myślę, że lepszym pomysłem będzie wysłanie Matlaka w region w roli scouta.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7388 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 16/05/2008 15:50

  eJay napisał:  

  Elton napisał:  
Ale Gastronomicy lecą w huja rozwiązali kontrakt z Grzesiem Matlakiem



Nie lecą w chuja, tylko rozwiązali w porozumieniu z Matlakiem. Grzesiu miał od dawna problemy z kręgosłupem i gdy zagrał 2-3 mecze to potem pauzował kilka tygodni. To nie miało już większego sensu, bo co to za gra na pół gwizdka. Myślę, że lepszym pomysłem będzie wysłanie Matlaka w region w roli scouta.



Dokładnie tym bardziej, że po tylu kontuzjach gra Matlaka wyglądała naprawdę bardzo średniawo, braki szybkościowe nadrabiał zawsze ambicją ale to już nie ten sam Matlak co kiedyś z każdym ' jeździł ' na lewej stronie.


On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6295 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 16/05/2008 19:46
mam pytanie .. dzisiaj do 14 w kasach klubowych były sprzedawane bilety, ale ja nie mogłem ich kupić, ze względu, gdyż nie wiedziałem, czy będę jechał na 100%. Wiadomo coś czy będzie można jutro kupić jeszcze bilet ?


kaloryfer
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6133 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 16/05/2008 20:21

  Mi$iek napisał:  
mam pytanie .. dzisiaj do 14 w kasach klubowych były sprzedawane bilety, ale ja nie mogłem ich kupić, ze względu, gdyż nie wiedziałem, czy będę jechał na 100%. Wiadomo coś czy będzie można jutro kupić jeszcze bilet ?



Kupisz przed meczem w Stargardzie,musisz mieć tylko dowód.


hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6996 dni

****




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 16/05/2008 22:51
nic nie musisz ;):)


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
kaloryfer
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6133 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 16/05/2008 23:13

  furiat. napisał:  
nic nie musisz ;):)



hehe fakt,musi to na rusi a w Polsce jak kto chce;P


kondzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6958 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 17/05/2008 10:17

  szpadelek1985 napisał:  

  Mi$iek napisał:  
mam pytanie .. dzisiaj do 14 w kasach klubowych były sprzedawane bilety, ale ja nie mogłem ich kupić, ze względu, gdyż nie wiedziałem, czy będę jechał na 100%. Wiadomo coś czy będzie można jutro kupić jeszcze bilet ?



Kupisz przed meczem w Stargardzie,musisz mieć tylko dowód.



Wystarczy legitymacja,lub sama znajomosc nr.pesel.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005