Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> www.StadiondlaSzczecina.pl << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6810 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 23/10/2013 18:17
Żenada! Co z tego, że to jest "niezłe jak na 50 baniek", skoro to jest całkowite przeciwieństwo tego, na co tyle czasu czekamy? Pomijając, że podczas wiatru i tak pewnie będzie padać na ludzi to jeszcze kwestia konstrukcyjna. Całkiem możliwe, że tam będzie solidna kratownica i tyle będzie z "ażurowego, lekkiego dachu". Ale czego można się było spodziewać po takich warunkach konkursu... Jeśli chcemy klimatu - mamy go teraz. Więc gadanie, że stadion taki jak w tej ofercie będzie "miał swój klimat" - w buty sobie wsadźcie.


P. S.
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5316 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 23/10/2013 18:33
Ja powtórzę to co mówię od początku konkursu na "modernizację" - mam nadzieję, że to tylko kiełbasa wyborcza i nic takiego nie dojdzie do skutku. To co pisali także inni - wypierdalanie tych pieniędzy na pudrowanie trupa jest pozbawione krzty sensu i koniec.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4097 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 23/10/2013 18:35

  Papricanos85 napisał:  
A mnie sie podoba wrecz bardzo,zawsze chcialem zachowania kilimatu obecengo obiektu a poprawienie funkcjonalnosci i nowoczesnosci. ten projekt jest swietny jak na 50 baniek.
Do narzekajacych jednym podoba sie to drugim tamto to ze wam sie nie podoba nie znaczy ze stadion bedzie be. Przy wyborze projektu braly udzial wladze Pogoni wiec im tez projekt musial sie spodobac. Czego wy se spodziwaliscie ergo areny2? ktora bedzie stala przez 80% sezonu pusta...jak wiekszosc nowych stadionow wybudowanych na euro( slask,wisla,lechia) a sa to duzo wieksze miasta niz szczecin,bogatsze i jakby nie patrzec majace mimo wszystko stabiliniejszy klub pilkarski.
Takze kazdy komu zalezy na dobru Pogoni powinien ten projekt wesprzec bo jezeli nie to nawet takiego obiektu nie bedzie nam dane dozyc. Ani krzystek ani zadne nne wladze nie wybuduja nowego stadionu za 150-200 mln bo po prostu finanse miasta na to nie pozwola a dobrodziejom typu bekdas solorz nie powinni miec wstepu do naszej Pogoni bo tyko zniszcza to co zbudowalismy przez ostatnie lata. pozdro dla wszystkich,mysle ze ten dzien powienien byc dniem szczesliwym dla kazdego kibica Pogoni.



Człowieku czy ty rozumiesz o co wszystkim chodzi??? Bo wydaje mi sie że nie!!! Chodzi o koszta remontu obecnego stadionu biorąc pod uwage jaki jest sredni koszt wybudowania nowego!!! Z czego się cieszyć, z tych schodów na stadionie wielkich i nierównych...itd. Będziemy jednym miastem w ekstraklasie gdzie stadion to bedzie pośmiewisko!!! Jak to wybudują to będziesz siedział dalej na twardym plastiku z parasolem nad głową!!!


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
leliwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4504 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 23/10/2013 18:37
nie ma co lamentować i denerwować się tym projektem, nowego stadionu i tak nikt nie wybudowałby przez najbliższe kilkadziesiąt lat. Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. A ten projekt najgorszy nie jest....tylko czy zostanie rzeczywiście zrealizowany.


forza!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5626 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 23/10/2013 18:57

  leliwa napisał:  
nie ma co lamentować i denerwować się tym projektem, nowego stadionu i tak nikt nie wybudowałby przez najbliższe kilkadziesiąt lat. Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. A ten projekt najgorszy nie jest....tylko czy zostanie rzeczywiście zrealizowany.



Ludzie, nie dajcie się omamić !

Kiełba przedwyborcza to jedno, generalnie brak kasy na takie coś to drugie, a trzecie to jak wszyscy wciąż powtarzają, trup to trup, tylko nowy stadion !


JLB !
SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 23/10/2013 20:15
Trzeba się pogodzić z tym, że nowy stadion przez najbliższe kilkanaście lat na pewno nie powstanie. I nic tutaj nie dadzą petycje, listy itp.
A wybierając między stanem w jakim stadion jest teraz, a tym co na wizualizacji - zdecydowanie wolę to drugie. Chociaż znając nasze 'władze', to i tak ta przebudowa nie dojdzie do skutku.


skrzynka_piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3891 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 23/10/2013 20:45
Kielbacha wyborcza az milo, a projekt wybrali IMO jeden z gorszych:

http://radioszczecin.pl/1,104682,tak-moze-wygladac-szczecinski-stadion-wizualizac

polecam spojrzec na projekt 19.

-Krzystek!

-co?

- Ty juz wiesz co, wyp...


if you don't play you will never win
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7407 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 23/10/2013 21:01

  skrzynka_piwa napisał:  
Kielbacha wyborcza az milo, a projekt wybrali IMO jeden z gorszych:

http://radioszczecin.pl/1,104682,tak-moze-wygladac-szczecinski-stadion-wizualizac

polecam spojrzec na projekt 19.

-Krzystek!

-co?

- Ty juz wiesz co, wyp...



sporej rzeszy dziennikarzy i nie tylko również podobał się ten projekt
ale zeby nie byc tajemniczym powiem krotka, koszt modernizacji przewyzszylby ponoc te 48 mln, poza tym uslyszalem, co ma oczywiscie slusznosc, ze dach na tym projekcie musialby zostac wykonany z innych materialow lub ... coz z nim zrobione, aby na murawe docieralo jak najwiecej ilosci swiatla, zabudowa spowodowalby, ze moglaby nas czekac co jakis czas wymiana murawy podobnie jak mial Lech w Poznaniu
ale projekt fajny wizionerski na kilka lat wstecz, nawet jakby byl zrealizowany za 3-5 lat to bije z niego nowoczesnoscia - to akurat moja opinia


PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7343 dni

****




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 23/10/2013 21:05
Powiem tak projekt pierwszy od wejścia po prawej stronie ( na szybie ) jest ok. W połowie raziły mnie mała liczba gastronomi, położenie FS czy parkingów. Lecz największym hitem jest wygrany projekt i położenie FanShopu w strefie zamkniętej w trakcie meczu oraz FLAGOWNIA która znajduje się za bramką od Twardowskiego przy sektorze gości oraz zapleczu psów!


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
serdi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4503 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 23/10/2013 22:14
dla mnie żenada, to jest właśnie gówniana polityka,
gra na czas, ładna słówka, makietki, obietnice i inne pierdy...
szczerze mówiąc już wolałbym żeby miał jaja i powiedział że chuj z tego będzie...


kibic79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7039 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 23/10/2013 22:17
Można też grać w „totka”. Kumulacja na poziomie 30 milinów powinna pomóc zapewnieniu finansowania planowanej modernizacji.

idiota


http://e-dieselservice.pl/
Denver
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3891 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 23/10/2013 22:30

  kibic79 napisał:  
Można też grać w „totka”. Kumulacja na poziomie 30 milinów powinna pomóc zapewnieniu finansowania planowanej modernizacji.

idiota



Chyba to była ironia, że brakuje 30 milionów...


Papricanos85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3891 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 23/10/2013 22:34

  Mazi MKS napisał:  

  Papricanos85 napisał:  
A mnie sie podoba wrecz bardzo,zawsze chcialem zachowania kilimatu obecengo obiektu a poprawienie funkcjonalnosci i nowoczesnosci. ten projekt jest swietny jak na 50 baniek.
Do narzekajacych jednym podoba sie to drugim tamto to ze wam sie nie podoba nie znaczy ze stadion bedzie be. Przy wyborze projektu braly udzial wladze Pogoni wiec im tez projekt musial sie spodobac. Czego wy se spodziwaliscie ergo areny2? ktora bedzie stala przez 80% sezonu pusta...jak wiekszosc nowych stadionow wybudowanych na euro( slask,wisla,lechia) a sa to duzo wieksze miasta niz szczecin,bogatsze i jakby nie patrzec majace mimo wszystko stabiliniejszy klub pilkarski.
Takze kazdy komu zalezy na dobru Pogoni powinien ten projekt wesprzec bo jezeli nie to nawet takiego obiektu nie bedzie nam dane dozyc. Ani krzystek ani zadne nne wladze nie wybuduja nowego stadionu za 150-200 mln bo po prostu finanse miasta na to nie pozwola a dobrodziejom typu bekdas solorz nie powinni miec wstepu do naszej Pogoni bo tyko zniszcza to co zbudowalismy przez ostatnie lata. pozdro dla wszystkich,mysle ze ten dzien powienien byc dniem szczesliwym dla kazdego kibica Pogoni.



Człowieku czy ty rozumiesz o co wszystkim chodzi??? Bo wydaje mi sie że nie!!! Chodzi o koszta remontu obecnego stadionu biorąc pod uwage jaki jest sredni koszt wybudowania nowego!!! Z czego się cieszyć, z tych schodów na stadionie wielkich i nierównych...itd. Będziemy jednym miastem w ekstraklasie gdzie stadion to bedzie pośmiewisko!!! Jak to wybudują to będziesz siedział dalej na twardym plastiku z parasolem nad głową!!!



Jezeli beda trzymac sie projektu to na pewno na leb ci nic nie spadnie,a siedzenia plastikowe? hmm jak dla mnie ok. Projekt uwazam za udany i wiele osob tez tak mysli. Tez chcialbym Old Trraford ale bez przesady nasz stadion po takiej modernizacji bedzie robil lepsze wrazenie niz stadiony wisly czy piasta.A skoro nie ma 300 baniek na modernizacje bo NIE MA i NIE BEDZIE to uwazam ze ten projekt jest bardzo dobry. pozdro
ps
koszt wyudwaonia nowego stadionu to min 150-200 mln zl a podejrzewam ze skonczyloby sie na wiekszej kwocie...czy ty masz pojecie jakie to sa pieniadze? ta modernizacja pochlonie 48 mln zl i sprawi ze bedziemy mogli spokojnie grac przez najblizsze XX lat na tym stadionie bez wstydu czy z deszczem na glowie, a klub bedzie mogl grac spokojnie nawet w pucharach..zakladajac ze w przyszlosci dobuduje sie ostatnia nowa trybune za bramka zalozmy za 30 mln to daje ci to calkowicie nowy obiekt z pojemnoscia ponad 25 tys.za 80 mln a nie za 200(MILIONÓW) ZLE!!!??? JAK DLA MNIE ZaJEBISCIE. Flaga Pogoni

Ostatnio edytowany przez: Papricanos85, 23 października 2013, 23:09 [2 raz(y)]


PORTOWCY
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8190 dni

**




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 23/10/2013 22:48
Papricanos, czy Ty sie w ogole slyszysz? Jak ten bubel ma sie do stadionu Wisly?


1948
kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4446 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 23/10/2013 22:48
dziwa mnie komentarze tych co pisza,ze tylko nowy stadion.czy Wy wierzycie w św.Mikolaja?!
oczywiste jest,ze kazdy by chcial,zeby powstal nowy stadion i dla mnie tylko na Twardowskiego,ale .... z ta wladza jest to niemozliwe.jak zrobia ta modernizacje to dopiero uwierze,bo gdyby Krzystlka podlaczyl ktos pod wykrywacz kłamstw to te urzadzenie po chwili by popsulo sie z wiadomych wzgledow.
pomysl z modernizacja jest na ten moment rozsadnym rozwiazaniem co nie zmienia mojego zdania,ze wolalbym nowy obiekt.
mysle,ze najtansze bilety na stadion po modernizacji beda po min.40 zl a na nowy bylyby znajac szczecinskie realia min.50 zl i wtedy zacznie sie lament,ze za taka kase to ja nie ide i wole ogladac w tv .... kto sie ze mna zalozy,ze tak bedzie?!
badzmy teraz realistami,a moze jak juz doczekam wnukow to ktorys z nich zawiezie dziadka na nowy obiekt ;)
pamietajmy przy wyborach(przede wszystkim trzeba brac udzial w wyborach) kto co obiecuje i sprawdzmy najpierw na kogo glosujemy, i to jest podstawa,zeby kiedykolwiek w ogole powstal nowy stadion.


Papricanos85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3891 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 23/10/2013 23:01
Steryd-> jak dla mnie nasz bedzie duzo ladniejszy. a uwierz mi bylem na nie jednym stadionie i to nie tylko w Polsce.


PORTOWCY
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7236 dni

***




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 23/10/2013 23:35
Po pierwsze - nie wierzę, że ta modernizacja dojdzie do skutku. 16 milionów w budżecie, a reszta? Żadnych konkretów jak pozyskać kolejne 30... kiełbasa wyborcza i zamknięcie ust kibicom... nic więcej.

Po drugie - załóżmy, że kasa będzie. Czy wydałbym 48 milionów by doprowadzić stadion do takiego stanu? Zdecydowanie nie. Poczekałbym i szukał kasy na budowę całkiem nowego obiektu.
48 milionów na dodatkowe 2 tysiące miejsc, lekkie (w sensie konstrukcyjnym) zadaszenie, nowe kibelki i punkty gastronomiczne to trochę przerost formy nad treścią.

Jak kryterium wyboru najlepszej oferty ma być najniższa cena, to po co rozpisywać konkurs. Taniość - dobra, bo dobra, ale jednak taniość wygrała z fajnymi wizjami projektów jak. np. 5, 13, 14 czy 19.
Jak kryterium ma być zachowanie paru boisk kosztem fajnej przestrzeni wokół stadionu czy parkingów to ja dziękuję - fajne są parkingi z projektu 10, szczególnie podziemny, ale odpada, bo przeniesienie treningowych boisk to problem i parking trzeba wciskać pomiędzy nie.

Zresztą norma - fajny projekt filharmonii i taniość wokół (chodniki), fajny projekt muzeum przełomów i taniość w materiałach (sklejka i zwykłe betonowe kostki), przepłacona hala ze starym projektem i aleja kwiatowa.

Ostatnio edytowany przez: Plum, 23 października 2013, 23:59 [1 raz(y)]


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4234 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 23/10/2013 23:58

  Papricanos85 napisał:  
Steryd-> jak dla mnie nasz bedzie duzo ladniejszy. a uwierz mi bylem na nie jednym stadionie i to nie tylko w Polsce.



Szanuje każdego zdanie bo jakby wszyscy myśleli tak samo to by nie było tego forum ale...:

1.makieta a stadion wg. makiety, to dwie różne rzeczy.Daj mi 2 dni a zrobię w Photoshopie takie cacko ,że żaden projekt się nie zbliży z tych co tam pokazali.
2.za te pieniądze (wirtualne zresztą) nie starczy chociażby na wymianę betonu na stadionie,krzesełek (te co są za 3 lata będą już stare) i kilku innych elementów które nie są objęte projektem.
3.Nowe elementy (dach,cześć trybun,światła etc) przemieszają się z tymi co maja już 10-30 lat.Czy Ty widziałeś coś takiego gdziekolwiek na świecie? Tego się nie da porównać z niczym.
4.Wiara w to że w ogóle dojdzie do modernizacji na taka skale i zakończą to w 2015-16 roku to mrzonka i wyborcza żygowina speca od marketingu wyborczego jakim niewątpliwie jest Krzystek.
5.Nie ma też żadnej gwarancji że w obliczu takiej perspektywy Mroczek i spółka zawiną się i po zakończeniu tego domniemanego remontu będziemy....w 4 lidze.Trudno stawiać sobie cele Pucharowe bez nowego stadionu a to "coś" chociażby ze wzg.na szerokość przejść,usytuowanie stadionu wg.kierunków i kilka innych detali za 2-3 lata może nie spełnić wymogów UEFA-y(może już nawet teraz nie spełnia- nie wiem).

Podsumowując.Kiedy już obudzisz się ze snu cały spocony ze strachu bo na "wyremontowanym" stadionie zacznie się zapadać wysoka trybuna (tak jak zapadały się sektory 1 i 2 kilka lat temu) nad nowiutkim dachem, zdasz sobie sprawę że to tylko sen i żadnego remontu nie było.Mamy rok 2016.Krzystek właśnie ogłosił nowy przetarg na malowanie płotu od strony łuku i przeznaczył na to 50 tys. zł ze środków które chce pozyskać z Totalizatora sportowego.

Ja właśnie tak widzę ta perspektywę chociaż bardzo chciałbym się mylić.

Ostatnio edytowany przez: EPSON, 24 października 2013, 00:07 [1 raz(y)]


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7236 dni

***




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 24/10/2013 01:32
Martwię się o jeszcze jedno. Miasto średnio radzi sobie z prowadzeniem inwestycji. Przykład - Muzeum Przełomów. Z całkiem fajnego projektu powstaje coś tragicznego, bo oszczędzamy na materiałach - wystarczy porównać pierwszej projekty i to co widać dziś na żywo.

Zwycięski projekt już jest średni i "ekonomiczny"... strach co będzie, gdy na etapie realizacji będziemy oszczędzali na materiałach.

I jeszcze - oprócz flagowni, fanszopu i oświetlenia do poprawki jest prasówka - kompletnie niepraktyczna w tym projekcie.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Papricanos85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3891 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 24/10/2013 05:36

  EPSON napisał:  

  Papricanos85 napisał:  
Steryd-> jak dla mnie nasz bedzie duzo ladniejszy. a uwierz mi bylem na nie jednym stadionie i to nie tylko w Polsce.



Szanuje każdego zdanie bo jakby wszyscy myśleli tak samo to by nie było tego forum ale...:

1.makieta a stadion wg. makiety, to dwie różne rzeczy.Daj mi 2 dni a zrobię w Photoshopie takie cacko ,że żaden projekt się nie zbliży z tych co tam pokazali.
2.za te pieniądze (wirtualne zresztą) nie starczy chociażby na wymianę betonu na stadionie,krzesełek (te co są za 3 lata będą już stare) i kilku innych elementów które nie są objęte projektem.
3.Nowe elementy (dach,cześć trybun,światła etc) przemieszają się z tymi co maja już 10-30 lat.Czy Ty widziałeś coś takiego gdziekolwiek na świecie? Tego się nie da porównać z niczym.
4.Wiara w to że w ogóle dojdzie do modernizacji na taka skale i zakończą to w 2015-16 roku to mrzonka i wyborcza żygowina speca od marketingu wyborczego jakim niewątpliwie jest Krzystek.
5.Nie ma też żadnej gwarancji że w obliczu takiej perspektywy Mroczek i spółka zawiną się i po zakończeniu tego domniemanego remontu będziemy....w 4 lidze.Trudno stawiać sobie cele Pucharowe bez nowego stadionu a to "coś" chociażby ze wzg.na szerokość przejść,usytuowanie stadionu wg.kierunków i kilka innych detali za 2-3 lata może nie spełnić wymogów UEFA-y(może już nawet teraz nie spełnia- nie wiem).

Podsumowując.Kiedy już obudzisz się ze snu cały spocony ze strachu bo na "wyremontowanym" stadionie zacznie się zapadać wysoka trybuna (tak jak zapadały się sektory 1 i 2 kilka lat temu) nad nowiutkim dachem, zdasz sobie sprawę że to tylko sen i żadnego remontu nie było.Mamy rok 2016.Krzystek właśnie ogłosił nowy przetarg na malowanie płotu od strony łuku i przeznaczył na to 50 tys. zł ze środków które chce pozyskać z Totalizatora sportowego.

Ja właśnie tak widzę ta perspektywę chociaż bardzo chciałbym się mylić.



Powiem tak, kazdy ma prawo miec wlasne zdanie i ja tez je szanuje.oceniamy tutaj projekt mnie osobiscie sie podoba i wielu innym rowniez to po 1. po 2 jest to projekt wstepny takze koszta moga wzrosnac lub zmalec w kazdym razie nie sadze aby wzrosly o 50% jak mowisz bo jest to nierealne 10-15 %. to jest podejrzewam maksimum jaka moze wyjsc roznica. po 3 mieszanie elementow starych z nowymi, jak sie zrobi to z glowa to mysle ze bedzie wygladac dobrze wzystko zalezy od wykonania. po 4 krzystek nie jest glupi i juz kilka lat temu zaplanowal sobie ta modernizacje i wlasnie w tym terminie,wlasnie po to aby miec argument stadionu po swojej stronie,rozpocznie sie modernizacja a potem dopiero wybory a to juz nie bedzie kielabasa wyborcza jak to bylo kilka lat temu gdzie mlody krzystek nei wiedzial jeszcze co i jak i z kim sie je.
po 5 przy wyborze prac byl mroczek i spolka ktorzy rowiez mieli wplyw na decyzje i i ich zdanie bylo brane pod uwage,dlatego w obliczu akurat takiej perpspektywy mysle ze sie ciesza a nie placza.jakby nie patrzec jeszcze pol roku temmu blagali aby cos zrobic ze stadionem( prosili o modernizacje za 23 mln) teraz dostana modernizacje za 50 mln takze mysle ze jednak sie nie zwina :)
Podsumowujac jak patrze na stadion lecha ktory mial wiecej awarii i bubli niz nowe dreamlinery razem wziete,na kloca lechii gdansk gdzie na kazdym meczu wydaje sie ze jest garstka ludzi..to mysle i mowie soobie ze tylko modernizacja i z glowa i taka wlasnie wydaje mi sie ta praca,projekt.ogolnie chyba zbyt pesymistycznie podchodzisz do tematu..wszystko na nie,troche wiary!:)co do starych trybun to sie boj nie wierze ze zostawia je tak jak sa,zapewne bedzie nowa wylewka czy inne bajery,nawet pod dachem tak zrobili i nie powiem roznica jest duza.takze ja jestem optymista:)
ps
zeby nie bylo to pewnie ze wolalbym nowy stadion ale znam realia i wiem ze w przeciagu minium 15 lat nowego stadionu nie bedzie i to nie zaleznie od tego kto bedzie rzadzil bo niestety w polsce mamy pewne przepisy ktore nie pozwalaja miastom na przekroczenie pewnych granic finansowych pod wzgledem inwestycji a szcczecin wlasne je osiagnal.
pozdrawiam


PORTOWCY
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.18 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005