Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5884 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 26/03/2011 23:04
Sosnowski drugi raz w karierze padł "trupem" w ringu i chyba powinien wyciągnąć z tego wnioski, że nie ma co tego ciągnąć. Słaby boks w jego wykonaniu do tego gala rodem z wiejskich remiz ;)


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4872 dni

*
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 26/03/2011 23:07
nie oglądałem od początku ale wydawało się że ma lekka przewagę. Wyglądał zdecydowanie lepiej niż Ukrainiec (może troche zadyszany), kilka ładnych trafień zaliczył, do tego odjęty punkt w końcówce. ale wyłapał kolejny podbródkowy no i ..


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4740 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 26/03/2011 23:09

  F. napisał:  
nie oglądałem od początku ale wydawało się że ma lekka przewagę. Wyglądał zdecydowanie lepiej niż Ukrainiec i kilka ładnych trafień zaliczył, do tego odjęty punkt w końcówce. ale wyłapał kolejny podbródkowy no i ..1 runda dla niego a później było z rundy na rundę co raz gorzej.Może z raz lekko pocisnął Dimitrenko ale ogólnie średnio wyszedł mu pojedynek.Ruska ktoś porównał do Kliczko...śmiech na sali.


kibic79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5686 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 27/03/2011 07:36

  kijevo napisał:  
Sosnowski drugi raz w karierze padł "trupem" w ringu i chyba powinien wyciągnąć z tego wnioski, że nie ma co tego ciągnąć. Słaby boks w jego wykonaniu do tego gala rodem z wiejskich remiz ;)to jego trzecia porazka przez KO :)


http://e-dieselservice.pl/
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4733 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 30/03/2011 22:10
Agnieszka dziś przegrała ze Zwonariewąw 1/4 finału w Maiami 5:7, 3:6. Szkoda, bo w pierszym secie miała chyba nawet setbola jak dobrze pamiętam.
Tradycyjnie Agnieszka punktowała głównie na błędach rywalki, z rzadka zdobywając punkty swoimi atakami. Do tego Polka która kiedyś słynęła udanymi skrótami, dziś psuła każde takie zagranie. Kilka anemicznych drugich jej serwisów niestety także prosiło o pomstę do nieba co Rosjanka wykorzystała.


Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5566 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 02/04/2011 16:25
Dzisiaj ciekawa gala w Bydgoszczy. W walce wieczoru Diablo broni pasa WBC z Palaciosem. Może być interesująco zwłaszcza, że Portorykańczyk to spora niewiadoma. Zobaczymy jak psychicznie będzie wyglądał Krzysiek bo różnie to u niego bywało w walkach o stawkę (mam nadzieję że będzie jak w II walce z Frago a nie jak w II z Cunninghamem) .
Co do reszty walk szału nie ma ale nie ma też co narzekać - 4 innych cruiserów - Głowacki, Janik, Hutkowski i Izu Ugonoh (w ramach ciekawostki - urodzony w Szczecinie). Szkoda tylko, że zabraknie innego tym razem czysto szczecińskiego akcentu - Urbański się pochorował a byłby ciekawym przeciwnikiem dla Jonaka, mogła być fajna walka.


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5556 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 02/04/2011 23:35
Świetne zachowanie - Sekundanci Portorykańczyka niosą obraz naszego Papieża.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4872 dni

*
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 03/04/2011 00:34
Rozumiem że Palacios cieszy sie że nie wylądował na dechach? chociaż przy takim boksowaniu to nie mogło sie wydarzyć.. pogłaskali sie poczłapali i tyle..


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5556 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 03/04/2011 00:40
Dziwny styl Palaciosa... Tak sie odgrażał a w ogóle nie podjął walki.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4740 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 03/04/2011 00:51

  Ostry napisał:  
Dziwny styl Palaciosa... Tak sie odgrażał a w ogóle nie podjął walki.Walka słabiutka,remis byłby najbardziej zasłużony,bo ani jeden ani drugi nic nie pokazał.Ciekawe,że walka do dupy da Diablo udział turnieju Super Six.Tam się okaże jaka jest wartość Włodarczyka.


Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5566 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 03/04/2011 21:15
Tragicznie nudna walka. Palacios obijający gardę i Włodarczyk nie robiący prawie nic. Antyboks - obaj zasłużyli by przegrać.


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5949 dni

*
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 04/04/2011 17:37
walka nudna ze o ja pierdole... mam nadzieje ze w sobote Adamek ladniej ogarnie:] start o 3:00 na polsacie.


100% PD
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5566 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 04/04/2011 18:23
Adamek to pewnie ogarnie ale niestety McBride to jest nic nie warta góra słoniny więc emocji nie będzie żadnych.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4733 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 04/04/2011 23:29

  Cywil napisał:  
Adamek to pewnie ogarnie ale niestety McBride to jest nic nie warta góra słoniny więc emocji nie będzie żadnych.Jednak walki Adamka są raczej ciekawsze niż Diablo, który dość często prezentuje taki mało ciekawy styl, nie zadaje dużo ciosów, walczy jakby defensywnie.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4733 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 22/05/2011 09:35
Pudzian przegrał drugą walkę. Jak dla mnie to już po pierwszej rundzie wiedziałem, że nie ma szans. Bił przeciwnika w stójce po głowie, a ten kompletnie opuścił ręce, jakby ciosy Pudziana nie były w stanie nic mu zrobić. Odniosłem wrażenie, że to przeciwnik ma przewagę siły nad Mariuszem. W drugiej rundzie zdyszany Pudzian nic już nie mógł zrobić.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5375 dni

**
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 22/05/2011 09:48

  Janek80 napisał:  
Pudzian przegrał drugą walkę. Jak dla mnie to już po pierwszej rundzie wiedziałem, że nie ma szans. Bił przeciwnika w stójce po głowie, a ten kompletnie opuścił ręce, jakby ciosy Pudziana nie były w stanie nic mu zrobić. Odniosłem wrażenie, że to przeciwnik ma przewagę siły nad Mariuszem. W drugiej rundzie zdyszany Pudzian nic już nie mógł zrobić.Pierwsza runda w wykonaniu Pudziana całkiem przyzwoita. Jego ciosy nie były w stanie nic zrobić Thomsonowi bo uderzał typowo z samej ręki , bez bazy skrętowej. Gdyby bardziej się przyłożył to wielce prawdopodobne iż jego przeciwnik leżałby na deskach a tak niestety przetrzymał nawałnice Pudzianowskiego i ten już w drugiej rundzie nie dał rady kondycyjnie. Cieszy natomiast zwycięstwo szczecinianina Michała Materli. Widać że bardzo poprawił stójkę w której świetnie sobie radził z Zikiciem. Oj , Krzysio Kułak będzie miał ciężko obronić pas ;)


Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5815 dni

***
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 22/05/2011 12:32

  Janek80 napisał:  
Pudzian przegrał drugą walkę. Jak dla mnie to już po pierwszej rundzie wiedziałem, że nie ma szans. Bił przeciwnika w stójce po głowie, a ten kompletnie opuścił ręce, jakby ciosy Pudziana nie były w stanie nic mu zrobić. Odniosłem wrażenie, że to przeciwnik ma przewagę siły nad Mariuszem. W drugiej rundzie zdyszany Pudzian nic już nie mógł zrobić.Pracował nad boksem z Gmitrukiem, ale zapomniał o nogach i kolanach (szczególnie w klinczu).. Mamed jak zawsze rewelacja. Bardzo fajna walka M.Materli i J.Błachowicza


www.sectorshop.net
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4733 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 22/05/2011 16:34

  eM napisał:  

  Janek80 napisał:  
Pudzian przegrał drugą walkę. Jak dla mnie to już po pierwszej rundzie wiedziałem, że nie ma szans. Bił przeciwnika w stójce po głowie, a ten kompletnie opuścił ręce, jakby ciosy Pudziana nie były w stanie nic mu zrobić. Odniosłem wrażenie, że to przeciwnik ma przewagę siły nad Mariuszem. W drugiej rundzie zdyszany Pudzian nic już nie mógł zrobić.Pierwsza runda w wykonaniu Pudziana całkiem przyzwoita. Jego ciosy nie były w stanie nic zrobić Thomsonowi bo uderzał typowo z samej ręki , bez bazy skrętowej. Gdyby bardziej się przyłożył to wielce prawdopodobne iż jego przeciwnik leżałby na deskach a tak niestety przetrzymał nawałnice Pudzianowskiego i ten już w drugiej rundzie nie dał rady kondycyjnie. Cieszy natomiast zwycięstwo szczecinianina Michała Materli. Widać że bardzo poprawił stójkę w której świetnie sobie radził z Zikiciem. Oj , Krzysio Kułak będzie miał ciężko obronić pas ;)Mogę się mylić, ale odnoszę wrażenie, że Pudzian jest słabszy fizycznie niż był jak przychodził do walk. Czytałem gdzieś, że Thomson przegrał 9 z 10 ostatnich swoich walk, w tym z dwoma zawodnikami, z którymi Mariusz już wygrał. Wychodzi więc na to, że Polak niestety "idzie do tyłu".


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5949 dni

*
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 22/05/2011 19:05

  Janek80 napisał:  
Czytałem gdzieś, że Thomson przegrał 9 z 10 ostatnich swoich walk, w tym z dwoma zawodnikami, z którymi Mariusz już wygrał. Wychodzi więc na to, że Polak niestety "idzie do tyłu".


Thompson od 2006 roku stoczył 17 walk z czego 4 wygrał (liczę z tą wczorajszą) i miał 1NC. Także całkiem w ogóle szału nie ma:)


100% PD
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5095 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 22/05/2011 19:17

  tribu napisał:  

  Janek80 napisał:  
Czytałem gdzieś, że Thomson przegrał 9 z 10 ostatnich swoich walk, w tym z dwoma zawodnikami, z którymi Mariusz już wygrał. Wychodzi więc na to, że Polak niestety "idzie do tyłu".


Thompson od 2006 roku stoczył 17 walk z czego 4 wygrał (liczę z tą wczorajszą) i miał 1NC. Także całkiem w ogóle szału nie ma:)W zasadzie to Thompson był kontraktowany głównie jako chłopiec do bicia :)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005