Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> www.StadiondlaSzczecina.pl << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
giepe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4246 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 27/10/2013 12:34

  tm_tomcio napisał:  
nie do końca zgadzam się z koncepcją budowy podzielonej na kilka etapów. w ten sposób p.Krzystek buduje halę. I zamiast supernowoczesnego obiektu - będziemy mieli pośmiewisko. Przypomnę jedynie, że w projekcie owej hali była ceramika, którą producent wycofał z produkcji kilka lat temu :)



projekt hali jest z 2000 roku, więc nie ma się czemu dziwić :)


Papricanos85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3888 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 27/10/2013 13:02

  Zieny napisał:  

  Papricanos85 napisał:  
[cytat=EPSON][cytat=Papricanos85][cytat=anathema]

5. Stary duch, klimat PAPRICANY pozostanie. Będzie dobrze ;)

i jak dla mnie sa to jedne z wielu argumentow za.



Wbij sobie to do swojej głowy, że nie ma czegoś takiego jak papricana. Jest to stadion Pogoni, a nie żadna papricana



tak jest szefie wbijam sobie to do glowy! a na powaznie to mam gdzies twoje zdanie;) Papricana dla mnie i dla wielu dla inych trup, jeszcze innych podkowa...wolny kraj wbij sobie to do glowy.


PORTOWCY
Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6028 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 27/10/2013 14:31
Krzystek chyba opłacił pare osób do pisania bzdur na forach o cudowności jego pomysłów modernizacyjnych.


Adrian PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8317 dni

**




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 27/10/2013 15:39

  Papricanos85 napisał:  
tak jest szefie wbijam sobie to do glowy! a na powaznie to mam gdzies twoje zdanie;) Papricana dla mnie i dla wielu dla inych trup, jeszcze innych podkowa...wolny kraj wbij sobie to do glowy.



To nie zdziw sie jak gdzies dostaniesz w leb, bo okreslenie papricana/paprykarze jest obrazliwe i "majac to w dupie" (chowaj tam co chcesz - Twoja dupa, Twoja sprawa) pokazujesz tylko jak tepy i ograniczony jestes. Tu takich rzeczy nie pisz bo jak byc moze zauwazyles jest to forum Pogoni i jak ktos Ci grzecznie zwraca uwage to posluchaj a nie udajesz glupio madrego.


Hold skladam temu miastu...
Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4094 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 27/10/2013 17:13

  aDriAn PS napisał:  

  Papricanos85 napisał:  
tak jest szefie wbijam sobie to do glowy! a na powaznie to mam gdzies twoje zdanie;) Papricana dla mnie i dla wielu dla inych trup, jeszcze innych podkowa...wolny kraj wbij sobie to do glowy.



To nie zdziw sie jak gdzies dostaniesz w leb, bo okreslenie papricana/paprykarze jest obrazliwe i "majac to w dupie" (chowaj tam co chcesz - Twoja dupa, Twoja sprawa) pokazujesz tylko jak tepy i ograniczony jestes. Tu takich rzeczy nie pisz bo jak byc moze zauwazyles jest to forum Pogoni i jak ktos Ci grzecznie zwraca uwage to posluchaj a nie udajesz glupio madrego.



Dokładnie kolego popieram. Nazywaj to jak chcesz (mam nadzieję, że za takie słowo ktoś Ci kiedyś jebnie na otrzeźwienie) ale mówiąc, że "masz to w dupie" stwierdzasz jak bys miał całą szczecińską Pogoń właśnie tam. I jak masz tak pisać dalej to wypierdalaj z tego forum! Zwracałem Ci kilka razy uwagę kulturalnie ale nie pomogło więc może dosadnie pomoże!

Ostatnio edytowany przez: Mazii, 27 października 2013, 19:13 [2 raz(y)]


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
kosialdo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4092 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/10/2013 07:34
"Piotr Krzystek:
W najbliższy wtorek zapraszam na spotkanie dotyczące budżetu miasta na rok 2014. To drugie takie spotkanie, podczas którego chciałbym wysłuchać Państwa propozycji, uwag i opinii na temat przyszłorocznego budżetu.

Zapraszam 29 października 2013 r. (wtorek) w godzinach od 17:00 do 19:00 do sali sesyjnej Rady Miasta Szczecin."

Godzina 17 idealna przed meczem aby się zebrać w większej liczbie, postać 20-30 minut i udać się na stadion. Niech ktoś decyzyjny to ogarnie.


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7044 dni

**




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/10/2013 16:12
Dokładnie jestem tego samego zdania co tm_tomcio, czyli zwykła kiełbasa przedwyborcza, aby zamknąć usta.
Projekt jest chujowy i żaden argument mnie nie przekona w drugą stronę. Druga sprawa - Papricanos, czy Ty myślisz trzeźwo i logicznie ? Uważasz, że modernizacja zamknie się w tych 50 mln czy tam jak napisałeś maks 57 czy iluś w granicach 60 ? Nie mam pojęcia ile wyniosą koszty samych materiałów budowlanych, ale do samych materiałów trzeba doliczyć dokładny projekt, przetarg i inne rzeczy. Poza tym co to za modernizacja, gdzie trybuny dalej nie będą prostopadle do boiska? (Nigdzie nie wyczytałem tego, więc jak się mylę proszę o poprawę).
edit:
Jeszcze coś mi przyszło do głowy. Załóżmy hipotetycznie, że cała modernizacja się uda i wszystko zostanie zrobione jak na tej wizualizacji, która wygrała to jakiej klasy będziemy mieli stadion? Elit to chyba nie będzie prawda (do tego potrzeba 4 trybun) ? Jak już ta modernizacja się zamknie, to następne 100 lat będzie trzeba czekać, aż zamkną stadion 4 trybuną i cyrk będzie trwał dalej (brak hajsu, kolejny prezydent obiecujący złote góry, wymyślanie nowych problemów itd.).

Ostatnio edytowany przez: nara, 28 października 2013, 16:24 [2 raz(y)]


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5313 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/10/2013 17:28

  KopiecKreta napisał:  

Jeszcze coś mi przyszło do głowy. Załóżmy hipotetycznie, że cała modernizacja się uda i wszystko zostanie zrobione jak na tej wizualizacji, która wygrała to jakiej klasy będziemy mieli stadion? Elit to chyba nie będzie prawda (do tego potrzeba 4 trybun) ? Jak już ta modernizacja się zamknie, to następne 100 lat będzie trzeba czekać, aż zamkną stadion 4 trybuną i cyrk będzie trwał dalej (brak hajsu, kolejny prezydent obiecujący złote góry, wymyślanie nowych problemów itd.).



Będzie obiekt klasy eshit, którego zmiany już nie dożyjemy.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7233 dni

***




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/10/2013 18:59

  KopiecKreta napisał:  
Dokładnie jestem tego samego zdania co tm_tomcio, czyli zwykła kiełbasa przedwyborcza, aby zamknąć usta.
Projekt jest chujowy i żaden argument mnie nie przekona w drugą stronę. Druga sprawa - Papricanos, czy Ty myślisz trzeźwo i logicznie ? Uważasz, że modernizacja zamknie się w tych 50 mln czy tam jak napisałeś maks 57 czy iluś w granicach 60 ? Nie mam pojęcia ile wyniosą koszty samych materiałów budowlanych, ale do samych materiałów trzeba doliczyć dokładny projekt, przetarg i inne rzeczy. Poza tym co to za modernizacja, gdzie trybuny dalej nie będą prostopadle do boiska? (Nigdzie nie wyczytałem tego, więc jak się mylę proszę o poprawę).
edit:
Jeszcze coś mi przyszło do głowy. Załóżmy hipotetycznie, że cała modernizacja się uda i wszystko zostanie zrobione jak na tej wizualizacji, która wygrała to jakiej klasy będziemy mieli stadion? Elit to chyba nie będzie prawda (do tego potrzeba 4 trybun) ? Jak już ta modernizacja się zamknie, to następne 100 lat będzie trzeba czekać, aż zamkną stadion 4 trybuną i cyrk będzie trwał dalej (brak hajsu, kolejny prezydent obiecujący złote góry, wymyślanie nowych problemów itd.).



Modernizacja zakłada wyprostowanie niskiej trybuny.
Po modernizacji będziemy mieli obiekt klasy... muzealnej.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4231 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/10/2013 23:44
PRZEBUDOWA STADIONU ŚLĄSKIEGO

Dla zwolenników rożnych przebudowań,dobudowań i remontów stadionowych wraków.

a to kwintesencja:
Obecna wartość kosztorysowa przebudowy stadionu to 586,5 mln zł, z czego 110 mln zł pochodzi z dotacji ministerstwa sportu (pozostała część to środki woj. śląskiego). Do tej pory zapłacono faktury na ok. 320 mln zł.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Doktor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6924 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 29/10/2013 00:02

  EPSON napisał:  
PRZEBUDOWA STADIONU ŚLĄSKIEGO

Dla zwolenników rożnych przebudowań,dobudowań i remontów stadionowych wraków.

a to kwintesencja:
Obecna wartość kosztorysowa przebudowy stadionu to 586,5 mln zł, z czego 110 mln zł pochodzi z dotacji ministerstwa sportu (pozostała część to środki woj. śląskiego). Do tej pory zapłacono faktury na ok. 320 mln zł.



A Juve nowy stadion na 41 tys. ludzi + 4 000 miejsc parkingowych ma za niecałe 500 mln zł.... ten przykład jak i wiele innych pokazuje, że żadna modernizacja nie jest opłacalna- lepiej zrobić nowy stadion i mieć spokój na parędziesiąt lat niż ciągle ładować kasę w trupa.


Byliśmy tu i Zawsze będziemy...
kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4443 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 30/10/2013 15:20
proponuje,aby zwolennicy budowy nowego stadionu podali konkretne przyklady SKĄD NA TO PIENIĄDZE?!
nie pisac bzdur typu z urzedu miasta,ale konkretne propozycje.
moim zdaniem na razie realna tylko jest modernizacja i trzeba tego trzymac sie,zeby jak najszybciej to zrobili,a czas na budowe przyjdzie jak beda normalne wladze,a to akurat zalezy głównie od nas ... trzeba chodzic na wybory.


tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7472 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 30/10/2013 15:26

  kibicMKS napisał:  
proponuje,aby zwolennicy budowy nowego stadionu podali konkretne przyklady SKĄD NA TO PIENIĄDZE?!
nie pisac bzdur typu z urzedu miasta,ale konkretne propozycje.
moim zdaniem na razie realna tylko jest modernizacja i trzeba tego trzymac sie,zeby jak najszybciej to zrobili,a czas na budowe przyjdzie jak beda normalne wladze,a to akurat zalezy głównie od nas ... trzeba chodzic na wybory.



tylko po co marnować pieniądze na jakieś modernizacje? skoro w perspektywie można wybudować nowy stadion? Pieniądze na modernizacje też przecież mają pochodzić z urzędu miasta - więc źródło jak najbardziej racjonalne przy ewentualnej budowie nowego stadionu.


INDIOS BRAVOS
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4501 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 30/10/2013 15:40

  kibicMKS napisał:  
proponuje,aby zwolennicy budowy nowego stadionu podali konkretne przyklady SKĄD NA TO PIENIĄDZE?!
nie pisac bzdur typu z urzedu miasta,ale konkretne propozycje.
moim zdaniem na razie realna tylko jest modernizacja i trzeba tego trzymac sie,zeby jak najszybciej to zrobili,a czas na budowe przyjdzie jak beda normalne wladze,a to akurat zalezy głównie od nas ... trzeba chodzic na wybory.



A skąd pieniądze mają inne miasta? Poczytaj wcześniejsze strony to się dowiesz skąd można wziąć pieniądze na nowy stadion.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3969 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 30/10/2013 16:35
Podzielam zdanie, że modernizacja to marnotrawienie pieniędzy. To co oni chcą wyłożyć na przebudowę to jest ok. 40% potrzebnych funduszy na budowę nowego obiektu. Nie wiem dokładnie skąd wziąć na to pieniądze, ale nie ja jestem prezydentem i takiej wiedzy mieć nie muszę. W całej Polsce dali radę, nawet w biedniejszych regionach. To tylko pokazuje, że można, ale oczywiście wygodniej jest mydlić nam oczy, że się nie da.


Papricanos85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3888 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 30/10/2013 17:12

  Mazi MKS napisał:  

  aDriAn PS napisał:  

  Papricanos85 napisał:  
tak jest szefie wbijam sobie to do glowy! a na powaznie to mam gdzies twoje zdanie;) Papricana dla mnie i dla wielu dla inych trup, jeszcze innych podkowa...wolny kraj wbij sobie to do glowy.



To nie zdziw sie jak gdzies dostaniesz w leb, bo okreslenie papricana/paprykarze jest obrazliwe i "majac to w dupie" (chowaj tam co chcesz - Twoja dupa, Twoja sprawa) pokazujesz tylko jak tepy i ograniczony jestes. Tu takich rzeczy nie pisz bo jak byc moze zauwazyles jest to forum Pogoni i jak ktos Ci grzecznie zwraca uwage to posluchaj a nie udajesz glupio madrego.



Dokładnie kolego popieram. Nazywaj to jak chcesz (mam nadzieję, że za takie słowo ktoś Ci kiedyś jebnie na otrzeźwienie) ale mówiąc, że "masz to w dupie" stwierdzasz jak bys miał całą szczecińską Pogoń właśnie tam. I jak masz tak pisać dalej to wypierdalaj z tego forum! Zwracałem Ci kilka razy uwagę kulturalnie ale nie pomogło więc może dosadnie pomoże!



dzwne bo od 20 lat nikt mi za to nie jebnal ;) zreszta szkoda klawiatury na dyskusje na ten temat.

nikt was nie potrafi zrozumiec ze ja tez jestem za budowa nowego stadion,tye ze w przeciwienstwie do Was wiem ze nie jest mozliwa jego realizacja a jezeli jest inaczej prosze o przykady KONKRETNIE Z CZEGO WYBUDUJESZ STADION ZA OK 200MLN ZŁ!!!??

Po drugie nie jestem fanem krzystka ani projektu modernizacji,po prostu jestem swiadom ze to jest jedyny sposob aby dotrwac w warunkach w miare przyzwoitych do czasow kiedy nowy stadion powstanie,a nie stanie sie to wczesniej jak po 2020 roku i to jest faakt niezalezny od tego kto w szczecinie bedzie rzadzil.

Takze sory dla wszystkich ze nie ptoraficie tego zrozumiec a jedyne co potraficie to obrazac i glosno krzyczec nowy stadion dla szczecina...strona popierajaca budowe nowego stadionu poparlo 16 tys osob od 2010 roku!!! to jest kpina!to ja sie pytam dla kogo ten stadion...takze proponuje niektorym osobom zastanowic sie jeszcze raz nad wszystkimi mozliwosciami i ponowne rozwazenie sytuacji jaka ma miejsce ze stadionem,co jest dla nas najlepsze.. i nie mowcie ze przeznaczenie 50 mln za ta kwote jednej trybuny nie postawimy....poza tym z kwoty 50 mn czekajacej sobie do 2020 roku albo i dluzej nic by nie zostalo bo kazddy podbieralby z niej na biezace potrzeby miasta ktorych jest mnsotwo,ogolnie jestesmy w szarej dupie,dlatego jestem za ta modernizacja o ile dojdzie ona do skutku...bo w to tez nie chce mi sie wierzyc,choc mam nadzieje ze sie myle.
pozdro dla tych wszystkich co mowia jaki jestem tepy i zebym wypierdalal, kurwa jestem ciekaw co te osoby soba reprezentuja i jakie stanowiska zajmuja na co codzien...typowe polskie myslenie masz inne zdanie to wyierdalaj i dziwic sie ze od kilku lat Pogon zamiast laczyc to
dzieli;)

tutaj rozmowa ze stronki glownej online.
kolejny gosc po architekcie ktory gada same konkrety a nie to co mi sie podoba i czego JA CHCE.oczywiscie zaraz pojawia sie argumenty ze to kolejny podstawiony przez krzystka.

W marcu 2010 roku firma Investment Support na zlecenie miasta Szczecin zbadało miejsce i warunki do powstania nowego stadionu piłkarskiego. Tereny lotniska w Dąbiu wygrały z modernizacją obiektu przy ul. Twardowskiego.
Finansowanie tego projektu miałby się odbyć w projekcie partnerstwa publiczno-prywatnego. Kacper Kozłowski, dyrektor ds. Inwestycyjnych w firmie Investment Support jako doradca miasta Szczecin przekonywał, że inwestycja ta na tej zasadzie może być zrealizowana.
30 marca 2010 roku odbyło się nawet spotkanie, w którym wzięło udział przeszło 30 przedstawiciele firm prywatnych. Reprezentowali oni zarówno firmy budowlane i developerów jak i kancelarie prawne. Wśród nich byli m.in. przedstawiciele dużych koncernów budowlanych, m.in. francuskich firm Eiffage – znanej w Szczecinie z realizacji basenu olimpijskiego i Bouygues Batiment, austriackich Alpine Bau i Strabagu, szwajcarskiego Hoga Bau, Warbudu. Byli też przedstawiciele biur architektonicznych m.in. JSK, JEMS, RKW znane na rynku polskim jako projektanci stadionów we Wrocławiu, Warszawie, Gdańsku .

W lutym 2011 roku prezydent Piotr Krzystek ogłosił, że nowy stadion nie powstanie w jego prezydenckiej kadencji. W listopadzie 2012 roku ogłosił, że do budowy nowego obiekty wrócimy w 2020 roku.
Tydzień temu rozstrzygnięto z kolei konkurs na koncepcję architektoniczną rozbudowy stadionu im. Floriana Krygiera. Skontaktowaliśmy się z Kacprem Kozłowskim z firmy Investment Support i zapytaliśmy jak ocenia on krok miasta w celu modernizacji a nie budowy nowego obiektu piłkarskiego.
Sprawa budowy stadionu piłkarskiego w Szczecinie stoi w miejscu. Zapowiada się, że być może w kwestii modernizacji a nie budowy nowego obiektu zacznie się coś dziać w 2016 roku.
- To jest wynikiem tego, że kiedy można było „docisnąć” temat i zrobić stadion w PPP (partnerstwo publiczno-prywatne dop. Red) to uderzono wtedy stadionem w urzędującego prezydenta. Jak widać większość mieszkańców Szczecina nie była za nowym stadionem, dlatego prezydent rezygnując wtedy z niego, wygrał ponownie. Zakładam, że gdyby budowa stadionu decydowała w Szczecinie o wyborach w 2010 roku, to Piotr Krzystek przegrałby je. Teraz jesteśmy gdzie indziej, społeczeństwo ubożeje i to widać w statystykach. Spadają dochody budżetowe samorządów, więc racjonalnym jest oszczędzanie i inwestowanie środków Publicznych w najpotrzebniejsze projekty.
- Zasadnicze pytanie: czy obecnie Pogoń potrzebuje nowego stadionu? Czy klub ma stabilne finansowanie? Czy ma sponsorów? Wydaje się, że perspektywa klubu nie jest lepsza niż innych. Pamiętam, jak wypominano miastu PPP na stadion, mamiono jakimiś strukturami finansowymi. W praktyce w Polsce możliwe jest albo zamówienie publiczne i finansowanie z budżetu miasta albo PPP z opłatą za dostępność lub w strukturze spółki PPP z odkupem udziałów przez miasto.
W przyszłym roku miasto przeznaczyło na stadion 1 mln złotych. Ma się w tej kwocie znaleźć finansowanie na opracowanie planów i dokumentacji dotyczącej modernizacji. W najbliższych trzech latach miasto ma przeznaczyć na ten cel 21 mln a ostatecznie kwota w całości ma sięgnąć 48 mln.
- Super. To i tak bardzo dobrze. Jest to kontynuacja koncepcji, w którą siłą rzeczy Szczecin musiał pójść, raz z powodów społeczno-politycznych, dwa z powodów finansowych. Nie da się budować stadionów jak nie ma przemysłu, pracy i podatków. Dobrze będzie, jeśli koncepcja przebudowy obecnego obiektu zamknie się w tych kwotach. Za to trzymam kciuki. Ponadto, lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu. Ale, wątpię, czy warunki techniczne będą na tyle korzystne, aby udało się to zamknąć w 48 mln.
Kibice w Szczecinie podchodzą do modernizacji stadionu sceptycznie. Nie wierzą w kolejne obietnice władz miasta. Większość woli budowę nowego stadionu, najlepiej w starej lokalizacji, a o terenach na lotnisku w Dąbiu nie mówi się praktycznie wcale.
- Dlaczego teraz mają dostawać stadion, kiedy brakuje na inne projekty? A ponadto stadion jakiej pojemności? 10, 17, 21 czy 30 tysięcy? Trzeba było rozmawiać racjonalnie kiedy było można, a wtedy eskalowano oczekiwania, teraz trzeba dziękować za to co się uda i proszę nie patrzeć na Białystok, Zabrze czy Lublin, tam już żałują, że robią te stadiony – no może poza Zabrzem.
- Jeśli kibice chcą mieć nowy stadion z czterema trybunami w obecnej lokalizacji, to mogą mieć mały stadion – niewiele większy od obecnego, z powodów technicznych, w tym z uwagi na oddziaływanie stadionu na okoliczne budynki mieszkalne. My mieliśmy proste zadanie – zbadać czy się da na Dąbiu zbudować nowy - duży stadion. Tak da się to wykonać i będzie to korzystniejsze dla miasta, dla tkanki miejskiej, korzystniej niż większy niż obecny stadion w obecnej lokalizacji.
- Co to znaczy „kibice wolą” - a ilu tych kibiców jest? Mieli zebrać podpisy pod nowym stadionem, ile ich zebrali? Ile osób było zarejestrowanych na stronie stadiondlaszczecina.pl? Do dziś – a zbierane od jesieni 2010 roku jest raptem 16 tys., przy czym do końca 2010 było ok. 11 tys., tzn. że stadion nie powinien być wiele większy.
- Prezydent działa słusznie. Gdyby Szczecin miał budować nowy stadion dla 17 tys. podniósłby się znowu lament dlaczego taki mały, tak jak na ŁKS – i tam będą mieli w konsekwencji jedną trybunę.
Czy warto wydawać około 50 mln na coś co tak naprawdę nie będzie w całości nowe? Wysoka trybuna i łuk będzie usytuowane na starym nasypie a rozbudowana będzie niska trybuna z zadaszenie całego obiektu.
- Jestem zdania, iż w obecnej sytuacji gospodarczej są trzy rozwiązania. Pierwsze - robić to co robi miasto i dzięki temu będzie może unikalne rozwiązanie – unikalny stadion, choć koszty z uwagi na warunki gruntowe mogą wzrosnąć, drugie - nie robić nic i przeznaczyć te środki na pilniejsze inwestycje, albo trzecie zrobić stadion dla 10 tys. jak stadion w Gliwicach za 54 mln netto, z możliwością rozbudowy do 16 tys.. Należy zapomnieć o stadionie większym niż 17 tys. Nie ma finansowania dla piłki, nie ma profesjonalnego zarządzania klubami – poza nielicznymi wyjątkami, nie ma prowadzenia klubów jak biznesów – nie powinno być stadionów. Proszę zobaczyć jak kluby szantażują obecnie miasta stadionami – Kraków, Poznań, wcześniej Gdańsk czy Warszawa. Kanalizacja, drogi, szkoły, miejsca pracy, port, stocznia są teraz ważniejsze.
- Kiedyś można było wygrać temat stadionu, teraz trzeba będzie podziękować za zrobienie czegokolwiek. Czy w Szczecinie powinien być duży stadion – tak powinien być, ale teraz nie ma o czym mówić, ważniejsze jest uratowanie Szczecina pod względem gospodarczym i to powinien być priorytet dla władz miasta, a nie stadion.


PORTOWCY
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4231 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 30/10/2013 18:13
Nie wiem po co wklejasz coś co jest na stronie głównej serwisu...ale pomińmy to.

Zakładając że człowiek ten jest bezstronny w co nie wierzę skoro jego firma została wybrana( i sowicie opłacona) za studium wykonalności stadionu w Dąbiu to udowadnia to tylko tezę że:
1.Krzystek zachowuje się jak wiejski ,zakompleksiony koleś który Mroczkowi postanowił utrzeć nosa za opowiedzenie się w wyborach za kimś innym.Taka postawa by udowodnić kto tu rządzi jest godna pożałowania biorąc pod uwagę fakt kłamstw wyborczych o rzekomej budowie stadionu w pierwszej kolejności które spowodowały w dużej mierze że wielu kibiców oddało na niego głos.
Nazwę to po imieniu:OSZUSTWO!!!
Mowa o ważniejszych inwestycjach (drogi,mosty,szybki tramwaj,oczyszczalnia etc.) jak najbardziej mnie przekonuje...ale na pewno nie Filharmonia,obleśna wiejska hala sportowa,basen olimpijski czy nawet nowa Pleciuga.Na to kasa się znalazła a na podstawę kampanii wyborczej nie!!!!!
Jeśli wszyscy będą myśleć tak jak Ty i poddawać się ,to takie władze w tym mieście będą zawsze bo nie będą się bały żadnej presji ani konsekwencji przedwyborczych kłamstw pokazując po wyborach przysłowiowy środkowy palec nam ,czytaj "frajerom którzy to łyknęli" a teraz na łasce wszechmogącego bija oklaski na ochłapy i to bezmyślne,a co niektórzy tacy jak pewnie i Ty kupią to jeszcze raz i polecą oddać głos na naszego zwierzchnika.
Ja w takim razie jako podatnik tego miasta mówię gromkie NIE!! dla marnotrawienie publicznych pieniędzy i pierwszy złoże zawiadomienie do prokuratury i namowie jeszcze wielu innych.
a najbardziej groteskowa jest opinia że wszyscy którzy zaczęli budować stadiony dzisiaj już tego żałują!!! Ciekawe czy w Lublinie już żałują czy dopiero zaczną żałować? buuuhhhhaaa.Może Pan Kozłowski publicznie zapyta Prezydenta tego miasta jak bardzo żałuję?
Żenada na maxa.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6553 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 30/10/2013 18:17
Na modernizacji trupa łatwiej o wałki, wszak tak naprawdę tego nikt dokładnie nie policzy. Papricanos, jako jedyny tu jesteś za modernizacja, tak skrajnie w tym nacechowanym. Umówmy sie tak - przekroczy remont stadionu zakładana kwotę to dokładasz różnice z własnej kieszeni? OK?


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Ijon_Tichy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5489 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 30/10/2013 18:44

  Papricanos85 napisał:  
...dziwne ze wsrod szczecinian panuje pozytywna opinia co do modernizacji a jak zwykle Wam bo zauwazylem ze mowisz w liczbie mnogiej jak zwykle wszystko nie pasuje...



  Orangutan napisał:  
A skąd wiesz że wśród szczecinian panuje pozytywna opinia co do modernizacji? Ilu jest tych "pozytywnych szczecinian"...



  Papricanos85 napisał:  
...po prostu przepytalem swoich znajomych co sa kibicami i rowniez tych co nimi specjalnie nie sa no i praktycznie wszyscy byli za.


Daj już sobie może sobie spokój, mówisz może o 10 osobach o ile nie łżesz jak..."el presidente". Używasz infantylnej argumentacji rodem z podwórka. Jarasz się modernizacją, która jest bezsensowna z ekonomicznego punktu widzenia, a która i tak jest tylko kolejną ściemą spasionego wieprza...


Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7519 dni

**




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 30/10/2013 19:28
mającego z metr pięćdziesiąt wysokości.


Z daleka nie będzie widać.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.11 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005