Autor
Wiadomość
   Kibice -> Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6772 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 20/06/2010 17:24
Po pierwszej połowie chyba go zdjęli?


P. S.
WNB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6656 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 20/06/2010 17:58
Jakie były okoliczności obicia 2 kibiców Widzewa na mieście około 5 lat temu?Z tego co kojarzę zostali namierzeni w...kinie :o


Siła Płynie Z Krwią , Duma Razem Z Nią ->Duma Pomorza
ch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7803 dni

**




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 29/07/2010 07:09
Tworzy się historia: Powstaje film o kibicach Pogoni Szczecin


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6880 dni

*




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 29/07/2010 08:47

  ch. napisał:  



Dzis na prezentacji maja juz byc krecone ujecia;)


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Sz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5834 dni

*




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 29/07/2010 20:44
Obrazek jpg wstawiony na forum

Jaki napis widnieje na fladze zgodowej? I czy ktoś jest w stanie przybliżyć historię tej małej flagi?


wamude
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5238 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 30/07/2010 21:05
Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa Rok 2005
Tak jak ktoś pisał wcześniej nikt z Warszawy się nie pojawił...

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum


yamal
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5834 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 31/07/2010 18:07

  lub_czasopisma napisał:  
Oj pamiętam czasy (2 połowa lat 90tych) jak na 3 peron wjezdzał pociag ze Świnoujścia i zawsze z niego wysiadała łączona banda bodajże Świnoujście-Goleniów ok 100 osób.
Świnoujście to jedno z pierwszych miast po za Szczecinem gdzie regularnie zaczeło się jezdzenie na mecze Pogoni.
Był też pamiętny mecz z Legia w okresie stanu wojennego (chyba) który ze względów bezpieczeństwa przeniesiono właśnie do Świnoujścia
Już wtedy można było mówić że Swinoujście Pogonią stoi ;)



Świnoujscie wszak pamietam...ale była niezła grupa chłopaków z Nowogardu....teraz maja po 40 pare latek,,szkoda ze w tamtym miasteczku tradycja nieprzeszła dalej


WESOŁEGO ALLELUJA ,A ZAGŁEBIU W DUPE CHUJA !!!!!
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5335 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 16/08/2010 19:30
artykuł z Głosu Szczecińskiego, 3.10.1994 ;)

""NIEBIESKO - CZERWONI TO NASI BRACIA Z POGONI!
Ce - Wu - Ka -Es, Ce - Wu - Ka -Es, przyjacielem Pogoni jest - krzyczał w sobotę rano na dworcu PKP blisko 100 - osobowy komitet powitalny złożony z szalikowców Pogoni . Stołeczni kibice nie pozostali dłużni rewanżując się hasłem " niebiesko - czerwoni to nasi bracia z Pogoni". Po chwili blisko 200 fanów Legii wysiadło z pociągu i obie grupy padły sobie w ramiona. Wzajemne uprzejmości zdawały się nie mieć końca.
Do meczu Pogoni z Legią pozostało jeszcze sporo czasu. Zazwyczaj szalikowcy wypełniają go szukaniem rozrób i "dymieniem" . Tym razem kibice obu zespołów postanowili zagrać między sobą w piłkę nożną.
Tego jeszcze w Szczecinie nie było! Do spotkania doszło na bocznym boisku Pogoni. Tutaj także obeszło się bez ekscesów. Mecz był pełen kurtuazji i wzajemnych grzeczności.Atmosfera wyjątkowo, niespotykanie wręcz fair. Z dziennikarskiego obowiązku dodajmy, że mecz zakończył się zwycięstwem kibiców Pogoni 5:4. W szczecińskim zespole grali: (...)
P.S. Kibice Legiii w drodze do Szczecina zdążyli jednak narozrabiać. W Poznaniu ciężko pobili mężczyznę, a w Krzyżu poturbowali kobietę...
(DJ) ""


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7469 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 27/08/2010 15:11
07.05.1997r Zawisza-Pogoń

Obrazek jpg wstawiony na forum


Better dead than red!
Promocja
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6609 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 27/08/2010 21:50

  lub_czasopisma napisał:  
07.05.1997r Zawisza-Pogoń

Obrazek jpg wstawiony na forum




hehe dopadłem 2 klasery ze zdjęciami chłopaka od nas jeżeli da pozwolenie to kilka fot trafi tutaj :)


Czasami bywają dni, gdy nie wpada żaden kwit,
Wtedy możesz liczyć tylko na swój wyuczony spryt,
Rozkminie to zakręce, co wykręce to moje,
Od ryzyka nie stronie, za to fartem się raczę,
Wystarczy ruszyć głową, i podążać dalej,
Pamiętaj o tym bracie na mecie i na starcie,
Po drodze na pewno będzie nie jedno wyzwanie,
Wiedz tylko jedno, że przejdziemy to razem,
W ekipie zawsze raźniej, radzić sobie lepiej,
Szacunek dla tych, co podali pomocną ręke,

PS!
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 28/08/2010 00:16
fajna ta fota z Bydgoszczy, pokazuje, gdzie wtedy byliśmy, bo widzę 3 fany, w tym dwie rzekłbym bardzo ważne, a na sektorze z 30 osób:) (nie wiem czy akurat może foto robione w momencie, gdy sektor był niekompletny...)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
yamal
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5834 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 07/09/2010 12:09

  Ambasador napisał:  
fajna ta fota z Bydgoszczy, pokazuje, gdzie wtedy byliśmy, bo widzę 3 fany, w tym dwie rzekłbym bardzo ważne, a na sektorze z 30 osób:) (nie wiem czy akurat może foto robione w momencie, gdy sektor był niekompletny...)




albo mecz w tygodniu i mala liczba .

widze ze temat umiera?trzeba cos wrzucic ze wspomnien ,,pzdr..

pamieta ktos moze historie trafienia "Milana" z Lechii po meczu z Gdanszczanami?podobno sytuacja miała miejsce albo w sopocie na plazy albo pod dworcem w Gdyni gdzie nas przewieziono po meczu....


WESOŁEGO ALLELUJA ,A ZAGŁEBIU W DUPE CHUJA !!!!!
Jacck
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6617 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 19/09/2010 22:08
Coś dla najstarszych , ciekawe czy ktoś pamięta taki meczyk rozegrany 20 lipca 1974 roku, Pogoń - Sheffileld United FC ? . Posiadam program z tego meczu
http://img80.imageshack.us/f/dsc03809w.jpg/


Wielkopolska zawsze wierna Pogoni....
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6987 dni

****




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 23/09/2010 07:04

  Stary Dziad napisał:  

  RAFek napisał:  

  Gryfsz napisał:  
Zamiast 'mieć z sobą kamień nic nie zaszkodzi' bylo 'wziasc z soba kose tez nie zaszkodzi, sciskajac w reku kamien brukowy aby rozbijac lodzianom glowy' - reszta tak jak napisales. Piosenka ta spiewana byla juz na poczatku lat 80-tych.



"Kosę wziąć z sobą też nie zaszkodzi"... a był jeszcze dalszy ciąg:

"Już Łódź Kaliska,
pora wysiadać,
nikt z nas nie pęka,
nie ma co gadać..."

Końcówka niestety mi umknęła ;-)



nikt z nas nie pęka??? eeee Rafek cały tekst był taki:

Wsiąść do pociągu byle do Łodzi
Wziąść z sobą kosę nic nie zaszkodzi
Ściskając w ręku kamień brukowy
Iść rozpierdalać Łodzianom głowy.

Już Łódź Kaliska, trzeba wysiadać
Każdy się boi, nie ma co gadać
Lecz tu nie będzie rzeczy (przeciągane: rzeeeeeczy) dziwnych
gdy odeślemy Łodzian do parku sztywnych.



Nie wiem czy ktoś już tu wspominał ale hitem w dawnych czasach na każdym wyjeździe było:

Poznań, Poznań to zajebana wieś.
Nie ma tu co wypić, nie ma tu co zjeść.

Z dzisiejszej perspektywy tekst żenua ale tak się wówczas śpiewało. Oczywiście zamiast Poznań wstawiało się nazwę miejscowości, do której był wyjazd.



jak zenua to na chuj wspominać? oj stary dziadzie mam nieodparte wrazenie ze chcesz zrobic kariere na forum czy to tylko moje pomelanzowe domniemanie? Czasy neta dopadly i Ciebie starcze? ze tak siedzisz na chacie i wypisujesz jakies dyrdymaly zamiast pochwalic sie swoimi akcjami chuliganskimi. Chetnie poczytalbym i mysle ze nie tylko ja :)


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6546 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 23/09/2010 09:56
A co on ma Ci napisać, ze rzucił kamieniem w pociąg i uciekł czy wjechał do baru mlecznego na Śląsku i zajebał oranżadę.

Generalnie ostry z niego typ..na necie pierwsze skrzypce z żalami.


dARIO1969
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5385 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 23/09/2010 15:16
Ten mecz w Bydgoszczy był pierwszym meczem na ich terenie po sławnej akcji na Zawisze w Policach i ich odwecie związanym z zerwaniem hamulca i atakiem na naszych kumpli i zawodników na stacji pod Bydgoszczą. Szczególnie psiaki spodziewły się nas tam
w dużej liczbie. Jako że mecz był w środę to zebraliśmy się "pod dachami Paryża" tylko w 20 osób i pojechalismy Mercedesem ogórkiem. Eskortę mieliśmy już od Nakła a takich eskort psiaków czekało sporo po drodze (niestety nie doczeklai się). Sam wyjazd bez niespodzianek. Mam z dwie-trzy fotki z klatki ale musiałbym je skanować.


ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7469 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 23/09/2010 16:12
Wtedy do Bdg jechała również ekipa pociągowa w kilkanaście osób z flagą. Na sektor gości jakoś dotarli choć adrenalina była, butelki po winach pod rękawami, przechadzali się po mieście wśród kibiców zetki. Koleś owinięty był flagą całe szczęscie zeta nie wyczaiła. Ogólnie wyszła wtedy kiszka lekka miał być konkret wyjazd a wyszło jak wyszło.


Better dead than red!
swiru
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5862 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 25/09/2010 09:05

  PL napisał:  
A co on ma Ci napisać, ze rzucił kamieniem w pociąg i uciekł czy wjechał do baru mlecznego na Śląsku i zajebał oranżadę.

Generalnie ostry z niego typ..na necie pierwsze skrzypce z żalami.




Lepiej go nie prowokuj, bo się jeszcze zdenerwuje, wpadnie jutro na mecz i rozpierdoli w dziesięciu chłopa cały młyn :)

p.s. Stary dziad rozkminiony, nagranie z ostatniego meczu z Legią ;):

http://www.youtube.com/watch?v=5lsvCGuRD9Q


mefisto1969
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4980 dni

*




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 26/09/2010 20:37
Zaczynam rozumieć po dzisiejszym meczu "starego dziada" takie "zajebiste" napinki do Niego "że niech przyjdzie i rozjebie młyn w dziesięciu " po tym, co pokazujecie na meczach to zaczyna byc smutne lub śmieszne jak kto woli .Nie możecie zebrać na mecz 200-300 osób na młyn a go jebiecie jak psiaka .Ciesze się że nie było to transmitrowane na Polske bo ............ Najebało młodym w głowce i piszą pierdoły na forum a potem nie przychodzą na mecz bo mamusia zabroniła .Pu chuj się wychylać ""wszyscy na bielsko" Jemu "staremu dziadowi" by wystarczyło patrząc po Waszym wieku 5 osób ze starej gwardii żeby to wszystko rozpierdolic .Więc patrząc na mój nick wiecie ile mam lat i zastanówcie się czy warto wg mnie niepotrzebnie jątrzyć tutaj .Starzy są wśród WAS pozdrowianka i bez napinki prosze POGOŃ to MY wszyscy a nie tylko Wy Młodzi


Tam wezwali mnie bym do nich dołączył, dołączył do tańca umarłych.
W krąg ognia podążyłem za nimi, do samego środka......Kiedy czujesz, że nadchodzi twój czas, bądź gotów.
Pożegnaj się ze wszystkimi, łyknij gorzałki i zmów modlitwę.
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6187 dni

*




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 26/09/2010 20:44

  mefisto1969 napisał:  
Zaczynam rozumieć po dzisiejszym meczu "starego dziada" takie "zajebiste" napinki do Niego "że niech przyjdzie i rozjebie młyn w dziesięciu " po tym, co pokazujecie na meczach to zaczyna byc smutne lub śmieszne jak kto woli .Nie możecie zebrać na mecz 200-300 osób na młyn a go jebiecie jak psiaka .Ciesze się że nie było to transmitrowane na Polske bo ............ Najebało młodym w głowce i piszą pierdoły na forum a potem nie przychodzą na mecz bo mamusia zabroniła .Pu chuj się wychylać ""wszyscy na bielsko" Jemu "staremu dziadowi" by wystarczyło patrząc po Waszym wieku 5 osób ze starej gwardii żeby to wszystko rozpierdolic .Więc patrząc na mój nick wiecie ile mam lat i zastanówcie się czy warto wg mnie niepotrzebnie jątrzyć tutaj .Starzy są wśród WAS pozdrowianka i bez napinki prosze POGOŃ to MY wszyscy a nie tylko Wy Młodzi



no i tutaj aż samo cisnie sie na usta.. dlaczego w takim razie starsi nie powrócą na młyn żeby dac przykład młodym i sprawić żeby znikneli w tłumie...? Trzeba ich zachęcać? Namawiać? Sami powinni sie wkurwić, że tak już dłużej nie może być i w następnym spotkaniu pojawić sie na młynie. Nie przyjmuje tłumaczenia, że to juz nie te lata żeby stać na 12, że ekipa nieodpowiednia, że wstyd z dzieciarnią itp.. Tak jak sam napisałeś Pogoń jest jedna i miłość do niej też bez względu na wiek.

Ostatnio edytowany przez: Castaway, 26 września 2010, 20:50 [1 raz(y)]


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005