Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> www.StadiondlaSzczecina.pl << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7005 dni

***




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 19/06/2009 10:54

  mlynek12 napisał:  
to tak samo jak kilka osob nie chcialo Pogoni w extraklasie. ekonomicznie to oni wogle nie mysleli.



KILKA osób powiadasz ? :D hihihihihihi ;)


Against modern wszystko!
Woro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5722 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 19/06/2009 11:06

  mlynek12 napisał:  

to tak samo jak kilka osob nie chcialo Pogoni w extraklasie. ekonomicznie to oni wogle nie mysleli.



Skoncz juz pierdolic jaka Pogoń w ekstraklasie?? moze na ptakowej licencji?? co do stadionu to zanim miasto zrobi cokolwiek poza buda dla dziennikarzy i nowym tunelem to uplynie wiele wody w Odrze
temat stadionu na powaznie zacznie sie rozkrecac przed kolejnymi wyborami i moze wtedy zapadnie decyzja czy budowac czy modernizowac


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5907 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 19/06/2009 11:13

  Lrd napisał:  

  mlynek12 napisał:  
to tak samo jak kilka osob nie chcialo Pogoni w extraklasie. ekonomicznie to oni wogle nie mysleli.



KILKA osób powiadasz ? :D hihihihihihi ;)



Co teraz maja z tego ekonomicznego myslenia w Warszawie? Kibice zastanawiaja sei gdzie grodziski twor bedzie kontynuowal tournee.



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7316 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 19/06/2009 11:34
A co to takiego ta "extraklasa" ? :]


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
CzesiuHydraulik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6659 dni

**




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 19/06/2009 12:26
Trochę nie w temacie,ale sorry... Moderatorzy zbanujcie Młynka12... Co chwilę wprowadza zamęt, wszyscy się nie potrzebnie wk..wiaja na niego i pi..doli kocopoły... O taka prośba ode mnie i chyba nie tylko :]

[PL: I do tego ma IP zagraniczne takie same jak Twinki Winki, Kolezanka z LO12 itd itd ktore rejstracje mieli po pare dni i wprowadzały sporo zametu w kazdym temacie itd itd.]


SAMI PRZECIWKO WSZYSTKIM!!! MW'03
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6091 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 19/06/2009 12:42

  mlynek12 napisał:  

  Lrd napisał:  

  mlynek12 napisał:  

  Cytat:  
A żadna kadra ani inne EŁRO nie jest mi potrzebne

ale 20 tys co przychodzi na repre w Szczecinie ma w dupie twoje zdanie i chce kadry i euro (a nie ełro)


A ja mam w dupie zdanie 20 tysięcy i nie chcę kadry ani EŁRO.
Twoje zdanie też mam w dupie i proszę po raz kolejny - wypierdalaj z tego forum bo ludzi wkurwiasz niesamowicie.


pewnie ze mozesz miec w dupie nie pytam o preferencje
ale rozchodzi o to ze takich ludzi jak ty ktorzy nie chca euro i kadry jest malo. poza tym ze nie chcesz rowna sie ze nie dajesz pieniedzy. postaw sie w sytuacji wlascicieli taki mecz kadry to niesamowity zarobek duzo kibicow prestiz rozglos przezde wszystkim
to tak samo jak kilka osob nie chcialo Pogoni w extraklasie. ekonomicznie to oni wogle nie mysleli.



Myślisz,że ktoś da kase i będzie ok,zachowujesz się jak dziecko.Ptak pokazał nam idealnie co można zrobić jeśli ma się absolutną władze i swoje pieniądze już nawet nie tylko w klubie,ale w każdej instytucji.Zresztą Gondor pokazał też co można zrobić w klubie jeśli jej nie ma.Gwarantuje Ci,że jeśli Drzymała zaczął by kręcić w Szczecinie to z czasem wyszły by jakieś fiołki,pozatym się przyznał sam,że kupował mecze.Takich ludzi nam tu nie potrzeba.


Marcin_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7531 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 19/06/2009 12:46
Wracajac do tematu stadionu. Lrd, jasne, obecny obiekt ma kilka zalet, o ktorych wspomniales, mozliwosc swobodnego kursowania, magia, lata tradycji. Jednak jest przestarzaly i tyle. Beton zaczyna sie sypac, krzeselka... kazdy wie :) wejscie z samego dolu wysokiej trybuny na gore zajmuje mase czasu, osoby niepelnosprawne nie maja dogodnych warunkow do ogladania spotkania, dziennikarze maja cos do dyspozycji oprocz pulpitow na vipach?:D Odkad pamietam szatnie sa w tragicznym stanie (o czym glosno sie mowi), zawsze sie smiano, ze przejscie zawodnikow z szatni na boisko trwa na maksa dlugo.
Kolejne prowizoryczne pseudo inwestycje beda szly w takim kierunku podobnym do obecnego dachu, ktory jest kurwa kpina. Takie sa fakty i tyle... Ale nie nalezy sie za bardzo emocjonowac, w przeciagu mysle najblizszych 4 lat stadion nie doczeka sie jakiejkolwiek porzadniejszej modernizacji. :)


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6084 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 19/06/2009 17:53
Mogliby chociaż ogłosić co te ekspertyzy wykazały na temat możliwości budowy stadionu w Dąbiu. Chyba, że to jak zwykle wielka ściema i tylko o niej się mówi, a tak na prawde nikt nic nie robi, tylko gra na zyskanie maksymalnej ilości czasu.


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6236 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 19/06/2009 18:09

  Janek44 napisał:  
Mogliby chociaż ogłosić co te ekspertyzy wykazały na temat możliwości budowy stadionu w Dąbiu. Chyba, że to jak zwykle wielka ściema i tylko o niej się mówi, a tak na prawde nikt nic nie robi, tylko gra na zyskanie maksymalnej ilości czasu.



No tak-tylko czemu ma słuzyć ta gra na zwłoke? Jesteśmy na zapleczu ekstraklasy-czas nas nagli,a my nie wiemy nic,kręcimy sie w kółko niczym dzieci we mgle. Mamy plan sportowy,jeśli nie w sezonie który sie rychło zbliża,to za dwa lata awansować,doskonale wiedząc jaki obiekt posiadamy. Wiąże sie to że nawet jak ten awans stanie sie faktem,to licencji nie dostaniemy-my to nie Łks czy inne kluby w Polsce,wiemy jaki jest stosunek do Pogoni,wiecznie upokarzanej przez władze pzpn-owskie. Sami strzeliliśmy obie w kolano,przy okazji odstrzeliwując sobie stope,mieliśmy bodziec by coś porobić przy tym stadionie,pretekst-mecz repry. Teraz jestem pewny że nikomu nie będzie zależało by przyspieszyć tok tej kwestii i temat stadionu znów będzie głównym klu programów wyborczych. Jeszcze sowko o stadionie na Twardowskiego-czy ktoś tu zrobił jakąś ekspertyze opłacalności remontu? Założe sie że nie.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6084 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 19/06/2009 19:22

  nowa od nowa napisał:  

  Janek44 napisał:  
Mogliby chociaż ogłosić co te ekspertyzy wykazały na temat możliwości budowy stadionu w Dąbiu. Chyba, że to jak zwykle wielka ściema i tylko o niej się mówi, a tak na prawde nikt nic nie robi, tylko gra na zyskanie maksymalnej ilości czasu.



No tak-tylko czemu ma słuzyć ta gra na zwłoke? Jesteśmy na zapleczu ekstraklasy-czas nas nagli,a my nie wiemy nic,kręcimy sie w kółko niczym dzieci we mgle. Mamy plan sportowy,jeśli nie w sezonie który sie rychło zbliża,to za dwa lata awansować,doskonale wiedząc jaki obiekt posiadamy. Wiąże sie to że nawet jak ten awans stanie sie faktem,to licencji nie dostaniemy-my to nie Łks czy inne kluby w Polsce,wiemy jaki jest stosunek do Pogoni,wiecznie upokarzanej przez władze pzpn-owskie. Sami strzeliliśmy obie w kolano,przy okazji odstrzeliwując sobie stope,mieliśmy bodziec by coś porobić przy tym stadionie,pretekst-mecz repry. Teraz jestem pewny że nikomu nie będzie zależało by przyspieszyć tok tej kwestii i temat stadionu znów będzie głównym klu programów wyborczych. Jeszcze sowko o stadionie na Twardowskiego-czy ktoś tu zrobił jakąś ekspertyze opłacalności remontu? Założe sie że nie.



Też chciałbym to wiedzieć :) Pewnie politycy mają w tym zwlekaniu jakiś swój ukryty cel :)


Jacck
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6653 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 20/06/2009 09:05

  Janek44 napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  Janek44 napisał:  
Mogliby chociaż ogłosić co te ekspertyzy wykazały na temat możliwości budowy stadionu w Dąbiu. Chyba, że to jak zwykle wielka ściema i tylko o niej się mówi, a tak na prawde nikt nic nie robi, tylko gra na zyskanie maksymalnej ilości czasu.



No tak-tylko czemu ma słuzyć ta gra na zwłoke? Jesteśmy na zapleczu ekstraklasy-czas nas nagli,a my nie wiemy nic,kręcimy sie w kółko niczym dzieci we mgle. Mamy plan sportowy,jeśli nie w sezonie który sie rychło zbliża,to za dwa lata awansować,doskonale wiedząc jaki obiekt posiadamy. Wiąże sie to że nawet jak ten awans stanie sie faktem,to licencji nie dostaniemy-my to nie Łks czy inne kluby w Polsce,wiemy jaki jest stosunek do Pogoni,wiecznie upokarzanej przez władze pzpn-owskie. Sami strzeliliśmy obie w kolano,przy okazji odstrzeliwując sobie stope,mieliśmy bodziec by coś porobić przy tym stadionie,pretekst-mecz repry. Teraz jestem pewny że nikomu nie będzie zależało by przyspieszyć tok tej kwestii i temat stadionu znów będzie głównym klu programów wyborczych. Jeszcze sowko o stadionie na Twardowskiego-czy ktoś tu zrobił jakąś ekspertyze opłacalności remontu? Założe sie że nie.



Też chciałbym to wiedzieć :) Pewnie politycy mają w tym zwlekaniu jakiś swój ukryty cel :)


Pewnie jedynym ukrytym celem jest notoryczny brak kasy:) . Zwłaszcza w tym roku , gdzie kredytowanie przez stało się mega problemem,
Jeśli chodzi o stadion , to jeśli ma byc nowoczesny, to tylko nowy i w nowym miejscu . Wiadomo , pewnie włodarze Szczecina policzą ,że na remonty wydadzą ze 40mln i bedzie ok, a na nowy obiekt będzie potrzebne , nie wiem ile ale strzelam powiedzmy 300-400mln zł to będą przychylac się ku tej pierwszej opcji. Zobaczcie przyklad remontowanego od wielu lat stadionu śląskiego, wydane w niego już wiele milionów ,ale ten stadion nigdy nie będzie nowoczesny , bo jest przede wszystkim na nasypie , nikt tak nie buduje , kibic jest daleko od płyty , wstyd takie coś w ogóle w Europie pokazywac, małe możliwości rozwoju biznesów pod trybunami ( bo jest nasyp), jaki to był sens? Ale hanysy wielce zdziwieni są teraz ,że nie dostali Euro? , naprawdę chyba wszyscy oślepli. Wracając do tematu , tylko nowy stadion ,w nowym miejscu , nie da się w tej naturalnej niecce zrobi nowoczesnego obiektu , takiego naprawdę fest. Ciekaw jestem ile są warte tereny praktycznie w centrum miasta pod którym są obecne obiekty Pogoni? Myśę ,że miasto mogłoby częśc budowy nowego obiektu pokryc ze sprzedaży tych atrakcyjnych terenów,


Wielkopolska zawsze wierna Pogoni....
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7505 dni

*




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 20/06/2009 14:10

  Jacck napisał:  
Myśę ,że miasto mogłoby częśc budowy nowego obiektu pokryc ze sprzedaży tych atrakcyjnych terenów,



Wszyscy piszemy o atrakcyjnych terenach, a prawda jest taka, że Szczecin w ostatnim latach "zapracował sobie" na markę miasta niepoważnego, z nieodpowiedzialnymi i nieudolnymi władzami, z którymi każdy szanujący się biznesmen-milioner w tej chwili chciałby mieć jak najmniej wspólnego. Tereny może i są atrakcyjne, ale kto się teraz po nie zgłosi? Kolejna sieć zachodnich hipermarketów? Może wszędzie pchający się Chińczycy? A parku przemysłowego w centrum i okolicach miasta chyba nie chcemy robić. Zostają jeszcze takie firmy jak deweloperzy, którzy w trudnym dla kredytowania okresie raczej nie srają pieniędzmi. Na dziś musimy zapomnieć o magii "atrakcyjnych terenów" bo najpierw musiałby się znaleźć poważny inwestor. Ale jak słyszę, że miasto ma zamiar stopniowo ładować miliony złotych w tego trupa to rzeczywiście robi się groteskowo. Może ktoś jednak powinien zrobić studium opłacalności tego rozwiązania (to z lotniskiem w Dąbiu to jakiś żart). Tzn. w UM powinni się dowiedzieć ile konkretnie trzeba wpakować w stary stadion miejski, żeby na przestrzeni kilku lat stał się w miarę przyzwoitym obiektem. Podejrzewam, że razem z pracami ziemnymi, przebudową infrastruktury sportowej i drogowej koszt modernizacji tego reliktu musiałby grubo przekroczyć miliard. Cały ewentualny burdel towarzyszący tej inwestycji przemilczę...


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7913 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 21/06/2009 17:36
Pierwszm krokiem powinno być zlecenie opracowania koncepcji wraz z określeniem podstawowych danych dotyczących wykonalności modernizacji. Wszyscy ciagle gdybają a nikt sie poważnie sprawą nie zajął. Na pewno mozliwe to jest. Jest tylko kwestią za jakie pieniądze. A jak nie, to budować na górze, obok stadionu i skończyć z tym cyrkiem


21:37
eker
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8314 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 21/06/2009 17:40
Cyrk jest, był i będzie . W obecnej sytuacji nikt sie na nic nie zdecyduje .


Jedno serce Jeden Klub
Gumowe, ostre, nogi czy głowa - żadna różnica: tak działa polska policja
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7520 dni

**




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 21/06/2009 21:37
http://www.youtube.com/watch?v=IAXYTjDyY-o&NR=1

w 2050 dostaniemy od władz taki sam stadion jak na wyżej wymienionym filmiku jest na 1 miejscu. ;)


Z daleka nie będzie widać.
Woro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5722 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 21/06/2009 22:29
Nikt by nie miał watpliwosci co do pływajacych ogrodów...


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.
arat
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6208 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 01/07/2009 16:11
No i niby coś się ruszyło z modernizacją

http://pogonszczecin.info/index.php?menupage=cms


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6091 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 02/07/2009 17:28
A ja dziś koło 14 byłem na stadionie i w tym czasie zaczepiło mnie dwoje ludzi.Okazało się,że są z firmy która wygrała przetarg na budowe trybuny VIP.Wypytywali o cały stadion, także o remont budynku pod nowe szatnie.Fotografowali wszystko w około.Do pierwszego przetargu nikt nie wystartował bo wg.nich nie było najmniejszych szans na wyrobienie się w terminie.Gdy im pogratulowałem wygrania przetargu to gościu skomentował słowami"Nie ma czego,budynek będzie tu pasował jak...a reszte niech pan sobie dopowie,ważne że kasa popłynie"


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6236 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 02/07/2009 17:38

  szpadel85 napisał:  
A ja dziś koło 14 byłem na stadionie i w tym czasie zaczepiło mnie dwoje ludzi.Okazało się,że są z firmy która wygrała przetarg na budowe trybuny VIP.Wypytywali o cały stadion, także o remont budynku pod nowe szatnie.Fotografowali wszystko w około.Do pierwszego przetargu nikt nie wystartował bo wg.nich nie było najmniejszych szans na wyrobienie się w terminie.Gdy im pogratulowałem wygrania przetargu to gościu skomentował słowami"Nie ma czego,budynek będzie tu pasował jak...a reszte niech pan sobie dopowie,ważne że kasa popłynie"



Przynajmniej szczerze hehe. Wszyscy doskonale wiemy,że co tu nie zrobią będzie pasowało niczym pięść do nosa. Prowizorka maksymalna i tyle. Ty sie ciesz że Cie zwerbowali do budowania tego i owego w czynie społecznym. Wszak kryzys;)


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Proud to be Gay
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5449 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 02/07/2009 17:38

  szpadel85 napisał:  
A ja dziś koło 14 byłem na stadionie i w tym czasie zaczepiło mnie dwoje ludzi.Okazało się,że są z firmy która wygrała przetarg na budowe trybuny VIP.Wypytywali o cały stadion, także o remont budynku pod nowe szatnie.Fotografowali wszystko w około.Do pierwszego przetargu nikt nie wystartował bo wg.nich nie było najmniejszych szans na wyrobienie się w terminie.Gdy im pogratulowałem wygrania przetargu to gościu skomentował słowami"Nie ma czego,budynek będzie tu pasował jak...a reszte niech pan sobie dopowie,ważne że kasa popłynie"

szpadel85 Ty pracujesz w klubie??? jesli nie To bez obrazy lecz powinni pytac kogos kompetentnego z klubu a nie przechodnia z ulicy......... czuje cos ze firma nie jest powazna zbyt


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005