Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7264 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 22/01/2010 22:03
no i skazywany na poczatku na pozarcie zespol slowenski nam pogrozil palcem. dzisiaj bylo widac braki w wykonczeniu, to ze bramkarz bronil ich to inna broszka ale slupki, poprzeczki i niewykorzystane karne to inna sprawa. jak Tluczynskiego nie bylo to nikt nie chcial rzucac. nad tym musza popracowac. dobrze ze zimny prysznic przyszedl teraz a nie pozniej
edit: zapomnialem dodac ze patent z lysym Bieleckim chyba na tych mistrzostwach juz nie przejdzie;)


100% PD
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6200 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 22/01/2010 22:07

  NIEBUSZEWO napisał:  
Z tego wychodzi ze Polska Slowenia Francja i Hiszpania maja po 3 pkt na starcie w grupie:) Niemcy 1 Czechy 0



Słowenia 2 pnkt.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
NIEBUSZEWO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5759 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 22/01/2010 22:10
Zgadza sie 2 z nami i szwabami remis


AB INCUNABULIS POGOŃ SZCZECIN!!!
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 22/01/2010 22:11

  Dyzio napisał:  
Ten sport to nie na moje nerwy! Brawo za ambicje Pany.



Panie... nie chcę Ci nic mówić ale to dopiero początek emocji... :D:D:D


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7130 dni

***




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 22/01/2010 22:22
Dobrze ze remis uratowali..troche spostrzezen, po raz kolejny Polacy udowadniaja ze nie umieja grac w przewadze..wystarczy spojrzec jak perfekcyjnie robia to zakichani Slowency rozrzucajac pilke po obowodzie.. Niestety wychodzi na to ze w Polskim zespole nie ma zawodnika, ktory wykonywal by rzuty karne oprocz Tłuczyńskiego, ktory mnie nie przekonuje. Brak Michala Jureckiego odczuwalny w rzutach z dystansu, Marcin Lijewski po operacji i zgubieniu 5-6 kg jest wyraznie oslabiony, szkoda ze nie ma G.Tkaczyka bo to jest lider ktory w kluczowym momencie potrafi pobudzic zespol do walki, Karol Bielecki nie jest takim zawodnikiem, zreszta gra bardzo przecietnie na tych ME. Bardzo irytuje gra skrzydel, Jachlewski bardzo nieskuteczny, szkoda ze Pawla Piwko nie ma.

P.S. A najbardziej wkurzaly Polskie wasy siedzace i saczace piwo, gdy Slowency w roznym wieku bawili sie i spiewali.


www.sectorshop.net
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 22/01/2010 23:25
Ja przed samym meczem obejrzałem sobie wiadomości sportowe na publicznej i słowa nie było o naszych szczypiornistach,głównie Małysz i kadra w Tajlandii.Niby nic,ale strasznie wkurzające.Nie wiem czy to cholerna zazdrość tak działa na nich,że konkurencja im wszystko podbiera czy co,no ale publiczna to podobno tv wszystkich Polaków.


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7806 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 23/01/2010 00:01
Następny mecz z Hiszpanią w niedzielę. To już rywal z górnej półki.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
antek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8063 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 23/01/2010 00:32

  Czarny napisał:  
Dobrze ze remis uratowali..troche spostrzezen, po raz kolejny Polacy udowadniaja ze nie umieja grac w przewadze..wystarczy spojrzec jak perfekcyjnie robia to zakichani Slowency rozrzucajac pilke po obowodzie.. Niestety wychodzi na to ze w Polskim zespole nie ma zawodnika, ktory wykonywal by rzuty karne oprocz Tłuczyńskiego, ktory mnie nie przekonuje. Brak Michala Jureckiego odczuwalny w rzutach z dystansu, Marcin Lijewski po operacji i zgubieniu 5-6 kg jest wyraznie oslabiony, szkoda ze nie ma G.Tkaczyka bo to jest lider ktory w kluczowym momencie potrafi pobudzic zespol do walki, Karol Bielecki nie jest takim zawodnikiem, zreszta gra bardzo przecietnie na tych ME. Bardzo irytuje gra skrzydel, Jachlewski bardzo nieskuteczny, szkoda ze Pawla Piwko nie ma.

P.S. A najbardziej wkurzaly Polskie wasy siedzace i saczace piwo, gdy Slowency w roznym wieku bawili sie i spiewali.


Remis wywalczyli a nie uratowali i za te emocje jestem im wdzieczny :) Co do samej gry... mega potencjal drzemie w tej druzynie, ale wciaz cos sie zacina niestety, mam takie przeczucie, ze na tych mistrzostwach bedziemy bezkonkurencyjni, bo wciaz idzie dobrze a gra wyglada jakby za kare biegali...Co do polskich wasow siedzacych na hali podejrzewam, ze taka opcja jak z biletami na pilke. Obecni byli janusze, znajomi, kochanki i wierzyciele panow ze zwiazku oraz okoliczna polonia... Chodz to tylko moje podejrzenia, chcialbym sie mylic.


  Olaf napisał:  
Następny mecz z Hiszpanią w niedzielę. To już rywal z górnej półki.


A nie jacys Szwedzi Niemcy czy Słowacy hihi


PIJEMY AŻ JEBNIEMY !
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 23/01/2010 10:16
Rozstawiona z numerem dziesiątym Agnieszka Radwańska odpadła w trzeciej rundzie wielkoszlemowego turnieju Australian Open (z pulą nagród 22,14 mln dol. austral.). W sobotę polska tenisistka przegrała walkę o awans do 1/8 finału z Włoszka Francescą Schiavone (nr 17.) 2:6, 2:6.

Ktoś chyba stanął w miejscu w rozwoju. Dziwie sie że jeszcze znajduje sie w pierwszej 10 w rankingu. Nie oszukujmy sie,ta ppozycja jest mocno na wyrost w porównianiu co gra Agnieszka. A serwowac to już chyba nigdy sie nie nauczy.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6286 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 23/01/2010 10:35
Ale Kubot jest w 1/8, bo Jouzhny oddał mecz walkowerem, ale byłaby spora niespodzianka gdyby awansował dalej :D


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 23/01/2010 12:06

  Cytat:  
W końcówce meczu ktoś z ławki Słoweńców wyszedł do mnie z pretensjami i coś do mnie krzyknął, zaczął ubliżać. Ja odpowiedziałem, że pogadamy po meczu, ale jak chce, to możemy wyjść na solo. Z tamtej strony padały hasła "sprzedaj mu plombę”. Ja też czasem taki jestem. Ale przecież nie o to chodzi, bo to się może odwrócić przeciwko tobie. - cytuje słowa Wenty kieleckie "Echo Dnia".



Bodzio charakternie! :D


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 23/01/2010 12:30

  eM napisał:  

  Cytat:  
W końcówce meczu ktoś z ławki Słoweńców wyszedł do mnie z pretensjami i coś do mnie krzyknął, zaczął ubliżać. Ja odpowiedziałem, że pogadamy po meczu, ale jak chce, to możemy wyjść na solo. Z tamtej strony padały hasła "sprzedaj mu plombę”. Ja też czasem taki jestem. Ale przecież nie o to chodzi, bo to się może odwrócić przeciwko tobie. - cytuje słowa Wenty kieleckie "Echo Dnia".



Bodzio charakternie! :D



i takich ludzi nam trzeba. można przegrać,to jest tylko sport-ale charakter i zdrowie trzeba zostawić.i w kasze nie dać sobie nadmuchać. pewnie ze są emocje i potem rozchodzi sie to po kościach,ale jak jest okazja to i czasem siłą "perswazji" czasem trzeba konflikty rozwiązać. a nie jak nasze piłkarskie pipki nozne.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7469 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 23/01/2010 12:48
A Justyna dzisiaj znowu swoje :) Petra Majdić w Rybińsku nie startowała i do Polki w klasyfikacji ogólnej ma już prawie 270 pkt straty


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 23/01/2010 15:40
i juz Jej nie dogoni :)
Agnieszka ma tez problemy z glowa, jak Jej nie idzie to sie obraza na caly swiat i przestaje grac...
Gratulacje dla Kubota, zgarnie premie, ale Djokokovica to on raczej nie ogra. Jego atutem bedzie to ze nie ma nic do stracenia i to nie na nim ciazy presja zwyciestwa, wiec moze sprobowac troche Novakowi napsuc krwi.
Tomek Sikora wolno dzisiaj pobiegl... Dobrze ze strzelanie dobre, oby ta forma przyszla na olimpiade


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7130 dni

***




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 23/01/2010 19:51

  antek napisał:  

  Czarny napisał:  
Dobrze ze remis uratowali..troche spostrzezen, po raz kolejny Polacy udowadniaja ze nie umieja grac w przewadze..wystarczy spojrzec jak perfekcyjnie robia to zakichani Slowency rozrzucajac pilke po obowodzie.. Niestety wychodzi na to ze w Polskim zespole nie ma zawodnika, ktory wykonywal by rzuty karne oprocz Tłuczyńskiego, ktory mnie nie przekonuje. Brak Michala Jureckiego odczuwalny w rzutach z dystansu, Marcin Lijewski po operacji i zgubieniu 5-6 kg jest wyraznie oslabiony, szkoda ze nie ma G.Tkaczyka bo to jest lider ktory w kluczowym momencie potrafi pobudzic zespol do walki, Karol Bielecki nie jest takim zawodnikiem, zreszta gra bardzo przecietnie na tych ME. Bardzo irytuje gra skrzydel, Jachlewski bardzo nieskuteczny, szkoda ze Pawla Piwko nie ma.

P.S. A najbardziej wkurzaly Polskie wasy siedzace i saczace piwo, gdy Slowency w roznym wieku bawili sie i spiewali.


Remis wywalczyli a nie uratowali i za te emocje jestem im wdzieczny :) Co do samej gry... mega potencjal drzemie w tej druzynie, ale wciaz cos sie zacina niestety, mam takie przeczucie, ze na tych mistrzostwach bedziemy bezkonkurencyjni, bo wciaz idzie dobrze a gra wyglada jakby za kare biegali...Co do polskich wasow siedzacych na hali podejrzewam, ze taka opcja jak z biletami na pilke. Obecni byli janusze, znajomi, kochanki i wierzyciele panow ze zwiazku oraz okoliczna polonia... Chodz to tylko moje podejrzenia, chcialbym sie mylic.


  Olaf napisał:  
Następny mecz z Hiszpanią w niedzielę. To już rywal z górnej półki.


A nie jacys Szwedzi Niemcy czy Słowacy hihi



Slowency a nie Slowacy. Potencjal jest, ale jezeli nie wystapi M. Jurecki i M. Lijewski nie dojdzie do siebie, to z Hiszpania bedzie ciezko.. Najbardziej wkurzaja nie wykorzystane rzuty karne.


www.sectorshop.net
ZAŁOM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5537 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 23/01/2010 20:18
Karne jak karne... , sam na sam jak się nie wykorzystuje to jest dopiero tragiedia. Albo jak się rozpamiętuje zdobytą bramkę przy lini środkowej a w tym momencie przeciwnik szybko rozpoczyna i strzela.

PS. Co tam się działo z Wentą? Jakaś awanturka była... Waleczny ten nasz trener :D


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 23/01/2010 23:16
Małysz niezle poskakał w Zakopanem 5 i 4 miejsce całkiem dobre. Za to reszta naszych skoczków zdecydowanie zawiodła na swoim terenie, w samym ogonie trzydziestki lub poza nią. Nawet Stoch spadł już do takiego mizernego poziomu.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 24/01/2010 13:29
Fernando Gonzales przelamal Roddicka w 3 secie na 5:4 i bedzie serwował. Jak dotad 1:1 w setach, fajnie by było gdyby Fernando wygrał.

Piekna gra i 2:1 w setach Gonzales. Brakuje mu troche asów i trafiania 1 serwisem, ale pilki konczace pierwsza klasa

Ostatnio edytowany przez: ManeS, 24 stycznia 2010, 13:34 [1 raz(y)]


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
MTS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5878 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 24/01/2010 13:40

  Janek44 napisał:  
Małysz niezle poskakał w Zakopanem 5 i 4 miejsce całkiem dobre. Za to reszta naszych skoczków zdecydowanie zawiodła na swoim terenie, w samym ogonie trzydziestki lub poza nią. Nawet Stoch spadł już do takiego mizernego poziomu.



Bo to jest skandal, żeby Małysz w Zakopanem przegrywał notami. W Niemczech (w sytuacji analogicznej, jakiegoś szwaba) byłoby to nie do pomyślenia ;)


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 24/01/2010 13:44

  manes napisał:  
Fernando Gonzales przelamal Roddicka w 3 secie na 5:4 i bedzie serwował. Jak dotad 1:1 w setach, fajnie by było gdyby Fernando wygrał.

Piekna gra i 2:1 w setach Gonzales. Brakuje mu troche asów i trafiania 1 serwisem, ale pilki konczace pierwsza klasa



No meczyk bardzo ciekawy ;d Gonzalez ładnie sobie pogrywa :)

W Ćwierćfinale jest już Nadal i Murray, który tworzą ciekawą parę no i Cilić po wyeliminowaniu Del Potro.
Pozostałe dwie pary chciałbym aby wyglądały tak:
Federer - Verdasco
Kubot - Tsonga :D

posty o AusOpen wrzucajcie tutaj Australian Open bo to jedyny wielki szlem, który ma swój temat i warto to pozostawić :)



proszę modów o przeniesienie:)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005