Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> www.StadiondlaSzczecina.pl << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni

**




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 01/03/2010 11:30

  Cytat:  
Rekomendowany obiekt ma mieścić 25 tys. widzów na trybunach z możliwością rozbudowy widowni. Zdaniem ekspertów taki jest obecnie potencjał kibicowski Szczecina. Koszt jego zbudowania wynieść ma 200-300 mln zł.



25 tysięcy? Ok, tyle wystarczy. Większy nie jest potrzebny, bo lepiej zobaczyć pełne trybuny niż jakieś puste sektory. Santiago Bernabeu nie jest nam potrzebne. Druga sprawa - znowu cena z kosmosu i w dupę niezrozumiała dla mnie. Wszędzie budują za 100-150 mln złotych, a u nas 2x drożej? Czy Szczecin należy do innej galaktyki?

A tak w ogóle:
Obrazek jpg wstawiony na forum


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7335 dni

****




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 01/03/2010 12:01

  chtwo napisał:  

  Kasztaniak napisał:  
A ja uważam że 25 tys. pojemności wystarczy jezeli taki miałby juz powstać - bo pomijając obecne jakieś tam zagrywki wyborcze kiedyś napewno powstanie.
Wole wypełniony po brzegi 25 tysiecznik, niż 1-2 razy w sezonie zapełniony andrzejami stadion na 35 tys.
Zresztą, teraz jeszcze nie ma co się spierać ile stadion ma mieć pojemności bo do niego daleko.
Jedyne na co liczę to to że okres przed wyborczy wymusi czyny a nie obietnice



nie sądzę że tylko na 1 czy 2 meczach byłby komplet-przy dobrym marketingu na większości meczy byłby cały zapełniony-po to sie robi też stadion klasy elite,żeby mogły sie tam odbywać rożnej maści imprezy np. koncerty-dzięki temu ten stadion by na siebie zarabial-w miastach gdzie będzie euro bedą mieli ten sam problem ale jak widac można sobie z nim poradzic...moim zdaniem damy rade-tylko nie wolno spaprać sprawy...



no chciałbym żeby tak było.
Ale wiadomo jak to u Nas jest z kibicami sukcesu - nie będzie wyników - nie będzie kibiców.
a przy nawet dobrej frekwencji - przykładowo 10 tys, nie będzie to nawet 1/3 zapełnionego stadionu.
A koncety i inne imprezy na nowym stadionie - no mnie to zbytnio nie interesuje.
Zresztą - niech zaczną budować albo robić cokolwiek - nie obiecywać.
Dlatego na ten przedwyborczy okres patrze minimalną nadzieją że coś zrobią. Bo jak tylko obiecają to dobrze wiedzą że będą spaleni


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6528 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 01/03/2010 12:02
przeciez to science fiction-konkretne pytanie-Wy serio wierzycie w ten stadion w dabiu? czy rajcuje Was bicie piany?

a Krzystek moze smiało liczyc na reelekcje,nawet nie obiecujac stadionu-z prozaicznej przyczyny-potancjalni kandydaci sa jeszcze gorsi od niego.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
RAFek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8222 dni

**




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 01/03/2010 12:07
To są koszty wzięte nie z innej galaktyki tylko w oparciu o wycenę już realizowanych inwestycji, czyli np tych na Euro, bo jakiś poziom trzeba dla dokumentu przyjąć. Kosztorys jest zawyżony, bo tamte wyceny powstały w czasach budowlanego bumu i braku wolnych firm na rynku.
Ponieważ teraz jest posucha i firmy mają wolne moce przerobowe, dopiero po otwarciu ofert poszczególnych firm budowlanych, będzie można stwierdzić za ile one są w stanie wybudować taki a nie inny obiekt.
W przypadku np budowy obwodnicy Nowogardu, zaoszczędzono aż 50% zakładanej początkowo kwoty - kosztować miała ponad 320mln, zostanie wykonana za 161,5mln. To samo może dotyczyć budowy stadionu.

Powyższe wyjaśnia tylko kwestie wyceny budowy stadionu, a nie możliwości jego fizycznego postawienia ;-)

a no i jeszcze jedno - w końcu faktycznie jest wyprostowana sprawa samego lotniska i gruntów w Dąbiu. Teoretycznie więc, jak radni klepną, to można faktycznie budować.

Ostatnio edytowany przez: RAFek, 1 marca 2010, 12:17 [1 raz(y)]


To nasza generacja, to MY - 30 letni
100%EG
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7335 dni

****




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 01/03/2010 12:15

  anathema napisał:  
przeciez to science fiction-konkretne pytanie-Wy serio wierzycie w ten stadion w dabiu? czy rajcuje Was bicie piany?

a Krzystek moze smiało liczyc na reelekcje,nawet nie obiecujac stadionu-z prozaicznej przyczyny-potancjalni kandydaci sa jeszcze gorsi od niego.



No ja minimalnie wierze
Nie w polityków a w to że się musimy kiedyś doczekać
Może głupie ale co zrobić ;)


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7479 dni

*




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 01/03/2010 12:53
Nie wiem skąd na naszym forum (oraz wśród tzw. ekspertów) biorą się hurraoptymistyczne komentarze odnośnie tak wysokiej frekwencji przewidywanej na przyszłych meczach (nawet 35 tysięcy?). Przecież ta "wspaniała szczecińska publiczność" też rządzi się pewnymi prawami i w nieskończoność nie będzie zapełniać stadionu. A przynajmniej nie co tydzień. Wystarczy rzucić okiem na statystyki z okresu największego kibicowskiego boomu jaki miał miejsce w naszym mieście po roku 1989, czyli w "bekdasowym" wicemistrzowskim sezonie 2000/2001. Mimo tego w tamtym czasie tylko 3-4 spotkania pozwoliły się nam zbliżyć do pełnego stadionu (17500 miejsc), a tylko jeden jedyny mecz z Legią spowodował przepełnienie obiektu przy Twardowskiego (oczywiście dziś taka dosprzedaż biletów jest już niedopuszczalna). A przecież trzeba pamiętać, że były to czasy darmowych wejściówek dla działaczy oraz finansowanych przez zakłady pracy karnetów. Sporo osób przychodziło nie z pasji, a właśnie dlatego, że udało im się wyrwać bilet za przysłowiową darmochę. Dziś z wejściówkami już tak pięknie nie jest i nie będzie, a do historycznego meczu z Widzewem nie ma sensu już wracać. Poniżej wrzucam liczby z 90minut.pl. Oczywiście dane te mogą być obarczone błędem, więc spokojnie można tu i ówdzie dodać po tysiączku lub nawet dwa.

SEZON 2000/2001 - mecze w Szczecinie:
Pogoń Szczecin 2-0 Śląsk Wrocław, 29 lipca, 18:00 15.000
Pogoń Szczecin 3-2 Orlen Płock, 12 sierpnia, 17:30 15.000
Pogoń Szczecin 1-1 Legia Warszawa, 26 sierpnia, 16:00 21.000
Pogoń Szczecin 1-0 Ruch Radzionków, 16 września, 16:00 9.000
Pogoń Szczecin 3-0 Widzew Łódź, 14 października, 15:00 10.000
Pogoń Szczecin 2-1 Odra Wodzisław, 4 listopada, 14:00 9.000
Pogoń Szczecin 1-0 Stomil Olsztyn, 18 listopada, 13:00 7.000
Pogoń Szczecin 1-2 GKS Katowice, 10 marca, 14:30 14.000
Pogoń Szczecin 3-3 Ruch Chorzów, 31 marca, 16:00 8.000
Pogoń Szczecin 0-0 Wisła Kraków, 14 kwietnia, 16:00 16.000
Pogoń Szczecin 1-1 Zagłębie Lubin, 28 kwietnia, 17:00 8.000
Pogoń Szczecin 2-0 Dyskobolia Grodzisk Wlkp, 5 maja, 17:00 4.000
Pogoń Szczecin 2-1 Górnik Zabrze, 12 maja, 17:00 4.000
Pogoń Szczecin 2-1 Amica Wronki, 19 maja, 17:00 7.500
Pogoń Szczecin 3-4 Polonia Warszawa, 9 czerwca, 17:00 4.000

Ja tam wiem jedno:
Większy stadion = więcej hajsu = więcej gadania i politykowania = kampania wyborcza = kolejna kadencja = brak jakiegokolwiek stadionu = brak licencji (a kiedyś się skończy to wieczne ślizganie się).


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
ZAŁOM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5547 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 01/03/2010 13:46
Przecież wystarczy odpowiednia kampania (patrz Górnik Zabrze). Tam potrafi przyjść w I-szej lidze 20 000 tys. ludzi. Dodając fakt że nasze miasto ma 2 razy więcej ludzi i docelowo chcemy być w E-klasie nasuwa się myśl że stadion da się zapełnić. Jedyna różnica to taka że na Górnik przyjeżdża ileś tam fc, natomiast my jesteśmy jedyną firmą w regionie. Więc poniekąd się pokrywa to. Było to już pisane, ale warto przypomnieć...


Budrys
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8283 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 01/03/2010 14:01
a wracając z meczu można pojechać na kompleks aquaparków na Gontynce


Nie dyskutuj z debilem !
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7335 dni

****




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 01/03/2010 14:07

  Budrys napisał:  
a wracając z meczu można pojechać na kompleks aquaparków na Gontynce



super szybkim tramwajem oczywiście :)


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6700 dni

**




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 01/03/2010 14:09

  Kasztaniak napisał:  

  Budrys napisał:  
a wracając z meczu można pojechać na kompleks aquaparków na Gontynce



super szybkim tramwajem oczywiście :)



Ewentualnie obwodnicą sródmiejską flaga1


byku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 01/03/2010 14:16

  eJay napisał:  
25 tysięcy? Ok, tyle wystarczy. Większy nie jest potrzebny, bo lepiej zobaczyć pełne trybuny niż jakieś puste sektory.


Tu już nawet nie istotne czy 25k będzie na styk czy nie ale bardzo ważne jest by stadion był klasy ELITE, aby Szczecin był w przyszłości uwzględniany do rozgrywania meczów międzypaństwowych. Gdy w Polsce będzie 8-10 stadionów tej klasy to szanse na mecze międzynarodowe bez ELITE będą równe zeru.


Budrys
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8283 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 01/03/2010 14:36
Wystarczy stadion na 25 tys - takie jest moje zdanie
W Portugalii już rozbierają powoli stadiony z Euro a w Austrii już powoli się zastanawiają co z takimi stadionami zrobić ?
Czy nadal dopłacać i skąd brać kasę na utrzymanie.
Wyobrażam sobie Pogoń w Ekstraklasie ale boję się pomyśleć ile będzie kosztował bilet na mecz przy myśleniu i chytrości włodarzy naszego klubu !
Zwłaszcza , że za chwilę będziemy bić rekordy w bezrobociu ...


Nie dyskutuj z debilem !
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
RAFek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8222 dni

**




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 01/03/2010 14:42

  byku napisał:  

  eJay napisał:  
25 tysięcy? Ok, tyle wystarczy. Większy nie jest potrzebny, bo lepiej zobaczyć pełne trybuny niż jakieś puste sektory.


Tu już nawet nie istotne czy 25k będzie na styk czy nie ale bardzo ważne jest by stadion był klasy ELITE, aby Szczecin był w przyszłości uwzględniany do rozgrywania meczów międzypaństwowych. Gdy w Polsce będzie 8-10 stadionów tej klasy to szanse na mecze międzynarodowe bez ELITE będą równe zeru.



Sam sobie zaprzeczasz ;-) Stadion klasy ELITE musi(!!!!) mieć pojemność min. 30 000 netto z czego min. 22 500 "zakrzesełkowanych" i pod dachem w tym 1500 VIP


To nasza generacja, to MY - 30 letni
100%EG
Budrys
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8283 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 01/03/2010 14:48
a tu linka do kłamczuszka
http://infobot.pl/r/1fIK
i po czterech latach można spokojnie puszczać bo aktualne


Nie dyskutuj z debilem !
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
Tr1do
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5260 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 01/03/2010 14:52
Ja popieram stadion na 25 tysięcy bo i tak nie będzie pełnej frekwencji i jeszcze jestem ciekaw ile będą kosztować bilety na ekstraklasę na teraźniejszy stadion a co dopiero na nowy.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5288 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 01/03/2010 15:05

  Budrys napisał:  
a tu linka do kłamczuszka
http://infobot.pl/r/1fIK
i po czterech latach można spokojnie puszczać bo aktualne


tusk jaki zainteresowany tym pierdoleniem w bambus ~~
na dzien dzisiejszy 25k wystarzy, ale co bedzie za iles lat? przeciez jak postawia ten stadion to zadne zmiany na nim nie nastapia przez 50 lat. chociaz ja panu prezydentowi i tak nie wierze.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6700 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 01/03/2010 15:35
Tak sobie myślę jak bardzo ta nasza niby metropolia, ponad 400 tysięczne miasto musiało upaść, skoro chce się robić tak minimalistyczne w swojej istocie projekty jak stadion na 25 tys osób, hale na 7 tys, obwodnice z kolizyjnymi skrzyżowaniami, torowiska tramwajowe których jakość wykonania pozostawia jednak trochę do życzenia. Trzeba nam władz z jajami i jakąś wizją działania, a nie małomiasteczkowych pomysłów. Szczecin pod wieloma względami w stosunku do innych miast w Polsce jest po prostu w dużej czarnej dupie - zobaczcie sobie nawet co w takich 200 tysięcznych Kielcach się dzieje - jak prężne są w tej chwili gospodarczo (Cersanit, Kolporter, NOMI, rozbudowa hal targowych za 170 mln zł, duża ilość nowych biurowców), kulturalnie/edukacyjnie (60 tyś studentów, nowe kampusy akademickie, 12 uczelni, co chwile znane nazwiska w świecie kultury i mediów) i inwestycyjnie - o większych miastach już nie wspomnę.
Gdzie jest Szczecin? to miasto w zestawieniu z innymi nawet mniejszymi przepada z kretesem.

Pytanie jest takie: jak ma być rozbudowywany ten stadion na 25 tyś (wybudowanie 2 trybun plus reszta kiedyś), czy wybudowanie trybun dookoła murawy z zadaszeniem i jednocześnie w perspektywie kilku, kilkunastu lat wyburzenie zadaszenia oraz dalsza rozbudowa trybun? Dla mnie jakakolwiek opcja z tych dwóch jest porażką tego miasta.

Ostatnio edytowany przez: IS, 1 marca 2010, 15:45 [2 raz(y)]


byku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 01/03/2010 16:15

  RAFek napisał:  

Sam sobie zaprzeczasz ;-) Stadion klasy ELITE musi(!!!!) mieć pojemność min. 30 000 netto z czego min. 22 500 "zakrzesełkowanych" i pod dachem w tym 1500 VIP


Pisałem w tym kontekscie by nie patrzeć na to czy 25k nam starczy czy nie tylko by patrzeć na pojemność przez pryzmat klasy ELITE. Nie widze więc tutaj zaprzeczenia :)
Nie ważne czy 25 k by nam starczyło czy nie , ważne by było ELITE a co za tym idzie te min. 30k pojemności.


jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7069 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 01/03/2010 17:13

  IS napisał:  
Tak sobie myślę jak bardzo ta nasza niby metropolia, ponad 400 tysięczne miasto musiało upaść, skoro chce się robić tak minimalistyczne w swojej istocie projekty jak stadion na 25 tys osób, hale na 7 tys, obwodnice z kolizyjnymi skrzyżowaniami, torowiska tramwajowe których jakość wykonania pozostawia jednak trochę do życzenia. Trzeba nam władz z jajami i jakąś wizją działania, a nie małomiasteczkowych pomysłów. Szczecin pod wieloma względami w stosunku do innych miast w Polsce jest po prostu w dużej czarnej dupie - zobaczcie sobie nawet co w takich 200 tysięcznych Kielcach się dzieje - jak prężne są w tej chwili gospodarczo (Cersanit, Kolporter, NOMI, rozbudowa hal targowych za 170 mln zł, duża ilość nowych biurowców), kulturalnie/edukacyjnie (60 tyś studentów, nowe kampusy akademickie, 12 uczelni, co chwile znane nazwiska w świecie kultury i mediów) i inwestycyjnie - o większych miastach już nie wspomnę.
Gdzie jest Szczecin? to miasto w zestawieniu z innymi nawet mniejszymi przepada z kretesem.

Pytanie jest takie: jak ma być rozbudowywany ten stadion na 25 tyś (wybudowanie 2 trybun plus reszta kiedyś), czy wybudowanie trybun dookoła murawy z zadaszeniem i jednocześnie w perspektywie kilku, kilkunastu lat wyburzenie zadaszenia oraz dalsza rozbudowa trybun? Dla mnie jakakolwiek opcja z tych dwóch jest porażką tego miasta..



No nie przesadzajmy, proszę. W ogóle ciekawa opinia, bo wygłoszona właśnie przez Ciebie. Pod wieloma względami racja - brak jest odpowiedniego, z prawdziwego zdarzenia zarządcy (swoją drogą problem dość powszechny), ale też nie popadałbym w skrajności. Zresztą takie rozgoryczenie wynikające ze stadionowego impasu przelewające się i na inne aspekty wcale nie dziwi, bo bezustanne pieprzenie o tym samym doprowadza człowieka do granic wytrzymałości. Serce by chciało, tylko tam gdzieś "u góry", w urzędzie oczywiście nie można.

Co do tej analizy - też uważam że jest to wizja za mało pojemna, te 30 tys. byłoby chyba najbardziej optymalne. Akurat taka średnia arytmetyczna naszych zróżnicowanych opinii. Ale niech sobie będzie nawet te 25 tys. Byle nareszcie było. Byle gdzie. Ale nie byle jak.

I niech się te wybory nareszcie zaczną, zakończą i od pierwszego dnia niezależnie od tego kto będzie rządził (choć przy obecnym politycznym układzie sił, wynik jest dość łatwy do przewidzenia) należy desperacko cisnąć (starego)nowego prezia gdyż minął czas na prowizorki i mydlenie oczu.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6528 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 01/03/2010 17:17

  IS napisał:  
Tak sobie myślę jak bardzo ta nasza niby metropolia, ponad 400 tysięczne miasto musiało upaść, skoro chce się robić tak minimalistyczne w swojej istocie projekty jak stadion na 25 tys osób, hale na 7 tys, obwodnice z kolizyjnymi skrzyżowaniami, torowiska tramwajowe których jakość wykonania pozostawia jednak trochę do życzenia. Trzeba nam władz z jajami i jakąś wizją działania, a nie małomiasteczkowych pomysłów. Szczecin pod wieloma względami w stosunku do innych miast w Polsce jest po prostu w dużej czarnej dupie - zobaczcie sobie nawet co w takich 200 tysięcznych Kielcach się dzieje - jak prężne są w tej chwili gospodarczo (Cersanit, Kolporter, NOMI, rozbudowa hal targowych za 170 mln zł, duża ilość nowych biurowców), kulturalnie/edukacyjnie (60 tyś studentów, nowe kampusy akademickie, 12 uczelni, co chwile znane nazwiska w świecie kultury i mediów) i inwestycyjnie - o większych miastach już nie wspomnę.
Gdzie jest Szczecin? to miasto w zestawieniu z innymi nawet mniejszymi przepada z kretesem.

Pytanie jest takie: jak ma być rozbudowywany ten stadion na 25 tyś (wybudowanie 2 trybun plus reszta kiedyś), czy wybudowanie trybun dookoła murawy z zadaszeniem i jednocześnie w perspektywie kilku, kilkunastu lat wyburzenie zadaszenia oraz dalsza rozbudowa trybun? Dla mnie jakakolwiek opcja z tych dwóch jest porażką tego miasta.



o cóż-stawiane przez Ciebie krytyczne tezy są z tych retorycznych. Ciągłe plany,zasypywanie koncepcjami,bajdurzenie,zwodzenie,brak urealnienia i konkretnego działania to jest cos w czym lubują sie nasi włodarze. I to nie ważne którą strone reprezentują. Tak po prawdzie brak wizji,koncepcji, a co gorsza brak dobrych i szczerych checi powoduje taki stan jaki przedstawiłeś. Niestety-najgorsze jest to że zmiana władz realnych i jakis rewolucyjnych zmian nie przyniesie.

Minimalizm Szczecina jest zatrważający,nie tylko wśród rządzących,ale w samych mieszkancach.Być może apatia i brak wyciągania konsekwencji powoduje że każda kolejna władza robi nas kolokwialnie w chuja. Dziwicie sie takim obrotem sprawy? Bo ja nie.

Co do planowanych inwestycji- nie odzwierciedla sie tylko on w kosztach w których sie partycypuje są absurdalne a najgorsze jest to że my jesteśmy już tak zażenowani standardami i już tym troche zobojętniali przyjmujemy to jako aksjomat i wszystkie takie założenia byle by tylko coś ruszyło,choćby jak najbardziej byłby to minimalistczny pod kątem architektonicznym projekt. To ma sie zarówno do hali,stadionu czy paru innych obiektów które rzekomo mają w przyszłości powstać w Szczecinie. Jeśli faktycznie mamy budować coś na 25 tys to ja dziekuje-już sobie wyobrazam jak to bedzie wygladało. Buda dla vipów która niedawno powstała już pobudza moje fantazje. Byłem w opozycji odnosnie remontowania stadionu na Twardowskiego-ale bacząc na koszta i to co chce nam sie zaserwować chyba bede zmuszony zmienić swoje podejscie do tego problemu.

Jestem ciekaw ile jeszcze bedzie tu gaworzyc o lokalizacji,pojemnosci i tym takim a czas bedzie nam wszystkim upływał razem z naszymi złudzeniami. Póki co od lat nie zrobilismy nawet jednego kroku do przodu, Wiec jak tu poważnie traktować temat "nowy stadion w Szczecinie"?


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005