Autor
Wiadomość
   Kibice -> Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Luk Luk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7353 dni

**




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 29/12/2005 22:12

  pogoniarz73 napisał:  

  Luk2 napisał:  

  pogoniarz73 napisał:  

  Luk2 napisał:  
Obrazek jpg wstawiony na forum




tak troche nie na temat ale czy na tej fotce ten gosc pierwszy od lewej to nie slynny Marek P.? bo wydaje mi sie ze tak, wtedy jeszcze"po tej samej stronie barykady".. a przeciez to bylo nie tak dawno oczy



dlaczego uwazasz ze to akurat nie na temat? gdyby z kibicostwem to nie mialo nic wspolnego to wogole bym tu tego nie wklejal. dotyczy to nas kibicow, spzred lat.



poprostu wydaje mi sie iz pytajac o pewna osobe na fotce zboczylem troszke z tematu.. aha nie potwierdziles moich przupuszczen co do fotki?!
Pozdrawiam :)




oceniajac po posturze to rowniez mnie sie tak wydaje, ale niech potwierdzi to kto inny.


"Wierzę, że inteligencja i strach są nieodłączne. Goście którzy mówią: ja się nie boję niczego - są po prostu głupi!" - Rickson Gracie
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 29/12/2005 22:15
Tak to jest ten o którym mówicie i co z tego - przecież to zdrajca.


ch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7803 dni

**




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 30/12/2005 01:08
Bo jak mowi stara prawda - "Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia" - tak było,jest i bedzie i tego nie zmieni nikt


WNB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6656 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 30/12/2005 13:09
tak w ogole jestem teraz w Pile u dziewczyny,mam pare vlepek Pogońi i postaram sie cos rozkleic w tym miescie,choc sympatykow lecha i miasta poznania nie brakuje-oczywiscie!!!
Zauwazylem,ze w wlczu jest jeszcze spoko-ludzie chodza w szalikach granatowo-bordowych,a 30 km dalej kroluje stara kurwa do jebania lech z poznania
przychelachem z szalem Pogońi,ale chodze z nim kitrajac go pod kurtka!!!!!!!!POzdro dla Pogońiarzy rozsianych po Polsce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Siła Płynie Z Krwią , Duma Razem Z Nią ->Duma Pomorza
szoterol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6666 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 30/12/2005 13:14
No to bohater z Ciebie ;))


twoja smieszna poprzeczka jest pod moją nogą :)
WNB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6656 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 30/12/2005 13:16

  Shooter napisał:  
No to bohater z Ciebie ;))



Bohater czy nie robie swoje!!!!!!!!!!!!!!!!!!
cos ci nie pasuje?????????pozdrawiam


Siła Płynie Z Krwią , Duma Razem Z Nią ->Duma Pomorza
WNB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6656 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 30/12/2005 13:21
Zauwazylem,ze w Walczu to troche bardziej Legia widoczna na ulicach(praktycznie same eLki),niz POgoN,ale spox!!!
JESTESMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZAA POGON GR AAEEEAAOO PORTOWCY GOOL!!!!!!!!!!


Siła Płynie Z Krwią , Duma Razem Z Nią ->Duma Pomorza
Gregor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6819 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 30/12/2005 13:21

  lampart napisał:  
tak w ogole jestem teraz w Pile u dziewczyny,mam pare vlepek Pogońi i postaram sie cos rozkleic w tym miescie,choc sympatykow lecha i miasta poznania nie brakuje-oczywiscie!!!
Zauwazylem,ze w wlczu jest jeszcze spoko-ludzie chodza w szalikach granatowo-bordowych,a 30 km dalej kroluje stara kurwa do jebania lech z poznania
przychelachem z szalem Pogońi,ale chodze z nim kitrajac go pod kurtka!!!!!!!!POzdro dla Pogońiarzy rozsianych po Polsce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Piła to jeden z konkretniejszych fan clubów Leszka więc nie ma się tam co wychylać.


Stocznie Szczecina, Gdyni i Gdańska chciały wolności krzyczały basta !
szoterol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6666 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 30/12/2005 13:51

  lampart napisał:  

  Shooter napisał:  
No to bohater z Ciebie ;))



Bohater czy nie robie swoje!!!!!!!!!!!!!!!!!!
cos ci nie pasuje?????????pozdrawiam



Nie bij królu...


twoja smieszna poprzeczka jest pod moją nogą :)
M.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7174 dni

****




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 30/12/2005 14:09

  lampart napisał:  
tak w ogole jestem teraz w Pile u dziewczyny,mam pare vlepek Pogońi i postaram sie cos rozkleic w tym miescie,choc sympatykow lecha i miasta poznania nie brakuje-oczywiscie!!!
Zauwazylem,ze w wlczu jest jeszcze spoko-ludzie chodza w szalikach granatowo-bordowych,a 30 km dalej kroluje stara kurwa do jebania lech z poznania
przychelachem z szalem Pogońi,ale chodze z nim kitrajac go pod kurtka!!!!!!!!POzdro dla Pogońiarzy rozsianych po Polsce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


a co to ma do tematu??chyba nic wiec nie rozmywaj


DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
WNB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6656 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 30/12/2005 14:28
sHOOTER KURWA O CO CI CHODZI???JEDZIESZ NA MNIE JAK PO SZMACIE,A JA CI NIC KURWA NIE ZROBILEM
JESTEM PRZEKONANY,ZE JESTES KONKRETNIEJSZYM KIBICEM NIZ JA,ZALICZYLES WIECEJ WYJAZDOW,DLUZEJ NA FORUM JESTES,AALE JA ZEBY BYC NA 11 SEKTORZE I WROCI C NA CHATE MUSZE ZROBIC 200 KM,WYDAC PARE ZLOTYCH WIEC NIE PRZEGINAJ KUTASA,BO POQWINIENES BYC DUMNY MASZ CZLOWIEKA DUMY POMORZA W PYRLANDZIEJ PROWINCJI
PS.A OD TEGO LECHA RZYGAC SIE CHCE


Siła Płynie Z Krwią , Duma Razem Z Nią ->Duma Pomorza
szoterol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6666 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 30/12/2005 14:39

  lampart napisał:  
sHOOTER KURWA O CO CI CHODZI???JEDZIESZ NA MNIE JAK PO SZMACIE,A JA CI NIC KURWA NIE ZROBILEM
JESTEM PRZEKONANY,ZE JESTES KONKRETNIEJSZYM KIBICEM NIZ JA,ZALICZYLES WIECEJ WYJAZDOW,DLUZEJ NA FORUM JESTES,AALE JA ZEBY BYC NA 11 SEKTORZE I WROCI C NA CHATE MUSZE ZROBIC 200 KM,WYDAC PARE ZLOTYCH WIEC NIE PRZEGINAJ KUTASA,BO POQWINIENES BYC DUMNY MASZ CZLOWIEKA DUMY POMORZA W PYRLANDZIEJ PROWINCJI
PS.A OD TEGO LECHA RZYGAC SIE CHCE



Dobra uspokoj sie:P

Ps.aha no i wylącz caps locka;)


twoja smieszna poprzeczka jest pod moją nogą :)
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6767 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 30/12/2005 16:15

  Luk2 napisał:  

  pogoniarz73 napisał:  

  Luk2 napisał:  

  pogoniarz73 napisał:  

  Luk2 napisał:  
Obrazek jpg wstawiony na forum




tak troche nie na temat ale czy na tej fotce ten gosc pierwszy od lewej to nie slynny Marek P.? bo wydaje mi sie ze tak, wtedy jeszcze"po tej samej stronie barykady".. a przeciez to bylo nie tak dawno oczy



dlaczego uwazasz ze to akurat nie na temat? gdyby z kibicostwem to nie mialo nic wspolnego to wogole bym tu tego nie wklejal. dotyczy to nas kibicow, spzred lat.



poprostu wydaje mi sie iz pytajac o pewna osobe na fotce zboczylem troszke z tematu.. aha nie potwierdziles moich przupuszczen co do fotki?!
Pozdrawiam :)




oceniajac po posturze to rowniez mnie sie tak wydaje, ale niech potwierdzi to kto inny.



tak to jest "szanowny" Marek P. we wlasnej osobie.... :/


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7153 dni

*




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 04/01/2006 21:23
Jako iz uporalem sie z problemami dotyczacymi skanera,moge co nieco wrzucic ze swych prywatnych zbiorow aha prosze o wyrozumialosc gdyz jakosc fotek pozostawia wiele do zyczenia..
Pogon-Lech sezon 95/96
Obrazek jpg wstawiony na forum
Pogon-Wisla K. 1998 r.
Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum
Pogon-Amica 1998 r.
Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum
Lks-Pogon 1999 r.
Obrazek jpg wstawiony na forum

z co poniektorych meczow mam jeszcze inne fotki ale celowo nie wrzucam ich gdyz widac twarze z bliska a domyslam sie iz nie kazdemu by to pasilo ;)
c.d.n.


Gregor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6819 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 05/01/2006 10:06
Na tej ostatniej fotce jak się dobre przyjżeć widać starych wyjadaczy.


Stocznie Szczecina, Gdyni i Gdańska chciały wolności krzyczały basta !
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 05/01/2006 15:18

  Gregor napisał:  
Na tej ostatniej fotce jak się dobre przyjżeć widać starych wyjadaczy.



No faktycznie dużo znajomych twarzy można by tu wymieniać na tej ostatniej fotce, ja pozdrawiam tego który stoi po prawej ( jego ) stronie Pawlaka czyli kolege "ar...a" ( całej ksywy nie wymienie bo nie wiem czy moge, więc pierwsze i ostatnie litery wymieniłem). No i naszego małego kolege z "bandura" - wiadomo kogo. Jak mi ktoś powie jak tu wrzucić foty to ja tez wkleje jakieś i kopie zina "the siders" bo widze ze nie były wklejane.
Ps. prosze o dpowiedz w temacie ogorkowym tzn. jak wklejać.

Ostatnio edytowany przez: IS, 5 stycznia 2006, 15:26 [1 raz(y)]


Trudne sprawy
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 7696 dni

****




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 05/01/2006 15:35
He he fajny wyjazd pamietam zajebisty autokar i ganianki za łks-em na retkini


Surowi rodzice
HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6984 dni

**




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 05/01/2006 16:13
A szczegolnie na ty ostatnim to twarzy wcale niewidać ;) ... pierwsze rzędy jakoś znajome:) ...ŁKS ach co to był za wyjazd :):):)


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7153 dni

*




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 05/01/2006 18:30

  antyC napisał:  
A szczegolnie na ty ostatnim to twarzy wcale niewidać ;) ... pierwsze rzędy jakoś znajome:) ...ŁKS ach co to był za wyjazd :):):)



no fakt, chociaz sa troche zamazane, mimo to nie moglem sie powstrzymac od wrzucenia ich do tego tematu ;) sa jeszcze inne z tego wyjazdu no i hicior; fotka z komisariatu w Lodzi z flaga "Skazani na wina" jakby nie bylo sprzeciwow to wkleje :)


Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7120 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 05/01/2006 21:00
ja szukam ale nie moge znalezc ... (moze ktos wrzuci) pewnych wyjazdow z lat 90 w glownej roli z p.Manche...em ...


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005