Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6881 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 02/02/2013 14:26
Nienajlepiej wypadł Szpilka ale w sumie jest kilka plusów. Pokazał, że może mieć chłodny łeb nawet jak go przeciwnik prowokuje przed walką a także, że potrafi przyjąć. Inna sprawa, że on nie miał prawa przyjmować ciosów od klockowatego, nierozboksowanego prymitywa Mollo. Za łatwo wchodziły te lewe sierpy, szczególnie jak Artur stawał przy linach z opuszczoną prawą łapą albo wdawał się w niepotrzebne wymiany. Gdyby pozostał cały czas w ruchu i walczył na wstecznym to na pewno wyglądałoby to dużo lepiej. Można było łatwo wyboksować Mollo, a tak to zafundował sobie niepotrzebną sieczkę (choć w sumie dzięki temu były jakieś emocje). Ogólnie, jestem trochę rozczarowany, spodziewałem się, że Szpilka będzie wyglądał odrobinę lepiej w defensywie. No ale jest młody, może go Łapin jeszcze nauczy...

Pisałem parę stron temu, że myślę, że nie będzie walki z Zimnochem. Podtrzymuje to.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 02/02/2013 14:43
Momentami Szpilka boksował naprawdę mądrze, pracował dużo przednią ręką , nie podpalał się i przyznam że miałem pozytywne odczucia oglądając jego postawę w początkowej fazie walki .Pózniej niestety wszystko wróciło do normy. Poza tym bądzmy szczerzy , Mollo to zawodnik który nie walczył ponad 2 lata , był mega wolny,strasznie ociężały,zero wyczucia dystansu , zero obrony , zero pracy nóg , jedynie dziurawa podwójna garda ,cepy w półdystansie i jazda przed siebie, gdyby Szpilce trafił się bardziej ogarnięty zawodnik to szybko wykorzystałby opuszczanie rąk Artura przy linach i stanie w miejscu bez jakieś kiwki.rotacji czy balansu. Czysto sportowo - Zimnoch to już całkiem inna liga i jeśli Artur chce wygrać - musi być w 100% skoncentrowany , nie lekceważyć go i nie popełniać takich błędów jak z Mollo. Tak naprawdę prawdziwy egzamin czeka go 23 lutego.

PS. Dziś poszło info że dogadali się i kontrakt ma być podpisany w przyszłym tyg.

Ostatnio edytowany przez: eM, 2 lutego 2013, 14:54 [3 raz(y)]


Niezniszczalny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4209 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 02/02/2013 21:42

  tribu napisał:  

  szpadel* napisał:  
Szpila mistrzem nie będzie.Totalnie szklana defensywa,ma olbrzymie serce do walki,po drugich deskach pewnie nie jeden by już nie wstał,ale wydaje mi się,że to za mało.Obrona mega do poprawki tym bardziej,że po 2 rundzie Molla już nie było a jeszcze o mało nie wygrał tego pojedynku.Zawodnik który prosperuje do mistrza po 3 rundach zmiótłby takiego rywala.Ogólnie jednak walka zajebista,oby częściej takie.


Tyle dobrze, że on jeszcze młody jest i ma dużo czasu na poprawę warsztatu:)
Dziś UFC - main card na papierze wygląda świetnie:]



O której main card?

Ostatnio edytowany przez: Niezniszczalny, 2 lutego 2013, 21:50 [1 raz(y)]


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 03/02/2013 14:16
Chyba Waluś za mocno poobijał Koninę na sparingach bo coś mu nie posżło z Bigfoot lol


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 05/02/2013 10:05
Miałeś rację Cywil lol


  Cytat:  
Po ostatniej walce Artura Szpilki (13-0, 10 KO) pojawiły się poważne wątpliwości czy dojdzie do jego kolejnego pojedynku, zaplanowanego już na 23 lutego w Gdańsku, w którym miałby zmierzyć się z Krzysztofem Zimnochem (13-0-1, 10 KO). Wszystko wskazuje na to, że do walki obu polskich "ciężkich" w tym terminie jednak nie dojdzie.

Głównym przeciwnikiem stoczenia przez Szpilkę drugiej walki w tak krótkim odstępie czasu jest jego trener Fiodor Łapin, który swoje zdanie uzasadnia ciężką przeprawą z Mollo, w trakcie której jego podopieczny był dwa razy na deskach. Łapin uważa, że Szpilka powinien odpocząć i nie jest w stanie odpowiednio przygotować się w tak krótkim czasie do kolejnej trudnej walki. Piotr Werner, który współpromuje Szpilkę zapewnił, że ostateczna decyzja zapadnie już dziś. Choć szef sportu w telewizji Polsat Marian Kmita nic nie wie na razie o żadnych wątpliwościach i potwierdza, że walka się odbędzie, to biorąc pod uwagę decydujące zdanie Fiodora Łapina, można już nieoficjalnie stwierdzić, że walki Szpilki z Zimnochem nie zobaczymy 23 lutego.

Potwierdza to również oświadczenie samego Artura Szpilki, zamieszczone na jego oficjalnym profilu w jednym z portali społecznościowych (pisownia oryginalna): "Witam wszystkich. Moja walka z Zimnochem nie dojdzie w tym terminie do skutku, ponieważ mój sztab szkoleniowy się na to nie zgadza bo ciężkiej walce z Mollo ale walka na 100% się odbędzie w innym terminie bo jak dla mnie to ja mogę nawet z nim dziś wyjść do ringu, ale niestety nie wszystko zależy ode mnie
PS na walkę z Krzyskiem bedę za to przygotowany na 110% i wtedy każdy z Nas bedzie miał równe szanse...pozdrawiam."

bokser.org



Niezniszczalny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4209 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 05/02/2013 11:19

  eM napisał:  
Miałeś rację Cywil lol

[cytat]Po ostatniej walce Artura Szpilki (13-0, 10 KO) pojawiły się poważne wątpliwości czy dojdzie do jego kolejnego pojedynku, zaplanowanego już na 23 lutego w Gdańsku, w którym miałby zmierzyć się z Krzysztofem Zimnochem (13-0-1, 10 KO). Wszystko wskazuje na to, że do walki obu polskich "ciężkich" w tym terminie jednak nie dojdzie.

Głównym przeciwnikiem stoczenia przez Szpilkę drugiej walki w tak krótkim odstępie czasu jest jego trener Fiodor Łapin, który swoje zdanie uzasadnia ciężką przeprawą z Mollo, w trakcie której jego podopieczny był dwa razy na deskach. Łapin uważa, że Szpilka powinien odpocząć i nie jest w stanie odpowiednio przygotować się w tak krótkim czasie do kolejnej trudnej walki. Piotr Werner, który współpromuje Szpilkę zapewnił, że ostateczna decyzja zapadnie już dziś. Choć szef sportu w telewizji Polsat Marian Kmita nic nie wie na razie o żadnych wątpliwościach i potwierdza, że walka się odbędzie, to biorąc pod uwagę decydujące zdanie Fiodora Łapina, można już nieoficjalnie stwierdzić, że walki Szpilki z Zimnochem nie zobaczymy 23 lutego.

Potwierdza to również oświadczenie samego Artura Szpilki, zamieszczone na jego oficjalnym profilu w jednym z portali społecznościowych (pisownia oryginalna): "Witam wszystkich. Moja walka z Zimnochem nie dojdzie w tym terminie do skutku, ponieważ mój sztab szkoleniowy się na to nie zgadza bo ciężkiej walce z Mollo ale walka na 100% się odbędzie w innym terminie bo jak dla mnie to ja mogę nawet z nim dziś wyjść do ringu, ale niestety nie wszystko zależy ode mnie
PS na walkę z Krzyskiem bedę za to przygotowany na 110% i wtedy każdy z Nas bedzie miał równe szanse...pozdrawiam."

bokser.org

[/cytat

...


Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6881 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 05/02/2013 13:56
Szkoda. Wolałbym nie mieć racji. Współczuję ludziom, którzy kupili bilety albo PPV na tę beznadziejną galę, ciekawe czy będą przyjmowane zwroty...


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 05/02/2013 14:38
Jak dobrze, że planowałem iść do jakiegoś pubu na tą galę ;)...
Faktycznie szkoda tych co zapłacili za ten syf.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 05/02/2013 14:46
ale o co kaman? przecież "walka" juz sie odbyła, na konferencji. zrobiono "szoł" i o to właśnie chodziło.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8107 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 05/02/2013 14:50
Dobrze tym co kupili (nie liczac pubow) moze zmadrzeja i na przyszlosc nie beda wspierali chorych akcji o nazwie PPV


MKS
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 05/02/2013 15:00
Zmądrzeć raczej nie zmądrzeją bo został jeszcze "wielki pojedynek emerytów" Gołota Vs Saleta...
Zmądrzeją może jedynie ci co mają choćby minimalne pojęcie o boksie. Przynajmniej pokazali z jakim ryzykiem wiąże się za wczesne wykupienie walki :D


Niezniszczalny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4209 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 05/02/2013 15:29
A ci co kupili bilety to kasa w błoto..., coś mi tu śmierdzi jakby Szpila miał jaja to by powiedział trenerowi ze chce walczyc i koniec, coś myśle ze Szpila wie ze moze przegrac i nie chce przegrac tej swojej dobrej "passy"


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 05/02/2013 15:41
Moim zdaniem wielkim nierozsądkiem popisałby się Szpilka gdyby wyszedł do tej walki...2/3 tygodnie to zdecydowanie za mało na odpoczynek i przygotowanie się do następnej walki w 100%, choć oczywiście mogę się mylić bo nie jestem jakimś ekspertem...Widzę, że Cywil troszkę ogarnia więc może nas oświeci jak to jest z tymi przygotowaniami do walk i czy Szpilka byłby w stanie się przygotować.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 05/02/2013 18:29
Tutaj nie ma żadnej filozofii. Przygotowania pewnie układali pod Krzysztofę , liczyli tylko że z zardzewiałym , ociężałym i mega słabym technicznie Mollo będzie spacerek - szybki nokaut + fajna promocja w Stanach ,potraktowali to jako sparing , jednakże nokdaun z IV rundy i cały pojedynek obnażył słabości Szpilki. Po 1.Zimnoch i jego sztab trenerski mieli okazję przeanalizować występ swojego przeciwnika i ułożyć taktykę pod niego.Pewnie bardzo ich ucieszyła mocno średnia postawa Szpilki , dzięki czemu nabrali pewności siebie. Po drugie takie dechy które zaliczył Artur zostawiają piętno w psychice i nie są zbyt dobre dla zdrowia z czego zdaje sobie sprawę tak doświadczony trener jak Fiodor Łapin. Fakt faktem to nie było KO , ale np. w przypadku KO. w boksie olimpijskim zawodnik dostaje przymusową przerwę 6 tygodni w występach i skierowanie na badania u lekarza. Reasumując - Wasyl jest sprawnie działającym biznesmenem ,zrozumiał że jest za wcześnie na poważnego przeciwnika , bał się że balonik pęknie i wolał odpuścić.

Ostatnio edytowany przez: eM, 5 lutego 2013, 19:00 [2 raz(y)]


Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6881 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 05/02/2013 22:42
Fanem teorii spiskowych nie jestem. Ale od początku tak szybki termin tej walki po Mollo mi śmierdział. Myślę, że to niedoszłe starcie mogło być w dużym stopniu obliczone tylko na wypromowanie tej gównianej gali i samej osoby Szpilki z założeniem, że nie dojdzie do skutku. Gdyby Artur gładko rozbił Mollo to może do walki z Zimnochem by doszło ale i tak byłaby ona ryzykowna zważywszy na krótki czas na odpoczynek i przygotowania, zabawy ze strefami czasowymi i fakt, że Krzysiek to zupełnie inny typ zawodnika niż Mike. Myślę, że wyjście do Zimnocha w takich okolicznościach jak teraz (wyżej wymienione plus dodatkowo dechy) byłoby głupie ze strony sztabu Szpilki i jestem pewny, że Łapin postawił sprawę jasno i zabronił tej walki. A Szpilka i jego jaja? On tu raczej nie ma nic do gadania (i dobrze bo to głąb). Ale ta walka się odbędzie, prędzej czy później.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 05/02/2013 23:00
Prawda leży gdzieś po środku. Pewnie przede wszystkim chcieli wypromować galę a walkę z Zimnochem brali pod uwagę tylko w przypadku gdyby Szpila szybko i łatwo zwyciężył w USA. Mollo jednak obnażył wszystkie jego słabości i byłoby samobójstwem pakować się po 3 tygodniach w kolejny pojedynek z zupełnie innym zawodnikiem. Tak jak Paweł Skrzecz powiedział:

"To co wystarczyło na Mollo, to za mało na wielu innych (czytaj lepszych), a w takich właśnie celuje Artur. – Potrzeba pracy, pracy, pracy, czasu i spokoju ".

Nic dodać nic ująć.Może chłop się ogarnie na tej Teneryfie i zamiast gadać wezmie się za treningi bo sam niepotrzebnie stwarza sobie dodatkową presję a pózniej wychodzą zonki typu złamana szczęka przez 43 letniego McCline czy dechy z ociężałym , powolnym cepiarzem Mollo.

Ostatnio edytowany przez: eM, 5 lutego 2013, 23:11 [2 raz(y)]


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7218 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 06/02/2013 07:12
Jeszcze były deski z Saulsberrym, którz przy Mollo wyglądał jak wyrzucony na plażę wieloryb.

W sumie na całej tej hucpie najbardziej skorzystał Zimnoch. Wcześniej o nim słyszeli tylko nieliczni fani boksu, a teraz jest rozpoznawalny wśród pudelkowej gawiedzi.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 06/02/2013 15:25
Ciekawy wywiad z A.Grajewskim:


  Cytat:  
Wczoraj wyraziłem swoją prywatną opinię na temat osoby Marcina Rekowskiego (7-0, 6 KO), który moim zdaniem jest jedynym obecnie dostępnym Polakiem w wadze ciężkiej, stanowiącym realne zagrożenie dla pozostawionego bez rywala Krzysztofa Zimnocha (13-0-1, 10 KO). Przypomnijmy, że całe zamieszanie ma związek z wycofaniem się gali Polsat Boxing Night Artura Szpilki (13-0, 10 KO), który w zeszłym tygodniu stoczył porywającą, ale bardzo trudną wojnę ringową z Mike'em Mollo. "Szpila" zwyciężył przed czasem, jednak wcześniej dwukrotnie był liczony, stąd jego udział w gdańskiej gali jest wykluczony.

Postanowiłem skontaktować się więc z Andrzejem Grajewskim, opiekującym się karierą "Reksa". Jak się okazuje, zdaniem Polsatu Marcin nie jest zbyt wymagającym przeciwnikiem dla Zimnocha i nie dojdzie raczej do ich walki w Ergo Arenie.

- Panie Andrzeju, czy ktokolwiek z Polsatu kontaktował się z Panem bądź Marcinem w sprawie ewentualnej jego walki z Krzysztofem Zimnochem?
Andrzej Grajewski: Prawdopodobnie nikt z Polsatu nie wziął takiej możliwości w ogóle pod uwagę. Nie wiem dlaczego. No ale jeżeli to nie jest dla Polsatu interesujące, to ja się pytam co w takim razie jest? Jaki to ma być przeciwnik, bo niewątpliwie Polsat organizuje wielką i bardzo interesującą galę.

- A czy w ogóle Pan i Marcin bylibyście zainteresowani taką ofertą?
AG: Panie redaktorze, interesy zawsze są, tym bardziej iż projekt jest niezwykle interesujący, tylko oczywiście musiałaby zostać należycie zabezpieczona strona finansowa. A wówczas dlaczego nie, bardzo chętnie.

- A sportowo Rekowski jest przygotowany za Zimnocha?
AG: Według mnie sportowo nie miałby raczej problemów z Zimnochem.

- Z tego co słyszę, to widziałby Pan nawet Marcina w roli faworyta?
AG: Oczywiście. Zarówno Tomek Babiloński promujący Zimnocha jak i ja wiemy dobrze, że to byłby naprawdę ciekawy pojedynek, gdzie miałbym nadzieję, sędziowie punktowi nie byliby przyczynkiem jakiś kontrowersji po tej walce.

- Co Pan sądzi o całym tym zamieszaniu wokół odwołania występu Artura Szpilki?
AG: Ja szczerze mówiąc dziwię się, że teraz w tak ostry sposób ludzie wypowiadają się na ten temat. Ja będąc na miejscu Andrzeja Wasilewskiego też bym tego chłopaka póki co wycofał z tego wszystkiego i dałbym mu po prostu wypocząć. Prawdopodobnie trzeba pomyśleć o tym, że rozwój tego chłopaka nie przebiega w takim kierunku, jakim powinien. Przecież ten Mollo nic nie umiał. To co on prezentował to jakiś dramat, a mimo tego dwa razy tak sieknął Artura, że ten był liczony. Dlatego w tym konkretnym przypadku twierdzę, że postąpiono bardzo dobrze. Promotorzy Szpilki słusznie dają temu przecież bardzo młodemu bokserowi czas na to, żeby odpoczął i później szedł w dobrym kierunku rozwoju. Porażka z Zimnochem prawdopodobnie byłaby dla jego kariery katastrofą.

- A nie uważa Pan za nierozsądną całą sytuację, kiedy Artur miał zaklepane dwie walki w tak krótkim okresie? Dwa pojedynki w zaledwie trzy tygodnie...
AG:Prawdopodobnie to Polsat naciskał Wasilewskiego, który przecież jest ich partnerem. Walka z Mollo była już wcześniej zakontraktowana i tutaj nie mogli się z niej wycofać. Zawsze należy pamiętać jednak, że bokserzy to nie są jakieś roboty, które można zaprogramować, a ci będą wchodzili do ringu by walczyć. To są ludzie potrzebujący odpowiedniego przygotowania oraz spokoju, a już zwłaszcza w kategorii ciężkiej, gdzie każdy cios może zadecydować o losach rywalizacji.

bokser.org



Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5729 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 14/02/2013 12:23
co tam Radwanskie w tym faszystowskim izraelu sie musialy nasluchac? lecialo to w tv ?


abstrakcja!
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6187 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 23/02/2013 18:54
Pffffffff.... to sie Stoch popisał...


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.22 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005