Autor
Wiadomość
   Kibice -> Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
joint2us
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5489 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 16/04/2010 13:12

  Czarny napisał:  

  PSMKS napisał:  

  lukas86 napisał:  

  RAFek napisał:  

W trakcie wyjazdu na Arkę byli z nam i kibice Partizana...



Wydaję mi się, że to był pucharowy mecz z Lechią w Gdańsku.



Na bank był mecz z Lechią , w Gdańsku było nawet krzyknięte Partizan Belgrad ;)



Gdansk, Gdansk, fajna przyspiewke w drodze zapodal ;).

A co do pamietnego wyjazdu do P-nia kiedy mecz zostal przerwany, rzeczywiscie niezapomniany wyjazd, ale sytuacja na dworcu gdy obok siebie chodzila Pogonka i Pyrki dziwna ;-). PS. na tym wyjezdzie ok. 200 osob.


Na pierwszej czesci okolo 250 tak mi sie wtedy wydawalo,a co do dworca to faktycznie bylo dziwnie bo jakies 3-4h czekalismy na bocznicy a pyrki po browary i burgery nam lataly i nawet reszte przynosili!!!


Jestem paprykarzem i jestem z tego dumny!!!!
crtz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5268 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 16/04/2010 13:43

  joint2us napisał:  
zgodzie z Partizanem????



1 miejsce


Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6801 dni

****




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 16/04/2010 16:05

  joint2us napisał:  
To czy mozna mowic oficjalnie o jakiejs zgodzie,ukladzie z Partizanem????



a napisał ktos tutaj ze jest zgoda albo uklad?? najpierw przeczytaj a pozniej zastanow sie czy jest sens pisac i zasmiecac forum...


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7457 dni

*****




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 16/04/2010 16:21

  joint2us napisał:  
To czy mozna mowic oficjalnie o jakiejs zgodzie,ukladzie z Partizanem????



Dziwna faza ostatnio.Gdzies przewinie sie nazwa jakiegos klubu obok Pogonki, a juz internauci rozkminiaja zgdy czy uklady.

Tak wiec po raz kolejny, zgoda tylko z Legia.
Zagranicznych ukladow brak ani z Malmo, ani z Partizanem, Haga czy Juventusem.


Sami przeciw wszystkim!!!
ZCH 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7352 dni

*




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 16/04/2010 16:57

  Cytat:  
a pyrki po browary i burgery nam lataly i nawet reszte przynosili!


ha ale poźniej P. krzyknał "wojna" i tak nici z kolejnej zgody :D naprawde niezapomniany wyjazd...


Na Ziemi Choszczeńskiej Wychowani Z Pogonią Od Zawsze Związani...
tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 16/04/2010 16:58

  joint2us napisał:  

  Czarny napisał:  

  PSMKS napisał:  

  lukas86 napisał:  

  RAFek napisał:  

W trakcie wyjazdu na Arkę byli z nam i kibice Partizana...



Wydaję mi się, że to był pucharowy mecz z Lechią w Gdańsku.



Na bank był mecz z Lechią , w Gdańsku było nawet krzyknięte Partizan Belgrad ;)



Gdansk, Gdansk, fajna przyspiewke w drodze zapodal ;).

A co do pamietnego wyjazdu do P-nia kiedy mecz zostal przerwany, rzeczywiscie niezapomniany wyjazd, ale sytuacja na dworcu gdy obok siebie chodzila Pogonka i Pyrki dziwna ;-). PS. na tym wyjezdzie ok. 200 osob.


Na pierwszej czesci okolo 250 tak mi sie wtedy wydawalo,a co do dworca to faktycznie bylo dziwnie bo jakies 3-4h czekalismy na bocznicy a pyrki po browary i burgery nam lataly i nawet reszte przynosili!!!



Było tak jak mówisz ale to była wyjątkowa sytacja i już tej nocy wiedzieliśmy po nocnych rozmowach że wszystko i tak bedzie za tydzień góra dwa tak samo :D Ja jeszcze sobie przypominam plote jaka wtedy poszła że niby nasz skład podczepią pod jakiś skład tak abyśmy wczesniej wracali do domu, niby ptak miał to załatwiać i już wtedy nie załatwił i poraz pierwszy stał się z niego kawał Hu.. Nikt chyba wtedy nie przypuszczał jak życie nas nie mile jeszcze zaskoczy z tym ptakiem :/

Chyba już na drugim meczu w Poznaniu ochrona musiała szybko urywać się z stadionu jak ich miejscowi Pogońili po murawie.


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7457 dni

*****




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 16/04/2010 17:54

  tarpan napisał:  


Chyba już na drugim meczu w Poznaniu ochrona musiała szybko urywać się z stadionu jak ich miejscowi Pogońili po murawie.



Ciagle sie zastanawiam czy ktos od nas nie nagrywal filmiku, bo widok byl niezly.Wtedy tez LPH dostali od nas brawa za spektakularna"przebiezke".


Sami przeciw wszystkim!!!
Wisniowiecki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6985 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 16/04/2010 21:34

  Szy...... Smutek vel antyC napisał:  

  Wisniowiecki napisał:  
z Węgrami z Fenervacos to z tego co ja wiem trzyma Bałtyk Gdynia.


Darwin ... uwielbiam czytanie 2 ostatnich postów nie patrząc na resztę...aż morda sama się smieje
aaaa1



http://gsfg.bloog.pl/id,4098873,title,Zagraniczne-zgody,index.html?ticaid=6a005
wejdz poczytaj. moze nie najlepsze źródło ale poszukaj sobie ogólnie na necie.. jedyny mój błąd to literówka w nazwie drużyny z Węgier. Pozdro


kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7199 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 16/04/2010 21:42

  Wisniowiecki napisał:  

  Szy...... Smutek vel antyC napisał:  

  Wisniowiecki napisał:  
z Węgrami z Fenervacos to z tego co ja wiem trzyma Bałtyk Gdynia.


Darwin ... uwielbiam czytanie 2 ostatnich postów nie patrząc na resztę...aż morda sama się smieje
aaaa1



http://gsfg.bloog.pl/id,4098873,title,Zagraniczne-zgody,index.html?ticaid=6a005
wejdz poczytaj. moze nie najlepsze źródło ale poszukaj sobie ogólnie na necie.. jedyny mój błąd to literówka w nazwie drużyny z Węgier. Pozdro



tylko kogo obchodzi z kim trzyma Bałtyk ? Nie ten temat kolego.


HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6984 dni

**




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 16/04/2010 23:57

  Wisniowiecki napisał:  

  Szy...... Smutek vel antyC napisał:  

  Wisniowiecki napisał:  
z Węgrami z Fenervacos to z tego co ja wiem trzyma Bałtyk Gdynia.


Darwin ... uwielbiam czytanie 2 ostatnich postów nie patrząc na resztę...aż morda sama się smieje
aaaa1



http://gsfg.bloog.pl/id,4098873,title,Zagraniczne-zgody,index.html?ticaid=6a005
wejdz poczytaj. moze nie najlepsze źródło ale poszukaj sobie ogólnie na necie.. jedyny mój błąd to literówka w nazwie drużyny z Węgier. Pozdro


a ja odpowiem tak... w dupie byleś gówno widziałeś... zacznij ogarniać się, zacznij wyjazdy...a nie żyj tylko netem... ZGODA TYLKO LEGIA !!
PS. OSOBistości mnie nie interesują!!!


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni

****




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 17/04/2010 00:30

  tarpan napisał:  

Było tak jak mówisz ale to była wyjątkowa sytacja i już tej nocy wiedzieliśmy po nocnych rozmowach że wszystko i tak bedzie za tydzień góra dwa tak samo :D Ja jeszcze sobie przypominam plote jaka wtedy poszła że niby nasz skład podczepią pod jakiś skład tak abyśmy wczesniej wracali do domu, niby ptak miał to załatwiać i już wtedy nie załatwił i poraz pierwszy stał się z niego kawał Hu.. Nikt chyba wtedy nie przypuszczał jak życie nas nie mile jeszcze zaskoczy z tym ptakiem :/

Chyba już na drugim meczu w Poznaniu ochrona musiała szybko urywać się z stadionu jak ich miejscowi Pogońili po murawie.



ja jakieś przebieżki lecha po meczu to pamiętam, po akcji jak jakiś kibol z lecha w trakcie meczu chciał chyba aparat zajebać fotografowi, ale ten mu wyjebał kopa, to chyba był ktoś od nas (ten z aparatem). no i wtedy po meczu chyba go ganiali. ale czy to było wtedy na tym dokańczanym? z tego dokańczanego meczu to ja pamiętam...zajebisty deszcz.cały mecz lało, ale prawie z gwizdkiem kończącym mecz to sie wręcz ROZkurwaPADAŁO! i o dziwno nas długo nie trzymali, tylko wszyscy sprintem do ikarusów. pamiętam jeszcze wchodzenie na mecz, co poniektórzy mieli jeszcze obrazy z przerwanego meczu i nawet bluzgów nie było od nas z początku. leszki też coś mamrotały te po naszej lewej, ale niemrawo. dopiero po jakimś czasie jak kocioł ryknął, że Pogoń to jakaś ryba wszystko wróciło do normy:)


aha, ale najlepsze to było na tym meczu z tego co pamiętam, to jak kocioł ryknął cały stadion, wszyscy się mega spieli, wielka cisza na stadionie, wszyscy w skupieniu nasłuchują co zapoda kocioł, a w tym czasie wszystko zjebała Pogoń intonując na na prawde pełnej kurwie Legia Warszawa w rytmie go west:D!!! a u pyr tylko jedna wielka konsternacja i wkurwienie jak by dostali prądem:D ahhh belissimo:)!


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Wisniowiecki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6985 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 17/04/2010 00:46

  Szy...... Smutek vel antyC napisał:  

  Wisniowiecki napisał:  

  Szy...... Smutek vel antyC napisał:  

  Wisniowiecki napisał:  
z Węgrami z Fenervacos to z tego co ja wiem trzyma Bałtyk Gdynia.


Darwin ... uwielbiam czytanie 2 ostatnich postów nie patrząc na resztę...aż morda sama się smieje
aaaa1



http://gsfg.bloog.pl/id,4098873,title,Zagraniczne-zgody,index.html?ticaid=6a005
wejdz poczytaj. moze nie najlepsze źródło ale poszukaj sobie ogólnie na necie.. jedyny mój błąd to literówka w nazwie drużyny z Węgier. Pozdro


a ja odpowiem tak... w dupie byleś gówno widziałeś... zacznij ogarniać się, zacznij wyjazdy...a nie żyj tylko netem... ZGODA TYLKO LEGIA !!
PS. OSOBistości mnie nie interesują!!!



Ale po chuj się spinasz? ktoś pisał że z Węgrami trzyma Olimpia czy ktoś tam to napisalem co wiedziałem , mam koleszke z Gdyni który mi kiedyś o tym mówił a na necie znalazłem Ci dowód tego. I nic nie pisałem o innych zgodach w wyjazdach co prawda aktualnie mam przerwe ale uwierz że na wielu byłem. Pozdro.


- papa gamoniu! -
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6784 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 17/04/2010 02:27

  TeHaCe napisał:  


ja jakieś przebieżki lecha po meczu to pamiętam, po akcji jak jakiś kibol z lecha w trakcie meczu chciał chyba aparat zajebać fotografowi, ale ten mu wyjebał kopa, to chyba był ktoś od nas (ten z aparatem). no i wtedy po meczu chyba go ganiali. ale czy to było wtedy na tym dokańczanym?



na bank na dokanczanym. mi nawet szalik tak jakby w barwach Pogoni mignal (daleko bylo) u tego kolesia co go gonily placki ziemniaczane, to jakos jak z sektora wychodzilismy bylo lub krotko przed ... ale z aparatem i fotografem od nas to jak dla mnie nowe detale.

pozdrawiam


lol
g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6706 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 17/04/2010 11:11

  mccnex napisał:  

  TeHaCe napisał:  


ja jakieś przebieżki lecha po meczu to pamiętam, po akcji jak jakiś kibol z lecha w trakcie meczu chciał chyba aparat zajebać fotografowi, ale ten mu wyjebał kopa, to chyba był ktoś od nas (ten z aparatem). no i wtedy po meczu chyba go ganiali. ale czy to było wtedy na tym dokańczanym?



na bank na dokanczanym. mi nawet szalik tak jakby w barwach Pogoni mignal (daleko bylo) u tego kolesia co go gonily placki ziemniaczane, to jakos jak z sektora wychodzilismy bylo lub krotko przed ... ale z aparatem i fotografem od nas to jak dla mnie nowe detale.

pozdrawiam



ty pilnuj żeby łajba prosto płynęła a nie tu pierdolish ... ;)


- Tylko Pogoń -
tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 17/04/2010 11:34
To na tym pierwszym meczu z Lechem ich ultrasi niesli tą wielką flage sektorówke po murawie sporo ludzi ją niosło, śmialismy się wtedy że nawet jakbyśmy chcieli wykorzystać chwile i zajebać tą flago to nie bylibyśmy wstanie zatargać jej do domu taka wielka była ta flaga ;)

Ostatnio edytowany przez: tarpan, 17 kwietnia 2010, 12:48 [1 raz(y)]


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7951 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 17/04/2010 17:13
Pamiętam jak na przeciwnym sektorze wywiesili kopię słynnej ŻYLETY. A potem drugi pryma aprilis. Żart dobry ;)


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7457 dni

*****




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 17/04/2010 17:18

  kingaps napisał:  
Pamiętam jak na przeciwnym sektorze wywiesili kopię słynnej ŻYLETY. A potem drugi pryma aprilis. Żart dobry ;)



telefony troszke sie rozdzwonily hehe


Sami przeciw wszystkim!!!
grzes1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5621 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 19/04/2010 13:36

  mccnex napisał:  

  TeHaCe napisał:  


ja jakieś przebieżki lecha po meczu to pamiętam, po akcji jak jakiś kibol z lecha w trakcie meczu chciał chyba aparat zajebać fotografowi, ale ten mu wyjebał kopa, to chyba był ktoś od nas (ten z aparatem). no i wtedy po meczu chyba go ganiali. ale czy to było wtedy na tym dokańczanym?



na bank na dokanczanym. mi nawet szalik tak jakby w barwach Pogoni mignal (daleko bylo) u tego kolesia co go gonily placki ziemniaczane, to jakos jak z sektora wychodzilismy bylo lub krotko przed ... ale z aparatem i fotografem od nas to jak dla mnie nowe detale.

pozdrawiam



Juz na meczu sie cos działo jak ochrona na przeciwko naszego sektora zaczela uciekac przed leszkami i skakali z 3 metrowych murków do wyjsc ewakuacyjnych czy tuneli(nie wiem co to było) jak zwal tak zwal:D


grzes1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5621 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 19/04/2010 13:39

  P. napisał:  

  kingaps napisał:  
Pamiętam jak na przeciwnym sektorze wywiesili kopię słynnej ŻYLETY. A potem drugi pryma aprilis. Żart dobry ;)



telefony troszke sie rozdzwonily hehe



taa mozna powiedziec ,ze zart sie uda:)l bo na 5 minut zapadla cisza na sektorze az wreszcie po tych telefonach sie okazało ,ze tylko w ten sposob mogliby potrzymac zylete;)


WNB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6656 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 20/04/2010 14:42

  grzes1948 napisał:  

  mccnex napisał:  

  TeHaCe napisał:  


ja jakieś przebieżki lecha po meczu to pamiętam, po akcji jak jakiś kibol z lecha w trakcie meczu chciał chyba aparat zajebać fotografowi, ale ten mu wyjebał kopa, to chyba był ktoś od nas (ten z aparatem). no i wtedy po meczu chyba go ganiali. ale czy to było wtedy na tym dokańczanym?



na bank na dokanczanym. mi nawet szalik tak jakby w barwach Pogoni mignal (daleko bylo) u tego kolesia co go gonily placki ziemniaczane, to jakos jak z sektora wychodzilismy bylo lub krotko przed ... ale z aparatem i fotografem od nas to jak dla mnie nowe detale.

pozdrawiam



Juz na meczu sie cos działo jak ochrona na przeciwko naszego sektora zaczela uciekac przed leszkami i skakali z 3 metrowych murków do wyjsc ewakuacyjnych czy tuneli(nie wiem co to było) jak zwal tak zwal:D



Po meczu-tym dokańczanym wybiegła banda Lecha z tunelu w kierunku dużej trybuny.Nieźle musieli im zaleść za skórę.U nas podobnie było po meczu z Błękitnymi.


Siła Płynie Z Krwią , Duma Razem Z Nią ->Duma Pomorza
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.24 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005