Autor
Wiadomość
   Kibice -> Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
M.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7174 dni

****




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 20/02/2009 15:00

  Olaf napisał:  

  IS napisał:  
Pochód w stronę dworca pkp, był tez po meczu z Lechią Gdańsk. To był chyba 96 r. Przyczyny pochodu były zupełnie inne niż każdy z wymienianych tutaj ;)



W latach 90-tych szczególnie pierwsza ich połowa to wysoki poziom pozaspotowych atrakcji pzy okazji meczów z Lechią Gdańsk. Okolice Dworca Głównego widziały nie jedno;)



A wszsytko to najlepiej opisuje opis Pilsnara z Lechii.Zresztą był już wklejany w tym temacie, warty przeczytania.


DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7325 dni

****




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 20/02/2009 17:08
z ostatniego 15-lecia, wyjazdy które zapadły w pamięć ??
Jak tam z tym u Was??


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
NLx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8214 dni

**




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 20/02/2009 17:16

  Kasztaniak napisał:  
z ostatniego 15-lecia, wyjazdy które zapadły w pamięć ??
Jak tam z tym u Was??



Polar Wrocław :D


za plecami psów myśliwskich cała masa
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7325 dni

****




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 20/02/2009 17:34

  NLx napisał:  

  Kasztaniak napisał:  
z ostatniego 15-lecia, wyjazdy które zapadły w pamięć ??
Jak tam z tym u Was??



Polar Wrocław :D



ogóreeek ogóreeek...:D:D:D
pod względem zabawy czołówka wyjazdowa heh


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8284 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 20/02/2009 17:43

  Kasztaniak napisał:  

  NLx napisał:  

  Kasztaniak napisał:  
z ostatniego 15-lecia, wyjazdy które zapadły w pamięć ??
Jak tam z tym u Was??



Polar Wrocław :D



ogóreeek ogóreeek...:D:D:D
pod względem zabawy czołówka wyjazdowa heh



to pawda, musze sie zgodzic

ma ktos jakas fotke z tego wyjazdu ?

z wyjazdow ktore zapadly w pamiec to chyba jeszcze Zabrze,


KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7325 dni

****




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 20/02/2009 17:46

  Junior napisał:  

  Kasztaniak napisał:  

  NLx napisał:  

  Kasztaniak napisał:  
z ostatniego 15-lecia, wyjazdy które zapadły w pamięć ??
Jak tam z tym u Was??



Polar Wrocław :D



ogóreeek ogóreeek...:D:D:D
pod względem zabawy czołówka wyjazdowa heh



to pawda, musze sie zgodzic

ma ktos jakas fotke z tego wyjazdu ?

z wyjazdow ktore zapadly w pamiec to chyba jeszcze Zabrze,




fotki gdzieś tam są - ale raczej towarzyskie z sektora
które Zabrze?


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7912 dni

**




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 20/02/2009 17:50
mi bardzo zapadlo to Zabrze na 9:0, Lech w PP w 2001 (i te karne) i Slask - rowniez 2001


Szlugi, wóda, gołe baby !
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6880 dni

*




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 20/02/2009 17:57

  U-96 napisał:  
mi bardzo zapadlo to Zabrze na 9:0, Lech w PP w 2001 (i te karne) i Slask - rowniez 2001



Ten Lech tez mi w pamiec zapadl moze przez te karne,przezywanie tego z calym sektorem-bezcenne...wyjazd udany jak na ...srode. No i ta sektorowka, ktora prawie zostala rozerwana przy wejsciu na sektor:)

Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7325 dni

****




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 20/02/2009 18:00
[cytat=U-96]...Lech w PP w 2001 (i te karne) i..../cytat]
no wyjazd z kategorii tych nie zapomnianych...
jeden z większych wyjazdów z tamtych czasów, oprawa, doping, sektorówka na wyjeździe - co nie było codziennościa - sam mecz.
Moje odczucie jest takie że gdyby karne zakończyły się innym rezultatem - to każdy inaczej by to wszystko wspominał.
Fakt jest taki że końcówka meczu , przegrana w karnych i to jakich lekko przysłoniła inne kwestie tego meczu.
No bo wyobraźmy sobie zwycięstwo w karnych po takim meczu i głośne tysiąc osobowe - NA KOLANA !!! w kierunku leszków....
to po tym meczu Tyrajski płakał że go i nie tylko obrażaliśmy??


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6880 dni

*




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 20/02/2009 18:15

  Kasztaniak napisał:  
[cytat=U-96]...Lech w PP w 2001 (i te karne) i..../cytat]
no wyjazd z kategorii tych nie zapomnianych...
jeden z większych wyjazdów z tamtych czasów, oprawa, doping, sektorówka na wyjeździe - co nie było codziennościa - sam mecz.
Moje odczucie jest takie że gdyby karne zakończyły się innym rezultatem - to każdy inaczej by to wszystko wspominał.
Fakt jest taki że końcówka meczu , przegrana w karnych i to jakich lekko przysłoniła inne kwestie tego meczu.
No bo wyobraźmy sobie zwycięstwo w karnych po takim meczu i głośne tysiąc osobowe - NA KOLANA !!! w kierunku leszków....
to po tym meczu Tyrajski płakał że go i nie tylko obrażaliśmy??



tak wtedy lecialy co chwile bluzgi na niego

cyt.:``Cóż to były za emocje! Młoda waleczna drużyna Kolejorza z Tyrajskim w bramce, Michalskim, Mowlikiem, Wójcikiem w obronie Przeradą, Jackiem, Miklosikiem, Bekasem, Matlakiem w pomocy oraz ze Ślusarskim i Bugajem w ataku kontra Pogoń z takimi gwiazdami jak Bednarz, Stolarczyk, Gęsior, Podbrożny, Drumlak czy Dymkowski.
– Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że to był mój mecz życia. Nigdy wcześniej i nigdy później nie przeżyłem na boisku takich emocji - wspomina były piłkarz Lecha i Pogoni, Grzegorz Matlak. – Nogi pierwszy raz się przed nami ugięły, gdy wychodziliśmy na boisko. To, co kibice stworzyli na trybunach, było absolutnym mistrzostwem świata. Mijały minuty, a emocje zamiast opadać cały czas wzrastały, by sięgnąć w końcu, przy rzutach karnych, absolutnego zenitu. Strzelałem piątą serię karnych. Gdy podchodziłem do piłki byłem siny ze strachu. Tydzień wcześniej nie strzeliłem jedenastki w pojedynku ze Świtem i zdawałem sobie sprawę, że gdy znów się pomylę, kibice mi tego nigdy nie zapomną. Jakoś przez ten koszmar przebrnęliśmy, a gdy Norbert Tyrajski najpierw obronił karnego, a po chwili sam celnie strzelił do siatki poczuliśmy najpierw olbrzymią ulgę. Potem była już tylko fantastyczna radość. Jestem dumny, że mogłem występować w tak wielkich klubach jak Lech oraz Pogoń i brać udział w takim widowisku. Dziś życzę kibicom obu zespołów, by również przeżyli tyle emocji – dodaje Matlak. – Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że to był mój mecz życia. Nigdy wcześniej i nigdy później nie przeżyłem na boisku takich emocji – wspomina były piłkarz Lecha i Pogoni, Grzegorz Matlak.``


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
chtwo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6682 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 20/02/2009 20:57

  Kasztaniak napisał:  
[cytat=U-96]...Lech w PP w 2001 (i te karne) i..../cytat]
no wyjazd z kategorii tych nie zapomnianych...
jeden z większych wyjazdów z tamtych czasów, oprawa, doping, sektorówka na wyjeździe - co nie było codziennościa - sam mecz.
Moje odczucie jest takie że gdyby karne zakończyły się innym rezultatem - to każdy inaczej by to wszystko wspominał.
Fakt jest taki że końcówka meczu , przegrana w karnych i to jakich lekko przysłoniła inne kwestie tego meczu.
No bo wyobraźmy sobie zwycięstwo w karnych po takim meczu i głośne tysiąc osobowe - NA KOLANA !!! w kierunku leszków....
to po tym meczu Tyrajski płakał że go i nie tylko obrażaliśmy??



no płakał,płakał i to nie mało...do tej pory mu uraz został :D
jechalismy z nim i jego matką...textow chyba nie trzeba na forum ogólnym przytaczać...
nie zapomniany mecz...
kiedyś jeszcze po jakimś sparingu , chyba z Wartą mu się dostało w Szczecinie,co chłopak musiał siostre trzymać po meczu bo jej tak ciśnienie skoczyło ... ;)


Szacunek dla Braci - Pogarda dla frajerów
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7199 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 20/02/2009 21:14

  chtwo napisał:  

  Kasztaniak napisał:  
[cytat=U-96]...Lech w PP w 2001 (i te karne) i..../cytat]
no wyjazd z kategorii tych nie zapomnianych...
jeden z większych wyjazdów z tamtych czasów, oprawa, doping, sektorówka na wyjeździe - co nie było codziennościa - sam mecz.
Moje odczucie jest takie że gdyby karne zakończyły się innym rezultatem - to każdy inaczej by to wszystko wspominał.
Fakt jest taki że końcówka meczu , przegrana w karnych i to jakich lekko przysłoniła inne kwestie tego meczu.
No bo wyobraźmy sobie zwycięstwo w karnych po takim meczu i głośne tysiąc osobowe - NA KOLANA !!! w kierunku leszków....
to po tym meczu Tyrajski płakał że go i nie tylko obrażaliśmy??



no płakał,płakał i to nie mało...do tej pory mu uraz został :D
jechalismy z nim i jego matką...textow chyba nie trzeba na forum ogólnym przytaczać...
nie zapomniany mecz...
kiedyś jeszcze po jakimś sparingu , chyba z Wartą mu się dostało w Szczecinie,co chłopak musiał siostre trzymać po meczu bo jej tak ciśnienie skoczyło ... ;)



to był mecz rezerw w III lidze. Nawet jego koledzy z zespołu smiali się razem z nami :D


MTS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5878 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 20/02/2009 21:46

  IS napisał:  
Pochód w stronę dworca pkp, był tez po meczu z Lechią Gdańsk. To był chyba 96 r. Przyczyny pochodu były zupełnie inne niż każdy z wymienianych tutaj ;)



oprócz pochodów,w połowie lat 90 dodałbym jeszcze wesołe tramwaje z Karłowicza na Bramę. Najdłużej mi się zdarzyło jechać około 3 kwadransów.


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6880 dni

*




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 20/02/2009 22:47
Ma ktos fotki z pamietnej demonstracji na Pl.Lotnikow?


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
CzesiuHydraulik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6623 dni

**




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 20/02/2009 23:25
Vetra Wilno - (L)... Nie trzeba opisywac :D
Sigma - Pogoń w sumie tez nie ma co ;]
ŁKS - Pogoń bodajze 04 (PP) w 33 osoby, ciekawa podróż...
No i Zaglębie L - Pogoń... Wtedy co byly c(z)ipy hehehe, 20osób na sektorz i reszta pod kasami, ale z jaką fantazja ;) szersza relacja w temacie ;] no i zdjecie w maskach ze śmiesznych rzeczy 1 miejsce
Ogólnie każdy mecz wyjazdowy ma swoją historie i fazy :D ale te jakoś mi tak trwale zostały w pamięci... No i każy wyjazd na
(L) integracja i wogóle :D


SAMI PRZECIWKO WSZYSTKIM!!! MW'03
Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7103 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 20/02/2009 23:40
Co do tego meczu z Lechem w PP co karne były, to niech ktoś przypomni jak to było z ostatnią serią karnych, bo z tego co pamiętam to w przedostatniej kolejce ktoś od nas nie wykorzystał, a dla Lecha Bugaj przestrzelił (poprzeczka?), a potem nic nie kojarze.

i jeszcze co do tego meczu, to czy którąś z rac odrzucono do naszego sektora? bo też coś kojarzę, ale nie jestem pewien.


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
NLx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8214 dni

**




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 21/02/2009 00:02

  Kasztaniak napisał:  
[cytat=U-96]...Lech w PP w 2001 (i te karne) i..../cytat]
no wyjazd z kategorii tych nie zapomnianych...
jeden z większych wyjazdów z tamtych czasów, oprawa, doping, sektorówka na wyjeździe - co nie było codziennościa - sam mecz.
Moje odczucie jest takie że gdyby karne zakończyły się innym rezultatem - to każdy inaczej by to wszystko wspominał.
Fakt jest taki że końcówka meczu , przegrana w karnych i to jakich lekko przysłoniła inne kwestie tego meczu.
No bo wyobraźmy sobie zwycięstwo w karnych po takim meczu i głośne tysiąc osobowe - NA KOLANA !!! w kierunku leszków....
to po tym meczu Tyrajski płakał że go i nie tylko obrażaliśmy??



Zaśpiewać takie coś i w takich okolicznościach - bezcenne.

Co do tematu: powrót z cracovii ktoś ogarnia impra


za plecami psów myśliwskich cała masa
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6801 dni

****




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 21/02/2009 03:20

  NLx napisał:  

  Kasztaniak napisał:  
[cytat=U-96]...Lech w PP w 2001 (i te karne) i..../cytat]
no wyjazd z kategorii tych nie zapomnianych...
jeden z większych wyjazdów z tamtych czasów, oprawa, doping, sektorówka na wyjeździe - co nie było codziennościa - sam mecz.
Moje odczucie jest takie że gdyby karne zakończyły się innym rezultatem - to każdy inaczej by to wszystko wspominał.
Fakt jest taki że końcówka meczu , przegrana w karnych i to jakich lekko przysłoniła inne kwestie tego meczu.
No bo wyobraźmy sobie zwycięstwo w karnych po takim meczu i głośne tysiąc osobowe - NA KOLANA !!! w kierunku leszków....
to po tym meczu Tyrajski płakał że go i nie tylko obrażaliśmy??



Zaśpiewać takie coś i w takich okolicznościach - bezcenne.

Co do tematu: powrót z cracovii ktoś ogarnia impra



powrót z cracovii??? hmmm czy mówimy o tym samym? :D

do Malego Vetra i Sigma pelen folklor :)


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
tolek_banan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5527 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 21/02/2009 16:28
2x Wodzisław był ciekawy, oczywiście Białystok a ze starszych wyjazdów to pełen hardcore był autobusem w Łodzi na jesień '97 roku zwiedzanie miasta i najlepszej parafii ŁKSu Retkinii ;)


ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8185 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 21/02/2009 19:00

  Niebuszewiak napisał:  
Co do tego meczu z Lechem w PP co karne były, to niech ktoś przypomni jak to było z ostatnią serią karnych, bo z tego co pamiętam to w przedostatniej kolejce ktoś od nas nie wykorzystał, a dla Lecha Bugaj przestrzelił (poprzeczka?), a potem nic nie kojarze.

i jeszcze co do tego meczu, to czy którąś z rac odrzucono do naszego sektora? bo też coś kojarzę, ale nie jestem pewien.



ostatni z lecha strzelał tyrajski i niestety skutecznie, a kto od nas nie wykorzystał -nie pamiętam ;/ , konkretne było wejście na stadion , te flagi ...


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.22 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005