Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 11/08/2012 18:55
to o czym mówił Anathema:
Obrazek jpg wstawiony na forum


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6187 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 11/08/2012 20:50
a tu kolejna jego wypowiedz pod którą podpisuje sie obiema rękoma


  Cytat:  
- Agnieszka Radwańska niestety nie zrozumiała, co to jest olimpiada. Ona nie zdawała sobie sprawy, że jedzie na olimpiadę, że niesie sztandar. Ona nie wie, co to znaczy nieść polski sztandar, że to zaszczyt, że nieśli go ludzie wybitni, jak Waldemar Baszanowski, Teodor Kocerka. Ona tego nie zrozumiała - uważa Tomaszewski.

- Radwańska jest mi bliska i daleka zarazem. Bliska, bo wygrała mój turniej, gdy miała 15 lat. Ale jak można było pisać, że jest kandydatką do złotego medalu. Przecież w swojej bogatej już karierze zaledwie jeden raz doszła do finału turnieju wielkoszlemowego. I przegrała, bo Serena Williams jest od niej lepsza - wyjaśnił Tomaszewski.



Sama gdzies zreszta stwierdziła że dla niej ważniejsze są turnieje...no bo mozna niezłą kase wygrać... :] sportowa mentalnośc schodzi na psy.

Troche za nim nie przepadam gdy komentuje mecze tenisa idzie czasem zasnac i ogólnie czesto gada o wszystkim wokol tylko nie o meczu...jednak jedno trzeba mu przyznać. Jako jeden z niewielu dziennikarzy ma w sobie jeszcze tego starego ducha sportu pełnego dumy, czystej rywalizacji sportowej na najwyższym poziomie. Czasy sie zmieniły i wielka szkoda...


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 12/08/2012 00:48
Dlatego jestem rad, że jutro koniec tej gehenny i to że wracają emocje(sic) związane z ligą. Olimpiada dała nam wymierny przykład, w jakim miejscu jest polski sport. Dramat i reszta jest milczeniem.

No ale nic: " nic sie nie stało, Polacy nic sie nie stało..."


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 12/08/2012 21:03

  Wilk. napisał:  
a tu kolejna jego wypowiedz pod którą podpisuje sie obiema rękoma


  Cytat:  
- Agnieszka Radwańska niestety nie zrozumiała, co to jest olimpiada. Ona nie zdawała sobie sprawy, że jedzie na olimpiadę, że niesie sztandar. Ona nie wie, co to znaczy nieść polski sztandar, że to zaszczyt, że nieśli go ludzie wybitni, jak Waldemar Baszanowski, Teodor Kocerka. Ona tego nie zrozumiała - uważa Tomaszewski.

- Radwańska jest mi bliska i daleka zarazem. Bliska, bo wygrała mój turniej, gdy miała 15 lat. Ale jak można było pisać, że jest kandydatką do złotego medalu. Przecież w swojej bogatej już karierze zaledwie jeden raz doszła do finału turnieju wielkoszlemowego. I przegrała, bo Serena Williams jest od niej lepsza - wyjaśnił Tomaszewski.



Sama gdzies zreszta stwierdziła że dla niej ważniejsze są turnieje...no bo mozna niezłą kase wygrać... :] sportowa mentalnośc schodzi na psy.

Troche za nim nie przepadam gdy komentuje mecze tenisa idzie czasem zasnac i ogólnie czesto gada o wszystkim wokol tylko nie o meczu...jednak jedno trzeba mu przyznać. Jako jeden z niewielu dziennikarzy ma w sobie jeszcze tego starego ducha sportu pełnego dumy, czystej rywalizacji sportowej na najwyższym poziomie. Czasy sie zmieniły i wielka szkoda...



Ona w wywiadzie jakimś powiedziała, że olimpiadę traktuje jako turniej drugiej kategorii... Widać przez to jak podchodzi do reprezentowania kraju :). To drugie miejsce w rankingu w żaden sposób nie odzwierciedla jej umiejętności ani rzeczywistej pozycji wśród tenisistek.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
pogoniarz96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4835 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 13/08/2012 11:01
Najlepsze jest to, ze klasyfikacje medalowa wygrał kraj, w którym nie ma ministerstwa sportu:D.

Ostatnio edytowany przez: pogoniarz96, 13 sierpnia 2012, 11:07 [1 raz(y)]


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 14/08/2012 18:46
Jacek Wiśńiewski przed MMA 20

17:55

Biedny Wiśnia ;)

PS. KSW w PPV za 30 zł :)


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7408 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 14/08/2012 20:32
Wykupicie? :) Coś mi się wydaje, że będzie to finansowa klapa...


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5335 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 14/08/2012 20:41

  eM napisał:  
Jacek Wiśńiewski przed MMA 20

17:55

Biedny Wiśnia ;)

PS. KSW w PPV za 30 zł :)



hehe
Ciekawe jak się zaprezentuje :)


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7264 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 15/08/2012 11:20

  eM napisał:  
PS. KSW w PPV za 30 zł :)



i w tym momencie skończyła się ostatecznie moja niezbyt długa przygoda z tą śmieszną organizacją - wolę UFC za darmo w Orange Sport:]


100% PD
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7408 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 15/08/2012 13:44
Pewnie też wyczują pieniądz i wprowadzą PPV...


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7264 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 15/08/2012 22:11

  malcoolm napisał:  
Pewnie też wyczują pieniądz i wprowadzą PPV...



w Stanach juz od dawna jest na to PPV, u nas raczej nie bedzie bo popularnosc bylaby wtedy zerowa;)


100% PD
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 15/08/2012 23:40
Bije Australia w siatę, Belgia w kosza, Estonia w piłkę kopaną ... ...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Klim
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5430 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 16/08/2012 00:02

  Anathema napisał:  
Bije Australia w siatę, Belgia w kosza, Estonia w piłkę kopaną ... ...



Hiszpanie w reczną,


Szczecin moim Miastem, Pogoń moim życiem.
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 16/08/2012 00:07

  Klim napisał:  

  Anathema napisał:  
Bije Australia w siatę, Belgia w kosza, Estonia w piłkę kopaną ... ...



Hiszpanie w reczną,



Akurat tu nie widzę dramatu, wszak Hiszpanie lelakami w tej dyscyplinie nie sa, a i "potęga" ręcznej w Polsce okazała sie tylko wybrykiem i rychło wszystko wróciło do normy. Toi też dobitny przykład, że po wejściu niejako na szczyt nie potrafimy sie na nim utrzymać. Szkoda.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 16/08/2012 09:29

  Anathema napisał:  
Bije Australia w siatę, Belgia w kosza, Estonia w piłkę kopaną ... ...



Po "sukcesach" reprezentacji na olimpiadzie są kolejne. Ja odnoszę wrażenie, że coraz wyrazniej w "wolnej Polsce" (czyli tej po 1989r.) :) reprezentanci tego kraju stają się chłopcami do bicia dla reszty świata.
Pasjonująco zapowiadają się pojedynki w piłkę nożną z nieco ponad półmilionową Czarnogórą, a pewnie będzie też ciekawie w pojedynku eliminacyjnym z około 30 tysięcznym San Marino. Może będą pierwsze historyczne zwycięstwa rywali...? Mnie by to nie zdziwiło :)


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7264 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 16/08/2012 20:07

  Janek80 napisał:  

  Anathema napisał:  
Bije Australia w siatę, Belgia w kosza, Estonia w piłkę kopaną ... ...



Po "sukcesach" reprezentacji na olimpiadzie są kolejne. Ja odnoszę wrażenie, że coraz wyrazniej w "wolnej Polsce" (czyli tej po 1989r.) :) reprezentanci tego kraju stają się chłopcami do bicia dla reszty świata.
Pasjonująco zapowiadają się pojedynki w piłkę nożną z nieco ponad półmilionową Czarnogórą, a pewnie będzie też ciekawie w pojedynku eliminacyjnym z około 30 tysięcznym San Marino. Może będą pierwsze historyczne zwycięstwa rywali...? Mnie by to nie zdziwiło :)



a Lewandowski powie Ci: nie wiem co się stało, może inny dzień tygodnia.... No do kurwy nędzy!! U nas potrzeba kogoś kto te boiskowe cioty chwyci za mordę i zmotywuje do gry. Myślę, że takie wytłumaczenie np. w ManU u Fergusona by nie przeszło:) A u nas jest to codzienność. Polak ma w genach zapisaną mentalność przegrańca. Fajnie wypowiedział się Gortat po porażce z Belgią - widać, że w Ameryce zaszczepili w nim coś zupełnie innego i teraz go szlag trafia jak na resztę patrzy:)


100% PD
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 16/08/2012 20:12
Co Wy się tak ich czepiacie? Tacy mądrzy jesteście? A kto by z Was był w stanie wytrzymać takie tortury psychiczne jakie przechodził biedny Błaszczykowski , kiedy odmówiono mu 20 biletów na mecz dla rodziny?! To mu tak odebrało koncentrację na boisku że do dziś wraz z kolegami nie może się pozbierać po tym szoku!


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6187 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 16/08/2012 20:44
propo właśnie wytłumaczeń wróce jeszcze do igrzysk gdzie ktoś puścił mixa takiego :D i co chwila leciały teksty "nie wiem co sie stalo" "jestem zaskoczony/a" "czułem/a sie świetnie jestem w szoku że tak słabo wyszło" itp :) wszyscy czuja sie mocni a poźniej i tak jedno wielkie gówno wychodzi


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 18/08/2012 10:00
Agnieszka Radwańska nie zdołała awansować do półfinału turnieju WTA w Cincinnati. Polka bardzo gładko przegrała z Chinką Na Li (9.) 1:6, 1:6. Isia po raz kolejny pokazuje jakim przypadkiem jest jej pozycja w rankingu WTA, który strasznie przekłamuje rzeczywiste umiejętności naszego eksportowego "towaru". Awans do finału był tylko przypadkiem, zbiegiem rożnych korzystnych okoliczności, zbliżający sie US Open brutalnie zweryfikuje, po raz kolejny zresztą umiejętności starszej Radwańskiej.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7264 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 18/08/2012 12:23
jebal ja pies za to co pokazala na igrzyskach:] nasze dobro narodowe psia go mac.... kobiecy tenis jest od kilku lat slaby jak waga ciezka w boksie


100% PD
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.22 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005