Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kontiii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7633 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 01/03/2013 10:11

  Janek80 napisał:  

  Ostry napisał:  
Dla mnie możecie pisac, że ten sport jest nudny i się nie liczy ( ja tak w ogóle nie uważam), ale kiedy Polak zostaje Mistrzem Świata czuję wielką dumę. Mazurek Dąbrowskiego liczy się bez względu na to jaki to sport. Miód na serce. Dziękujemy Kamil!



Dla mnie skoki były super interesujące jeszcze w latach 80 kiedy Polacy ledwo ledwo istnieli w tej dyscyplinie. Jest to sport bardzo widowiskowy, duże są emocje i zmiany sytuacji. Nie rozumiem narzekania, że niby skoki są jakieś tam byle jakie, bo to tylko dzięki Małyszowi zdobyły dużą popularność w Polsce :)



A mnie wkurzają te punkty za wiatr i zmiany belek. Czasem zawodnik skacze 140 metrów i przegrywa z tym co ma 132 metrów. Wczoraj jakiś dziennikarzyna powiedział że gdyby Kruczek nie zmienił Stochowi belki a on skoczył tyle samo ile z tej normalnej belki to by złota nie było. Ogólnie brawo Stoch oby dziennikarze skończyli zadawać mu pytania o Małysza. Teraz drużynówka.


POGOŃ SZCZECIN MKS
Berliński FC ´09
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4186 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 02/03/2013 12:42
http://falubaz.com/Szlaka/Falubaz/Falubaz-rusza-na-podboj-niemieckiej-Bundesligi

Wolfslake Falubaz Berlin


[email protected]
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6871 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 02/03/2013 18:53
Jest Brąz!!!!!


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6286 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 02/03/2013 18:55
Ale jaja :) Morda aż się cieszy!


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 02/03/2013 19:26
Jaki cyrk...:D


Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5242 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 02/03/2013 20:43
Kurde wchodzę na interię i co jest grane? Wyłączałem skoki nasi mieli czwarte miejsce a tu po kilku godzinach się dowiaduję że jest brąz! Brawo!!!


YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6961 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 03/03/2013 00:14
Jak już pochleją z Żyłą to dawać Morgensterna na flache do Szczecina:D


POGOŃ 100% SZCZECIN
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 03/03/2013 07:18
Brąz dobry, ale warto zauważyć, że do drużyny niemieckiej i srebra zabrakło tylko 0,8 punktu :)
Za to srebro zdobyła Justyna, jednak słabsza od Bjergen. Tak więc na mistrzostwach jest komplet: złoto (Stocha), srebro i brąz ;)


Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 17/03/2013 02:38
Karny kutas na czolo organizatorow i sedziow KSW22 za walke gdzie Azizow Karaoglu bije po mordzie Piotra trzymajac go z tylu glowy a walka powinna sie skonczyc juz po jego upadku a sedzia stojac 50 cm od jego twarzy czeka na ... chuj wie na co(pewnie na zwiekszona ogladalnosc) do tego Azhiev ktory bije cztery razy nieprztomnego juz przeciwnika.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 17/03/2013 11:49
Dajta spokój, to jest MMA a nie balet , startujący wiedzą na co się piszą , dostają za to pieniądze , są zawodowcami.W obu przypadkach Bagi zachował się tak jak powinien. Strus był po tym lewym cepie na brodę zamroczony ale bronił się do końca i w miarę kontrolował sytuację, Czeczen powalił swojego przeciwnika lecz musiał go dobić bo ten by wstał.Musiał zaakcentować zwycięstwo żeby potem czech nie miał pretensji- " jak to? dlaczego koniec , może leżałem na macie ale przecież mogłem walczyć" itp itd. Takie uroki mieszanych sztuk walki. Swoja drogą Bagi jako sędzia ciężko ma w tym KSW. Raz mu marudzą że za wcześnie przerwał (via Waluś v.s Wiśnia) teraz że za pózno. Niektórym nie dogodzisz. Ogólnie to proponuje zapoznać się z biografią Pana Bagińskiego , poczytać ile zrobił dla naszego krajowego MMA a potem mu wysyłać "karne kutasy na czoło" ;)

Ostatnio edytowany przez: eM, 17 marca 2013, 11:58 [3 raz(y)]


kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 17/03/2013 16:07
Zgadzam się z powyższą wypowiedzią, Bagiński mógł jedynie kończącą akcję Anzora przerwać po pierwszym ciosie kiedy Sloboda zacząl wypluwać ochraniacz na zęby. Ogółem sędziowanie bez zarzutu, Strus bronił się do końca, nie z takich już opresji wychodzili zawodnicy MMA.

Sama gala ciekawa, na wysokim poziomie. Niespodzianką niewątpliwie jest porażka Strusa który przecież dobrze prezentował się w stójce z Kułakiem a tutaj zaprezentował słabiutką defensywę. Zaskoczony też byłem walką Walusia, wydawało mi się że Piliafas pokaże więcej. Reszta moich typowanych zwycięzców się sprawdziła :)


Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 17/03/2013 16:12
Pisalem posta prawie o 3 w nocy kompletnie zalany wiec mowiac wprost pierdolilem glupoty, dzis na chlodno rzeczywiscie sedziowanie jest OK choc uwazam za nieprawidlowe trzymanie za tyl glowy przy zadawaniu ciosow.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 17/03/2013 17:07

  strzyga napisał:  

Sama gala ciekawa, na wysokim poziomie. Niespodzianką niewątpliwie jest porażka Strusa który przecież dobrze prezentował się w stójce z Kułakiem a tutaj zaprezentował słabiutką defensywę. Zaskoczony też byłem walką Walusia, wydawało mi się że Piliafas pokaże więcej. Reszta moich typowanych zwycięzców się sprawdziła :)



Strus rzeczywiście posiada bardzo wysokie umiejętności stójkowe ale mam wrażenie że ciut przestraszył się zdeterminowanego Turka. Cóż , na pewno to jeszcze nie koniec kariery sympatycznego Warszawiaka i następnym razem pokaże na co go stać. Co do Pilliafasa to sądziłem że po tym jak podłożył się Pudzilii z Walusiem będzie już normalnie walczył , było jednak inaczej i albo Waluś jest taki dobry po treningach z Koniną w Blackzilians albo Grek to jednak ogórek ;) Znając politykę włodarzy KSW kolejnym przeciwnikiem Walusia będzie Oli Thompson. Trzeba przyznać że Anglik tez charakterny chłop , oby tylko tym razem pokazał że poza blokowaniem ciosów twarzą potrafi też oddać ;)


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7009 dni

**




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 17/03/2013 20:45
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=z_NwIy4rtYo
1 miejsce


kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 17/03/2013 23:16

  eM napisał:  


Strus rzeczywiście posiada bardzo wysokie umiejętności stójkowe ale mam wrażenie że ciut przestraszył się zdeterminowanego Turka. Cóż , na pewno to jeszcze nie koniec kariery sympatycznego Warszawiaka i następnym razem pokaże na co go stać. Co do Pilliafasa to sądziłem że po tym jak podłożył się Pudzilii z Walusiem będzie już normalnie walczył , było jednak inaczej i albo Waluś jest taki dobry po treningach z Koniną w Blackzilians albo Grek to jednak ogórek ;) Znając politykę włodarzy KSW kolejnym przeciwnikiem Walusia będzie Oli Thompson. Trzeba przyznać że Anglik tez charakterny chłop , oby tylko tym razem pokazał że poza blokowaniem ciosów twarzą potrafi też oddać ;)



Strus faktycznie sprawiał wrażenie lekko sparaliżowanego presją ale z drugiej strony w walce z Kułakiem wyglądał na bardzo pewnego siebie więc dlaczego miałby się przestraszyć "turko-niemca" dawno już nie walczącego na ringu ? Dziwne. W każdym razie taka dotkliwa porażka może go tylko wzmocnić, na pewno to ciekawy zawodnik. Walusia wciąż ciężko ocenić, widać że nie kalkulował tylko szedł na żywioł , nie wiem czego mógł się nauczyć u Overeema, zresztą jego mentorowi dał nie dawno "big foot" lekcje pokory hehe. W każdym razie Thompson to troche za wysokie progi na Walusia, ciekawa byłaby np. jego walka z Tyberiuszem Kowalczykiem :) zobaczylibyśmy w końcu Tyberiusza na ringu. A Thompsona widziałbym w pojedynku z Pudzianem już 08.06 w Ergo Arenie, zresztą obsada zapowiada się bardzo konkretnie.
Jeszcze na zakończenie odnośnie minionej gali , ogromne uznania dla Moksa za bardzo efektowne poddanie wieczoru :)


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 18/03/2013 17:17
Z tym Walusiem to oczywiście żarcik był ;) Wiadomo że po 2,5 miesiącach treningów w Blackzilians nie stanie sie nagle wielkim fighterem. Fakt , "Big foot" zamknął gębę Koninie , żałuję jednak że nie dojdzie do pojedynku Overeema z JDS , bo ten już całkiem wybiłby z głowy holendrowi UFC ;) Nie wierzę w zestawienie Thomsona z Pudzillą. Anglik jest dla niego zbyt charakterny i zbyt silny fizycznie. Kawulski z Lewandowskim nie będą ryzykować ;)


tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7437 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 22/03/2013 11:19
można gdzieś w polskiej tv obejrzeć mecz Chorwacja - Serbia?


INDIOS BRAVOS
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 23/03/2013 16:47
Kubica to pizda , w rajdach czy wyscigach nie jest sztuka jechac na maxa ale jechach na tyle ile jest to mozliwe i dojechac do mety


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 23/03/2013 18:11

  Scarface napisał:  
Kubica to pizda , w rajdach czy wyscigach nie jest sztuka jechac na maxa ale jechach na tyle ile jest to mozliwe i dojechac do mety



W F1 lepiej mu szło. Tam rzadko wypadał z trasy ze swojej winy. Pewnie dlatego, że od małego ćwiczył jazdę formułkami. Szkoda, że nie został przy tych wyścigach... Coś wygląda na to, że w rajdach brakuje mu wyczucia, wyrachowania i zamiast utrzymywać przewagę jeździ zbyt ryzykownie. Co rajd to ten sam scenariusz :) Prowadzenie i wypadanie z trasy :) Odpukać, żeby tragicznie nie skończyły się dla niego te rajdy, bo wygląda na to, że Robert wciąż "szuka guza"


Niezniszczalny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4209 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 24/03/2013 22:24
Jeżeli ktoś chce się pośmiać to polecam tego fightera :)

HAHA
WALKA GWIAZDY!
ZOBACZCIE LOGO


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005