Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> www.StadiondlaSzczecina.pl << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7401 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 23/02/2012 17:51

  Lrd napisał:  

  Superbrand napisał:  
WITAM ! Czy wobec ostatnich informacji o tym, że miasto jest w stanie wydać 200 mln zł na budowę aqaparku, nie możemy się zorganizować i ostaro zaprostestować ??? !!! ACTA pokazała, że mamy jednak siłę. Przestańmy pisać i biadolić, wyjdźmy na ulicę i pokażmy, że nam zależy. Jak zaczną budować aqapark o stadionie możemy zpomnieć na długooooo....



A w jaki sposób ACTA pokazało naszą siłę? Bo niebardzo rozumiem, co to ma do kibiców Pogoni?



zamknęliby stronkę i to forum ;)


haszimoto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4444 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 23/02/2012 19:21
Ja bym pomyślał póki co o jakimś obywatelskim nieposluszenstwie. Np kilkaset osób wchodzi i grzecznie siada na korytarzu przed prezydenckimi gabinetami i je na dwie godziny wyłącza z ruchu. Można tez zarejestrować wizyty u jakiś urzędników w ilości kilkuset. Manifestacje mogą dać efekt gdy będzie pewne że będzie dużo ludzi. Takie coś można osiągnąć po kilku dobrych meczach przy dobrej frekwencji. Wtedy ciśnienie w narodzie wzrośnie.
Dobrze by było jakieś akcje powymyslać. Na pewno jakieś zadymy zadzialają przeciwko stadionowi.


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7440 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 24/02/2012 10:59
Na Forum SSC toczy się dość ciekawa dyskusja na temat modernizacji/budowy stadionu.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
haszimoto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4444 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 24/02/2012 13:02
Dobrze że widać tam trochę kibiców. Bo "na mieście" rożne matoły wmawiają ludziom że Pogoń już nie ma kibiców i nie ma dla kogo stadionu robić.


Tobb
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5364 dni

*




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 24/02/2012 16:48
Nie tylko 'na miescie'. "Opniniotwórczy" dziennikarze też błyszczą.

Fraszka na Pogoń


Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7001 dni

***




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 24/02/2012 18:47

  Superbrand napisał:  
Skrót myslowy co tu jest do rozumienia... pokazała ze tysiace ludzi w Szczecinie jeśli im na czymś zależy potrafią wyjść na ulicę !!! My też powinniśmy pokazać siłę !



Ale większość z tych tysięcy ludzi, których wizja odłączenia Internetu przyprawiła o palpitację serca ma w dupie Pogoń i stadion, więc nadal nie wiem na jakiej podstawie przekładasz manifestacje przeciw ACTA na manifestacje za stadionem.


Against modern wszystko!
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4498 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 24/02/2012 22:43
Może chodziło mu o to, że kibice Pogoni również potrafiliby się zjednoczyć i wyjść na ulice. Z tym, że jeśli na takową manifestacje nie poszłoby conajmniej 5tyś kiboli to byłaby to porażka.
Nie mam jednak wątpliwości, że coś trzeba zacząc w tej sprawie robić. Może osoby które mają wiekszą siłe przebicia i ogromny szacunek wśrod reszty kibiców coś by zorganizowały? Taki marsz 5 tysięcy kiboli z pod stadionu pod urząd miasta to byłoby coś. oczywiście, spokojnie i z uwagą o to żeby nie dać źle o nas napisać w mediach - nie dawać się prowokacjom bo tylko o to by im chodziło. Z mocny, decybelowym pierdolnięciem ale szarpanin z psami.


kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4440 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 24/02/2012 23:13
mam pytanie do kogos kto bedzie umial mi odpowiedziec.jakis czas temu zostala zakonczona akcja PORTOWCOW zbierania podpisow pod petycja na temat remontu stadionu.nie odpisali mi na email dlatego tupytam,czy ktos wie ile zebrano podpisow?! mam nadzieje,ze bardzo duzo koro do dzis nikt nigdzie nie umiescilinformacji ile zebrano podpisow.


kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4440 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 24/02/2012 23:46
przed chwila przeczytalem artykul http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120224/POGON/246489287

nie ukrywam,ze przezylem szok.czyzby nici z remontu stadionu?! wyglada na to,ze tak.na budowe nowego stadionu wszyscy wiemy,ze przez najblizsze lata nie ma szans.co bedzie jak chlopaki zrobia awans w co wszyscy wierzymy,a ze wzgledu na stan stadionu nie bedziemy mogli na nim grac w extraklasie?!
moja propozycja,zrobmy marsz w formie protestu pod urzad miasta po najblizszym meczu z Piastem.proponuje,zeby zorganizowali to PORTOWCY jako stowarzyszenie kibicow Pogoni.dlaczego po meczu? jest szansa,ze na ten mecz przyjdzie duzo kibicow i pojda w tym marszu.frekwencja jest wazna,bo jesli zorganizuje sie marsz w innym terminie to tak naprawde nie wiadomo ilu kibicow wezmie w nim udzial.do meczu pozostalo trzy tygodnie wiec jest duzo czasu,zeby rozlekramowac ten marsz i organizacyjnie wszystko zalatwic.mam nadzieje,ze moja propozycja zinteresuje decyzyjne osoby z PORTOWCOW jak i inne grupy kibicowskie oraz kibicow niezrzeszonych,a ktorym zalezy na tym,zeby nasz stadion wygladal normalnie tak po prostu i nie musielibysmy sie za jego stan wstydzic tak jak to teraz ma miejsce.oczywiscie ten marsz musi byc bez zadnych incydentow,bo dziennikarze tylko by czekali,zeby nam ,,dowalic" i dac argumenty Krzystkowi,zeby dalej nic nie robic ze stadionem.my kibice jak ktos nie wie rowniez placimy podatki,a te 20 mln.ktore potrzebne jest na remont stadionu w wielokrotnosci zaplacilismy w formie podatkow.sorki,ze tak sie rozpisalem,ale w jednym zdaniu nie mozna tego bylo opisac.mam nadzieje,ze doczekam sie pozytywnego odzewu kogos kto sie tym na powaznie zainteresuje.


PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6578 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 24/02/2012 23:59

  kibicMKS napisał:  
przed chwila przeczytalem artykul http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120224/POGON/246489287

nie ukrywam,ze przezylem szok.czyzby nici z remontu stadionu?! wyglada na to,ze tak.na budowe nowego stadionu wszyscy wiemy,ze przez najblizsze lata nie ma szans.co bedzie jak chlopaki zrobia awans w co wszyscy wierzymy,a ze wzgledu na stan stadionu nie bedziemy mogli na nim grac w extraklasie?!
moja propozycja,zrobmy marsz w formie protestu pod urzad miasta po najblizszym meczu z Piastem.proponuje,zeby zorganizowali to PORTOWCY jako stowarzyszenie kibicow Pogoni.dlaczego po meczu? jest szansa,ze na ten mecz przyjdzie duzo kibicow i pojda w tym marszu.frekwencja jest wazna,bo jesli zorganizuje sie marsz w innym terminie to tak naprawde nie wiadomo ilu kibicow wezmie w nim udzial.do meczu pozostalo trzy tygodnie wiec jest duzo czasu,zeby rozlekramowac ten marsz i organizacyjnie wszystko zalatwic.mam nadzieje,ze moja propozycja zinteresuje decyzyjne osoby z PORTOWCOW jak i inne grupy kibicowskie oraz kibicow niezrzeszonych,a ktorym zalezy na tym,zeby nasz stadion wygladal normalnie tak po prostu i nie musielibysmy sie za jego stan wstydzic tak jak to teraz ma miejsce.oczywiscie ten marsz musi byc bez zadnych incydentow,bo dziennikarze tylko by czekali,zeby nam ,,dowalic" i dac argumenty Krzystkowi,zeby dalej nic nie robic ze stadionem.my kibice jak ktos nie wie rowniez placimy podatki,a te 20 mln.ktore potrzebne jest na remont stadionu w wielokrotnosci zaplacilismy w formie podatkow.sorki,ze tak sie rozpisalem,ale w jednym zdaniu nie mozna tego bylo opisac.mam nadzieje,ze doczekam sie pozytywnego odzewu kogos kto sie tym na powaznie zainteresuje.



http://portowcy.org/strona-wstap_do_skps

i działaj chłopie !


kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4440 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 25/02/2012 10:34

  120x napisał:  

  kibicMKS napisał:  
przed chwila przeczytalem artykul http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120224/POGON/246489287

nie ukrywam,ze przezylem szok.czyzby nici z remontu stadionu?! wyglada na to,ze tak.na budowe nowego stadionu wszyscy wiemy,ze przez najblizsze lata nie ma szans.co bedzie jak chlopaki zrobia awans w co wszyscy wierzymy,a ze wzgledu na stan stadionu nie bedziemy mogli na nim grac w extraklasie?!
moja propozycja,zrobmy marsz w formie protestu pod urzad miasta po najblizszym meczu z Piastem.proponuje,zeby zorganizowali to PORTOWCY jako stowarzyszenie kibicow Pogoni.dlaczego po meczu? jest szansa,ze na ten mecz przyjdzie duzo kibicow i pojda w tym marszu.frekwencja jest wazna,bo jesli zorganizuje sie marsz w innym terminie to tak naprawde nie wiadomo ilu kibicow wezmie w nim udzial.do meczu pozostalo trzy tygodnie wiec jest duzo czasu,zeby rozlekramowac ten marsz i organizacyjnie wszystko zalatwic.mam nadzieje,ze moja propozycja zinteresuje decyzyjne osoby z PORTOWCOW jak i inne grupy kibicowskie oraz kibicow niezrzeszonych,a ktorym zalezy na tym,zeby nasz stadion wygladal normalnie tak po prostu i nie musielibysmy sie za jego stan wstydzic tak jak to teraz ma miejsce.oczywiscie ten marsz musi byc bez zadnych incydentow,bo dziennikarze tylko by czekali,zeby nam ,,dowalic" i dac argumenty Krzystkowi,zeby dalej nic nie robic ze stadionem.my kibice jak ktos nie wie rowniez placimy podatki,a te 20 mln.ktore potrzebne jest na remont stadionu w wielokrotnosci zaplacilismy w formie podatkow.sorki,ze tak sie rozpisalem,ale w jednym zdaniu nie mozna tego bylo opisac.mam nadzieje,ze doczekam sie pozytywnego odzewu kogos kto sie tym na powaznie zainteresuje.



http://portowcy.org/strona-wstap_do_skps

i działaj chłopie !



witam

jak bym mial czas to juz dawno bym sie zapisal.niestety obowiazki sluzbowe jak i rodzinne na to mi niestety nie pozwalaja.mysle,ze pomysly kibicow niezzeszonych tez bierzecie pod uwage.tak po ludzku chcialbym wiedziec tez ile podpisow zebrano,bo kilka kartek zebralem,a ludzie ktorzy podpisali mi sie na tych listach pytaj jak akcja zbierania podpisow.co ja mam im odpowiedziec?! nastepnym razem nikt mi nic nie podpisze,bo po co.


PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6578 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 25/02/2012 11:02

  kibicMKS napisał:  

  120x napisał:  

  kibicMKS napisał:  
przed chwila przeczytalem artykul http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120224/POGON/246489287

nie ukrywam,ze przezylem szok.czyzby nici z remontu stadionu?! wyglada na to,ze tak.na budowe nowego stadionu wszyscy wiemy,ze przez najblizsze lata nie ma szans.co bedzie jak chlopaki zrobia awans w co wszyscy wierzymy,a ze wzgledu na stan stadionu nie bedziemy mogli na nim grac w extraklasie?!
moja propozycja,zrobmy marsz w formie protestu pod urzad miasta po najblizszym meczu z Piastem.proponuje,zeby zorganizowali to PORTOWCY jako stowarzyszenie kibicow Pogoni.dlaczego po meczu? jest szansa,ze na ten mecz przyjdzie duzo kibicow i pojda w tym marszu.frekwencja jest wazna,bo jesli zorganizuje sie marsz w innym terminie to tak naprawde nie wiadomo ilu kibicow wezmie w nim udzial.do meczu pozostalo trzy tygodnie wiec jest duzo czasu,zeby rozlekramowac ten marsz i organizacyjnie wszystko zalatwic.mam nadzieje,ze moja propozycja zinteresuje decyzyjne osoby z PORTOWCOW jak i inne grupy kibicowskie oraz kibicow niezrzeszonych,a ktorym zalezy na tym,zeby nasz stadion wygladal normalnie tak po prostu i nie musielibysmy sie za jego stan wstydzic tak jak to teraz ma miejsce.oczywiscie ten marsz musi byc bez zadnych incydentow,bo dziennikarze tylko by czekali,zeby nam ,,dowalic" i dac argumenty Krzystkowi,zeby dalej nic nie robic ze stadionem.my kibice jak ktos nie wie rowniez placimy podatki,a te 20 mln.ktore potrzebne jest na remont stadionu w wielokrotnosci zaplacilismy w formie podatkow.sorki,ze tak sie rozpisalem,ale w jednym zdaniu nie mozna tego bylo opisac.mam nadzieje,ze doczekam sie pozytywnego odzewu kogos kto sie tym na powaznie zainteresuje.



http://portowcy.org/strona-wstap_do_skps

i działaj chłopie !



witam

jak bym mial czas to juz dawno bym sie zapisal.niestety obowiazki sluzbowe jak i rodzinne na to mi niestety nie pozwalaja.mysle,ze pomysly kibicow niezzeszonych tez bierzecie pod uwage.tak po ludzku chcialbym wiedziec tez ile podpisow zebrano,bo kilka kartek zebralem,a ludzie ktorzy podpisali mi sie na tych listach pytaj jak akcja zbierania podpisow.co ja mam im odpowiedziec?! nastepnym razem nikt mi nic nie podpisze,bo po co.



Otrzyj zły służbisto... no tragedia nikt ci nie podpisze ! Masz pomysł to go realizuj a nie zrzucasz na innych bo ci się tak wydaję, a do tego jeszcze zaczynasz kogoś rozliczać. Pewnie nie ty jeden masz rodzinę i pracę, ale widać przyjęło się kierowaniem paluszkiem niech oni zrobią to a ja poczekam popatrze a na końcu zajebie posta na forum, że koledzy pytają.

Mi się wydaje że zebrano tylko twoje podpisy + 1 mój i ty powinieneś być organizatorem kolejnej akcji kibiców !


kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4440 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 25/02/2012 11:33

  120x napisał:  

  kibicMKS napisał:  

  120x napisał:  

  kibicMKS napisał:  
przed chwila przeczytalem artykul http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120224/POGON/246489287

nie ukrywam,ze przezylem szok.czyzby nici z remontu stadionu?! wyglada na to,ze tak.na budowe nowego stadionu wszyscy wiemy,ze przez najblizsze lata nie ma szans.co bedzie jak chlopaki zrobia awans w co wszyscy wierzymy,a ze wzgledu na stan stadionu nie bedziemy mogli na nim grac w extraklasie?!
moja propozycja,zrobmy marsz w formie protestu pod urzad miasta po najblizszym meczu z Piastem.proponuje,zeby zorganizowali to PORTOWCY jako stowarzyszenie kibicow Pogoni.dlaczego po meczu? jest szansa,ze na ten mecz przyjdzie duzo kibicow i pojda w tym marszu.frekwencja jest wazna,bo jesli zorganizuje sie marsz w innym terminie to tak naprawde nie wiadomo ilu kibicow wezmie w nim udzial.do meczu pozostalo trzy tygodnie wiec jest duzo czasu,zeby rozlekramowac ten marsz i organizacyjnie wszystko zalatwic.mam nadzieje,ze moja propozycja zinteresuje decyzyjne osoby z PORTOWCOW jak i inne grupy kibicowskie oraz kibicow niezrzeszonych,a ktorym zalezy na tym,zeby nasz stadion wygladal normalnie tak po prostu i nie musielibysmy sie za jego stan wstydzic tak jak to teraz ma miejsce.oczywiscie ten marsz musi byc bez zadnych incydentow,bo dziennikarze tylko by czekali,zeby nam ,,dowalic" i dac argumenty Krzystkowi,zeby dalej nic nie robic ze stadionem.my kibice jak ktos nie wie rowniez placimy podatki,a te 20 mln.ktore potrzebne jest na remont stadionu w wielokrotnosci zaplacilismy w formie podatkow.sorki,ze tak sie rozpisalem,ale w jednym zdaniu nie mozna tego bylo opisac.mam nadzieje,ze doczekam sie pozytywnego odzewu kogos kto sie tym na powaznie zainteresuje.



http://portowcy.org/strona-wstap_do_skps

i działaj chłopie !



witam

jak bym mial czas to juz dawno bym sie zapisal.niestety obowiazki sluzbowe jak i rodzinne na to mi niestety nie pozwalaja.mysle,ze pomysly kibicow niezzeszonych tez bierzecie pod uwage.tak po ludzku chcialbym wiedziec tez ile podpisow zebrano,bo kilka kartek zebralem,a ludzie ktorzy podpisali mi sie na tych listach pytaj jak akcja zbierania podpisow.co ja mam im odpowiedziec?! nastepnym razem nikt mi nic nie podpisze,bo po co.



Otrzyj zły służbisto... no tragedia nikt ci nie podpisze ! Masz pomysł to go realizuj a nie zrzucasz na innych bo ci się tak wydaję, a do tego jeszcze zaczynasz kogoś rozliczać. Pewnie nie ty jeden masz rodzinę i pracę, ale widać przyjęło się kierowaniem paluszkiem niech oni zrobią to a ja poczekam popatrze a na końcu zajebie posta na forum, że koledzy pytają.

Mi się wydaje że zebrano tylko twoje podpisy + 1 mój i ty powinieneś być organizatorem kolejnej akcji kibiców !



mysle,ze mnie nie rozumiesz.na nikogo nic zrzucam.to byla moja propozycja.czy ktos to podchwyci czy nie to inna sprawa.nie zapisalem sie,bo jak napisalem nie mam czasu.skoro ktos sie zapisal to niech dziala,a nie krytykuje innych.moze czas zaczac ponosic odpowiedzialnosc,bo to,ze nikt za nic nie ponosi odpowiedzialnosci za to co robi to widze kazdego dnia.uwazam,ze jesli dzialam w jakiejs organizacji to zobowiazuje mnie do ponoszenia odpowiedzialnosci za to co robie.

Twoj cyt. no tragedia nikt ci nie podpisze ! wlasnie duza tragedia,bo takich osob jak ja jest wielu i jesli tak bedziecie postepowac to nastepnym razem podpiszecie tylko Wy wielcy dzialacze,a swoim tekstem tylko zniechecasz zwyklych kibicow.nie wiem czy wiesz,ze to my chodzimy na wszystkie mecze,nie obrazamy sie na nikogo,mimo,ze wiele rzeczy nam sie nie podoba,nie organizujemy protestow pt.nie bo nie.chyba powinno Wam zalezec,zeby wiekszosc,a najlepiej wszyscy kibice Was popierali czy nie?! prosba.nie odpisuj jak masz mnie tylko atakowac,bo to bez sensu.


PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6578 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 25/02/2012 12:44

  kibicMKS napisał:  

mysle,ze mnie nie rozumiesz.na nikogo nic zrzucam.to byla moja propozycja.czy ktos to podchwyci czy nie to inna sprawa.nie zapisalem sie,bo jak napisalem nie mam czasu.skoro ktos sie zapisal to niech dziala,a nie krytykuje innych.moze czas zaczac ponosic odpowiedzialnosc,bo to,ze nikt za nic nie ponosi odpowiedzialnosci za to co robi to widze kazdego dnia.uwazam,ze jesli dzialam w jakiejs organizacji to zobowiazuje mnie do ponoszenia odpowiedzialnosci za to co robie.

Twoj cyt. no tragedia nikt ci nie podpisze ! wlasnie duza tragedia,bo takich osob jak ja jest wielu i jesli tak bedziecie postepowac to nastepnym razem podpiszecie tylko Wy wielcy dzialacze,a swoim tekstem tylko zniechecasz zwyklych kibicow.nie wiem czy wiesz,ze to my chodzimy na wszystkie mecze,nie obrazamy sie na nikogo,mimo,ze wiele rzeczy nam sie nie podoba,nie organizujemy protestow pt.nie bo nie.chyba powinno Wam zalezec,zeby wiekszosc,a najlepiej wszyscy kibice Was popierali czy nie?! prosba.nie odpisuj jak masz mnie tylko atakowac,bo to bez sensu.



Oj Waldek Waldek... Nie wnosisz nic a innych chcesz rozliczać.

Mi ty podpisywać nic nie musisz i nie przybijaj mi rzeczy o których nie masz pojęcia Wielki kibicu za monitora. Na działanie nie masz czasu a na pisanie na forum już tak- to się ceni, takich jak ty było wielu.


kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4440 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 25/02/2012 13:00

  120x napisał:  

  kibicMKS napisał:  

mysle,ze mnie nie rozumiesz.na nikogo nic zrzucam.to byla moja propozycja.czy ktos to podchwyci czy nie to inna sprawa.nie zapisalem sie,bo jak napisalem nie mam czasu.skoro ktos sie zapisal to niech dziala,a nie krytykuje innych.moze czas zaczac ponosic odpowiedzialnosc,bo to,ze nikt za nic nie ponosi odpowiedzialnosci za to co robi to widze kazdego dnia.uwazam,ze jesli dzialam w jakiejs organizacji to zobowiazuje mnie do ponoszenia odpowiedzialnosci za to co robie.

Twoj cyt. no tragedia nikt ci nie podpisze ! wlasnie duza tragedia,bo takich osob jak ja jest wielu i jesli tak bedziecie postepowac to nastepnym razem podpiszecie tylko Wy wielcy dzialacze,a swoim tekstem tylko zniechecasz zwyklych kibicow.nie wiem czy wiesz,ze to my chodzimy na wszystkie mecze,nie obrazamy sie na nikogo,mimo,ze wiele rzeczy nam sie nie podoba,nie organizujemy protestow pt.nie bo nie.chyba powinno Wam zalezec,zeby wiekszosc,a najlepiej wszyscy kibice Was popierali czy nie?! prosba.nie odpisuj jak masz mnie tylko atakowac,bo to bez sensu.



Oj Waldek Waldek... Nie wnosisz nic a innych chcesz rozliczać.

Mi ty podpisywać nic nie musisz i nie przybijaj mi rzeczy o których nie masz pojęcia Wielki kibicu za monitora. Na działanie nie masz czasu a na pisanie na forum już tak- to się ceni, takich jak ty było wielu.



jesli w ogole jestes z Portowcow,a tego nie wiem to zrozum,ze ja nikogo nie rozliczam,ale mam prawo do oceny i bedac dzialaczem jestes chyba tego swiadomy.pisanie na forum zajmuje niewiele czasu,a bedac dzialaczem trzeba sie zaangazowac,a ja niestety nie mam na to czasu i nie chce byc dzialaczem,ktory nic nie robi.mysle,ze jesli bysmy sie spotkali i porozmawiali to na pewno bysmy doszli do porozumienia.ok.skonczmy ta dyskusje na forum,bo moglibysmy pisac w nieskonczonosc i tak dalej bysmy sprzeczali sie,a to jest bez sensu.masz racje,ze za monitora kazdy moze pisac tylko uwazam,ze jak juz cos pisze to niech ma sens,nikogo nie obraza,a moze komus to w czyms pomoze.


verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7909 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 25/02/2012 18:43

  malcoolm napisał:  
Na Forum SSC toczy się dość ciekawa dyskusja na temat modernizacji/budowy stadionu.



Faktycznie dyskusja się toczy. Chyba też się zarejestruję żeby wesprzeć nasze racje.


21:37
NaPełnej
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4498 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 26/02/2012 02:57

  verte napisał:  

  malcoolm napisał:  
Na Forum SSC toczy się dość ciekawa dyskusja na temat modernizacji/budowy stadionu.



Faktycznie dyskusja się toczy. Chyba też się zarejestruję żeby wesprzeć nasze racje.



I bardzo dobrze, trzeba dawac racjonalne argumenty.

Niestety mam mnostwo znajmoych, ktorzy na slowo Pogon doslownie sraja. Osobiscie tez sram na takich kibicow i wole 800 w mlynie niz 17yhs. na stadionie. Ale jedno bez drugiego sie nie obejdzie, ultrasi potrzebuja piknikow, a pikniki ultrasow. Sam namawiam kumpli do kupienia karnetow (z duzym skutkiem) i na pelnej jedziemy od nowej rundy!


reclaimenn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4445 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 06/03/2012 21:56
Na Twardowskiego pospolite ruszenie ... raptem 4 osoby ,,odświeżały" krzesełka (pod krytą trybuną). Byłem dzisiaj w Fanshopie i zauważyłem też nowe siedziska pod krytą ... coś się zaczyna dziać chyba :)


To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć !!
Durex1985
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4437 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 09/03/2012 11:44

  reclaimenn napisał:  
Na Twardowskiego pospolite ruszenie ... raptem 4 osoby ,,odświeżały" krzesełka (pod krytą trybuną). Byłem dzisiaj w Fanshopie i zauważyłem też nowe siedziska pod krytą ... coś się zaczyna dziać chyba :)



Masakra z tym stadionem i jakoś nikt nie chcę się za to zabrać...


Nowy stadion dla Szczecina!!!
Boberek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7639 dni

**




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 09/03/2012 16:39
Fajnie ze wogole o tym pomysleli zeby umyc krzeselka bo chociaz przez jakies kilka miesiecy stadion bedzie sie z daleka i bliska prezentowal o niebo lepiej ale czy na prawde nie mogli zatrudni zamiast 4 to 20 takich osob kupic wiecej tego plynu i wynajac wiecej tych pomp z woda ??? Nie mowcie ze jedna taka para osob przez 8-10 godzin nie mogla by obskoczyc dwoch sektorow...2- 3 dni i stadion by lsnil....

A ludzi ( z zakladow karnych,bezrobotnych czy kibicow)i napewno by sie znalazlo jak by dali jakas porzadna dniowke albo kubelek KFC to i moze Vuk by sie zgodzil :)


Robert Dymkowski najlepszy napastnik POLSKI :)
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.27 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005