Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> www.StadiondlaSzczecina.pl << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7411 dni

*




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 09/06/2009 21:53

  Cytat:  
- Do jesieni tego roku zapadnie decyzja co do lokalizacji nowego stadionu – mówił Jarmoloński. – Nie wiadomo jeszcze czy powstanie on w Dąbiu, czy zdecydujemy się na modernizację stadionu przy Twardowskiego, ale Szczecin będzie miał stadion klasy „Elite”.



Czy Wy też macie deja vu?


Wojtas.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7242 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 09/06/2009 22:09
Wiedzą ,że jest dużo wkurwionych ludzi po tym jak odebrali nam mecz ,to teraz chcą troche tym uspokoic kibiców ;)


Tylko Pogoń!
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7643 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 09/06/2009 22:12

  Wojtas. napisał:  
Wiedzą ,że jest dużo wkurwionych ludzi po tym jak odebrali nam mecz ,to teraz chcą troche tym uspokoic kibiców ;)



na to wygląda, ale czy czujecie się uspokojeni? bo ja nie :/


Pogoń Szczecin MKS!
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6915 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 09/06/2009 22:15

  eF^ napisał:  

  Cytat:  
- Do jesieni tego roku zapadnie decyzja co do lokalizacji nowego stadionu – mówił Jarmoloński. – Nie wiadomo jeszcze czy powstanie on w Dąbiu, czy zdecydujemy się na modernizację stadionu przy Twardowskiego, ale Szczecin będzie miał stadion klasy „Elite”.



Czy Wy też macie deja vu?


Mamy...
Złodzieje już przygotowują grunt pod wybory. Ile czasu można się zastanawiać i debatować gdzie ma być nowy stadion (jeśli w ogóle ma być) lub czy ma być remontowany obecny. Przecież to przechodzi ludzkie pojęcie. My się zastanawiamy nad miejscem a inni już budują. Czy nie można było zacząć budowy/remontu już za ptaka gdy było wiadomo, że będziemy zaczynać od "zera"(?) W tej chwil wchodzilibyśmy do 2 ligi (nie poprawiać mnie) z nowym stadionem...
Ale nie! Lepiej debatować, debatować, debatować. Na szczęście 2050 już coraz bliżej - i myślę, że do tego czasu doczekamy się...........tej ostatecznej makiety stadionu - bo z takimi "władzami" to szans na te konkrety, i na inne z resztą też, nie widzę!
kRZYSTEK wypad!


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5859 dni

**




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 09/06/2009 22:21

  oczko82 napisał:  

  eF^ napisał:  

  Cytat:  
- Do jesieni tego roku zapadnie decyzja co do lokalizacji nowego stadionu – mówił Jarmoloński. – Nie wiadomo jeszcze czy powstanie on w Dąbiu, czy zdecydujemy się na modernizację stadionu przy Twardowskiego, ale Szczecin będzie miał stadion klasy „Elite”.



Czy Wy też macie deja vu?


Mamy...
Złodzieje już przygotowują grunt pod wybory. Ile czasu można się zastanawiać i debatować gdzie ma być nowy stadion (jeśli w ogóle ma być) lub czy ma być remontowany obecny. Przecież to przechodzi ludzkie pojęcie. My się zastanawiamy nad miejscem a inni już budują. Czy nie można było zacząć budowy/remontu już za ptaka gdy było wiadomo, że będziemy zaczynać od "zera"(?) W tej chwil wchodzilibyśmy do 2 ligi (nie poprawiać mnie) z nowym stadionem...
Ale nie! Lepiej debatować, debatować, debatować. Na szczęście 2050 już coraz bliżej - i myślę, że do tego czasu doczekamy się...........tej ostatecznej makiety stadionu - bo z takimi "władzami" to szans na te konkrety, i na inne z resztą też, nie widzę!
kRZYSTEK wypad!


niczym w kabarecie Neonówki "został miesiąc do euro to ja ten stadion proponuje wybuduwac o tutaj..."
na jesieni powiedzą że obrońcy biedronek protestują żeby nie było w dąbiu i się okaże że obecny stadion o kant dupy można robić i trzeba budować nowy i trzeba zrobić ekspertyzę co do dąbia po czym stracimy kolejne cenne miesiące... piotrus do konca kadencji dociągnie w ten sposób...


marys
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5430 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 09/06/2009 22:55
Krzystek odezwij się!!!Spójrz w oczy ludziom i nie chowaj się jak szczur


Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7501 dni

*




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 09/06/2009 23:52
Ja po tym co dzisiaj zobaczyłem to nawet cieszę się, że tych gamoni nie będę musiał oglądać na żywo. I byłoby fajnie gdyby właśnie nie kwestia stadionu...


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
el_presidente
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7181 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 10/06/2009 10:18

  PR Szczecin napisał:  
- Sprawa meczu pojawiła się w styczniu, a my mieliśmy konkretne plany związane z modernizacją stadionu w kontekście Pogoni, a nie meczu eliminacyjnego - tłumaczy prezydent.

- Tym razem miasto chce dać więcej czasu na budowę budynku - zapewnia dyrektor Wydziału Sportu i Turystyki szczecińskiego magistratu - Robert Szych. - Przetarg został ogłoszony dziś, teraz jest 20 dni na składanie ofert.

Remont stadionu Pogoni, który będzie spełniał wymogi licencyjne ma się zakończyć w 2010 roku. Mecz eliminacyjny do mistrzostw świata Polska -Irlandia Płn. odbędzie się 5 września w Chorzowie.



Czyli trup dostanie makijaż i w 2010 r. będziemy mieli problem SZCZECIN ARENA rozwiązany. Dziwne tylko, że pan prezydent nie wspomina nic o tym słynnym wyborze Twardowskiego<->Dąbie, który ma się dokonać w tym roku wg słów Jarmolińskiego.


a gdybym miał urodzić się znów, to tylko w Szczecinie i tylko tu!!!
www.merx.biz.pl
danielos
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7845 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 10/06/2009 10:56
http://www.youtube.com/watch?v=7wyPmq1pi78


MKS POGOŃ SZCZECIN
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7501 dni

*




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 10/06/2009 13:05

  danielos napisał:  
http://www.youtube.com/watch?v=7wyPmq1pi78



Kolego zanim coś wkleisz to najpierw sprawdź czy w wątku tego już nie ma. Poza tym oglądanie tego człowieka źle na mnie wpływa... i podejrzewam, że nie tylko na mnie.


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6550 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 10/06/2009 15:59

  oczko82 napisał:  

  eF^ napisał:  

  Cytat:  
- Do jesieni tego roku zapadnie decyzja co do lokalizacji nowego stadionu – mówił Jarmoloński. – Nie wiadomo jeszcze czy powstanie on w Dąbiu, czy zdecydujemy się na modernizację stadionu przy Twardowskiego, ale Szczecin będzie miał stadion klasy „Elite”.



Czy Wy też macie deja vu?


Mamy...
Złodzieje już przygotowują grunt pod wybory. Ile czasu można się zastanawiać i debatować gdzie ma być nowy stadion (jeśli w ogóle ma być) lub czy ma być remontowany obecny. Przecież to przechodzi ludzkie pojęcie. My się zastanawiamy nad miejscem a inni już budują. Czy nie można było zacząć budowy/remontu już za ptaka gdy było wiadomo, że będziemy zaczynać od "zera"(?) W tej chwil wchodzilibyśmy do 2 ligi (nie poprawiać mnie) z nowym stadionem...
Ale nie! Lepiej debatować, debatować, debatować. Na szczęście 2050 już coraz bliżej - i myślę, że do tego czasu doczekamy się...........tej ostatecznej makiety stadionu - bo z takimi "władzami" to szans na te konkrety, i na inne z resztą też, nie widzę!
kRZYSTEK wypad!



2050-o ironio,naprawde fajna ta data.:) czy ktoś tak na serio zastanawiał sie ile będzie miał wtedy lat, o ile dozyje. właśnie to jest ta ironia Krzystka,data 2050 to istne science fiction, to tak jakby zapodał taki slogan: " nie bedzie niczego,odpierdolcie sie ode mnie" :D on jako 80-latek będzie siedział w bujanym fotelu w ciepłych papuciach w króliki i opowiadał te bajki swoim wnukom,jak to snuł wizje o pływających ogrodach a naiwna tłuszcza sie na to łapała...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6247 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 10/06/2009 18:29
A niby Piechota czy Lubińska sprawniej pełnili by obowiązki prezydenta Szczecina moim zdaniem nie, zatem oszczędź sobie teksty o naiwnej tłuszczy bowiem stanowcza większość zdaję sobie sprawę o gruszkach na wierzbie obiecywanych tuż przed wyborami. Po prostu wybraliśmy mniejsze zło - człowieka bezbarwnego pozbawionego charyzmy, cóż niestety mamy taka klasę polityczną, iż musimy się cieszyć z tego, że póki co nikogo nie zgwałcił, o grubszych aferach jak dotąd cisza (mieszkaniowa rozeszła się po kościach)- smutne ale i tak uważam go za jednego z lepszych spośród prezydentów Szczecina na przestrzeni ostatnich 20 lat.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6550 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 10/06/2009 19:42

  Dyzio napisał:  
A niby Piechota czy Lubińska sprawniej pełnili by obowiązki prezydenta Szczecina moim zdaniem nie, zatem oszczędź sobie teksty o naiwnej tłuszczy bowiem stanowcza większość zdaję sobie sprawę o gruszkach na wierzbie obiecywanych tuż przed wyborami. Po prostu wybraliśmy mniejsze zło - człowieka bezbarwnego pozbawionego charyzmy, cóż niestety mamy taka klasę polityczną, iż musimy się cieszyć z tego, że póki co nikogo nie zgwałcił, o grubszych aferach jak dotąd cisza (mieszkaniowa rozeszła się po kościach)- smutne ale i tak uważam go za jednego z lepszych spośród prezydentów Szczecina na przestrzeni ostatnich 20 lat.



Wielokrotnie sie już wypowiadałem w tej kwestii,wiec nie będą strzępił języka. Sam na niego głosowałem i mam prawo po nim jechać,tym bardziej że Lubińska czy Piechota nie obiecywali stadionów. Ale nie dlatego na niego głosowałem,bo realnie stąpam po ziemi,głosowałem bo liczyłem że PO jako przodująca partia,zrobi ze to miasto ruszy z kopyta. Myliłem sie,nie potrafimy nawet przez pół roku zrobić przetargów,nie mówiąc już o rozpoczęciu budowy. Problem Szczecina jest taki,że tu do władzy pchaja sie albo nieudacznicy albo szumowiny. I wybór kogokolwiek to będzie jak wybór między białaczką a rakiem trzustki. Bo niestety jak wystartuje Wieczorek czy Jacyna Witt,Krzystek bedzie "skazany" na rządzeniem miastem,choć mocno nadużyłem słowo "rządzenie" W taki sposób miałby problem ogranąć własny ogródek.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6247 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 10/06/2009 20:27
Chcesz krytykować Krzystka droga wolna - nawiana tłuszcza to nieco łagodniejsze określenie hołoty chyba nie zamierzasz iść w ślady marszałka wielkie joł...


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6550 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 10/06/2009 21:29

  Dyzio napisał:  
Chcesz krytykować Krzystka droga wolna - nawiana tłuszcza to nieco łagodniejsze określenie hołoty chyba nie zamierzasz iść w ślady marszałka wielkie joł...



Złą retoryke stosujesz,z mojego subiektywnego punktu widzenia, piszemy o Krzystku i jego działaniach,a nie o potencjalnych jego rywalach i oportunistach.Co wole, a czego nie wole,nie ma tu znaczenia. Każdy głosujący (min i ja) jest naiwny bo z zasady politykom nie powinno sie ufać. A najgorsze jest to że powinno sie ich rozliczać. Minimalizm Krzystka i PO przynajmniej w naszym regionie jest zatrważająca. Pisze to jako osoba która na nich głosowała,relatywnie jako mniejsze zło. I najgorsze jest to że z braku konkretnych opcji,musimy wybierać tych którzy tylko aby nie szkodzili. Zresztą to nie miejsce na te dywagacje i polemiki,jak cos chcesz dalej kontynuować zejdz na teren neutralny o polityce. Tam już co nieco wyraziłem sie w tym temacie.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6247 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 10/06/2009 21:43
We wcześniejszych postach w tym dziale czy też Topicu politycznym, piszesz na temat Krzystka i jego polityki zatem dziwi mnie, że o sobie i "każdym" z osobna wyrażasz poglądy świadczące o naiwności, dostrzegam tu niespójność bo jeżeli ktoś oddaje swój głos na tą czy inną osobę podczas wyborów będąc świadomym jego delikatnie mówiąc niedoskonałości i mając jednocześnie na uwadze, iż wciskana kiełbasa wyborcza to zwykły pic tym niemniej i tak warto zagłosować właśnie na niego (każdy ma własne względy podjętej decyzji) trudno twierdzić o kimś takim, że jest osobą naiwną politycznie. Zatem jeśli masz pojęcie w tej kwestii dlaczego stawiasz siebie i grono forumowiczów jako laików...?

Jeżeli stosuję złą retorykę to wyprowadź mnie z błędu bo nie jakoś nie doszukałem się w Twoim poście w którym punkcie z moją retoryką jest coś nie tak.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6550 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 10/06/2009 21:58
Zasadniczo idąc na głosowanie większość (czyli tłuszcza) opiera sie na wizerunku,a nie na programie,wytycznych czy tzw kiełbasie. Naiwnością zwe tych, którzy miłościwie panującego osądzają od czci i wiary za to,że przed wyborczy slogan nie został wdrążony w zycie. Prawdą jest to,że Krzystek de facto,zyskał głosy ludzi,którzy jadą tu po nim jak po kobyle. Czy słusznie? Owszem,bo domeną polityka jest oszukiwać,mącić i mamić elektorat,ale już to co ostatnio jest wyprawiane w tej kwesti to już szczyt bezczelności i co gorsza kpienia sobie z wyborców. Jestem przekonany.że gdyby prezydentem był ktoś z innej frakcji,juz było by lobbowanie o jego odwołanie. Pat jaki zaistaniał,dla mnie osobiście,jest juz nie do zniesienia. Ale jeszcze gorsza jest perspektywa,że w kolejce do ewentualnej schedy po Krzystku,są ludzie jeszcze bardziej niekompetentni. Czyli schodzimy do punktu wyjścia-mamy fatalnych polityków,dlatego tolerujemy ludzi z PO ,bo...niestety musze to jeszcze raz napisać,są na nasze podobieństwo. Więc czego wymagamy...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6247 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 10/06/2009 23:49
Czyli idąc Twoim tokiem rozumowania większość czyli tłuszcza= hołota idąca na wybory= Szczecinianie to w głównej mierze motłoch. Zakładam, iż to nie miał być przekaz prawda jednakże tak składasz zdania, że chcąc nie chcąc nabierają one takiego sensu. Poza tym zgadza się, że wybór choćby Nitrasa jasno wskazuję, iż spora część wybiera gościa bo widział/a go w tv lub na billboardzie, a druga sprawa to fakt, że spora część ludzi głosuje na partie nie na konkretne nazwiska. Zatem znają ogólne zarysy programu wiedzą czego mniej więcej mogą się spodziewać po człowieku. To przykre, nie decydują kompetencje tylko pozycja na liście i nazwa partii - cóż takie realia. Natomiast rozliczanie kogoś z jego niedotrzymanych obietnic nie jest w moim odczuciu naiwnością a raczej wyrazem przekonania, że dzieje się źle. W innych warunkach politycznych pewnie Krzystek czułby chociaż jakąkolwiek ale jednak presję w sytuacji obecnej jeżeli nie wywinie nic poważnego ma wszystko poukładane. Społeczeństwo obywatelskie to jedyny element skutecznej walki z nieróbstwem politycznym niestety póki co jesteśmy daleko za Europą.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6080 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 11/06/2009 00:40

  Dyzio napisał:  
Czyli idąc Twoim tokiem rozumowania większość czyli tłuszcza= hołota idąca na wybory= Szczecinianie to w głównej mierze motłoch. Zakładam, iż to nie miał być przekaz prawda jednakże tak składasz zdania, że chcąc nie chcąc nabierają one takiego sensu. Poza tym zgadza się, że wybór choćby Nitrasa jasno wskazuję, iż spora część wybiera gościa bo widział/a go w tv lub na billboardzie, a druga sprawa to fakt, że spora część ludzi głosuje na partie nie na konkretne nazwiska. Zatem znają ogólne zarysy programu wiedzą czego mniej więcej mogą się spodziewać po człowieku. To przykre, nie decydują kompetencje tylko pozycja na liście i nazwa partii - cóż takie realia. Natomiast rozliczanie kogoś z jego niedotrzymanych obietnic nie jest w moim odczuciu naiwnością a raczej wyrazem przekonania, że dzieje się źle. W innych warunkach politycznych pewnie Krzystek czułby chociaż jakąkolwiek ale jednak presję w sytuacji obecnej jeżeli nie wywinie nic poważnego ma wszystko poukładane. Społeczeństwo obywatelskie to jedyny element skutecznej walki z nieróbstwem politycznym niestety póki co jesteśmy daleko za Europą.



dysio cysio ty chyba zwariowałeś. To według ciebie politycy powinni opowiadać bajki jakie chcą i nikt nie powinien ich rozliczać z tego co bredzą, bo to standard, że to są szmaty, a ich słowa są nic nie warte. Przecież to jawne kpiny z wyborców. Ja się dziwie, że tak dużo ludzi przy obecnym poziomie polityków jeszcze chodzi na wybory :)


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6550 dni




Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 11/06/2009 11:09
Strasznie generalizujesz. I nie imputuj mi tego,że Szczecinian nazywam motłochem.Ale prawdą jest to,że nie potrafimy korzystać z demokracji. Problem jest taki,jak słusznie zauważyłeś,że głosujemy na partie,a nie na konkretne osoby. Ale tak jest i bedzie,bo politykom poprostu nie opłaca sie zmieniać ordynacji. Druga sprawa,nam wyborcom wydaje sie,niesłusznie,że jak nie wybierzemy danej partii,to zrobimy im kuku. A prawda jest taka,że w tym kraju lepiej być partią opozycyjną niż rządzącą, Taki oto to paradoks. Dobra,koniem tu z OT-em,tu o stadionie,o ile jeszcze coś mozna napisać w tym temacie.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.23 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005