Autor
Wiadomość
   Kibice -> Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
PS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6028 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 26/04/2009 08:40

  qbek73 napisał:  

  badboy napisał:  

  qbek73 napisał:  
wyluzuj kolo, po co te bluzgi??




a po co te wypociny kolegi wyżej??



takie ma poglądy i jego sprawa a admin powinien trzymać pewien poziom, nie uważasz???


Ma takie poglądy - ok. Ale po chuj ciągle krytykuje wyjazd autami i to w dwóch tematach. Skrytykował w jednym temacie - ok. Zostało mu wyjaśnione to i owo. Ale nadal napierdalał syfu i wylewał żale. Teraz widzę narzeka też w następnym temacie. Po chuj pytam się?


'Z Tobą jest zabawa fajna, dobrze, że jesteś legalna, ćpają Ciebie nawet dzieci...'

Patrz komu ufasz!
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 26/04/2009 08:45

  qbek73 napisał:  

  badboy napisał:  

  qbek73 napisał:  
wyluzuj kolo, po co te bluzgi??




a po co te wypociny kolegi wyżej??



takie ma poglądy i jego sprawa a admin powinien trzymać pewien poziom, nie uważasz???



Możecie sobie z kolega nawet furmanka jezdzić , nikogo tu nie interesują wasze żale.
Najpierw "pewnego poziomu" trzeba wymagać od siebie , marudzicie jak dwie stare emerytki. szukacie dziury w całym.Wez pod uwage ze nikt tych lamentów nie ma ochoty czytać.
Napiszcie z ziomkiem petycje do SKPS albo zabarykadujcie wyjazd ze stacji DUO na znak protestu przeciwko jezdzeniu na wyjazdy autami :)


antek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8063 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 26/04/2009 10:01

  skortom76 napisał:  
rok 1991, wyjazd na Olimpie Poznań, kiedys zaczynało się od Poznania teraz zaczyna od Wronek, Ulikowa lub innych podszzcecińskich wiosek, jakby ktos wtedy zaproponował Ci jazdę na wyjazd samochodem to strzeliłbys go w pyszzcysko i spytal czy równo puchnie. Nas 185 twarzy, Lech wtedy co najwyżej nam po pivo mógł do sklepu ganiac a nie jak teraz, milicja trzyma się instrukcji, nas po 12 w przedziałach. Poznań Główny, pałowanie, gazowanie i bieg, czyli ulubiony sport prewencji w latach 90-tych, mecz 1:1, po meczu znowu to samo - bieg...to mój 1 wyjazd, razem z qbek73 odwracamy się o 180 STOPNI I PATRZYMY SIE NA Pogoń jak na bande marsjan...Policja zero czajenia, przepuszcza nas, pierweszy przystanek autobusowy pytanie - skad jesteście? Lech oczywiście,qbek wyjasnił mi potem, że mają tam Osiedle Lecha, powrót równioez cudowny po kilkuinastu w przedziale,gaz,pałowanie, itp. ale wolę to niż jazde samochodem na wyjazd...Jedźcie sobie , blisko grób Popiełuszki, moż eWam się odlac w lesie pozwolą...powodzenia w Toruniu



Jak na moje oko kolega pewnie prawka nie moze zdac i dlatego tak smuci :P
Trzeba bedzie to na paralotni sie udamy na wyjazd...
Pozdrawiam i cisne do Torunia... Jak debil samochodem ;)


PIJEMY AŻ JEBNIEMY !
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8033 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 27/04/2009 00:38
Przypomina mi sie jak w latach 80-tych niektorzy kibole nabijali sie z tych ktorzy jezdzili na wyjazdy koleja ale kuszetkami. Oh, ile to gadania bylo ze jak to jedzie niby osobno no bo nie razem w przedziale itd. Nie, to nic nie znaczy czym sie jedzie. Wazne jest kto jedzie, w jakim celu a najwazniejsze ze wogole jedzie. Czasy sie zmieniaja i trzeba isc do przodu a nie zyc mrzonkami mininego wieku. Zreszta wtedy nie bylo mozliwosci aby sie furami bujac jak teraz.


L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7364 dni

****




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 27/04/2009 11:32
A jakie masz zdanie na temat Naszego "wyjazdu" Dziewanna ? :D Pływać też nie można ?


MW'03
AlterB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7062 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 27/04/2009 18:15

  skortom76 napisał:  
pierweszy przystanek autobusowy pytanie - skad jesteście? Lech oczywiście,qbek wyjasnił mi potem, że mają tam Osiedle Lecha,



Strach?

żenada


qbek73
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5458 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 30/04/2009 23:22

  AlterB napisał:  

  skortom76 napisał:  
pierweszy przystanek autobusowy pytanie - skad jesteście? Lech oczywiście,qbek wyjasnił mi potem, że mają tam Osiedle Lecha,



Strach?

żenada



nie będę się zbytnio rozwodził nad twoim wpisem, liczę na spotkanie 3 maja przed meczem w piwiarni na Kaliny, tam wyjaśnimmy sobie temat, tylko nie przysyłaj taty ani chłopaków z GTWA, ty pisałeś - ty bądź twardy do końca


AlterB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7062 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 01/05/2009 11:12

  qbek73 napisał:  

  AlterB napisał:  

  skortom76 napisał:  
pierweszy przystanek autobusowy pytanie - skad jesteście? Lech oczywiście,qbek wyjasnił mi potem, że mają tam Osiedle Lecha,



Strach?

żenada



nie będę się zbytnio rozwodził nad twoim wpisem, liczę na spotkanie 3 maja przed meczem w piwiarni na Kaliny, tam wyjaśnimmy sobie temat, tylko nie przysyłaj taty ani chłopaków z GTWA, ty pisałeś - ty bądź twardy do końca



nie bedziesz mi stawial warunkow gdzie mam byc, jak cos nie pasuje to zglos sie do chlopakow prowadzacych doping zeby sie do mnie odezwali... bede bez taty a ty badz bez wnukow


mario741019
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5439 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 01/05/2009 18:38
qbek 73 zachowuj się kolego odpowiednio do swojego wieku. Ja też pamiętam wyjazdy pociągami, z psami, gazowanie, pałowanie itp. Czasy się zmieniają, i czy chcesz czy nie nic nie zmienisz. Zmienia się ekipa, a Tobie pozostaje usunąć się na bok, albo to zaakceptować. Tyle w temacie.


" Choćby Was tu było, jak na drzewach liści, będziecie spierdalać idą POGONIŚCI"
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6187 dni

*




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 01/05/2009 19:03
dorosły facet a głupi jak but... biskup


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7120 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 01/05/2009 19:32

  mario741019 napisał:  
qbek 73 zachowuj się kolego odpowiednio do swojego wieku. Ja też pamiętam wyjazdy pociągami, z psami, gazowanie, pałowanie itp. Czasy się zmieniają, i czy chcesz czy nie nic nie zmienisz. Zmienia się ekipa, a Tobie pozostaje usunąć się na bok, albo to zaakceptować. Tyle w temacie.



ja za to pamietam jak chciales wyruchac ludzi na bilety na mundial ;D


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
yamal
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5834 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 01/05/2009 20:14
moze skonczycie te rąbnieta polemikę a skupicie sie na temacie?????!!!!!!


WESOŁEGO ALLELUJA ,A ZAGŁEBIU W DUPE CHUJA !!!!!
qbek73
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5458 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 01/05/2009 20:19

  mario741019 napisał:  
qbek 73 zachowuj się kolego odpowiednio do swojego wieku. Ja też pamiętam wyjazdy pociągami, z psami, gazowanie, pałowanie itp. Czasy się zmieniają, i czy chcesz czy nie nic nie zmienisz. Zmienia się ekipa, a Tobie pozostaje usunąć się na bok, albo to zaakceptować. Tyle w temacie.



uważasz, że tak łatwo zaakceptować obecną sytuację? chyba wszyscy tu wiedzą co wydarzyło się na ostatnim wyjeździe (poraz kolejny zresztą), proponuję zakaz " wyjazdowy " na chemika, bo a nuż wytoczą się z baru jakieś miejscowe stare dziadki i znów będzie łomot, kurwa wszystkie portale mają z nas ubaw


AlterB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7062 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 01/05/2009 20:28

  qbek73 napisał:  

  mario741019 napisał:  
qbek 73 zachowuj się kolego odpowiednio do swojego wieku. Ja też pamiętam wyjazdy pociągami, z psami, gazowanie, pałowanie itp. Czasy się zmieniają, i czy chcesz czy nie nic nie zmienisz. Zmienia się ekipa, a Tobie pozostaje usunąć się na bok, albo to zaakceptować. Tyle w temacie.



uważasz, że tak łatwo zaakceptować obecną sytuację? chyba wszyscy tu wiedzą co wydarzyło się na ostatnim wyjeździe (poraz kolejny zresztą), proponuję zakaz " wyjazdowy " na chemika, bo a nuż wytoczą się z baru jakieś miejscowe stare dziadki i znów będzie łomot, kurwa wszystkie portale mają z nas ubaw



Zakaz to mozesz sobie dawac na picie tanich win bo widac ze cie rezaja mocno
zwijaj sie stad i nie rozpierdalaj tematu... jak chcesz sie spotkac to masz okazje w niedziele na meczu...


qbek73
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5458 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 01/05/2009 20:42

  AlterB napisał:  

  qbek73 napisał:  

  mario741019 napisał:  
qbek 73 zachowuj się kolego odpowiednio do swojego wieku. Ja też pamiętam wyjazdy pociągami, z psami, gazowanie, pałowanie itp. Czasy się zmieniają, i czy chcesz czy nie nic nie zmienisz. Zmienia się ekipa, a Tobie pozostaje usunąć się na bok, albo to zaakceptować. Tyle w temacie.



uważasz, że tak łatwo zaakceptować obecną sytuację? chyba wszyscy tu wiedzą co wydarzyło się na ostatnim wyjeździe (poraz kolejny zresztą), proponuję zakaz " wyjazdowy " na chemika, bo a nuż wytoczą się z baru jakieś miejscowe stare dziadki i znów będzie łomot, kurwa wszystkie portale mają z nas ubaw



Zakaz to mozesz sobie dawac na picie tanich win bo widac ze cie rezaja mocno
zwijaj sie stad i nie rozpierdalaj tematu... jak chcesz sie spotkac to masz okazje w niedziele na meczu...



przecież proponowałem ci spotkanie, to odesłałeś mnie do pośredników...


KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7325 dni

****




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 01/05/2009 21:26

  qbek73 napisał:  

  AlterB napisał:  

  qbek73 napisał:  

  mario741019 napisał:  
qbek 73 zachowuj się kolego odpowiednio do swojego wieku. Ja też pamiętam wyjazdy pociągami, z psami, gazowanie, pałowanie itp. Czasy się zmieniają, i czy chcesz czy nie nic nie zmienisz. Zmienia się ekipa, a Tobie pozostaje usunąć się na bok, albo to zaakceptować. Tyle w temacie.



uważasz, że tak łatwo zaakceptować obecną sytuację? chyba wszyscy tu wiedzą co wydarzyło się na ostatnim wyjeździe (poraz kolejny zresztą), proponuję zakaz " wyjazdowy " na chemika, bo a nuż wytoczą się z baru jakieś miejscowe stare dziadki i znów będzie łomot, kurwa wszystkie portale mają z nas ubaw



Zakaz to mozesz sobie dawac na picie tanich win bo widac ze cie rezaja mocno
zwijaj sie stad i nie rozpierdalaj tematu... jak chcesz sie spotkac to masz okazje w niedziele na meczu...



przecież proponowałem ci spotkanie, to odesłałeś mnie do pośredników...



w tym momoncie kończysz cymbale zabawe na tym forum


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
yamal
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5834 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 01/05/2009 23:33

  qbek73 napisał:  

  mario741019 napisał:  
qbek 73 zachowuj się kolego odpowiednio do swojego wieku. Ja też pamiętam wyjazdy pociągami, z psami, gazowanie, pałowanie itp. Czasy się zmieniają, i czy chcesz czy nie nic nie zmienisz. Zmienia się ekipa, a Tobie pozostaje usunąć się na bok, albo to zaakceptować. Tyle w temacie.



uważasz, że tak łatwo zaakceptować obecną sytuację? chyba wszyscy tu wiedzą co wydarzyło się na ostatnim wyjeździe (poraz kolejny zresztą), proponuję zakaz " wyjazdowy " na chemika, bo a nuż wytoczą się z baru jakieś miejscowe stare dziadki i znów będzie łomot, kurwa wszystkie portale mają z nas ubaw



to zamiast kapci załóż buty i rusz na taka akcje!!!!!!spokojnie jest kryzys ale kiedys to sie zmieni,,,,kiedys Lecha obijalo sie za kazdym wyjazdem a Zawisza tez nie raz oberwała....cóz przyjda dni slawy i chwały,,,,grunt ze po tym blamazu postanowienia sa lepsze i przyszłosc to zniweczy....


WESOŁEGO ALLELUJA ,A ZAGŁEBIU W DUPE CHUJA !!!!!
qbek73
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5458 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 01/05/2009 23:49

  yamal napisał:  

  qbek73 napisał:  

  mario741019 napisał:  
qbek 73 zachowuj się kolego odpowiednio do swojego wieku. Ja też pamiętam wyjazdy pociągami, z psami, gazowanie, pałowanie itp. Czasy się zmieniają, i czy chcesz czy nie nic nie zmienisz. Zmienia się ekipa, a Tobie pozostaje usunąć się na bok, albo to zaakceptować. Tyle w temacie.



uważasz, że tak łatwo zaakceptować obecną sytuację? chyba wszyscy tu wiedzą co wydarzyło się na ostatnim wyjeździe (poraz kolejny zresztą), proponuję zakaz " wyjazdowy " na chemika, bo a nuż wytoczą się z baru jakieś miejscowe stare dziadki i znów będzie łomot, kurwa wszystkie portale mają z nas ubaw



to zamiast kapci załóż buty i rusz na taka akcje!!!!!!spokojnie jest kryzys ale kiedys to sie zmieni,,,,kiedys Lecha obijalo sie za kazdym wyjazdem a Zawisza tez nie raz oberwała....cóz przyjda dni slawy i chwały,,,,grunt ze po tym blamazu postanowienia sa lepsze i przyszłosc to zniweczy....



a przyjdą jeszcze te dni chwały?? wierzę Ci, że tak


qbek73
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5458 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 01/05/2009 23:50

  Kasztaniak napisał:  

  qbek73 napisał:  

  AlterB napisał:  

  qbek73 napisał:  

  mario741019 napisał:  
qbek 73 zachowuj się kolego odpowiednio do swojego wieku. Ja też pamiętam wyjazdy pociągami, z psami, gazowanie, pałowanie itp. Czasy się zmieniają, i czy chcesz czy nie nic nie zmienisz. Zmienia się ekipa, a Tobie pozostaje usunąć się na bok, albo to zaakceptować. Tyle w temacie.



uważasz, że tak łatwo zaakceptować obecną sytuację? chyba wszyscy tu wiedzą co wydarzyło się na ostatnim wyjeździe (poraz kolejny zresztą), proponuję zakaz " wyjazdowy " na chemika, bo a nuż wytoczą się z baru jakieś miejscowe stare dziadki i znów będzie łomot, kurwa wszystkie portale mają z nas ubaw



Zakaz to mozesz sobie dawac na picie tanich win bo widac ze cie rezaja mocno
zwijaj sie stad i nie rozpierdalaj tematu... jak chcesz sie spotkac to masz okazje w niedziele na meczu...



przecież proponowałem ci spotkanie, to odesłałeś mnie do pośredników...



w tym momoncie kończysz cymbale zabawe na tym forum


po tym wpisie zrozumiałem skąd twój nick


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6187 dni

*




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 01/05/2009 23:57
człowieku...rozpierdalają mnie Twoje wpisy... tak apelujesz o jedność a sam swoimi głupimi wpisami prowadzisz do tworzenia podziałów..


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005