Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> www.StadiondlaSzczecina.pl << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Łukasz85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4998 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 17/11/2014 14:41
Jest trochę czasu żeby przekonać wszystkich tych którzy głosowali na inne osoby aby poszły i oddały głos na Jacyne


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5881 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 17/11/2014 16:23
Az takim desperatem nie jestem. Jacyna moze obiecac 4 stadiony, tak jak aquaparki i wlasnie dlatego nie bedzie dla mnie warta oddania glosu.


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4993 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 17/11/2014 17:14
Panowie nie ma się co łudzić, Krzystek wygrał te wybory już teraz. II tura to formalność. A Jacyna na całe szczęście schowa się na jakimś polu golfowym na kolejne 4 lata. Tam jej miejsce, a nie w gabinecie jako prezydent.

No chyba, że się do rady miasta dopcha, ale to i tak będzie jej kolejna porażka i raczej nikt nie zwróci uwagi na nią.

Trochę mi jej mimo wszystko szkoda. Produkuje się, obiecuje, wielka kampania i wielka pewność siebie (oj, za duża) a koniec końców przegrywa jak zwykle i to z taką stratą do największego politycznego wroga. Jej bezsilność widać w każdym wpisie, gdzie wszędzie widzi spisek.

Teraz najważniejsze nie dopuścić do modernizacji i walczyć o nowy stadion. Ta walka byłaby taka sama w przypadku gdy bedzie Krzystek, byłaby Jacyna albo inny Tyszler.


Axiom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4424 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 17/11/2014 17:59
Miałem się już nie wypowiadać na tym forum pełnym trolli, no ale sytuacja mnie zmusiła. Jacyna jest ostatnią szansą na Pogoń w ekstraklasie. Dlaczego? Bo nawet jak ten szmaciarz Krzystek zmodernizuje stadion, a dobrze wiemy że tego nie zrobi, to Pogoni i tak nie będzie w ekstraklasie bo stadion nie spełni wymogów. Trzeba robić wszystko co się da żeby ten cwel (który miał nam wybudować stadion i zadłużył miasto na gigantyczne sumy) nie wygrał. Ogarnijcie się i zróbcie coś dla Pogoni. To nie jest teoria spiskowa tylko prawda. Takie są realia że za 5 lat na 99% nie będzie Pogoni w ekstraklasie jeśli nie będzie nowego stadionu. Wtedy pewnie sezonowcy, którzy stanowią tu większość przestaną się żalić na tym forum które już nie trzyma żadnego poziomu. Frekwencja była marna więc jeśli się ludzie zmobilizują to Jacyna może wygrać. Trzeba zniszczyć ten układ który rządzi miastem i dać szansę komuś innemu. Zamiast pierdolić głupoty weźcie się do działania. Nie mówię już nawet o SKPS które 4 lata temu po wyborach już się poddało w walce o stadion, a był nawet komitet. Teraz sobie pomyślcie co by było gdybyśmy w tym momencie mieli stadion. 1. Azoty chciałyby finansować Pogoń. 2. Mielibyśmy puchary, bo po co mają teraz o nie walczyć jak i tak u nas nie zagramy? 3. Nie chcę mi się już produkować dla bandy chuja która zamiast głosować, walczyć, protestować, manifestować, zablokować miasto jak rolnicy żeby dostać stadion, woli siedzieć na dupach i pisać na forum. Nara i bez odpowiedzi.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5881 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 17/11/2014 19:05
Jesli chodzi o dalsze zadluzanie miasta to faktycznie warto oddac glos na MJW. Wiadomo, ze jej kampania to jeden wielki populizm i pewnie nawet 1% tego wszystkiego nie zostalby zrealizowany, ale i tak z tego wynika, ze dalsze zycie na kredycie tkwiloby w najlepsze (jeszcze lepsze).


Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6003 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 17/11/2014 19:41

  Przema napisał:  
Az takim desperatem nie jestem. Jacyna moze obiecac 4 stadiony, tak jak aquaparki i wlasnie dlatego nie bedzie dla mnie warta oddania glosu.


Za to klamca ktory jedyne co potrafi to wkupywac sie w laski mediow to jest osoba na ktora oddasz glos. Gosc za czasow ktorego wszystkie szczecinskie inwestycje sa opoznione i przeplacone.


kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4418 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 17/11/2014 20:10

  Przema napisał:  
Az takim desperatem nie jestem. Jacyna moze obiecac 4 stadiony, tak jak aquaparki i wlasnie dlatego nie bedzie dla mnie warta oddania glosu.



z takim podejściem jak Twoje to tylko można się załamać.lemingszczyzna zaawansowana.
starem się jak najwięcej osób przekonać,żeby mimo wszystko głosowali na MJW.nikt nie jest idealny,ale ona daje jakąkolwiek nadzieję,którą kłamca już dawno zniszczył w zarodku.ja mam już dosyć przeglądania w internecie jaka będzie pogoda w dniu meczu.chcę w normalnych warunkach oglądać mecze.nie jestem gorszy od fanów innych gier zespołowych czy melomanów.wiesz jaka jest jej główna zaleta? ... ma swój biznes i wie jak się ciężzko pracuje,a nie całe życie pasożytuje jako urzędas.jak się zmobilizujemy to jest szansa,a jak nie to kolejne lata na skansenie,ale za to będą powstawały nowe miejsca rozrywki,a pinokio dalej będzie pluł nam w twarz.tego chcesz? ja nie.


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4993 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 17/11/2014 20:15
Jak chcecie sobie przekonywac ludzi do glosu na Jacyne, to macie jakies 2 tygodnie. Powodzenia. Ale bez pomocy SKPS czy klubu (ktory odwolal konferencje anty krzystkową tuż przed wyborami) takie cos nic nie da. Mi jako mieszkańcowi Szczecina za krzystka jest dobrze. Jako kibicowi - zle. Ale jednak ile ja spędzam czasu na stadionie, a ile w miescie ? Na mecze bede chodzil zawsze i wszedzie, chocby grali w 5 lidze na stadionie stali stocznia. A prawda jest taka, ze w tym miescie, to jest coraz lepiej mimo wszystko. Moze mam farta, moze jestem optymistą,nie wiem. Ale powtarzam. Czy za 3 kadencji krzystka, czy za 1 jacyny, to i tak ze stadionem nic sie nie zmieni - dalej go nie bedzie, a obiecywać tak jak Jacyna kazdy moze... Walka o stadion powinna sie toczyc caly czas


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5108 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 17/11/2014 20:19
Teraz jest w nas kibicach siła, wiem, zaraz będzie, że mógłbym sam, ale SKPS mogłoby zorganizować coś, bo wygląda jakby odpadli z walki o stadion oprócz paru okrzyków raz na kilka spotkań i transparentu


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4993 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 17/11/2014 20:32
Nie, nie mógłbyś sam. To co może SKPS nie może żaden z nas, żaden zwykły kibic. SKPS może wiele, nie wnikam, czy z tego korzysta. Ale SKPS reprezentuje kibiców, ma status oficjalnego stowarzyszenia i niech działa. I za nimi wtedy mogą pójść inni.


haszimoto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4422 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 17/11/2014 20:47
A ja uważam że właśnie należy ostrożnie z oficjalnym zbyt szybkim poparciem. Każdy powinien robić swoje w swoim otoczeniu. Jacyna jest przedstawiana jako populistka przez konkurencje (niezależnie od tego że niektóre jej propozycje są kontrowersyjne) a dodatkowo cześć dziennikarzy jest na usługach miasta ( nie bezinteresownie) i mogą z tego zrobić główny temat wiadomo jak go przedstawiając.
Szanse Krzysdtek ma większe, ale trzeba robić swoje. Naprawdę bez stadionu Pogon jest skazana na zniknięcie z mapy polskiej piłki. Podkreślam że nie liczę na szybki stadion ale mamy do wyboru jakąś szansę przeciwko pewności że go nie będzie. O innych aspektach wyborów nie pisze bo to nie ten wątek.


Prawy jegomość
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6459 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 17/11/2014 21:11
Krzystek już praktycznie wygrał, Moim zdaniem II tura to już tylko formalność. Nie ma się co oszukiwać, kibice nie mają wielkiego wpływu na wynik wyborów, ani krajowych ani lokalnych. Wszystkie osoby chcące stadionu dałyby może 15-16% przy obecnej frekwencji, realnie jest to może połowa tej liczby.. Sporo osób po prostu nie widzi alternatywy dla Krzystka, który wbrew pozorom nie jest takim złym prezydentem na jakiego się go tutaj kreuje. Jest dobrym wizjonerem ale słabym gospodarzem. Nic specjalnego, ale też nie ciągnie miasta na dno jak niektórzy sugerują. Jak dla Mnie dużo się w Szczecinie zmieniło przez te osiem lat, w większości na lepsze. Paradoksalnie największym szkodnikiem dla naszego regionu pozostaje PO, które podrzuca kłody pod nogi Krzystkowi.
Jedna ważna kwestia - Krzystek będzie miał w radzie miasta ośmiu posłów, zrobi koalicję z PiS i mają większość. Prezydent bez poparcia rady miasta niewiele może zdziałać, zaraz zaczną się wzajemne blokowania pomysłów. MJW ze swoim jednym posłem nie ma tutaj wielkiego pola do popisu.

Ostatnio edytowany przez: Prawy jegomość, 17 listopada 2014, 21:17 [1 raz(y)]


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4069 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 17/11/2014 21:40
Skoro część uważa Krzystka za dobrego prezydenta, to my jako kibice powinniśmy robić wszystko aby wybudował nam ten STADION, ale za to powinno się wziąść Stowarzyszenie. Bo jak ktoś napisałpoprzez krzyczenie na stadionie wiadomo czego, Krzystek nam go nie wybuduje. Trzeba coś wkońcu zrobić racjonalnie ale stanowczo! Ja podobnie jak kolega mam dość sprawdzania pogody w dniu meczu, siedzenia na uwalonych krzesekach, chodzenia po nierównych schodach i wielu innych rzeczy...

Ostatnio edytowany przez: Mazii, 17 listopada 2014, 21:47 [1 raz(y)]


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4418 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 17/11/2014 21:55
dopóki walczysz jesteś zwycięzcą .... ale część ,,kibiców" Pogoni już leżą z rękami podniesionymi do góry.wystarczy,że każdy z nas namówi trzy osoby neutralne,żeby zagłosowały na MJW i będzie szansa na pokonanie pinokia.teraz czekam na działanie klubu i stowarzyszenia,żeby machina propagandy ruszyła,bo bez nich będzie ciężko,a ci co popierają krzystka to proponuje zamienić Pogoń na kosza,siatkę,ręczna lub filharmonie .... tam będziecie wśród swoich.


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7621 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 17/11/2014 22:02
Pogoń jest ważna, ale super ważne jest też miasto. Kocham Pogoń, ale na niej życie się nie kończy. Przez kilka ostatnich lat Szczecin bardzo się rozwinął i trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć. Co mieliśmy za np. takiego Jurczyka? Jedno wielkie gówno!
Krzystek może nie jest cudowny, ale w tej chwili nie było odpowiedniego kontrkandydata. Już widzę jak Jacyna szybciutko stawia nam stadion.
Trzeba wymusić na Krzystku żeby poważnie zajął się w końcu w tej kadencji stadionem.


Pogoń Szczecin MKS!
Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6003 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 17/11/2014 22:26

  ArP napisał:  
Pogoń jest ważna, ale super ważne jest też miasto. Kocham Pogoń, ale na niej życie się nie kończy. Przez kilka ostatnich lat Szczecin bardzo się rozwinął i trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć. Co mieliśmy za np. takiego Jurczyka? Jedno wielkie gówno!
Krzystek może nie jest cudowny, ale w tej chwili nie było odpowiedniego kontrkandydata. Już widzę jak Jacyna szybciutko stawia nam stadion.
Trzeba wymusić na Krzystku żeby poważnie zajął się w końcu w tej kadencji stadionem.


Człowieku, z czym poza Szczecinem ludziom kojarzy się Szczecin? Jedyna marka jaka się ostała to Pogoń. Stoczni dawno nie ma, a morze to jest 70km stąd.
Co robi Krzystek? Celowo niszczy tą markę swoimi decyzjami. Kłamie od 2006 roku i kłamać będzie, bo tak mu wygodnie. Jak można oddać głos na gościa który odda kościołowi tereny za złotówkę, mimo próśb mieszkańców? A w gazecie kłamie, że wszytko dla naszego dobra. Wybory są po to, żeby takich ludzi skreślać.

Wymuszanie na nim stadionu odbywa się od pamiętnej deklaracji :) I ty wierzysz, że z nim się uda?
W momencie wygranej sprawa stadionu i modernizacji nie pojawi się do następnych wyborów!


kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4418 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 17/11/2014 22:29

  ArP napisał:  
Pogoń jest ważna, ale super ważne jest też miasto. Kocham Pogoń, ale na niej życie się nie kończy. Przez kilka ostatnich lat Szczecin bardzo się rozwinął i trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć. Co mieliśmy za np. takiego Jurczyka? Jedno wielkie gówno!
Krzystek może nie jest cudowny, ale w tej chwili nie było odpowiedniego kontrkandydata. Już widzę jak Jacyna szybciutko stawia nam stadion.
Trzeba wymusić na Krzystku żeby poważnie zajął się w końcu w tej kadencji stadionem.



Twoje slowa cyt.Trzeba wymusić na Krzystku żeby poważnie zajął się w końcu w tej kadencji stadionem. .... czy Ty jestes oderwany od rzeczywistości?!
krzystek nas już tyle razy ściemniał,teraz pluje nam w twarz,a Ty uważasz,że pada deszcz?! ... zapisz się do komitetu wyborczego kłamcy,to Twoje klimaty.
cyt.wymuśić na Krzystku buhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaha.


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7621 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 17/11/2014 22:38

  kibicMKS napisał:  

  ArP napisał:  
Pogoń jest ważna, ale super ważne jest też miasto. Kocham Pogoń, ale na niej życie się nie kończy. Przez kilka ostatnich lat Szczecin bardzo się rozwinął i trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć. Co mieliśmy za np. takiego Jurczyka? Jedno wielkie gówno!
Krzystek może nie jest cudowny, ale w tej chwili nie było odpowiedniego kontrkandydata. Już widzę jak Jacyna szybciutko stawia nam stadion.
Trzeba wymusić na Krzystku żeby poważnie zajął się w końcu w tej kadencji stadionem.



Twoje slowa cyt.Trzeba wymusić na Krzystku żeby poważnie zajął się w końcu w tej kadencji stadionem. .... czy Ty jestes oderwany od rzeczywistości?!
krzystek nas już tyle razy ściemniał,teraz pluje nam w twarz,a Ty uważasz,że pada deszcz?! ... zapisz się do komitetu wyborczego kłamcy,to Twoje klimaty.
cyt.wymuśić na Krzystku buhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaha.



Prawda jest taka, że jak sami się nie weźmiemy poważnie w końcu za to, to obojętnie kto będzie prezydentem i tak będzie jeden wielki ch..


Pogoń Szczecin MKS!
haszimoto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4422 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 17/11/2014 22:49

  ArP napisał:  
Pogoń jest ważna, ale super ważne jest też miasto. Kocham Pogoń, ale na niej życie się nie kończy. Przez kilka ostatnich lat Szczecin bardzo się rozwinął i trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć. Co mieliśmy za np. takiego Jurczyka? Jedno wielkie gówno!
Krzystek może nie jest cudowny, ale w tej chwili nie było odpowiedniego kontrkandydata. Już widzę jak Jacyna szybciutko stawia nam stadion.
Trzeba wymusić na Krzystku żeby poważnie zajął się w końcu w tej kadencji stadionem.



To nie jest tak że ktoś kto nie głosuje na Krzystka to nie chce dobra miasta. Wierz mi że Krzystek czy Jacyna to będzie różnica tylko w kilku miejscach co do rozwoju. Na pewno Jacyna popędzi kilku cwaniakom od lat na posadkach kota. Zresztą tym straszą rożnych urzędników żeby popierali kogo trzeba. Jedną z ważniejszych różnic jest stosunek do Pogoni i potrzeby nowego stadionu. Wskaż inne istotne różnice mające realne znaczenie.


giepe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4221 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 17/11/2014 23:41

  Przema napisał:  
Jesli chodzi o dalsze zadluzanie miasta to faktycznie warto oddac glos na MJW. Wiadomo, ze jej kampania to jeden wielki populizm i pewnie nawet 1% tego wszystkiego nie zostalby zrealizowany, ale i tak z tego wynika, ze dalsze zycie na kredycie tkwiloby w najlepsze (jeszcze lepsze).



ŻE CO?! Mówisz, że za MJW będzie "dalsze życie na kredycie" czy źle zrozumiałem? To jest cytat na top1 hipokryzji roku. A CO MY TERAZ MAMY ZA KRZYSTKA? Dzieci naszych dzieci będą spłacały struga, halę, filharmonię i tak dalej.
Nie wierzę co czytam :-o

Do tych którzy mówią, że za krzystka jest dobrze,że miasto się rozwija, że może i stadionu nie ma, ale w mieście jest ok.
Nie zamykajcie się jak ostatnie tłuki i nie wmawiajcie teorii: nie było hali źle, jest hala - też źle, bo to typowe dla jełopów.
Nie chodzi o to czego nie było jak nie było krzystka, a co jest jak jest krzystek. OTÓŻ: co z tego ,że jest hala, skoro kosztowała tyle, że w jej cenie LUBIN zbudował i stadion i halę (2x bardziej funkcjonalną od naszej) stadion 130 mln, hala 65 mln.
Co z tego ,że jest arkonka skoro była przepłacona o 20 mln i opóźniona o bodajże 2 lata?
Co z tego ,że są ekrany za 8 mln, które i tak nie pokazują faktycznego stanu na drodze?
Co z tego, że jest filharmonia skoro była przepłacona o ok. 50 mln zł?
Co z tego ,że została zlikwidowana (podobno brzydka aleja kwiatowa) skoro w jej miejsce za 8 mln zł powstal jakiś pseudo deptak ze świecącymi sześcianami?
Co z tego, że będzie szybki trwamwaj łączący prawo z lewobrzeżem, skoro już mamy po pierwsze opóźnienia, po drugie wkurwianie kierowców, po trzecie przystanek końcowy na prawobrzeżu w takim miejscu, że mało komu będzie się chciało do niego dostać.
Wymieniać dalej chyba nie ma sensu.
Nie jestem jakimś zwolennikiem MJW, bo jej po prostu...nie znam, nie była u steru i nie wiem jak by rządziła miastem, ale krzystek miał 8 lat i nie zrobił NIC.
A do tych co mówią, że miasto się rozwija - proponuję spojrzeć jak przez ostatnie 8 lat rozwinęły się inne miasta i jak wiele nam dziś do nich brakuje i za ile pieniędzy PODATNIKÓW owe miasta stawiały swoje obiekty i infrastrukturę, a ile to kosztowało N A S - Szczecinian.

Ostatnio edytowany przez: giepe, 17 listopada 2014, 23:47 [1 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005