Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> www.StadiondlaSzczecina.pl << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6237 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 19/01/2009 19:31

  Eds napisał:  
Dzisiaj o 19.20 na TVP SZCZECIN będzie poruszany temat stadionu z prezesami Pogoni.



no to sobie pogadali...mieli być prezesi a byli..no właśnie kto? gadka o niczym,choć dobre że temat wogóle poruszony..ale co z tego? wiemy tyle to co...kilka lat temu. a czas ucieka


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7506 dni

*




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 19/01/2009 19:43
Temat został spłycony do poziomu "miał być stadion, a teraz chyba nie będzie stadionu". Żadnych konkretnych pytań, żadnej głębszej analizy sytuacji, do tego w studiu brak osób które za tą całą stagnację są odpowiedzialne. Dziennikarze dziennikarzami, oni też bywają sympatykami piłki nożnej, ale to ktoś z magistratu powinien tam siedzieć i stękać.

Równie dobrze mogłem się skrzyknąć z kimś tutaj na forum i tak samo poprowadzić "debatę". Według mnie zmarnowano 8 minut czasu antenowego


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7445 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 19/01/2009 19:47
Zaczyna się ogólnoszczecińska akcja na temat stadionu. Myślę, że ze strony UM nie pozostanie to bez komentarza i niedługo zwołają jakąś konferencję prasową na ten temat :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni

****




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 19/01/2009 21:27
Czy stadion w Dąbiu ma sens?

Rozmowa z Robertem Szychem.

Z tej rozmowy wynika:
1)albo budują w Dąbiu albo modernizacja obecnego stadionu
2)powiedziane jest, że studium wykonalności inwestycji będzie gotowe w połowie roku, szkoda tylko, że nie powiedział którego :)
3)zwalanie wszystkiego na Jurczyka też wydaje mi się dziwne, Krzystek na początku swojej kadencji chwalił się, że my jako jedyni w 2010 będziemy mieli za argument gotowy stadion klasy Elite i wtedy jakoś twierdził, że zdążą a teraz??? gdy nic nie zrobili w tym kierunku i wiedzą, że nie dadzą rady to zwalają na poprzedników
4) priorytety Krzystka uległy zmianie: 1) Basen 2) ten śmieszny projekt hali jak dla mnie 3) stadion. Szkoda, że frajer przez dwa lata mamił budową stadionu i nagle się okazuje, że stadion nie jest już taki ważny, a najgorsze jest to, że im bliżej wyborów to jednak znów nagle go olśni, że Szczecin potrzebuje stadionu i tak w kółko...

Ostatnio edytowany przez: Ambasador, 19 stycznia 2009, 21:38 [4 raz(y)]


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6100 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 19/01/2009 21:32
jakby ktoś nie widział, to zapodam linka z materiałem:

Stadion dla Szczecina !!


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6237 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 19/01/2009 23:11

  PogońFaN napisał:  
Czy stadion w Dąbiu ma sens?

Rozmowa z Robertem Szychem.

Z tej rozmowy wynika:
1)albo budują w Dąbiu albo modernizacja obecnego stadionu
2)powiedziane jest, że studium wykonalności inwestycji będzie gotowe w połowie roku, szkoda tylko, że nie powiedział którego :)
3)zwalanie wszystkiego na Jurczyka też wydaje mi się dziwne, Krzystek na początku swojej kadencji chwalił się, że my jako jedyni w 2010 będziemy mieli za argument gotowy stadion klasy Elite i wtedy jakoś twierdził, że zdążą a teraz??? gdy nic nie zrobili w tym kierunku i wiedzą, że nie dadzą rady to zwalają na poprzedników
4) priorytety Krzystka uległy zmianie: 1) Basen 2) ten śmieszny projekt hali jak dla mnie 3) stadion. Szkoda, że frajer przez dwa lata mamił budową stadionu i nagle się okazuje, że stadion nie jest już taki ważny, a najgorsze jest to, że im bliżej wyborów to jednak znów nagle go olśni, że Szczecin potrzebuje stadionu i tak w kółko...



sorry,bez urazy,ale frajer ten kto to łyknął...ufasz politykowi? to nie miej do niego pretensji,tylko do siebie,naiwności.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni

****




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 19/01/2009 23:16

  nowa od nowa napisał:  

  PogońFaN napisał:  
Czy stadion w Dąbiu ma sens?

Rozmowa z Robertem Szychem.

Z tej rozmowy wynika:
1)albo budują w Dąbiu albo modernizacja obecnego stadionu
2)powiedziane jest, że studium wykonalności inwestycji będzie gotowe w połowie roku, szkoda tylko, że nie powiedział którego :)
3)zwalanie wszystkiego na Jurczyka też wydaje mi się dziwne, Krzystek na początku swojej kadencji chwalił się, że my jako jedyni w 2010 będziemy mieli za argument gotowy stadion klasy Elite i wtedy jakoś twierdził, że zdążą a teraz??? gdy nic nie zrobili w tym kierunku i wiedzą, że nie dadzą rady to zwalają na poprzedników
4) priorytety Krzystka uległy zmianie: 1) Basen 2) ten śmieszny projekt hali jak dla mnie 3) stadion. Szkoda, że frajer przez dwa lata mamił budową stadionu i nagle się okazuje, że stadion nie jest już taki ważny, a najgorsze jest to, że im bliżej wyborów to jednak znów nagle go olśni, że Szczecin potrzebuje stadionu i tak w kółko...



sorry,bez urazy,ale frajer ten kto to łyknął...ufasz politykowi? to nie miej do niego pretensji,tylko do siebie,naiwności.



a skąd masz pewność, że głosowałem??? powiem Ci, że 3,5 roku temu przeprowadziłem się do Warszawy. Tyle ode mnie


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6237 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 19/01/2009 23:22

  PogońFaN napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  PogońFaN napisał:  
Czy stadion w Dąbiu ma sens?

Rozmowa z Robertem Szychem.

Z tej rozmowy wynika:
1)albo budują w Dąbiu albo modernizacja obecnego stadionu
2)powiedziane jest, że studium wykonalności inwestycji będzie gotowe w połowie roku, szkoda tylko, że nie powiedział którego :)
3)zwalanie wszystkiego na Jurczyka też wydaje mi się dziwne, Krzystek na początku swojej kadencji chwalił się, że my jako jedyni w 2010 będziemy mieli za argument gotowy stadion klasy Elite i wtedy jakoś twierdził, że zdążą a teraz??? gdy nic nie zrobili w tym kierunku i wiedzą, że nie dadzą rady to zwalają na poprzedników
4) priorytety Krzystka uległy zmianie: 1) Basen 2) ten śmieszny projekt hali jak dla mnie 3) stadion. Szkoda, że frajer przez dwa lata mamił budową stadionu i nagle się okazuje, że stadion nie jest już taki ważny, a najgorsze jest to, że im bliżej wyborów to jednak znów nagle go olśni, że Szczecin potrzebuje stadionu i tak w kółko...



sorry,bez urazy,ale frajer ten kto to łyknął...ufasz politykowi? to nie miej do niego pretensji,tylko do siebie,naiwności.



a skąd masz pewność, że głosowałem??? powiem Ci, że 3,5 roku temu przeprowadziłem się do Warszawy. Tyle ode mnie



nie bierz tego osobiście,bo uogólniłem. ja politykom z natury nie ufam,dlatego nie onanizuje sie ich pseudoobietnicami bez pokrycia. jedyny prawdziwy przyszły niedoszły polityk to był Kononowicz,który trafnie oceniuł,że nie będzie niczego. W Szczecinie pasuje to jak ulał. Ale spójrzmy prawdzie w oczy czy był inny wybór niż Krzystek? Ten przynajmniej uprawiał demagogie o stadionie etc. Lubińska czy Piechota nawet sie na to nie silili. Za ich kadencji nawet nie było by sensu prowadzić polemiki. Tak możemy sobie pogdybać,ponarzekać i dalej sie łudzić...


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7648 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 20/01/2009 01:00
politykom sie nie ufa i tyle w temacie

Ostatnio edytowany przez: ArP, 20 stycznia 2009, 12:13 [1 raz(y)]


Pogoń Szczecin MKS!
miau !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5949 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 20/01/2009 08:45
Do akcji przyłączył się też Kurier


PS
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7209 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 20/01/2009 15:32

  nowa od nowa napisał:  

  PogońFaN napisał:  
Czy stadion w Dąbiu ma sens?

Rozmowa z Robertem Szychem.

Z tej rozmowy wynika:
1)albo budują w Dąbiu albo modernizacja obecnego stadionu
2)powiedziane jest, że studium wykonalności inwestycji będzie gotowe w połowie roku, szkoda tylko, że nie powiedział którego :)
3)zwalanie wszystkiego na Jurczyka też wydaje mi się dziwne, Krzystek na początku swojej kadencji chwalił się, że my jako jedyni w 2010 będziemy mieli za argument gotowy stadion klasy Elite i wtedy jakoś twierdził, że zdążą a teraz??? gdy nic nie zrobili w tym kierunku i wiedzą, że nie dadzą rady to zwalają na poprzedników
4) priorytety Krzystka uległy zmianie: 1) Basen 2) ten śmieszny projekt hali jak dla mnie 3) stadion. Szkoda, że frajer przez dwa lata mamił budową stadionu i nagle się okazuje, że stadion nie jest już taki ważny, a najgorsze jest to, że im bliżej wyborów to jednak znów nagle go olśni, że Szczecin potrzebuje stadionu i tak w kółko...



sorry,bez urazy,ale frajer ten kto to łyknął...ufasz politykowi? to nie miej do niego pretensji,tylko do siebie,naiwności.



Frajer to nielot ;]
a tak w temacie to duzo ludzi wierzyło w to ze w miare mlody człowiek który ma pomysł na Szczecin bedzie w stanie zrealizowac tę obietnice.Sprzedaż terenów pod stadionem jakis kredycik i lecimy z budową!Ludzie odpowiedzialni za polityczny marketing Krzystka wiedzieli gdzie udeżyć żeby zostawic w tyle potencjalnych konkurentów..i co? udało sie!Krzystek zmiażdżył konkurencje i sobie gospodarzy..Mam nadzieje ze to jego pierwsza i ostatnia kadencja bo tak jak wybudował stadion tak spełni wszystkie obietnice przedwyborcze..heh.
p.s Studium wykonalności to tylko zamknięcie nam twarzy na pół roku i nic wiecej..Szczerze to juz nie wiem co myslec bo przyszłość nie rysuje sie w różowych barwach...(dla Krzystka też, może przeprowadzi sie na "kaszuby"..zależy ile wie jego kolega heh..)


No One Like Us....We don't Care...

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7317 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 20/01/2009 15:45
Od początku nie wierzyłem Krzystkowi i się nie pomyliłem. Wypowiadając kolejne puste słowa na temat stadionu tylko coraz bardziej się pogrążą. Kompletne dno, beznadzieja, porażka i brak pomysłu na cokolwiek w tym mieście. Zresztą jak cała reszta Platformersów w tym mieście..

Najgorzej, że PO ma niestety wciąż duże poparcie w Szczecinie.. a Krzystek za pewne będzie się ubiegał o reelekcje.. o zgrozo...


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 20/01/2009 16:26
Niestety,z braku kandydatur,reelekcja jest całkiem możliwa. I paradoksalnie,nieudolność Krzystka możę uratować mu wierny establishment,a także to,że lepiej mieć za prezydenta miasta członka partii piastującej władzy...I przydała by sie Szczecinowi jakaś stabilizacja,ciągłość władzy,wieczne rotacje kończyły sie tym,że Nastepcy nie kontynuowali myśli poprzedników,zresztą z różnych przyczyn.Fakt jest taki że Krzystek niczym specjalnym sie nie wyróżnia,ale co możemy powiedzieć o Koćmielu,Runowiczu,o Jurczyku nie wspominając... Problem sie rozbija o to,że de facto politycy nie są rozliczani ze składanych przedwyborczych obietnic. Bo brak wyboru na następną kadencje,wierzcie mi,to żadna kara...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
SL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5794 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 20/01/2009 16:35

  badboy napisał:  
p.s Studium wykonalności to tylko zamknięcie nam twarzy na pół roku i nic wiecej..



Obym nie miał racji, bo jestem zwolennikiem wybudowania nowego stadionu ale wydaje mi się że miasto będzie wolało modernizować ''boisko'' na Twardowskiego. więcej czasu, koszty rozłożone i mniejszy kłopot dla nich. Dlatego to zwlekanie z decyzją gdzie będzie stadion to lipa. Ale na tym forum każdy użytkownik ma swoje odczucia co do tej sprawy.


zch
E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6100 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 20/01/2009 17:22

  siedemnasty napisał:  

  badboy napisał:  
p.s Studium wykonalności to tylko zamknięcie nam twarzy na pół roku i nic wiecej..



Obym nie miał racji, bo jestem zwolennikiem wybudowania nowego stadionu ale wydaje mi się że miasto będzie wolało modernizować ''boisko'' na Twardowskiego. więcej czasu, koszty rozłożone i mniejszy kłopot dla nich. Dlatego to zwlekanie z decyzją gdzie będzie stadion to lipa. Ale na tym forum każdy użytkownik ma swoje odczucia co do tej sprawy.


Wole, żeby miasto ruszyło modernizacje na Twardowskiego- niż nie robiło nic w kierunku nowoczesnego stadionu.


BTR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7039 dni

***




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 20/01/2009 18:24

  nowa od nowa napisał:  

  PogońFaN napisał:  
Czy stadion w Dąbiu ma sens?

Rozmowa z Robertem Szychem.

Z tej rozmowy wynika:
1)albo budują w Dąbiu albo modernizacja obecnego stadionu
2)powiedziane jest, że studium wykonalności inwestycji będzie gotowe w połowie roku, szkoda tylko, że nie powiedział którego :)
3)zwalanie wszystkiego na Jurczyka też wydaje mi się dziwne, Krzystek na początku swojej kadencji chwalił się, że my jako jedyni w 2010 będziemy mieli za argument gotowy stadion klasy Elite i wtedy jakoś twierdził, że zdążą a teraz??? gdy nic nie zrobili w tym kierunku i wiedzą, że nie dadzą rady to zwalają na poprzedników
4) priorytety Krzystka uległy zmianie: 1) Basen 2) ten śmieszny projekt hali jak dla mnie 3) stadion. Szkoda, że frajer przez dwa lata mamił budową stadionu i nagle się okazuje, że stadion nie jest już taki ważny, a najgorsze jest to, że im bliżej wyborów to jednak znów nagle go olśni, że Szczecin potrzebuje stadionu i tak w kółko...



sorry,bez urazy,ale frajer ten kto to łyknął...ufasz politykowi? to nie miej do niego pretensji,tylko do siebie,naiwności.



Masz rację i ...nie masz. Obietnic nie spełniają, a powinni. Wniosek z tego taki, że to my nie potrafimy tych obietnic egzekwować. Wiem że to nic odkrywczego. Ale prawda jest taka że brakuje na tym świecie takich sk...synów, co będą zapierdalać za politykiem na każde spotkanie, każde przemówienie i wytykać wszystko na lewo i prawo. Brakuje w Polsce niezależnej prasy, gdybym miał swoją gazetę, np. Kurier, to przed wyborami zamieścił bym oficjalne programy wszystkich kandydatów na pierwszej stronie. A potem przez następne 4 lata w każdym numerze na pierwszej stronie były by te obietnice wymienione, spełnione skreślone, niespełnione nie. Dla mnie najlepszym rozwiązaniem było by, bycie Krzystkowi właśnie takim problemem. Np. raz w tygodniu trans na mieście, z jego cytatami nt. stadionu. Non stop wypominanie. Jaki efekt? Psucie wizerunku, a na czym mu bardziej zależy? No właśnie na wizerunku bardziej niż na stadionie. Ale do tego trzeba czasu, zapału i pieniędzy. Więc wracamy do punktu wyjścia.


''...A jesli ktoś nasz Polski dom zapali
to każdy z nas gotowym musi być,
bo lepiej byśmy stojąc umierali
niż mieli klęcząc, na kolanach żyć.''
Marynarzyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6246 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 20/01/2009 18:24

  Eds napisał:  

  siedemnasty napisał:  

  badboy napisał:  
p.s Studium wykonalności to tylko zamknięcie nam twarzy na pół roku i nic wiecej..



Obym nie miał racji, bo jestem zwolennikiem wybudowania nowego stadionu ale wydaje mi się że miasto będzie wolało modernizować ''boisko'' na Twardowskiego. więcej czasu, koszty rozłożone i mniejszy kłopot dla nich. Dlatego to zwlekanie z decyzją gdzie będzie stadion to lipa. Ale na tym forum każdy użytkownik ma swoje odczucia co do tej sprawy.


Wole, żeby miasto ruszyło modernizacje na Twardowskiego- niż nie robiło nic w kierunku nowoczesnego stadionu.



A co takiego zmodernizują za milion złotych który przeznaczyli w tym roku w budżecie na modernizacje stadionu?


POGOŃ & LEGIA
miau !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5949 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 20/01/2009 18:41

  śmielaq89 napisał:  
Od początku nie wierzyłem Krzystkowi i się nie pomyliłem. Wypowiadając kolejne puste słowa na temat stadionu tylko coraz bardziej się pogrążą. Kompletne dno, beznadzieja, porażka i brak pomysłu na cokolwiek w tym mieście. Zresztą jak cała reszta Platformersów w tym mieście..

Najgorzej, że PO ma niestety wciąż duże poparcie w Szczecinie.. a Krzystek za pewne będzie się ubiegał o reelekcje.. o zgrozo...





Może ci ich wygryzą ?

Komuchy są już w Szczecinie przegrani, Platfusy już niedługo, Pisiory nie mają szans, więc może to jest jakaś alternatywa ?

Ze Szczecina były Marszałek z PO Olbrycki i Były (chyba Pisowski) Wojewoda Krupowicz a Dutkiewicz ma być kandydatem na Prezydenta RP.


PS
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7078 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 20/01/2009 18:49

  miau ! napisał:  

  śmielaq89 napisał:  
Od początku nie wierzyłem Krzystkowi i się nie pomyliłem. Wypowiadając kolejne puste słowa na temat stadionu tylko coraz bardziej się pogrążą. Kompletne dno, beznadzieja, porażka i brak pomysłu na cokolwiek w tym mieście. Zresztą jak cała reszta Platformersów w tym mieście..

Najgorzej, że PO ma niestety wciąż duże poparcie w Szczecinie.. a Krzystek za pewne będzie się ubiegał o reelekcje.. o zgrozo...





Może ci ich wygryzą ?

Komuchy są już w Szczecinie przegrani, Platfusy już niedługo, Pisiory nie mają szans, więc może to jest jakaś alternatywa ?

Ze Szczecina były Marszałek z PO Olbrycki i Były (chyba Pisowski) Wojewoda Krupowicz a Dutkiewicz ma być kandydatem na Prezydenta RP.



Nie maja pieniedzy , wiec zgina smiercia naturalna:)



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7317 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 20/01/2009 18:50

  miau ! napisał:  

  śmielaq89 napisał:  
Od początku nie wierzyłem Krzystkowi i się nie pomyliłem. Wypowiadając kolejne puste słowa na temat stadionu tylko coraz bardziej się pogrążą. Kompletne dno, beznadzieja, porażka i brak pomysłu na cokolwiek w tym mieście. Zresztą jak cała reszta Platformersów w tym mieście..

Najgorzej, że PO ma niestety wciąż duże poparcie w Szczecinie.. a Krzystek za pewne będzie się ubiegał o reelekcje.. o zgrozo...





Może ci ich wygryzą ?

Komuchy są już w Szczecinie przegrani, Platfusy już niedługo, Pisiory nie mają szans, więc może to jest jakaś alternatywa ?

Ze Szczecina były Marszałek z PO Olbrycki i Były (chyba Pisowski) Wojewoda Krupowicz a Dutkiewicz ma być kandydatem na Prezydenta RP.



Znaczy ja mam zupełnie inne poglądy niż ten ruch, ale wyniki Dutkiwicza we Wrocławiu mówią same za siebie, więc może.


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.19 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005