Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni Szczecin w IV lidze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
AL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6814 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 16/08/2007 23:51

  kumpel napisał:  
Aris(L) Nie będę z Tobą dyskutował tu forum bo to nie ma sensu,powiem Ci tylko chłopaku że na wyjazdy Pogoni jeżdze 10 lat i pewnie jak ja zaczynałem jeżdzić to Ty srałeś jeszcze w pieluchy.I jeśli uważasz że taki sposób rozwiązywania problemów jest dobry to świadczy to tylko o tym jak jesteś wychowany.A z moja wypowiedzią możesz sie nie zgadzać ale nie pisz że jest głupia bo tym samym sugerujesz że ja też . Po za tym rozpisujecie tu że to dobry czas żeby się młodzi ogarniali bo to najlepszy czas i napewno zaprocentuje w przyszłości.Otóż chłopak który został skopany w miare aktywnie jeżdził w tamtym sezonie na wyjazdy,jak nasze liczby wyjazdowe nie były zbyt imponujące-kto jezdził powinien chociaż kojarzyć go z widzenia.Nie jestem tu od rozstrzygania sporów ale zgadzam się w 100% z samo że najpierw powinno sie najpierw z nim pogadać i dać mu ostrzeżenie a nie go kopać w dwudziestu bo jakw taki sposób macie zamiar ogarniać młodych to za te 3 czy 4 lata zaden z nich nie bedzie jeżdził a chyba nie o to chodzi.



Z tym sraniem w pieluchy to się mylisz.
Może chłopaki lekko przesadzili z umoralnianiem tego typa ale jezeli po pierwszej racy która wyladowała na murawie i którą to racę pewien Pan ;) zabrał, kolejny rzucający powinien się domyślic że będą kłopoty, jeżeli jezdził na wyjazdy to powinien wiedziec o takich sprawach. Skoro do tej pory nie wiedział to już na pewno nigdy nie rzuci racą na boisko.
Czołem


CENTRALNY WOJSKOWY KOCHANY SPORTOWY
ch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7840 dni

**




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 17/08/2007 02:45
Pogoń Barlinek - Pogoń Szczecin - video :D [Fani Pogoni w Barlinku]


malolat_ps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7640 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 17/08/2007 10:00

  Aris(L) napisał:  

  kumpel napisał:  
Aris(L) Nie będę z Tobą dyskutował tu forum bo to nie ma sensu,powiem Ci tylko chłopaku że na wyjazdy Pogoni jeżdze 10 lat i pewnie jak ja zaczynałem jeżdzić to Ty srałeś jeszcze w pieluchy.I jeśli uważasz że taki sposób rozwiązywania problemów jest dobry to świadczy to tylko o tym jak jesteś wychowany.A z moja wypowiedzią możesz sie nie zgadzać ale nie pisz że jest głupia bo tym samym sugerujesz że ja też . Po za tym rozpisujecie tu że to dobry czas żeby się młodzi ogarniali bo to najlepszy czas i napewno zaprocentuje w przyszłości.Otóż chłopak który został skopany w miare aktywnie jeżdził w tamtym sezonie na wyjazdy,jak nasze liczby wyjazdowe nie były zbyt imponujące-kto jezdził powinien chociaż kojarzyć go z widzenia.Nie jestem tu od rozstrzygania sporów ale zgadzam się w 100% z samo że najpierw powinno sie najpierw z nim pogadać i dać mu ostrzeżenie a nie go kopać w dwudziestu bo jakw taki sposób macie zamiar ogarniać młodych to za te 3 czy 4 lata zaden z nich nie bedzie jeżdził a chyba nie o to chodzi.



Z tym sraniem w pieluchy to się mylisz.
Może chłopaki lekko przesadzili z umoralnianiem tego typa ale jezeli po pierwszej racy która wyladowała na murawie i którą to racę pewien Pan ;) zabrał, kolejny rzucający powinien się domyślic że będą kłopoty, jeżeli jezdził na wyjazdy to powinien wiedziec o takich sprawach. Skoro do tej pory nie wiedział to już na pewno nigdy nie rzuci racą na boisko.
Czołem



nie kurwa czolem , tylko niech ktorys z was jeszcze raz sprobuje uskuteczniac samosady na Pogoni to poniesiecie tego konsekwencje


z frajerami kosa z przyjaciolmi sztama

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7317 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 17/08/2007 10:03
a FAKT znowu szaleje...


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
gutz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7289 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 17/08/2007 15:54
na meczu CHEMIK-FLOTA .....fani ze swinoujscia wywieszaja flage lecha i wrzucaja na Pogon....niepojete? co sie dzieje?


gutz
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 17/08/2007 16:06
- W kadrze mamy 20 piłkarzy. Należy pamiętać, że w odwodzie są jeszcze dwaj, najbardziej doświadczeni piłkarze – Biliński i Parzy, którzy po wyleczeniu kontuzji znacznie odmienią grę drużyny. Nie będziemy już szukać nowych piłkarzy, bo nie ma takiej potrzeby.
No cóż mamy swoim sponsorów-nie ma potrzeby a na dłoni widać że jest. W koncu widac jak na dłoni że nie maja na to środków. A tak apropo patrząc na powyższe wypowiedzi i nie tylko zaczyna sie robic bardzo gorąco. Oby po Energetyku nie zawrzało...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7362 dni

****




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 17/08/2007 16:22

  gutz napisał:  
na meczu CHEMIK-FLOTA .....fani ze swinoujscia wywieszaja flage lecha i wrzucaja na Pogon....niepojete? co sie dzieje?



info telefoniczne??


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
WH02
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6414 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 17/08/2007 16:32

  gutz napisał:  
na meczu CHEMIK-FLOTA .....fani ze swinoujscia wywieszaja flage lecha i wrzucaja na Pogon....niepojete? co sie dzieje?



Skad takie info masz głupku?


Jedność Lojalność Braterstwo
g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6743 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 17/08/2007 16:39

  Aris(L) napisał:  

  kumpel napisał:  
Aris(L) Nie będę z Tobą dyskutował tu forum bo to nie ma sensu,powiem Ci tylko chłopaku że na wyjazdy Pogoni jeżdze 10 lat i pewnie jak ja zaczynałem jeżdzić to Ty srałeś jeszcze w pieluchy.I jeśli uważasz że taki sposób rozwiązywania problemów jest dobry to świadczy to tylko o tym jak jesteś wychowany.A z moja wypowiedzią możesz sie nie zgadzać ale nie pisz że jest głupia bo tym samym sugerujesz że ja też . Po za tym rozpisujecie tu że to dobry czas żeby się młodzi ogarniali bo to najlepszy czas i napewno zaprocentuje w przyszłości.Otóż chłopak który został skopany w miare aktywnie jeżdził w tamtym sezonie na wyjazdy,jak nasze liczby wyjazdowe nie były zbyt imponujące-kto jezdził powinien chociaż kojarzyć go z widzenia.Nie jestem tu od rozstrzygania sporów ale zgadzam się w 100% z samo że najpierw powinno sie najpierw z nim pogadać i dać mu ostrzeżenie a nie go kopać w dwudziestu bo jakw taki sposób macie zamiar ogarniać młodych to za te 3 czy 4 lata zaden z nich nie bedzie jeżdził a chyba nie o to chodzi.



Z tym sraniem w pieluchy to się mylisz.
Może chłopaki lekko przesadzili z umoralnianiem tego typa ale jezeli po pierwszej racy która wyladowała na murawie i którą to racę pewien Pan ;) zabrał, kolejny rzucający powinien się domyślic że będą kłopoty, jeżeli jezdził na wyjazdy to powinien wiedziec o takich sprawach. Skoro do tej pory nie wiedział to już na pewno nigdy nie rzuci racą na boisko.
Czołem



Nie przesadzaj już, jak łepek rzucił to ktoś "odpowiedzialny" powinien podejść, pogadać, dać liścia jak było trzeba - chyba lepiej by zrozumiał i się ogarnął. Ale kurwa w kilku kopać to już zachowanie godne menela a nie kibica. I nie wal tekstami typu "kto jeździ ten wie" itp. bo to delikatnie mówiąc kiepskie tłumaczenie.


- Tylko Pogoń -
Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6394 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 18/08/2007 02:00
A ja troche wybiegne w przyszłość. Otóż przewertowałem internet. Szukałem połączeń do MANOWA (nasz najbliższy wyjazd). Niestety okazuję się ze nie jest za różowo, a wogule jest beznadziejnie jesli chodzi o dojazd masowymi środkami transportu PKP i PKS.

Stuacja przedstawia się tak:
Mecz jest o godzinie 12:00, odległość około 185 km. Od stacji PKP do Manowa około 11 Km.
Pociąg osobowy ze Szczecina-Głównego o 7:35. Przyjazd do Koszalina 10:29.PKS jest o 10:35. Dworzecz rzut beretem od stacji PKP.Może jest te 6 min na dojscie ale male szanse aby zdązyc. Minimalne opóznienie pociągu plus pewnie już zapełniony PKS wyklucza tą opcje. Nastepny PKS dopiero o 11:45 przyśpieszony. Nie wiem ile jedzie do tego Manowa, ale tak na ta ilosc kilometrów (okolo 11), to napewno z pół godzinki.
Niestety nie ma PKSu o 11:30, który kursuje tylko w dni powszednie. Nie wiem czy są i czy chodzą prywatne busy w weekendy. Komunikacja miejska niestety nie dochodzi. (Szkoda bo z centrum Koszalina można np sobie pojechać do Mielna czy nawet Unieścia autobusem MZK) Ta opcja jest raczej niemożliwa, ale despreraci może się znajdą:D

A wiec jednym słowem środkami masowymi nie da rady. Jedyne rozwiazanie to prywatny samochod tak jak do Barlinka. Chyba, że ktoś zna jakieś połaczenia stałe inne.
PS. Patrzyłem też wstepnie połaczenia z Sianowem (też koło Koszalina) dojeżdza tam z dworca autobus MZK ale tylko w dni powszednie. Dużo jest PKS. a więc połaczenie jest dużo lepsze...pzdr.

EDIT:

Byc może że spotkanie bedzie rozegrane gdzieś inndziej. Tak przynajmniej spiker ogłosił w przerwie meczu z Energetykiem bodajże. A więc może to będzie stadion Gwardi w Koszalinie:) zobaczymy. ta opcja byłaby chyba nam naręke:D

Ostatnio edytowany przez: Rch., 18 sierpnia 2007, 20:55 [1 raz(y)]


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni

****




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 18/08/2007 17:03
Czas by zdobyć pierwsze 3 punkty!!!

DO BOJU MKS ... !!!

edit: kurde.... cały czas 0:0...=/


Ps. Może mi ktoś powiedzieć co sie dzieje z Hernackim???

Ostatnio edytowany przez: Ambasador, 18 sierpnia 2007, 18:26 [1 raz(y)]


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
PAFCIO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6103 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 18/08/2007 17:07

  PogońFaN napisał:  
Może mi ktoś powiedzieć co sie dzieje z Hernackim???



Chyba przeszedł do Legii i gra w Młodej Ekstraklasie...

Pogoń Gol! Pogoń Gol! Pogoń Gol!


Stargard Szczeciński kibicuje Pogoni Szczecin!!!
Czy wygrywasz, czy nie, Ja i tak kocham Cię! Bo najlepsza w Polsce jest: Pogoń Szczecin MKS!!!
manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6975 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 18/08/2007 19:58
Walburg i Biliński dzisiaj niestety bez komentarza, wielki + dla Skrzypka za WALKE


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7838 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 18/08/2007 20:53
wszyscy tak tyracie Marka, przeciez kazdy dobrze wiedzial co on kiedys prezentowal, jego smieszny bieg i podania ;] to czego sie spodziewaliscie? jak na razie to od jakis wiekszych bledow sie uchronil....


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
moonky
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6446 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 19/08/2007 16:34
Taka mała ciekawostka: Nie wiem czy ktoś z was oglądał dzisiaj derby manchesteru na C+, ale jeśli nie to powiem wam, że w Manchesterze United gra Rafał Komar! Tylko nie wiem dlaczego biega on w koszulce Wesa Browna :D


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7416 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 19/08/2007 16:56
Chyba temat nieodpowiedni na takie ciekawostki ; > ale :

W. Brown

R. Komar


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6237 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 19/08/2007 17:48

  eF^ napisał:  
Chyba temat nieodpowiedni na takie ciekawostki ; > ale :

W. Brown

R. Komar



żeby jeszcze tylko mieli podobne umiejętności piłkarskie...


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Prw
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6703 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 19/08/2007 18:10

  maniek^^ napisał:  
Walburg i Biliński dzisiaj niestety bez komentarza, wielki + dla Skrzypka za WALKE



No Skrzypek po profesorsku wczoraj zagrał. Praktycznie nie do przejścia, bardzo pewny punkt obrony. Gdybyśmy w drużynie mieli 11 takich Matlaków i Skrzypków to awans pewny ;)

Pzdr.


To nie są leszcze Stefan...
Luigi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7043 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 19/08/2007 20:41

  Prawy napisał:  

  maniek^^ napisał:  
Walburg i Biliński dzisiaj niestety bez komentarza, wielki + dla Skrzypka za WALKE



No Skrzypek po profesorsku wczoraj zagrał. Praktycznie nie do przejścia, bardzo pewny punkt obrony. Gdybyśmy w drużynie mieli 11 takich Matlaków i Skrzypków to awans pewny ;)

Pzdr.


Moze i awans bysmy mieli zapewniony,ale co z tego?Przyznam sie,ze nie tak sobie wyobrazalem odbudowe Pogoni-tej juz w 100% naszej,szczecinskiej.Jak bedzie wygladal ten zespol np za dwa lata,jesli jakims dziwnym cudem uda sie awansowac co roku-w co watpie?Skrzypek,Walburg,Bilinski,Matlak nie beda nadawali sie do gry-nie czarujmy sie,oni tak na dobra sprawe nie nadaja sie juz w 4 lidze na pelne 90 minut.A reszta zawodnikow?Jakos nie widze bysmy spowadzali zawodnikow utalentowanych z regionu,tych wybijajacych sie z Energetyka,Wybrzeza Rewallskiego,Polic itd,wyszukiwali perelki i probowali te mlode diamenciki oszlifowywac-moze sie nie znam na pilce jakos bardzo,ale dla mnie Ci mlodzi,co sa teraz nie maja nawet przeblyskow talentu w meczu(poza nielicznymi wyjatkami),a bardzo chcialbym bysmy poszli droga zblizona do drogi jaka obrala Korona Kielce kilka lat temu,nawet jesli awans mialby sie wydluzac w czasie,ale w innym razie zawsze bedziemy zmuszani co kolejna klase rozgrywkowa wymieniac conajmniej pol zespolu na doswiadczoncyh najemnikow,nie majacych nic wspolnego z regionem.


Nie rzucim ziemi skad nasz klub...
Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6708 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 19/08/2007 21:01
bardzo trafny jest komentarz Lisowskiego.wielki pan trener...


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.23 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005