Autor
Wiadomość
   Kibice -> Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
berety dwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6970 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 16/07/2005 10:36
Rok bodajże 1996 lub 1997. STAL STALOWA WOLA- POGOŃ. Jedziemy w czterech. JA; WOJCIECH; śp. BETKA; i jakiś gośc który przyłączył się na dworcu. Pociąg odjeżdza z peronu pierwszego gdzie czeka psiarnia. Wcale nie mamy ochoty z nimi jechac wiec wsiadamy do pociągu nie zauważeni od strony peronu drugiego. W ten sposób psów mamy z głowy(pomyśleli że nikt nie jedzie i zostali). Podróż spokojna. Wjeżdzamy do Stalowej Woli gdzie na nasypie przy dworcu widzimy ok.50 typa w zielono-czarnych barwach. Wojciech puszcza hasło- Co będzie to będzie! Chowamy barwy i do najbliższego sklepu po alkohol. Gdy jesteśmy w supersamie wchodzi za nami czterech Stalowiaków i z tekstem do nas:- wiemy skąd jesteście; oddawac barwy bo jak nie to wpierdol. Wojciech znany z nieobliczalnego zachowania zaczął łapac za soczki dla dzieci9 BoboFrut i rzucac w nich. Ponieważ nie mieliśmy tak dobrego dojścia jak on ; zaczeliśmy rzucac mąką. W sklepie ogólna panika i oczywiście pojawia się palantownia. Kują nas w kajdany i chcą wyprowadzac gdy wychodzi kierowniczka i z tekstem do palantów: -Panowie. Ci chłopcy przyjechali kibicowac aż ze Szczecina za swoim klubem. To te nasze miejscowe bańdziory zaczęły. I tu konsternacja ;nas rozkuwają i zapraszają grzecznie do radiowozu i eskortują na stadion. Powrót do domu jak i sam mecz odbył się już bez większych wrażeń. Tylko żal że się nie napiliśmy.


Gregor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6819 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 18/07/2005 11:54
A może ktoś dysponuje także relacjami lub jakimiś wspomnieniami z wyjazdów Pogoniarzy na koncerty metalowe takie jak chociażby metalmanie, bo jak wiadomo i tam szczecińscy kibice często witali wzbogacając te imprezy o dodatkowe atrakcje Cfaniak


Stocznie Szczecina, Gdyni i Gdańska chciały wolności krzyczały basta !
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7153 dni

*




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 18/07/2005 12:54

  Grigorio napisał:  
A może ktoś dysponuje także relacjami lub jakimiś wspomnieniami z wyjazdów Pogoniarzy na koncerty metalowe takie jak chociażby metalmanie, bo jak wiadomo i tam szczecińscy kibice często witali wzbogacając te imprezy o dodatkowe atrakcje Cfaniak



Bedac w 87 na metalmanii jakis wiekszych ekscesow nie pamietam ale jedno co mi zostalo na dobre w pamieci to gdy byla jakas przerwa co poniektorzy wykrzykiwali nazwy roznych miejscowosci,gdy jednak wiekszosc na dole(my bylismy na balkonie)krzyczala "Szczecin rzadzi Polska" to wiekszosc Spodka zamieralo, no poza paroma slabo slyszalnymi gwizdami.1 miejsce

Ostatnio edytowany przez: 1973, 18 lipca 2005, 13:18 [1 raz(y)]


Trapen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6949 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 18/07/2005 13:06

  MaT napisał:  
a propo wyjazdow mam pytanko ile mieliscie lat jak pojechaliscie na 1 wyjazd i gdzie to bylo ???



ja nie pamietam ile mailem wtedy lat ale wiem ze bylo to w Stroniu Slaskim w drugiej lidze... Mecz Krysztal-Pogon. Pojechalem na mecz z Tata... Moze mialem 8, 9 lat...


F48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7863 dni

**




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 18/07/2005 16:16
...

Ostatnio edytowany przez: F48, 18 lipca 2005, 19:26 [3 raz(y)]


W Jedności Siła...
Gregor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6819 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 18/07/2005 16:29

  pogoniarz73 napisał:  

  Grigorio napisał:  
A może ktoś dysponuje także relacjami lub jakimiś wspomnieniami z wyjazdów Pogoniarzy na koncerty metalowe takie jak chociażby metalmanie, bo jak wiadomo i tam szczecińscy kibice często witali wzbogacając te imprezy o dodatkowe atrakcje Cfaniak



Bedac w 87 na metalmanii jakis wiekszych ekscesow nie pamietam ale jedno co mi zostalo na dobre w pamieci to gdy byla jakas przerwa co poniektorzy wykrzykiwali nazwy roznych miejscowosci,gdy jednak wiekszosc na dole(my bylismy na balkonie)krzyczala "Szczecin rzadzi Polska" to wiekszosc Spodka zamieralo, no poza paroma slabo slyszalnymi gwizdami.1 miejsce



Ja słyszałem, że na Metalmani 88 było ostro, oprócz tego na trasach Ironów w latach 84 i 86, koleś też opowiadał, że na początku lat 90 na koncercie Napalm Death cały Koszalin został opanowany przez szczecińskich "szatanów" i mogli oni tam robić dosłownie co chcieli.


Stocznie Szczecina, Gdyni i Gdańska chciały wolności krzyczały basta !
Endless Vibe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7885 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 18/07/2005 17:01

  BzM napisał:  
Jeszcze jakieś opisy, które były kiedyś zamieszczane na necie:

ODRA SZCZECIN-LECHIA GDAŃSK (02.05.2000)
Na spotkaniu Odry Szczecin i Lechii Gdańsk szykowała się całkiem spora ekipa chuliganów ze Szczecina. W przeddzień meczu Lechiści doszli jednak do wniosku, że na tym spotkaniu się nie pokażą. Nie oznacza to jednak, że nikt z Gdańska nie dotarł. Około dwudziestej min. meczu przed stadionem pojawiła się 4 osobowa grupa kiboli z Gdańska, którzy nie kryli się ze swoją przynależnością klubową. Natychmiast płot sforsowała większość szczecińskich hools. Jeden z gdańszczan najwidoczniej nie miał ochoty walczyć, więc schronił się w... policyjnej budzie. Drugi z kolei chwycił za siekierę i z okrzykiem "Który kurwa?!" ruszył w kierunku szczecinian. Wywołało to panikę wśród niektórych atakujących. Gdańszczanie musieli jednak ratować się ucieczką - bicia jednak nie dostali. W ich stronę poleciały kamienie i kawałki ławek. Ucierpiał jeden radiowóz, w którym schronił się fanatyk Lechii. Wobec braku "prawdziwych" przeciwników szczeciński hools zaatakowali policjantów. Przewaga liczebna była po stronie fanatyków Dumy Pomorza, ale psy były lepiej uzbrojone. Policjanci zebrali lekki oklep. Szczecińscy hools liczyli, że kibice Lechii jednak dojadą na stadion, jednak nic.



hehe, pamiętam to jak dzis :D


Po życia kres!
monter
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7146 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 18/07/2005 17:35
[cytat=MKSkiboldiabel_smiech[/cytat]

odezwij sie do mnie na prv


MKS Pogoń Szczecin Polska
kakte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6982 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 18/07/2005 20:19
i ja mam to wszystko przeczytac?:D


Jak sie urodziłem, to płakałem, a wszyscy się śmiali. Jak będę umierał, to z uśmiechem a wszyscy będą plakali...
M.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7174 dni

****




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 18/07/2005 23:14
[cytat=MKSkiboldiabel_smiech[/cytat]

kolejny z twoich inteligentnych postow;>


DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7016 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 18/07/2005 23:21

  yzerman napisał:  

  MaT napisał:  
a propo wyjazdow mam pytanko ile mieliscie lat jak pojechaliscie na 1 wyjazd i gdzie to bylo ???



ja nie pamietam ile mailem wtedy lat ale wiem ze bylo to w Stroniu Slaskim w drugiej lidze... Mecz Krysztal-Pogon. Pojechalem na mecz z Tata... Moze mialem 8, 9 lat...



RKS Radomsko - Pogoń (22.07.2001) miałem wtedy 11 lat :]


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
Pilar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7464 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 19/07/2005 18:45

  Kryniu567 napisał:  

  yzerman napisał:  

  MaT napisał:  
a propo wyjazdow mam pytanko ile mieliscie lat jak pojechaliscie na 1 wyjazd i gdzie to bylo ???



ja nie pamietam ile mailem wtedy lat ale wiem ze bylo to w Stroniu Slaskim w drugiej lidze... Mecz Krysztal-Pogon. Pojechalem na mecz z Tata... Moze mialem 8, 9 lat...



RKS Radomsko - Pogoń (22.07.2001) miałem wtedy 11 lat :]



Nie rozmywac Bardzo Ciekawego Tematu !!!


wisnia
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7117 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 19/07/2005 23:49
MA KTOŚ MOŻE KASETY Z BITWAMI LIGI POLSKIEJ ?


A melanż TRWA !!! sialalalalallala...
Deszcze niespokojne ...:)
3l3m3nt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7482 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 20/07/2005 00:43

  Cinek457 napisał:  

  BzM napisał:  
Jeszcze jakieś opisy, które były kiedyś zamieszczane na necie:

ODRA SZCZECIN-LECHIA GDAŃSK (02.05.2000)
Na spotkaniu Odry Szczecin i Lechii Gdańsk szykowała się całkiem spora ekipa chuliganów ze Szczecina. W przeddzień meczu Lechiści doszli jednak do wniosku, że na tym spotkaniu się nie pokażą. Nie oznacza to jednak, że nikt z Gdańska nie dotarł. Około dwudziestej min. meczu przed stadionem pojawiła się 4 osobowa grupa kiboli z Gdańska, którzy nie kryli się ze swoją przynależnością klubową. Natychmiast płot sforsowała większość szczecińskich hools. Jeden z gdańszczan najwidoczniej nie miał ochoty walczyć, więc schronił się w... policyjnej budzie. Drugi z kolei chwycił za siekierę i z okrzykiem "Który kurwa?!" ruszył w kierunku szczecinian. Wywołało to panikę wśród niektórych atakujących. Gdańszczanie musieli jednak ratować się ucieczką - bicia jednak nie dostali. W ich stronę poleciały kamienie i kawałki ławek. Ucierpiał jeden radiowóz, w którym schronił się fanatyk Lechii. Wobec braku "prawdziwych" przeciwników szczeciński hools zaatakowali policjantów. Przewaga liczebna była po stronie fanatyków Dumy Pomorza, ale psy były lepiej uzbrojone. Policjanci zebrali lekki oklep. Szczecińscy hools liczyli, że kibice Lechii jednak dojadą na stadion, jednak nic.



hehe, pamiętam to jak dzis :D



heh ja również... jeszce gówniarz byłem:P heheh ( ahh to były czasy: Odra (Stal ) w II lidze )


Obrazek jpg wstawiony na forum
Naszą siłą nie jest to że nigdy nie upadliśmy, ale to że po każdym upadku potrafimy się podnieść jeszcze silniejszym
Juventus Turyn-historia wielkiej miłości
BzM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7184 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 20/07/2005 13:54
Fotki z NL. Mecz Amica-Legia.
Obrazek jpg wstawiony na forum


A..
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7894 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 20/07/2005 23:38
Fajne te zdjecia... ;)


Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8284 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 21/07/2005 00:03

  Ali napisał:  
Fajne te zdjecia... ;)



piekny i mlody :D
heeheh


A..
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7894 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 21/07/2005 08:12
Taa "piekny i mlody" a teraz pozostalo tylko "i" :D


KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7325 dni

****




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 21/07/2005 08:28
..to byl fajny wyjazd... pozdro Ali i Bator...


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
BTR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7002 dni

***




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 21/07/2005 14:40
No,no nie sądziłem że to zalicza się już do historii,było to jakieś 4 lata temu i ledwie drugi wyjazd... Do Ali i Szczupaka:pamiętacie tego busa? buhaha


''...A jesli ktoś nasz Polski dom zapali
to każdy z nas gotowym musi być,
bo lepiej byśmy stojąc umierali
niż mieli klęcząc, na kolanach żyć.''
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.2 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005