Autor
Wiadomość
   Kibice -> Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
M_
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7357 dni

**




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 27/08/2011 18:40
Obrazek jpg wstawiony na forum

POGOŃ SZCZECIN: 29 w Chorzowie, nie wywiesili żadnych flag , W drodze powrotnej Portowcy wspomogli kibiców Legii we Wronkach.
Rok 2001
Obrazek jpg wstawiony na forum

Ostatnio edytowany przez: M_, 27 sierpnia 2011, 19:15 [2 raz(y)]


Podnieś kamień, poczuj strzał adrenaliny,
Nalej farby do gaśnicy i rozpierdolą nią witryny...
dARIO1969
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5385 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 16/10/2011 00:29

  dARIO1969 napisał:  

  yamal napisał:  

  MTS. napisał:  

  yamal napisał:  
wiec po jednym z meczy miedzy Pogonia a Zawisza w Sz-nie na dworcu w pociagu Pogon w mniejszej sile konkretnie obija Zawiszaków......tak to zabolało Bydgoskich ze kilka dni pozniej wzieli odwet na jadacych z Olsztyna fanach Pogoni<na stacji fordon. wmiazdzacej przewadze 50osób na 12 Szczecinan,,,zaatakowali spiacych fanów Pogoni........poszły w piz...u te flagi,byłem !staram sie nie pamietac!!!oklep nie miłosierny!!!!nadmienie ze pogineły wtedy równiez kurtki ,zegarki i 1 sygnet...pomocy poszkodowanym niesli wówczas piłkarze Pogoni,jadacy tym samym rejsowym pociagiem kilka wagonów wczesniej.....
pozniej byly próby odwetu kilku Bydgoszczan obitych podczas ich eskapad do konina i innych miejscach Polski..ale flag nie odzyskano!


Nieśmiało poprawie, co do pierwszego zdania - to po meczu w Zawiszy w Policach raczej. Tak tylko w gwoli ścisłości.

tak tak sorry pomyliłem sie


Dwie z tych flag Zetka wieszała u siebie a trzecią dali ŁKS-owi. Tydzień po stracie fan kilkuosobowa grupa od nas pojechała busem do Konina na mecz Górnika z Zetką (po drodze wzieli na stopa kibica Zetki jadącego na mecz ale nie obili go a jedynie nago wypuścili w jednym z miasteczek))) na samym meczu kolega "Z" wbił się w sektor Zetki i w pewnym momencie przeskakując przez płot zerwał naszą fanę wiszącą do góry kołami. Niestety nie dotarł do młyna Górnika (który na sektorze został powidomiony przez pozostałych o naszej wizycie i nie miał ochoty się wtrącać) a został schwytany przez ochronę i ci kretyni niestety oddali naszą fane na sektor Zetki - pechozol...



Ja wiem że temat czeka na ożywienie do przerwy zimowej .. ale po dzisiejszej konfrontacji z Zawiszą może ktoś przypomni akcję obicia Zetki po meczu z Chemikiem w Policach..?


gryfus1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4844 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 28/10/2011 19:45
To były piękne czasy http://youtu.be/q6NRjXFU8hQ


Pogoń To My
AL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6777 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 28/10/2011 23:34

  FzG napisał:  
POGOŃ SZCZECIN: 29 w Chorzowie, nie wywiesili żadnych flag , W drodze powrotnej Portowcy wspomogli kibiców Legii we Wronkach.
Rok 2001



Część ekipy zalicza wyborczy wieczór z wizytą na komendzie.


CENTRALNY WOJSKOWY KOCHANY SPORTOWY
PZ.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5358 dni

*




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 30/10/2011 17:37
Mógłby ktoś umieścić zdjęcie z wyjazdu na Petre z dziwką na sektorze ? :)


Football Without Ultras Is Nothing !
Didek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4986 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 30/10/2011 19:38

  PZ. napisał:  
Mógłby ktoś umieścić zdjęcie z wyjazdu na Petre z dziwką na sektorze ? :)



Jest na stronie 62.


Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6801 dni

****




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 31/10/2011 22:30

  PZ. napisał:  
Mógłby ktoś umieścić zdjęcie z wyjazdu na Petre z dziwką na sektorze ? :)



raczej nie jest to powod do dumy...


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6801 dni

****




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 19/11/2011 21:17
czy jakikolwiek dzialacz, pilkarz z Pogoni Lwów grał w Pogoni Szczecin po jej powstaniu??


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7806 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 20/11/2011 00:42

  Prawa Strona Miasta napisał:  
czy jakikolwiek dzialacz, pilkarz z Pogoni Lwów grał w Pogoni Szczecin po jej powstaniu??



Zbigniew Ryziewicz gral w Pogoni Lwow, a u nas byl trenerem


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
dARIO1969
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5385 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 24/11/2011 22:30

  Prawa Strona Miasta napisał:  

  PZ. napisał:  
Mógłby ktoś umieścić zdjęcie z wyjazdu na Petre z dziwką na sektorze ? :)



raczej nie jest to powod do dumy...



Duma jak duma - dziwka była od nich a fantazje trzeba mieć i bawić umieć się ( striptiz przy minus 2*C to jest to)


Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6801 dni

****




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 27/11/2011 20:01

  dARIO1969 napisał:  

  Prawa Strona Miasta napisał:  

  PZ. napisał:  
Mógłby ktoś umieścić zdjęcie z wyjazdu na Petre z dziwką na sektorze ? :)



raczej nie jest to powod do dumy...



Duma jak duma - dziwka była od nich a fantazje trzeba mieć i bawić umieć się ( striptiz przy minus 2*C to jest to)



no trzeba sie umiec bawic tylko ze nie trzeba zgrywac rycerza do dziwki, popili, poruchali, kop w dupe i niech spierdala, a nie taksowka...


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
Laba
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5239 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 02/12/2011 06:59

  PSMKS napisał:  
http://www.youtube.com/watch?v=BxZztY_C-F8

może ma ktoś zdjęcie tej białej flagi ??



Robert Dymkowski w tym wywiadzie wyglądał jak superman.Diabełek

Oczywiście nie obrażając Roberta ;P


Pytasz się, synu, gdzie jest i jaka?
W niewymierzonej krainie leży.
Jest w każdym wiernym sercu Polaka,
Co o nią walczył, cierpiał i wierzył.

POGOŃ SZCZECIN
PZ.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5358 dni

*




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 02/12/2011 18:33

  Laba napisał:  

  PSMKS napisał:  
http://www.youtube.com/watch?v=BxZztY_C-F8

może ma ktoś zdjęcie tej białej flagi ??



Robert Dymkowski w tym wywiadzie wyglądał jak superman.Diabełek

Oczywiście nie obrażając Roberta ;P



W ogóle zajebisty klimat te flagi oddają , aż się miło patrzy!


Football Without Ultras Is Nothing !
hornetq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 13/12/2011 20:48
Kiedyś dostępny był tylko skrót z tvn24, widzę że wreszcie ktoś wrzucił całą sytuacje:

Przerwany Mecz Lech Pogoń po wiadomości o śmierci Papieża Jana Pawła II:
http://www.youtube.com/watch?v=bm4hz5B7D80


będę pamiętał.
mefisto1969
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4980 dni

*




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 13/12/2011 23:54
Właśnie obejrzałem bardzo dokładnie nasze kibicowanie a w szczególnosci Piłkarze POGONI-i lecha dawają kółko tylko? co z tego wyszło ..... i TAK NIENAWIDZIMY Lecha i sracoowie .Mam mase znajomych z poznania (kiboli)którzy chcą aby Nasza POGOŃ weszłą do ex... twierdzą że jednak jak wróg tp SWÓJ WRÓG A NIEr Piedpierdułkauły w krasie bełchatowa lub innych ciot TO POWIEDZIAŁEM JA MEFISTO1969 I MNIE PIERDOLI CO INNI MYŚLĄ .ja mam Pogoń z czasów LeszkaWolskoego /Czepka ,KOZŁA SORKI IDE SPAĆ dobranoc sorki zapomniałem o StelmasiAKU ,MOIM IDOLU MARKU lEŚNIAKU ,jANUSZU tUROWSKIMM ,HJurku HaWRYOWICZUMrON=ROBERE PROKOPIEWICZU

Ostatnio edytowany przez: mefisto1969, 14 grudnia 2011, 00:28 [3 raz(y)]


Tam wezwali mnie bym do nich dołączył, dołączył do tańca umarłych.
W krąg ognia podążyłem za nimi, do samego środka......Kiedy czujesz, że nadchodzi twój czas, bądź gotów.
Pożegnaj się ze wszystkimi, łyknij gorzałki i zmów modlitwę.
Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6813 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 14/12/2011 04:04

  mefisto1969 napisał:  
Właśnie obejrzałem bardzo dokładnie nasze kibicowanie a w szczególnosci Piłkarze POGONI-i lecha dawają kółko tylko? co z tego wyszło ..... i TAK NIENAWIDZIMY Lecha i sracoowie .Mam mase znajomych z poznania (kiboli)którzy chcą aby Nasza POGOŃ weszłą do ex... twierdzą że jednak jak wróg tp SWÓJ WRÓG A NIEr Piedpierdułkauły w krasie bełchatowa lub innych ciot TO POWIEDZIAŁEM JA MEFISTO1969 I MNIE PIERDOLI CO INNI MYŚLĄ .ja mam Pogoń z czasów LeszkaWolskoego /Czepka ,KOZŁA SORKI IDE SPAĆ dobranoc sorki zapomniałem o StelmasiAKU ,MOIM IDOLU MARKU lEŚNIAKU ,jANUSZU tUROWSKIMM ,HJurku HaWRYOWICZUMrON=ROBERE PROKOPIEWICZU



Gorąca prośba. Pisz na trzeźwo, bo to nie pierwszy raz o ile pamiętam, a tego się czytać później nie da.


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7457 dni

*****




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 14/12/2011 07:41
Bez kitu, alkohol szkodzi zdrowiu.

Dlugo czekalem na ten film. Niestety nie ma nigdzie pokazanego calego naszego sektora w momencie informacji o smierci papieza. W pare sekund zostaly rozdane race i po opdaleniu pierwszej (tak to byly czasy gdzie mozna bylo legalnie o spokojnie je odpalic i nikt nie zamykal za to do wiezienia) szybko utworzony zostal krzyz co zostalo przyjete przez Lecha brawami.

I jeszcze jedna kwestia na tym filmiku hehe, piekne zblizenie na Kolege M. siedzace posrod fanow Lecha :)...Nie pierwsze jego ujecie telewizyjne bedac na "obcych" sektorach:)


Sami przeciw wszystkim!!!
mefisto1969
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4980 dni

*




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 14/12/2011 09:01
sooorki poszło wczoraj za dużoooooooo:)


Tam wezwali mnie bym do nich dołączył, dołączył do tańca umarłych.
W krąg ognia podążyłem za nimi, do samego środka......Kiedy czujesz, że nadchodzi twój czas, bądź gotów.
Pożegnaj się ze wszystkimi, łyknij gorzałki i zmów modlitwę.
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6801 dni

****




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 16/12/2011 22:57

  P. napisał:  
Bez kitu, alkohol szkodzi zdrowiu.

Dlugo czekalem na ten film. Niestety nie ma nigdzie pokazanego calego naszego sektora w momencie informacji o smierci papieza. W pare sekund zostaly rozdane race i po opdaleniu pierwszej (tak to byly czasy gdzie mozna bylo legalnie o spokojnie je odpalic i nikt nie zamykal za to do wiezienia) szybko utworzony zostal krzyz co zostalo przyjete przez Lecha brawami.

I jeszcze jedna kwestia na tym filmiku hehe, piekne zblizenie na Kolege M. siedzace posrod fanow Lecha :)...Nie pierwsze jego ujecie telewizyjne bedac na "obcych" sektorach:)



haha nie chcialem go demaskowac ale nie dalo rady go nie zauwazyc :) a do mefisto- chlopaku nie wchodz na forum po alkoholu bo juz nie raz widzialem takie pijackie wpisy i na drugi dzien chlopaki edytowali bo roznie bywalo :) a teksty w stylu ze cos Cie pier...to raczej malo sztywne i jakby nie patrzec lipne dla Ciebie :)
na temat ,,milosci" Lecha do Nas slyszalem wielokrotnie- ,,..z Wami źle ale bez Was jeszcze gorzej..", zawsze Nam kibicowali kiedy tulalismy sie po nizszych ligach, na jakis szacunek zasluzyli...ale mimo wszystko jebac Lecha!!!kocham Pogoń!!!


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
Laba
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5239 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 17/12/2011 02:19

  Prawa Strona Miasta napisał:  

  P. napisał:  
Bez kitu, alkohol szkodzi zdrowiu.

Dlugo czekalem na ten film. Niestety nie ma nigdzie pokazanego calego naszego sektora w momencie informacji o smierci papieza. W pare sekund zostaly rozdane race i po opdaleniu pierwszej (tak to byly czasy gdzie mozna bylo legalnie o spokojnie je odpalic i nikt nie zamykal za to do wiezienia) szybko utworzony zostal krzyz co zostalo przyjete przez Lecha brawami.

I jeszcze jedna kwestia na tym filmiku hehe, piekne zblizenie na Kolege M. siedzace posrod fanow Lecha :)...Nie pierwsze jego ujecie telewizyjne bedac na "obcych" sektorach:)



haha nie chcialem go demaskowac ale nie dalo rady go nie zauwazyc :) a do mefisto- chlopaku nie wchodz na forum po alkoholu bo juz nie raz widzialem takie pijackie wpisy i na drugi dzien chlopaki edytowali bo roznie bywalo :) a teksty w stylu ze cos Cie pier...to raczej malo sztywne i jakby nie patrzec lipne dla Ciebie :)
na temat ,,milosci" Lecha do Nas slyszalem wielokrotnie- ,,..z Wami źle ale bez Was jeszcze gorzej..", zawsze Nam kibicowali kiedy tulalismy sie po nizszych ligach, na jakis szacunek zasluzyli...ale mimo wszystko jebac Lecha!!!kocham Pogoń!!!




Tak jak PSM napisał . Tylko PS do końca!! (oczywiscie nie mówie tutaj o ( L) bo to rozmowa na inny temat ) I niech sobie kazdy kto ma jakies watpliwosci wezmie to do serca ;)


Pytasz się, synu, gdzie jest i jaka?
W niewymierzonej krainie leży.
Jest w każdym wiernym sercu Polaka,
Co o nią walczył, cierpiał i wierzył.

POGOŃ SZCZECIN
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005