Autor
Wiadomość
   Kibice -> Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
19WTJ89
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6080 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 06/01/2008 19:57
Bardzo miło było mi przeczytac że po raz kolejny polska ekipa nie daje sie szwabą! Szacun za akcje ;)


Sława Sławno!!!


SłAWA SłAWNO !!!
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6215 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 06/01/2008 20:37

  19WTJ89 napisał:  
Bardzo miło było mi przeczytac że po raz kolejny polska ekipa nie daje sie szwabą! Szacun za akcje ;)


Sława Sławno!!!




Kolejny żałosny zakompleksiony człowieczek - prowokator. Podobnie jak herszta kolegów z pod znaku pokemon, żadnej ciekawej inwencji czy też retoryki z klasą ale takich cech można wymagać od istot myślących w tym konkretnym przypadku jest to abstrakcja.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
19WTJ89
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6080 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 07/01/2008 14:14
Nie pewnie niech upadlają nas tak jak zawsze. Nie raz będąc w Niemczech w pracy byłem upadlany i wyzywany zreszta przeczytaj kto pierwszy pociąnoł za sznurek . Kibice Pogoni skupili sie na swojej drużynie natomiast niemiaszki jechały na Pogoń ty zapewne zabrałbys sie za klaskanie i podkakiwanie ze szczęscia do Niemców . Najpierw przeczytaj potem bierz się za komentarz. I jeszcze raz ci powiem że te info uradowało nie tylkomnie a wielu ludzi. Bez odbioru nie zaśmiecajmy tematu


SłAWA SłAWNO !!!
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6215 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 07/01/2008 17:39

  19WTJ89 napisał:  
Nie pewnie niech upadlają nas tak jak zawsze. Nie raz będąc w Niemczech w pracy byłem upadlany i wyzywany zreszta przeczytaj kto pierwszy pociąnoł za sznurek . Kibice Pogoni skupili sie na swojej drużynie natomiast niemiaszki jechały na Pogoń ty zapewne zabrałbys sie za klaskanie i podkakiwanie ze szczęscia do Niemców . Najpierw przeczytaj potem bierz się za komentarz. I jeszcze raz ci powiem że te info uradowało nie tylkomnie a wielu ludzi. Bez odbioru nie zaśmiecajmy tematu



Dla twojej wiadomości byłem na miejscu więc nie musiałem czytać komentarzy ten temat, od przyklaskiwania Niemcom również jestem daleki ale drażnią mnie komentarze typu: szacun za akcję. Niestety większość mediów winę głównie znajduję w kibicach Pogoni (Polakach) a to nie jest korzystne dla wizerunku klubu, cóż z tego, iż reakcja na "zaczepki" Niemców była w moim przekonaniu słuszna. Po prostu nie wypada się cieszyć z czegoś co w szerszym wymiarze jest niesprzyjające Pogoni Szczecin i jej kibicom.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
19WTJ89
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6080 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 07/01/2008 19:57
Jezeli tak odebrałes spoko nie bede dalej ciągnol tematu poprostu musialem sie wypowiedziec bo az sciskalo. ;) Pzdr


SłAWA SłAWNO !!!
malolat_ps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7603 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 07/01/2008 20:00

  Dyzio napisał:  

  19WTJ89 napisał:  
Nie pewnie niech upadlają nas tak jak zawsze. Nie raz będąc w Niemczech w pracy byłem upadlany i wyzywany zreszta przeczytaj kto pierwszy pociąnoł za sznurek . Kibice Pogoni skupili sie na swojej drużynie natomiast niemiaszki jechały na Pogoń ty zapewne zabrałbys sie za klaskanie i podkakiwanie ze szczęscia do Niemców . Najpierw przeczytaj potem bierz się za komentarz. I jeszcze raz ci powiem że te info uradowało nie tylkomnie a wielu ludzi. Bez odbioru nie zaśmiecajmy tematu



Dla twojej wiadomości byłem na miejscu więc nie musiałem czytać komentarzy ten temat, od przyklaskiwania Niemcom również jestem daleki ale drażnią mnie komentarze typu: szacun za akcję. Niestety większość mediów winę głównie znajduję w kibicach Pogoni (Polakach) a to nie jest korzystne dla wizerunku klubu, cóż z tego, iż reakcja na "zaczepki" Niemców była w moim przekonaniu słuszna. Po prostu nie wypada się cieszyć z czegoś co w szerszym wymiarze jest niesprzyjające Pogoni Szczecin i jej kibicom.



.... jebac klamliwych pisamakow i ich szeroki wymiar wlasnej fantazji .....


z frajerami kosa z przyjaciolmi sztama
zek18
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6080 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 08/01/2008 22:35
Bójka w Schwedt :D


TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni

****




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 29/02/2008 11:01
[img=http://pl.tinypic.com/view.php?pic=34i3ihl&s=3]

Ostatnio edytowany przez: TradycjaZobowiązuje!, 29 lutego 2008, 14:28 [5 raz(y)]


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Prawa Strona
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6293 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 13/03/2008 22:44
Obrazek jpg wstawiony na forum
zdjęcie to jest z oficjalnej strony Pogoni, niby nic nadzwyczajnego ale jest w galerii razem ze zdjeciami z lat 60' , a z tego co wiem to w Szczecinie ani na zadnym innym stadionie w Polsce nie bylo jupiterów w tamtych latach, moze ktos powiedziec kto jest na tej fotce i z jakiego okresu pochodzi?


"Nigdy się nie poddaj - to prawdziwa sztuka"
dary
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7942 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 14/03/2008 08:58
śp. Marek Szczech pewnie początek lat 80.


POGOŃ TO MY !
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7469 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 21/03/2008 20:18
był sobie fc ;)


Better dead than red!
Bosman-Specjal
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5842 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 21/03/2008 21:03
Czy Szanowny Pan "lub_czasopisma" mógłby przypomnieć historie przejęcia flagi "Rzepin". Mineło już tyle lat, więc chyba można :)
Z kibicowskim pozdrowieniem.


"(...)Bo nie ważne kto i ile, szacunek dla każdego zawodnika co podejmie walke(...)"
christoph
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7913 dni

**




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 21/03/2008 21:20

  Saw napisał:  
Obrazek jpg wstawiony na forum
zdjęcie to jest z oficjalnej strony Pogoni, niby nic nadzwyczajnego ale jest w galerii razem ze zdjeciami z lat 60' , a z tego co wiem to w Szczecinie ani na zadnym innym stadionie w Polsce nie bylo jupiterów w tamtych latach, moze ktos powiedziec kto jest na tej fotce i z jakiego okresu pochodzi?



W Szczecinie jupitery postawiono w 1957 roku ale zdjęcie faktycznie jest chyba robione troszkę później.


Dziękuję :)
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7469 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 22/03/2008 00:20

  Bosman-Specjal napisał:  
Czy Szanowny Pan "lub_czasopisma" mógłby przypomnieć historie przejęcia flagi "Rzepin". Mineło już tyle lat, więc chyba można :)
Z kibicowskim pozdrowieniem.



chyba nawet w tym temacie powinien byc jakis opis przejecia tej flagi poszukaj ;)
a my jedziemy dalej :)
Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum
cdn...
ps dzieki JUN ;)


Better dead than red!
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6017 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 22/03/2008 00:22
Przedostatnie zdjęcie, jaki stadion przedstawia, bo jakoś nie kojarzę?


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7469 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 22/03/2008 00:24
pp na Odrze Opole ;)
-------------------------------------------------
Lech-Pogoń
Obrazek jpg wstawiony na forum

Katowice-Pogoń
Obrazek jpg wstawiony na forum
Lech-Pogoń
Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum
Dyskobolia-Pogoń
Obrazek jpg wstawiony na forum

Ostatnio edytowany przez: ktn, 22 marca 2008, 00:43 [1 raz(y)]


Better dead than red!
MTS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5878 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 22/03/2008 00:53

  Bosman-Specjal napisał:  
Czy Szanowny Pan "lub_czasopisma" mógłby przypomnieć historie przejęcia flagi "Rzepin". Mineło już tyle lat, więc chyba można :)
Z kibicowskim pozdrowieniem.



że się wtrącę... Szczęście sprzyja lepszym :D
W zasadzie to sama wpadła w ręce w okolicach dworca. a żeby było śmieszniej to parę miesięcy wcześniej była ekspedycja do Rzepina po nią. wtedy nic z tego nie wyszło aż chłopaki z Rzepina sami ją dostarczyli do Szczecina ;). w dodatku jechali tym samym pociągiem co jeden z FC Pogoni :D.
chyba nie muszę dodawać, że znam to TYLKO ze słyszenia

Ostatnio edytowany przez: MTS., 22 marca 2008, 01:28 [2 raz(y)]


ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7469 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 22/03/2008 00:58
Wisła - Pogoń
Obrazek jpg wstawiony na forum

Śląsk - Pogoń 95
Obrazek jpg wstawiony na forum

Stomil - Pogoń
Obrazek jpg wstawiony na forum

makieta stadionu z lat 90tych
Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum
;P

Ostatnio edytowany przez: ktn, 22 marca 2008, 01:08 [2 raz(y)]


Better dead than red!
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7469 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 22/03/2008 01:25
Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum


Better dead than red!
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8284 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 22/03/2008 01:33
to są fotki historia :) :)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.17 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005