Autor
Wiadomość
   Kibice -> Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7469 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 06/06/2009 23:34

  badboy napisał:  





Pamietam..bardzo fajny wyjazd!jechaliśmy bodajże w 3 autokary i jakies auta, na trasie pełno promocji ;] przez co jeden autokar w całości spisany..
po meczu (1:1 chyba sie skonczyło) awans do ekstraklasy i jakże "przewspaniały" atak kamieniarski w wykonaniu Zagłębia chyba nawet armatka poszła w ruch..


no niestety nie tylko na spisaniu się wtedy skończyło ;)



  Cytat:  
To po tym meczu stracona zostala flaga Szczecin On Tour?


Nie. Flaga stracona została po jednym z meczy w Płocku.


Better dead than red!
Jaronton
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5615 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 07/06/2009 08:20

  lub_czasopisma napisał:  
Oj pamiętam czasy (2 połowa lat 90tych) jak na 3 peron wjezdzał pociag ze Świnoujścia i zawsze z niego wysiadała łączona banda bodajże Świnoujście-Goleniów ok 100 osób.
Świnoujście to jedno z pierwszych miast po za Szczecinem gdzie regularnie zaczeło się jezdzenie na mecze Pogoni.
Był też pamiętny mecz z Legia w okresie stanu wojennego (chyba) który ze względów bezpieczeństwa przeniesiono właśnie do Świnoujścia
Już wtedy można było mówić że Swinoujście Pogonią stoi ;)



Częściowo masz rację, tylko ta banda to było połączone Świnoujście i Międzyzdroje + trochę Wolina, było nas zawsze ok. 50os. (l. 90') Od XI wieku praktycznie wszyscy poprzerzucali się na samochody.


W Międzyzdrojach tylko Pogoń !!!
Jaronton
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5615 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 07/06/2009 08:23
Heh, XXI ;)


W Międzyzdrojach tylko Pogoń !!!
yamal
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5834 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 07/06/2009 12:13

  lub_czasopisma napisał:  

  badboy napisał:  





Pamietam..bardzo fajny wyjazd!jechaliśmy bodajże w 3 autokary i jakies auta, na trasie pełno promocji ;] przez co jeden autokar w całości spisany..
po meczu (1:1 chyba sie skonczyło) awans do ekstraklasy i jakże "przewspaniały" atak kamieniarski w wykonaniu Zagłębia chyba nawet armatka poszła w ruch..


no niestety nie tylko na spisaniu się wtedy skończyło ;)



  Cytat:  
To po tym meczu stracona zostala flaga Szczecin On Tour?


Nie. Flaga stracona została po jednym z meczy w Płocku.



jesli dobrze mysle to w bardzo zboczonych okolicznosciach???????


WESOŁEGO ALLELUJA ,A ZAGŁEBIU W DUPE CHUJA !!!!!
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7172 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 07/06/2009 12:30

  lub_czasopisma napisał:  

  badboy napisał:  





Pamietam..bardzo fajny wyjazd!jechaliśmy bodajże w 3 autokary i jakies auta, na trasie pełno promocji ;] przez co jeden autokar w całości spisany..
po meczu (1:1 chyba sie skonczyło) awans do ekstraklasy i jakże "przewspaniały" atak kamieniarski w wykonaniu Zagłębia chyba nawet armatka poszła w ruch..


no niestety nie tylko na spisaniu się wtedy skończyło ;)



Nie jechałem niestety tym autokarem więc wiem tylko z info jakie do nas dochodziło ;]
Pamiętam że ktoś kto jechał autem zadzwonił i powiedział że Lech czeka na nas w Skwierzynie a my akurat mijalismy Wasz autokar który stał na stacji zawinięty..jak sie okazało nikt nie czekał ale chwila grozy była gdyż z 50 osób w autokarze może z 20 była by chetętna na konfontacje..Pamiętam jeszcze terror jaki miał kierowca kurwa działo się(przymusowy postój w Gorzowie i Pogońienie Stilonu) Jeśli cos nie tak napisałem poprawcie mnie.. Pozdro ;]

Ostatnio edytowany przez: BadBoy, 7 czerwca 2009, 12:40 [1 raz(y)]


No One Like Us....We don't Care...
yamal
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5834 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 07/06/2009 14:11
nie pamietam dokladnie ale cos takiego mi swita w glowie.....wiem ze po pewnym zajezdzie chwilowo straciłem przyjemnosc kontaktu ze swiatem-jak to bylo z tym Stilonem

czy to nie byl wyjazd gdy polowa sektoru stała w papierowych koronach burgerkinga........??????

Ostatnio edytowany przez: yamal, 7 czerwca 2009, 17:22 [1 raz(y)]


WESOŁEGO ALLELUJA ,A ZAGŁEBIU W DUPE CHUJA !!!!!
BzM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7184 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 07/06/2009 16:14

  badboy napisał:  
Nie jechałem niestety tym autokarem więc wiem tylko z info jakie do nas dochodziło ;]
Pamiętam że ktoś kto jechał autem zadzwonił i powiedział że Lech czeka na nas w Skwierzynie a my akurat mijalismy Wasz autokar który stał na stacji zawinięty..jak sie okazało nikt nie czekał ale chwila grozy była gdyż z 50 osób w autokarze może z 20 była by chetętna na konfontacje..Pamiętam jeszcze terror jaki miał kierowca kurwa działo się(przymusowy postój w Gorzowie i Pogońienie Stilonu) Jeśli cos nie tak napisałem poprawcie mnie.. Pozdro ;]



motyw z czekającym Lechem i zatrzymanym autokarem przez psy był chyba na wyjazdzie do Grodziska w marcu 2003r.
a kłótnie z kierowcą i zatrzymanie autokaru w centrum Gorzowa wyjazd do Lubina w wakacje 2002r.
choć podobnych do siebie sytuacji było pełno więc mogę mylić się


Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6801 dni

****




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 09/06/2009 13:11

  Husker napisał:  
Z Flota stosunki zawsze byly kolezenskie. Wiele osob od nich studiuje/pracuje w Szczecinie i tak sie to zaczelo.
Czesto odwiedzalismy Flote na ich ciekawszych meczach (np z LKS czy Widzewem w PP z 5 lat temu).
Do tego wizyty w lato nad morzem.

Pozatym ze Swinoujscia jest pewien starszy kibic Pogoni z bardzo stara fana fc. Swinoujscie.



Później kontakty trochę się urwaly i mniej więcej rok-poltora temu odbylo się spotkanie na którym byla i Kotwica i Flota(już po zerwaniu zgody) obydwie ekipy przybily sie do wzajemnego wspomagania się z Pogonią. Czas pokazal że tylko Flota postanowila odświeżyć kontakty, a Kotwica wybrala kierunek Baltyk Gdynia...


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 09/06/2009 23:36

  BzM napisał:  
motyw z czekającym Lechem i zatrzymanym autokarem przez psy był chyba na wyjazdzie do Grodziska w marcu 2003r



Wtedy Lech rzeczywiście czekał , mieli jednak jakiś wypadek/stłuczke na trasie i do spotkania nie doszło.


AntyC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5414 dni

**




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 16/06/2009 23:53
Stłuczka była racej celowa, ale za szybko POGROMCY GRILÓW się nią zainteresowali

A kto pamięta najstarszą fanę Pogoni z napisem i może nakreślić jej wygląd. Jedna ze starszych to Forza Pogon czy też Fan Club Pogon Szczecin. Nie wspominając o flagach tzw klubowych co swego czasu Ch. zawsze na plegarach nosił (a na marginesie te też są zajebiste)


Husker
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5407 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 17/06/2009 01:09

  Ekipant napisał:  

Później kontakty trochę się urwaly i mniej więcej rok-poltora temu odbylo się spotkanie na którym byla i Kotwica i Flota(już po zerwaniu zgody) obydwie ekipy przybily sie do wzajemnego wspomagania się z Pogonią. Czas pokazal że tylko Flota postanowila odświeżyć kontakty, a Kotwica wybrala kierunek Baltyk Gdynia...



Ekipant, Kotwica wybrala nie tylko Baltyk. Takze cichaczem jakies Lęborki i inne wynalazki. Jezdza wszyscy razem, a jak dzwoni do nich Gryf to mowia, ze jest tylko Lebork/Baltyk.

Wkurwia mnie ta "aktywnosc" Kotwicy polegajaca na kradziezy fan takim piknikowym ekipom jak Lesnik Manowo czy innym ekipom piknikowym.


ROJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6785 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 17/06/2009 02:46
Najstarsza flaga z napisem tu nie pomoge jestem za młody. Jak zaczeła się moja przygoda z Pogonią to takich flag było juz sporo. Jakości marnej w barwach róznych ale juz były.


Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8033 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 17/06/2009 05:47
Flagi z napisami byly ale tak male ze trudno to teraz nazwac flaga. Taka wieksza wtedy flaga byla zszyta z 4 szturmowek i to juz bylo cos - kolor przewaznie blekitno czerwony. Pierwsza taka konkretna z napisami pojawila sie na Pogoni w polowie lat 80-tych i byla z angielskimi napisami. Flaga nalezala do Puzona i kilku chlopakow ze Slaskiej. Co tam pisalo to nie wiem poniewaz nie znalem wtedy j.angielskiego a spytac bylo sie obciach. Zreszta starsi pamietaja jak to sie wtedy jedni z drugich nabijali przy wymawianiu nazw zagranicznych kapel itp.


JuStyNa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 17/06/2009 15:09

  yamal napisał:  

  lub_czasopisma napisał:  

  badboy napisał:  





Pamietam..bardzo fajny wyjazd!jechaliśmy bodajże w 3 autokary i jakies auta, na trasie pełno promocji ;] przez co jeden autokar w całości spisany..
po meczu (1:1 chyba sie skonczyło) awans do ekstraklasy i jakże "przewspaniały" atak kamieniarski w wykonaniu Zagłębia chyba nawet armatka poszła w ruch..


no niestety nie tylko na spisaniu się wtedy skończyło ;)



  Cytat:  
To po tym meczu stracona zostala flaga Szczecin On Tour?


Nie. Flaga stracona została po jednym z meczy w Płocku.



jesli dobrze mysle to w bardzo zboczonych okolicznosciach???????



Dobrze myślisz.


Husker
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5407 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 17/06/2009 17:40
Fajnie by bylo jakby ktos z Chojny przedstawil historie ich pierwszej flagi :).


PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6546 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 17/06/2009 17:48

  JuStyNa napisał:  

  yamal napisał:  

  lub_czasopisma napisał:  

  badboy napisał:  





Pamietam..bardzo fajny wyjazd!jechaliśmy bodajże w 3 autokary i jakies auta, na trasie pełno promocji ;] przez co jeden autokar w całości spisany..
po meczu (1:1 chyba sie skonczyło) awans do ekstraklasy i jakże "przewspaniały" atak kamieniarski w wykonaniu Zagłębia chyba nawet armatka poszła w ruch..


no niestety nie tylko na spisaniu się wtedy skończyło ;)



  Cytat:  
To po tym meczu stracona zostala flaga Szczecin On Tour?


Nie. Flaga stracona została po jednym z meczy w Płocku.



jesli dobrze mysle to w bardzo zboczonych okolicznosciach???????



Dobrze myślisz.



JuStyNa a ty skad wiesz:D


JuStyNa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 17/06/2009 19:59
Cóż takie sytuacje zapadają w pamięć - Padający śnieg, niska temperatura - a na trybunach całkiem gorąco aż to pewna pANI w samej bieliźnie odpala race :P |(dziś pewnie byłby zakaz) - czym generalnie komentatorzy canalu+ byli zachwyceni:P. Reszta z bieżącej relacji

Ostatnio edytowany przez: JuStyNa, 17 czerwca 2009, 21:48 [2 raz(y)]


AntyC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5414 dni

**




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 18/06/2009 23:50
Małe pytanko. W jakich okolocznościach zmieniły włacicieli 3 flagi wracajace do Szczecina z Olsztyna. Minęła ponad dekada więc można by coś wsponiec


yamal
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5834 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 19/06/2009 06:18
wiec po jednym z meczy miedzy Pogonia a Zawisza w Sz-nie na dworcu w pociagu Pogon w mniejszej sile konkretnie obija Zawiszaków......tak to zabolało Bydgoskich ze kilka dni pozniej wzieli odwet na jadacych z Olsztyna fanach Pogoni<na stacji fordon. wmiazdzacej przewadze 50osób na 12 Szczecinan,,,zaatakowali spiacych fanów Pogoni........poszły w piz...u te flagi,byłem !staram sie nie pamietac!!!oklep nie miłosierny!!!!nadmienie ze pogineły wtedy równiez kurtki ,zegarki i 1 sygnet...pomocy poszkodowanym niesli wówczas piłkarze Pogoni,jadacy tym samym rejsowym pociagiem kilka wagonów wczesniej.....
pozniej byly próby odwetu kilku Bydgoszczan obitych podczas ich eskapad do konina i innych miejscach Polski..ale flag nie odzyskano!


WESOŁEGO ALLELUJA ,A ZAGŁEBIU W DUPE CHUJA !!!!!
MTS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5878 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 19/06/2009 11:32

  yamal napisał:  
wiec po jednym z meczy miedzy Pogonia a Zawisza w Sz-nie na dworcu w pociagu Pogon w mniejszej sile konkretnie obija Zawiszaków......tak to zabolało Bydgoskich ze kilka dni pozniej wzieli odwet na jadacych z Olsztyna fanach Pogoni<na stacji fordon. wmiazdzacej przewadze 50osób na 12 Szczecinan,,,zaatakowali spiacych fanów Pogoni........poszły w piz...u te flagi,byłem !staram sie nie pamietac!!!oklep nie miłosierny!!!!nadmienie ze pogineły wtedy równiez kurtki ,zegarki i 1 sygnet...pomocy poszkodowanym niesli wówczas piłkarze Pogoni,jadacy tym samym rejsowym pociagiem kilka wagonów wczesniej.....
pozniej byly próby odwetu kilku Bydgoszczan obitych podczas ich eskapad do konina i innych miejscach Polski..ale flag nie odzyskano!


Nieśmiało poprawie, co do pierwszego zdania - to po meczu Zawiszy w Policach raczej. Tak tylko w gwoli ścisłości.

Ostatnio edytowany przez: MTS., 19 czerwca 2009, 12:30 [1 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005