Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> www.StadiondlaSzczecina.pl << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7445 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 16/06/2009 16:39
Nie zdziwiłbym się jakby to była jakaś ankieta do pracy dyplomowej :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
europaprykarz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6014 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 17/06/2009 10:34
Awans i szczecińskie dziadostwo


MKSfazi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7133 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 17/06/2009 12:50

  exces napisał:  
będąc w propagandzie w sobote wypełniałem jakaś anikete dotyczącą stadionu. nie znam konkretów ale na ankiecie widniało logo szczecina '2050' gość miał dwie różne aniekty dla ludzi. dla mieszkańców i dla kibiców. pytania pokroju np. gdzie byś chcial stadion klasy ellite: dąbie czy twardowskiego(innej opcji nie bylo, nawet do zaproponowania), czy podczas przebudowy zgadzałbyś sie na rozgrywnie meczy poza szn, jesli tak to na jaki okres czasu, na jakie inne atrakcje bys ucześczał na stadion (areobui, kregle, tenis itp) do podania przykładowe ceny np. za mecz 1-2 lidze, na koncert światowej gwiazdy, za kręgle itp,itp itd
wie ktoś coś więcej na temat tej ankiety? jakie miasto ma zamiary wobec wyników ankiety itp



Jak ja bylem w Dublin Irish Pub dzien przed wyjazdem do Zielonej to tez taka wypelnialem ankiete.Rozmawialem z tym gosciem od ankiet to mowil,ze to jakas firma budowlana przeprowadza taka ankiete bo jest zainteresowana budowa stadionu i zeby miec podkladke dla miasta w postaci ankiet,ze stadion jest potrzebny.Mowil jeszcze ze potrzebuja okolo 700 ankiet i wtedy beda cos dzialac.Tyle tylko mi powiedzial,a ile w tym prawdy to sie okaze.


A mnie jarają na meczu Pogoni race...racaracaracaracaraca
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7185 dni

*




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 17/06/2009 19:17

  MKSfazi napisał:  

  exces napisał:  
będąc w propagandzie w sobote wypełniałem jakaś anikete dotyczącą stadionu. nie znam konkretów ale na ankiecie widniało logo szczecina '2050' gość miał dwie różne aniekty dla ludzi. dla mieszkańców i dla kibiców. pytania pokroju np. gdzie byś chcial stadion klasy ellite: dąbie czy twardowskiego(innej opcji nie bylo, nawet do zaproponowania), czy podczas przebudowy zgadzałbyś sie na rozgrywnie meczy poza szn, jesli tak to na jaki okres czasu, na jakie inne atrakcje bys ucześczał na stadion (areobui, kregle, tenis itp) do podania przykładowe ceny np. za mecz 1-2 lidze, na koncert światowej gwiazdy, za kręgle itp,itp itd
wie ktoś coś więcej na temat tej ankiety? jakie miasto ma zamiary wobec wyników ankiety itp



Jak ja bylem w Dublin Irish Pub dzien przed wyjazdem do Zielonej to tez taka wypelnialem ankiete.Rozmawialem z tym gosciem od ankiet to mowil,ze to jakas firma budowlana przeprowadza taka ankiete bo jest zainteresowana budowa stadionu i zeby miec podkladke dla miasta w postaci ankiet,ze stadion jest potrzebny.Mowil jeszcze ze potrzebuja okolo 700 ankiet i wtedy beda cos dzialac.Tyle tylko mi powiedzial,a ile w tym prawdy to sie okaze.



Trzeba kurwa ankiety zeby miasto sie obudzilo ze potrzebny jest stadion nawet baraku nie umieli barany wybudowac zeby rozegrac mecz repry.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
MKSfazi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7133 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 17/06/2009 22:24

  Scarface napisał:  

  MKSfazi napisał:  

  exces napisał:  
będąc w propagandzie w sobote wypełniałem jakaś anikete dotyczącą stadionu. nie znam konkretów ale na ankiecie widniało logo szczecina '2050' gość miał dwie różne aniekty dla ludzi. dla mieszkańców i dla kibiców. pytania pokroju np. gdzie byś chcial stadion klasy ellite: dąbie czy twardowskiego(innej opcji nie bylo, nawet do zaproponowania), czy podczas przebudowy zgadzałbyś sie na rozgrywnie meczy poza szn, jesli tak to na jaki okres czasu, na jakie inne atrakcje bys ucześczał na stadion (areobui, kregle, tenis itp) do podania przykładowe ceny np. za mecz 1-2 lidze, na koncert światowej gwiazdy, za kręgle itp,itp itd
wie ktoś coś więcej na temat tej ankiety? jakie miasto ma zamiary wobec wyników ankiety itp



Jak ja bylem w Dublin Irish Pub dzien przed wyjazdem do Zielonej to tez taka wypelnialem ankiete.Rozmawialem z tym gosciem od ankiet to mowil,ze to jakas firma budowlana przeprowadza taka ankiete bo jest zainteresowana budowa stadionu i zeby miec podkladke dla miasta w postaci ankiet,ze stadion jest potrzebny.Mowil jeszcze ze potrzebuja okolo 700 ankiet i wtedy beda cos dzialac.Tyle tylko mi powiedzial,a ile w tym prawdy to sie okaze.



Trzeba kurwa ankiety zeby miasto sie obudzilo ze potrzebny jest stadion nawet baraku nie umieli barany wybudowac zeby rozegrac mecz repry.



Tylko ze ta firma budowlana zrobila ta ankiete z wlasnej inicjatywy,a nie na zlecenie miasta.


A mnie jarają na meczu Pogoni race...racaracaracaracaraca
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5766 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 17/06/2009 23:09
co do tego budynku

http://www.kurier.szczecin.pl/Art.aspx?a=22962

to przeciez nie bedzie pasowalo do stadionu. mam nadzieje ze znowu zadna firma sie nie zglosi.
jak to bedzie wygladalo?

Nowy stadion albo przebudowa kompletna stadionu.


abstrakcja!
Marcin_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7532 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 17/06/2009 23:36

  Cytat:  
Hej optymiści, a skąd Szczecin weźmie pieniądze na to? W Szczecinie są takie zaniedbania w infrastrukturze, że nie da się wszystkiego wybudować: hali, stadionu, basenu, filharmonii, dwóch muzeów i modernizacja trzeciego i wybudowanie szczecińskiego szybkiego tramwaju, modernizacji stadionu lekkoatletycznego itd.


Napisala catarzynca na forum skyscrapercity. Niestety w pelni sie z tym zgadzam. Szczecinowi zarowno jest potrzebny nowy stadion, jak i jest on niepotrzebny. Patrzac z perspektywy przecietnego mieszkanca, ktory z Pogonia nie ma NIC wspolnego, nie istnieje najmniejszy sens budowy nowego obiektu. Pogon ma stadion? Ma. Wiec w jakim celu budowac nowy, skoro jest masa potrzebniejszych inwestycji? Tlumy przychodza na mecze, notorycznie ludzie sie nie mieszcza? Nie. Nie ma wiec jakichkolwiek podstaw do budowy i wykladania grubych milionow.
Pozatym jestem ciekaw jak mialaby wygladac modernizacja stadionu przy Twardowskiego. Budowa nowych trybun w oparciu o naturalna niecke?


WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6545 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 18/06/2009 01:47

  Marcin_ napisał:  

  Cytat:  
Hej optymiści, a skąd Szczecin weźmie pieniądze na to? W Szczecinie są takie zaniedbania w infrastrukturze, że nie da się wszystkiego wybudować: hali, stadionu, basenu, filharmonii, dwóch muzeów i modernizacja trzeciego i wybudowanie szczecińskiego szybkiego tramwaju, modernizacji stadionu lekkoatletycznego itd.


Napisala catarzynca na forum skyscrapercity. Niestety w pelni sie z tym zgadzam. Szczecinowi zarowno jest potrzebny nowy stadion, jak i jest on niepotrzebny. Patrzac z perspektywy przecietnego mieszkanca, ktory z Pogonia nie ma NIC wspolnego, nie istnieje najmniejszy sens budowy nowego obiektu. Pogon ma stadion? Ma. Wiec w jakim celu budowac nowy, skoro jest masa potrzebniejszych inwestycji? Tlumy przychodza na mecze, notorycznie ludzie sie nie mieszcza? Nie. Nie ma wiec jakichkolwiek podstaw do budowy i wykladania grubych milionow.
Pozatym jestem ciekaw jak mialaby wygladac modernizacja stadionu przy Twardowskiego. Budowa nowych trybun w oparciu o naturalna niecke?



Świetnie powiedziane/napisane...


Amat victoria curam
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5766 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 18/06/2009 10:04

  Marcin_ napisał:  

  Cytat:  
Hej optymiści, a skąd Szczecin weźmie pieniądze na to? W Szczecinie są takie zaniedbania w infrastrukturze, że nie da się wszystkiego wybudować: hali, stadionu, basenu, filharmonii, dwóch muzeów i modernizacja trzeciego i wybudowanie szczecińskiego szybkiego tramwaju, modernizacji stadionu lekkoatletycznego itd.


Napisala catarzynca na forum skyscrapercity. Niestety w pelni sie z tym zgadzam. Szczecinowi zarowno jest potrzebny nowy stadion, jak i jest on niepotrzebny. Patrzac z perspektywy przecietnego mieszkanca, ktory z Pogonia nie ma NIC wspolnego, nie istnieje najmniejszy sens budowy nowego obiektu. Pogon ma stadion? Ma. Wiec w jakim celu budowac nowy, skoro jest masa potrzebniejszych inwestycji? Tlumy przychodza na mecze, notorycznie ludzie sie nie mieszcza? Nie. Nie ma wiec jakichkolwiek podstaw do budowy i wykladania grubych milionow.
Pozatym jestem ciekaw jak mialaby wygladac modernizacja stadionu przy Twardowskiego. Budowa nowych trybun w oparciu o naturalna niecke?



co do modernizacji stadionu przy Twardowskiego, to firmy zajmujace sie budowami stadionów juz by wiedzieli jak to zrobic.
Dzisiejszy news z Krakowa, chodzi o stadion cracovii, za 14 miesiecy ma powstac nowy stadion!! prosze :

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/news/stadion-cracovii-za-157-milionow,1324904,19


abstrakcja!
Ikcero
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6777 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 18/06/2009 12:01

  MKSfazi napisał:  

Tylko ze ta firma budowlana zrobila ta ankiete z wlasnej inicjatywy,a nie na zlecenie miasta.



Spotkałem się ostatnio ze znajomym co prowadzi ankiete, ankieta jest na zlecenie miasta.


manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6975 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 18/06/2009 13:32

  BerlinGroup napisał:  
co do tego budynku

http://www.kurier.szczecin.pl/Art.aspx?a=22962

to przeciez nie bedzie pasowalo do stadionu. mam nadzieje ze znowu zadna firma sie nie zglosi.
jak to bedzie wygladalo?

Nowy stadion albo przebudowa kompletna stadionu.



Telebim pasuje?


tie
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6207 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 18/06/2009 17:35

  maniek^^ napisał:  

  BerlinGroup napisał:  
co do tego budynku

http://www.kurier.szczecin.pl/Art.aspx?a=22962

to przeciez nie bedzie pasowalo do stadionu. mam nadzieje ze znowu zadna firma sie nie zglosi.
jak to bedzie wygladalo?

Nowy stadion albo przebudowa kompletna stadionu.



Telebim pasuje?



Budynek dla vipów i dzienikarzy musi powstać tak samo nieodzowny jest remont szatni czy nowe przejście na płyte boiska.
Czyli te wszystkie prace które były planowane pod mecz eliminacyjny.
Skoro wtedy stadion Pogoni spełniał by na jakis czas warunku UEFA to rzecz jasna nadawał by się do gry w Ekstraklasie o ile Pogoń szybko awansuje,więc trzeba dmuchać na zimne.
No chyba że uważasz iż kompletny remont stadionu czy też wybudowanie nowego odbędzie się szybciej niż awans Pogoni do ekstraklasy:)
Miasto mam nadzije na jesień po tym jak zostanie skończony sondaż budowy stadionu w Dąbiu,zdaje się że tez zlecili przeprowadznie kosztorysu remontu stadionu przy Twardowskiego.Wypowie się co dalej,jakie widzą rozwiązanie.


szalikNa miescie jest tłok w tramwaju jest tłok kibice na Pogoń jada....raca
AS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7119 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 18/06/2009 22:51
23 czerwca ruszą prace przy budowie nowego stadionu piłkarskiego MKS Cracovia Kraków. Szacowany koszt jego budowy to 157 mln złotych. Piłkarze Cracovii będą mogli wejść na nowy obiekt wraz z początkiem sezonu 2010/2011, zaś całość prac ma zostać skończona do końca 2011 roku. Obiekt ma docelowo pomieścić 15 tys widzów, a trybuny mają być w całości zadaszone. Obiekt ma być przystosowany do organizacji imprez kulturalnym typu koncerty itp.

My dalej czekamy na studium wykonalności. Jak długo jeszcze?


POGOŃ SZCZECIN
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7006 dni

***




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 18/06/2009 23:08
Obiło mi się gdzieś o uszy, że w przypadku budowy nowego stadionu będzie to obiekt, gdzie każdy kibic będzie przypisany do jednego sektora i nie będzie miał możliwości poruszania się między sektorami w trakcie meczu. Ktoś jest w stanie to info potwierdzić/zaprzeczyć?

Zakładając, że tak rzeczywiście będzie, to nie mogę zrozumieć co wszyscy widzicie w tej budowie nowego stadionu. Obecny obiekt jest zajebisty, ma tą swoją magię, a najważniejsze, że w żaden sposób nie ogranicza możliwości swobodnego przepływu tłumu po koronie. Jedyna rzecz, która mnie martwi to licencja. Jeżeli będzie istniała możliwość doprowadzenia obecnego stadionu do takiego stanu, w którym będziemy mogli otrzymać licencję na grę w takiej klasie rozgrywkowej, gdzie akurat dane nam będzie występować, to ja zawsze będę za takim rozwiązaniem ;) A żadna kadra ani inne EŁRO nie jest mi potrzebne ;)


Against modern wszystko!
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7078 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 18/06/2009 23:21

  Lrd napisał:  
. Jedyna rzecz, która mnie martwi to licencja. Jeżeli będzie istniała możliwość doprowadzenia obecnego stadionu do takiego stanu, w którym będziemy mogli otrzymać licencję na grę w takiej klasie rozgrywkowej, gdzie akurat dane nam będzie występować, to ja zawsze będę za takim rozwiązaniem ;) A żadna kadra ani inne EŁRO nie jest mi potrzebne ;)


Przez jakis czas bedziemy sie slizgac, ale tez z sezonu na sezon beda coraz wieksze nerwy przy staraniu sie o licencje . Gdy powstanie kilkanascie nowych obiektow w Polsce , wtedy bedzie problem. Teraz mozna robic prowizorki , co chwile wydawac pieniadze , ale wczesniej czy pozniej trzeba wylozyc pieniadze w konkretna modernizacje lub budowe nowego obiektu. I to co wylozy sie przez najblizsze lata pojdzie sie jeb...


xAdamx90
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5651 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 19/06/2009 10:10
Moze jednak trzeba narazie sie cieszyc ze nie odpuscili tej trybunej vip bo stracie meczu do MS i cos wkoncu ruszy do przodu. Mi sie zdaje ze to dopiero poczatek i z czasem zmodernizuja nasz stadion na dobre:D Bo o nowym stadionie niestety mozemy zapomniec..


To trzeba przeżyc aby to zrozumieć aby w to uwierzyć
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7236 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 19/06/2009 10:13

  Lrd napisał:  
Obiło mi się gdzieś o uszy, że w przypadku budowy nowego stadionu będzie to obiekt, gdzie każdy kibic będzie przypisany do jednego sektora i nie będzie miał możliwości poruszania się między sektorami w trakcie meczu. Ktoś jest w stanie to info potwierdzić/zaprzeczyć?

Zakładając, że tak rzeczywiście będzie, to nie mogę zrozumieć co wszyscy widzicie w tej budowie nowego stadionu. Obecny obiekt jest zajebisty, ma tą swoją magię, a najważniejsze, że w żaden sposób nie ogranicza możliwości swobodnego przepływu tłumu po koronie. Jedyna rzecz, która mnie martwi to licencja. Jeżeli będzie istniała możliwość doprowadzenia obecnego stadionu do takiego stanu, w którym będziemy mogli otrzymać licencję na grę w takiej klasie rozgrywkowej, gdzie akurat dane nam będzie występować, to ja zawsze będę za takim rozwiązaniem ;) A żadna kadra ani inne EŁRO nie jest mi potrzebne ;)


każdy nowobudowany stadion ma takie parametry, że wejścia są dla każdego sektora lub trybuny osobno. Prędzej czy później wszystkie stadiony tak będą miały także i nasz o ile go dożyjemy ;)


Proud to be Gay
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5450 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 19/06/2009 10:23

  Cytat:  
A żadna kadra ani inne EŁRO nie jest mi potrzebne

ale 20 tys co przychodzi na repre w Szczecinie ma w dupie twoje zdanie i chce kadry i euro (a nie ełro)

  Cytat:  
Mi sie zdaje ze to dopiero poczatek i z czasem zmodernizuja nasz stadion na dobre Bo o nowym stadionie niestety mozemy zapomniec..

widze, ze wogle nie jestes w temacie bo modernizacja jest bardziej kosztowna od budowy nowego wiec predzej postawia nowy niz beda inwestowac w tego trupa

  Cytat:  
każdy nowobudowany stadion ma takie parametry, że wejścia są dla każdego sektora lub trybuny osobno. Prędzej czy później wszystkie stadiony tak będą miały także i nasz o ile go dożyjemy

i bardzo dobrze trzeba w koncu zaprowadzic porzadek na stadionach


Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7006 dni

***




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 19/06/2009 10:29

  mlynek12 napisał:  

  Cytat:  
A żadna kadra ani inne EŁRO nie jest mi potrzebne

ale 20 tys co przychodzi na repre w Szczecinie ma w dupie twoje zdanie i chce kadry i euro (a nie ełro)


A ja mam w dupie zdanie 20 tysięcy i nie chcę kadry ani EŁRO.
Twoje zdanie też mam w dupie i proszę po raz kolejny - wypierdalaj z tego forum bo ludzi wkurwiasz niesamowicie.

  mlynek12 napisał:  

  Cytat:  
każdy nowobudowany stadion ma takie parametry, że wejścia są dla każdego sektora lub trybuny osobno. Prędzej czy później wszystkie stadiony tak będą miały także i nasz o ile go dożyjemy

i bardzo dobrze trzeba w koncu zaprowadzic porzadek na stadionach


A na stadionach jest porządek ;]


Against modern wszystko!
Proud to be Gay
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5450 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 19/06/2009 10:39

  Lrd napisał:  

  mlynek12 napisał:  

  Cytat:  
A żadna kadra ani inne EŁRO nie jest mi potrzebne

ale 20 tys co przychodzi na repre w Szczecinie ma w dupie twoje zdanie i chce kadry i euro (a nie ełro)


A ja mam w dupie zdanie 20 tysięcy i nie chcę kadry ani EŁRO.
Twoje zdanie też mam w dupie i proszę po raz kolejny - wypierdalaj z tego forum bo ludzi wkurwiasz niesamowicie.


pewnie ze mozesz miec w dupie nie pytam o preferencje
ale rozchodzi o to ze takich ludzi jak ty ktorzy nie chca euro i kadry jest malo. poza tym ze nie chcesz rowna sie ze nie dajesz pieniedzy. postaw sie w sytuacji wlascicieli taki mecz kadry to niesamowity zarobek duzo kibicow prestiz rozglos przezde wszystkim
to tak samo jak kilka osob nie chcialo Pogoni w extraklasie. ekonomicznie to oni wogle nie mysleli.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005