Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> www.StadiondlaSzczecina.pl << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4444 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 19/11/2014 22:21
piszcie jeszcze o torze kolarskim i będzie komplet ... to jest temat o STADIONIE POGONI.


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7647 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 19/11/2014 23:47
Myślę, że Jacyna będzie się bała w pierwszej kadencji zrobić taką dużą inwestycję jak stadion. A Krzystek wie, że odkładał to i teraz już musi coś zrobić konkretnie w tym kierunku. Takie moje zdanie.


Pogoń Szczecin MKS!
BB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5023 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 19/11/2014 23:54
Ostatni mecz Widzewa na stary stadionie po meczu z GKS rusza budowa nowego. Tak na poważnie co się odpierdala w tym mieście w kontekście stadionu to kpina.
E-klasa:
Gdańsk, Wrocław, Poznań, KrakówX2, Warszawa, Białystok, Bydgoszcz, Kielce, Gliwice, Bielsko, Zabrze
1 Liga i niżej:
Lubin, Gdynia, Lublin, ŁKS się robi
Jedyne wyjście nie ważne kto wygra II turę bo Jacyna też może frana przypalić jest wyjście na miasto protestować jak nie zaczniemy czegoś robić tylko wypisywać w internecie co by było to nic nie zdziałamy. Trzeba iść pod urząd i ich zmusić albo wypierdolimy urząd w niebo!


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4232 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 20/11/2014 01:10

  ArP napisał:  
Myślę, że Jacyna będzie się bała w pierwszej kadencji zrobić taką dużą inwestycję jak stadion. A Krzystek wie, że odkładał to i teraz już musi coś zrobić konkretnie w tym kierunku. Takie moje zdanie.



żartujesz,prawda?


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7647 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 20/11/2014 01:48

  EPSON napisał:  

  ArP napisał:  
Myślę, że Jacyna będzie się bała w pierwszej kadencji zrobić taką dużą inwestycję jak stadion. A Krzystek wie, że odkładał to i teraz już musi coś zrobić konkretnie w tym kierunku. Takie moje zdanie.



żartujesz,prawda?



Żałuje, że jest taki kiepski wybór w tych wyborach jeżeli chodzi o kandydatów


Pogoń Szczecin MKS!
haszimoto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4448 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 20/11/2014 11:21
Jacyna ma być na meczu ale na trybunach a nie na Vipach podobno. Podobno chce pogadać o stadionie jak ktoś będzie chciał. Może sceptycy powinni wykorzystać okazje i sprawdzić co naprawdę ma do powiedznia a nie tylko w mediach. Pomyślałem że kampania ale skoro mówi o stadionie to gdzie najlepiej. Fakt że sie nie boi i kiedyś juz bywała to trochę uwiarygadnia. W każdym razi czy ktoś za czy przeciw może warto pogadać a nie narzekać przed kompem. Ja spróbuje ją znaleźć na tych trybunach.


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7234 dni

***




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 20/11/2014 11:50

  haszimoto napisał:  
Jacyna ma być na meczu ale na trybunach a nie na Vipach podobno. Podobno chce pogadać o stadionie jak ktoś będzie chciał. Może sceptycy powinni wykorzystać okazje i sprawdzić co naprawdę ma do powiedznia a nie tylko w mediach. Pomyślałem że kampania ale skoro mówi o stadionie to gdzie najlepiej. Fakt że sie nie boi i kiedyś juz bywała to trochę uwiarygadnia. W każdym razi czy ktoś za czy przeciw może warto pogadać a nie narzekać przed kompem. Ja spróbuje ją znaleźć na tych trybunach.



Naprawdę wierzycie w obietnice wybudowania stadionu w ramach kampanii wyborczej?
Jeden już obiecywał i wiemy jak wyszło, teraz takie same obietnice padają z innych ust, a nadzieja i wiara ich prawdziwość ogromna...
Jak dla mnie w Szczecinie wybór w drugiej turze to wybór między dżumą a cholerą... z tym, że dżuma obiecuje cukierki...

Pomijam dotychczasową pracę pani radnej i sympatie do niej lub jej brak, ale jaka będzie jej realna władza z jednym mandatem w radzie miejskiej? Prezydent jest organem wykonawczym - bez większości w Radzie Miasta zrobi nie ma nazbyt szerokiego pola do popisu.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3680 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 20/11/2014 12:10

  Plum napisał:  

  haszimoto napisał:  
Jacyna ma być na meczu ale na trybunach a nie na Vipach podobno. Podobno chce pogadać o stadionie jak ktoś będzie chciał. Może sceptycy powinni wykorzystać okazje i sprawdzić co naprawdę ma do powiedznia a nie tylko w mediach. Pomyślałem że kampania ale skoro mówi o stadionie to gdzie najlepiej. Fakt że sie nie boi i kiedyś juz bywała to trochę uwiarygadnia. W każdym razi czy ktoś za czy przeciw może warto pogadać a nie narzekać przed kompem. Ja spróbuje ją znaleźć na tych trybunach.



Naprawdę wierzycie w obietnice wybudowania stadionu w ramach kampanii wyborczej?
Jeden już obiecywał i wiemy jak wyszło, teraz takie same obietnice padają z innych ust, a nadzieja i wiara ich prawdziwość ogromna...
Jak dla mnie w Szczecinie wybór w drugiej turze to wybór między dżumą a cholerą... z tym, że dżuma obiecuje cukierki...

Pomijam dotychczasową pracę pani radnej i sympatie do niej lub jej brak, ale jaka będzie jej realna władza z jednym mandatem w radzie miejskiej? Prezydent jest organem wykonawczym - bez większości w Radzie Miasta zrobi nie ma nazbyt szerokiego pola do popisu.



I z uwagi na powyższe powinniśmy dać Krzystkowi 3 kadencję???


badboy22
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4209 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 20/11/2014 12:33

  Maxymalny napisał:  

  Plum napisał:  

  haszimoto napisał:  
Jacyna ma być na meczu ale na trybunach a nie na Vipach podobno. Podobno chce pogadać o stadionie jak ktoś będzie chciał. Może sceptycy powinni wykorzystać okazje i sprawdzić co naprawdę ma do powiedznia a nie tylko w mediach. Pomyślałem że kampania ale skoro mówi o stadionie to gdzie najlepiej. Fakt że sie nie boi i kiedyś juz bywała to trochę uwiarygadnia. W każdym razi czy ktoś za czy przeciw może warto pogadać a nie narzekać przed kompem. Ja spróbuje ją znaleźć na tych trybunach.



Naprawdę wierzycie w obietnice wybudowania stadionu w ramach kampanii wyborczej?
Jeden już obiecywał i wiemy jak wyszło, teraz takie same obietnice padają z innych ust, a nadzieja i wiara ich prawdziwość ogromna...
Jak dla mnie w Szczecinie wybór w drugiej turze to wybór między dżumą a cholerą... z tym, że dżuma obiecuje cukierki...

Pomijam dotychczasową pracę pani radnej i sympatie do niej lub jej brak, ale jaka będzie jej realna władza z jednym mandatem w radzie miejskiej? Prezydent jest organem wykonawczym - bez większości w Radzie Miasta zrobi nie ma nazbyt szerokiego pola do popisu.



I z uwagi na powyższe powinniśmy dać Krzystkowi 3 kadencję???


idz i oddaj glos na KLAMCE!!!!!!!!!!! TO NAJLEPSZE CO MOZESZ ZROBIC !!!!!!!!


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7234 dni

***




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 20/11/2014 12:53

  Maxymalny napisał:  

  Plum napisał:  

  haszimoto napisał:  
Jacyna ma być na meczu ale na trybunach a nie na Vipach podobno. Podobno chce pogadać o stadionie jak ktoś będzie chciał. Może sceptycy powinni wykorzystać okazje i sprawdzić co naprawdę ma do powiedznia a nie tylko w mediach. Pomyślałem że kampania ale skoro mówi o stadionie to gdzie najlepiej. Fakt że sie nie boi i kiedyś juz bywała to trochę uwiarygadnia. W każdym razi czy ktoś za czy przeciw może warto pogadać a nie narzekać przed kompem. Ja spróbuje ją znaleźć na tych trybunach.



Naprawdę wierzycie w obietnice wybudowania stadionu w ramach kampanii wyborczej?
Jeden już obiecywał i wiemy jak wyszło, teraz takie same obietnice padają z innych ust, a nadzieja i wiara ich prawdziwość ogromna...
Jak dla mnie w Szczecinie wybór w drugiej turze to wybór między dżumą a cholerą... z tym, że dżuma obiecuje cukierki...

Pomijam dotychczasową pracę pani radnej i sympatie do niej lub jej brak, ale jaka będzie jej realna władza z jednym mandatem w radzie miejskiej? Prezydent jest organem wykonawczym - bez większości w Radzie Miasta zrobi nie ma nazbyt szerokiego pola do popisu.



I z uwagi na powyższe powinniśmy dać Krzystkowi 3 kadencję???



Nie - dlatego napisałem, że to wybór między dżumą a cholerą. Krzystek źle, ale Jacyna też niedobrze. Każdy powinien to rozważyć samemu, ale niech nikt nie wierzy, że Jacyna wybuduje stadion. Tyle - ja bym oddał głos nieważny. Mleko już się wylało - Krzystek wprowadził do RM 8 radnych a Jacyna jednego.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3680 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 20/11/2014 13:36
Klub powinien wydzielić osobny sektor dla pajaców głosujących na krzystka. Tak aby normalni kibice nie musieli się z nimi stykać.


kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4444 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 20/11/2014 14:11

  Maxymalny napisał:  
Klub powinien wydzielić osobny sektor dla pajaców głosujących na krzystka. Tak aby normalni kibice nie musieli się z nimi stykać.



tez sie pod tym podpisuje ... tylko,że to pewnie byłoby pół stadionu i to jest prawdziwy dramat.MJW zaprasza pinokia na sobotni mecz i dyskusje o stadionie.niech jego wyborcy zasiądą razem z nim,ale do tego trzeba mieć cywilną odwagę,a z tym to już gorzej ...
to jest tak jak z wyborcami PO.nikt na nich nie głosuję,a oni ciągle wygrywają ...różnymi sposobami liczenia głosów ... ale ci ludzie lubią być dymani przez władzę więc to jest ich wybór tylko inni też na tym cierpią dlatego tzw.demokracja w polskim wydaniu w ogóle się nie sprawdza.


verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7913 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 20/11/2014 14:11

  Maxymalny napisał:  
Klub powinien wydzielić osobny sektor dla pajaców głosujących na krzystka. Tak aby normalni kibice nie musieli się z nimi stykać.



1 miejsce


21:37
Łysy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5502 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 20/11/2014 15:07

  Maxymalny napisał:  
Klub powinien wydzielić osobny sektor dla pajaców głosujących naKrzystka. Tak aby normalni kibice nie musieli się z nimi stykać.



1 miejsce!!!

Przypominam, ze ten tematem przewodnim jest nowy stadion a nie jakieś chodniki i drogi Krzystka albo co zrobi a czego nie zrobiła Jacyna.
Dla kibica wybór powinien być prosty ale widzę, że taki prosty on nie jest...

Ostatnio edytowany przez: Łysy, 20 listopada 2014, 15:12 [1 raz(y)]


Byliśmy tu i zawsze będziemy , stąd jesteśmy i tu umrzemy.
ROJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6821 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 20/11/2014 15:35
Nie wiem jaki jest problem w budowie stadionu.
Jeżeli kilkadziesiąt miast w Polsce sobie z tym problemem poradziło to czemu Szczecin ma sobie nie poradzić. Złe prądy, małe nasłonecznienie, za blisko morza (Berlina) czy jest jakiś inny problem. Czy tradycyjne u nas tłumaczenie niepowodzeń "Warszawa nas pomija". To jest temat, którym powinni się zając socjologowie (albo psychologowie) nie ma miasta w Polsce, które nie tłumaczy swoich niepowodzeń tym, że centrala ich pomija (może to kogoś zdziwić, ale Warszawa też).
Jest jeszcze koronny argument brak pieniędzy - ciekawe skąd inne miasta je "ukradły"?
Jak ktoś będzie chciał wybudować stadion to go wybuduje. Każdy z obecnej dwójki kandydatów może wybudować stadion. Nie są problemem finanse (można to tylko zrobić trochę wolniej lub trochę szybciej). Nie jest problemem rada miejska - przy obecnej władzy Prezydenta w sumie jest ona zbędna. Kto by nie wygrał stanie na środku i ogłosi "daję wiceprezydenta za poparcie" i ma większość w 5 minut.
Jedynym problem są chęci.


Prawy jegomość
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6485 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 20/11/2014 16:03

  ROJ napisał:  
Nie jest problemem rada miejska - przy obecnej władzy Prezydenta w sumie jest ona zbędna. Kto by nie wygrał stanie na środku i ogłosi "daję wiceprezydenta za poparcie" i ma większość w 5 minut.



Nie do końca, MJW musiałaby zrobić koalicję MJW + PO + PiS co byłoby dość ciekawą sytuacją. Cała kampania była negatywna, atakująca Krzystka, dlatego raczej można wykluczyć koalicję z jego bezpartyjnymi (do których i tak musiałby dojść PiS lub PO aby zdobyć większość).


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6399 dni

*




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 20/11/2014 16:06

  ROJ napisał:  
Nie wiem jaki jest problem w budowie stadionu.
Jeżeli kilkadziesiąt miast w Polsce sobie z tym problemem poradziło to czemu Szczecin ma sobie nie poradzić. Złe prądy, małe nasłonecznienie, za blisko morza (Berlina) czy jest jakiś inny problem. Czy tradycyjne u nas tłumaczenie niepowodzeń "Warszawa nas pomija". To jest temat, którym powinni się zając socjologowie (albo psychologowie) nie ma miasta w Polsce, które nie tłumaczy swoich niepowodzeń tym, że centrala ich pomija (może to kogoś zdziwić, ale Warszawa też).
Jest jeszcze koronny argument brak pieniędzy - ciekawe skąd inne miasta je "ukradły"?
Jak ktoś będzie chciał wybudować stadion to go wybuduje. Każdy z obecnej dwójki kandydatów może wybudować stadion. Nie są problemem finanse (można to tylko zrobić trochę wolniej lub trochę szybciej). Nie jest problemem rada miejska - przy obecnej władzy Prezydenta w sumie jest ona zbędna. Kto by nie wygrał stanie na środku i ogłosi "daję wiceprezydenta za poparcie" i ma większość w 5 minut.
Jedynym problem są chęci.



No właśnie i w tym momencie dochodzimy do sedna. Jeżeli można to zrobić to czemu tego Krzystek nie robi?
a) poparcie przez klub Litwińskiego w poprzednich wyborach?
b) otwarte i jasne przekazy przez klub dyskredytujące Krzystka?
c) wyzwiska na trybunach pod adresem Krzystka (zasłużone jakby nie było)?

Wiadomo, że prezydent nie powinien na takie rzeczy patrzeć, ale jak ktoś mu robi pod górkę to on swoim działaniem pokazuje, że to on o wszystkim decyduje. Typowo polskie podejście. Innych argumentów trudno znaleźć - każdy innym buduje tylko Szczecin nie.


ROJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6821 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 20/11/2014 16:49
Prawy jegomość- powstanie, każda koalicja jaką będzie chciał powołać Prezydent (i jak podzielić się władzą). W tym i w tym przypadku spokojnie można mieć prawie wszystkie głosy.
Pan Prezydent jak będzie chciał to będzie miał wszystkie głosy poza jednym- tylko po co. Pani Prezydent będzie miała większość (może będzie "cicha" jak w tej chwili) bez problemu; nawet z klubem obecnego Prezydenta. Który wtedy się pewnie rozleci, bo radni muszą gdzieś pracować.
Czytałem twoje wcześniejsze wpisy może się z nimi nie zgadzam, ale przynajmniej próbujesz szukać argumentów. Przy okazji się do nich odniosę.
Statystyka jaka jest każdy wie - co kto chce udowodnić to udowodni. Jest kilka uniwersalnych statystyk jakim się wszyscy posługują. Sam jestem ciekawy (i jak widać leniwy) jak wyszłyby statystyki podstawowe. Jedną już zrobiłeś- poziom bezrobocia od początku rządów obecnego Prezydenta do dzisiaj (tylko pomyliłeś rok rozpoczęcia urzędowania).
Z tych uniwersalnych potrzebne byłyby jeszcze; PKB na głowę mieszkańca wtedy i dzisiaj. Dochody miasta na głowę mieszkańca wtedy i dzisiaj. To wszystko w porównaniu do konkurencyjnych miast.
Drugi temat to malkontenctwo mieszkańców. To jest sprawa, która też mnie najbardziej denerwuje. Tylko jak z nim walczyć jeżeli osoby, które chcą z nim walczyć pierwsze piszą, że to się nie uda. Jeszcze innym piszą jakimi to są malkontentami.
Ja właśnie dlatego popieram budowę stadionu. Nawet ważniejsze niż sytuacja Pogoni (bez niego jestem pewien, że nie w ekstraklasie) jest jego wpływ na poziom wiary w siebie mieszkańców. Obecny Prezydent myślał, że tym "świętym gralem" jest hala od początku mówiłem, że to błąd. Jaka jest ważniejsza statystyka, niż poziom zadowolenia z miasta mieszkańców ?
Stadion jest taką inwestycją, która nie sprawi (jak byłoby 4 lata temu), że będziemy się czuli lepsi, ale przestaniemy się czuć gorsi. Za 200-300 mln nie ma innej inwestycji, która może ten efekt dać; jak taka jest to napisz jaka.

Ostatnio edytowany przez: ROJ, 20 listopada 2014, 17:00 [1 raz(y)]


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5019 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 20/11/2014 18:14

  Maxymalny napisał:  
Klub powinien wydzielić osobny sektor dla pajaców głosujących na krzystka. Tak aby normalni kibice nie musieli się z nimi stykać.



Muszę Cię rozczarować, ale na stadionie Krzystek ma pewnie największe poparcie :)

Jacyne popiera najbardziej młyn, w którym średnia wieku to 16 lat baby + dużo osób pochodzi z FC.

Nie wiem jak można popierać tą arogancką i zadufaną w sobie kobiete. Przecież ona nie robi nic tylko obiecuje (tak jak Krzystek kiedyś) i obraża się na wszystkich wokoło. I dobrze, że jednak zdecydowana większość na nią nie głosuje. To byłby dramat dla miasta gdyby została prezydentem a stadionu ona i tak by nie zbudowała. Tak jak Krzystek. Ale ten ma już doświadczenie w prowadzeniu miasta i za jego kadencji coś się na plus jednak zmieniło.

W tym mieście nie ma na kogo głosować i tyle, ale głosowanie na Jacyne to już jest akt wysokiej desperacji.


Ukasz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5025 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 20/11/2014 18:32
Wracając do tematu: http://www.weszlo.com/2014/11/18/tekst-czytelnika-stadion-pogoni-szczecin-dramat-trwa/


Pogoń jak feniks,miała siłę żeby się podnieść z płomieni.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005