Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kopol79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4472 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 27/07/2014 11:49
W zakończonych w Dziwnowie mistrzostwach świata seniorów w żeglarstwie w klasie Laser Radial triumfował Jonasz Stelmaszyk drugie miejsce zajął Marcin Rudawski trzecie miejsce przypadło Belgowi De Smet William.
Dziś zaczynają się mistrzostwa świata juniorów. Serdecznie zapraszam fanów żeglarstwa do Dziwnowa.
Relacje można śledzić m.in. na stronie internetowej tvpstream.tvp.pl a także na antenie TVP Regionalnej.


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 06/09/2014 20:10
Panowie ma ktoś jakiegoś dobrego linka do dzisiejszego meczu Polaków z Kamerunem? Poratujcie


PS 1948
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 06/09/2014 22:20

  zach-pom napisał:  
Panowie ma ktoś jakiegoś dobrego linka do dzisiejszego meczu Polaków z Kamerunem? Poratujcie



Sopcast i wszystko śmiga pięknie.


A K
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7320 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 16/09/2014 19:06

  Kibic Pogoni. napisał:  

  zach-pom napisał:  
Panowie ma ktoś jakiegoś dobrego linka do dzisiejszego meczu Polaków z Kamerunem? Poratujcie



Sopcast i wszystko śmiga pięknie.



A na jakim kanale na sopcast dzis mecz Polska-Brazylia,bo niedawno sciagnelem ten program i jeszcze go nie rozgryzlem:)?


PS!
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 16/09/2014 19:53
ja niestety mam poblokowanego sopcasta, zarzuccie jakims linkiem jak znajdziecie


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 16/09/2014 23:30

  A K napisał:  

  Kibic Pogoni. napisał:  

  zach-pom napisał:  
Panowie ma ktoś jakiegoś dobrego linka do dzisiejszego meczu Polaków z Kamerunem? Poratujcie



Sopcast i wszystko śmiga pięknie.



A na jakim kanale na sopcast dzis mecz Polska-Brazylia,bo niedawno sciagnelem ten program i jeszcze go nie rozgryzlem:)?



Sorki, że tak późno. Generalnie odpalasz stronkę soccer-live i tam przy meczu Polski zawsze jest odnośnik do playera Sopcasta.


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 21/09/2014 23:56
Mamy mistrzostwo świata!


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 22/09/2014 10:27
Kurcze az zaluje, ze nie wzialem urlopu tydzien pozniej i na powrocie chociaz zahaczyc o strefe kibica. Mimo ze pikniki itp. to siatkarze dali od siebie wiecej niz nasi pseudokopacze przez ostatnie 20 lat razem wziete...


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 22/09/2014 12:02
jako człowiek świadomy nie uległem marketingowym staraniom Polsatu, PZStu i całej rzeszy ludzi, którzy dołączyli do całego tego cyrku promującego, tym razem, siatkówkę na kolejną "wartość narodową" Polaków.
dla mnie tak zmanipulowane pojęcie patriotyzmu nie ma żadnej wartości.
zbyt dużo złego dzieje się w tym biednym kraju, by pozwalać sobie na odmóżdżające "upijanie się" tym fałszywie budowanym poczuciem jedności z ludźmi, którzy i tak potem stojąc przed wyborem przyszłości dla siebie, swoich i moich dzieci, bezmyślnie oddadzą głos na tę samą zgniłą moralnie do szpiku kości zakłamaną bandę sukinsynów.

oczywiście sukces siatkarzy znakomity, wiec gratulacje.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 22/09/2014 12:27

  anathema napisał:  
jako człowiek świadomy nie uległem marketingowym staraniom Polsatu, PZStu i całej rzeszy ludzi, którzy dołączyli do całego tego cyrku promującego, tym razem, siatkówkę na kolejną "wartość narodową" Polaków.
dla mnie tak zmanipulowane pojęcie patriotyzmu nie ma żadnej wartości.
zbyt dużo złego dzieje się w tym biednym kraju, by pozwalać sobie na odmóżdżające "upijanie się" tym fałszywie budowanym poczuciem jedności z ludźmi, którzy i tak potem stojąc przed wyborem przyszłości dla siebie, swoich i moich dzieci, bezmyślnie oddadzą głos na tę samą zgniłą moralnie do szpiku kości zakłamaną bandę sukinsynów.

oczywiście sukces siatkarzy znakomity, wiec gratulacje.



Wiele glupot na temat tego MŚ przeczytalem od wczoraj, ale ty jak cos napiszesz, zo zazwyczaj bijesz rekordy.

Ja sie zastanawiam nad fenomenem naszego narodu. I to przy kazdej okazji, czy to byl Malysz, Kowalczyk czy Kubica. Jak to jest, ze ludziom udaje sie odniesc jakis sukces, ktory wypracowali swoja ciezka praca, a i tak znajdzie sie maruda, ktora bedzie dorabiac do tego teorie, a ze to dyscpylina malo popularna albo sami kibice sukcesu albo jeszcze inni jak anathema jada po bandzie, zamiast albo zwyczajnie to olac albo sie cieszyc, bo jest czym.
Jak mnie nie interesowal boks czy F1 wiec jak Michalczewski czy Kubica wygrywali to serio nawet o tym nie wiedzialem, a jak sie dowiedzialem to nawet przez mysl mi nie przeszlo, ze tak mozna do tematu podejsc jak teraz robia to niektorzy. Bycie na sile innym jest czasami takie zabawne, ze lepiej sie z tym nie wychylac ;) a wniosek jest taki, ze najlepiej zaorac polska scene sportowa, bo jeszcze komus cos wyjdzie i bedzie kolejny powod do rozmow i klotni, jakby powazniejszych problemow nie bylo, ale takie rzeczy, to z pewnoscia tylko w takim kraju, a takim mysleniem to tylko to utrwalamy.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 22/09/2014 15:08

  Przema napisał:  

  anathema napisał:  
jako człowiek świadomy nie uległem marketingowym staraniom Polsatu, PZStu i całej rzeszy ludzi, którzy dołączyli do całego tego cyrku promującego, tym razem, siatkówkę na kolejną "wartość narodową" Polaków.
dla mnie tak zmanipulowane pojęcie patriotyzmu nie ma żadnej wartości.
zbyt dużo złego dzieje się w tym biednym kraju, by pozwalać sobie na odmóżdżające "upijanie się" tym fałszywie budowanym poczuciem jedności z ludźmi, którzy i tak potem stojąc przed wyborem przyszłości dla siebie, swoich i moich dzieci, bezmyślnie oddadzą głos na tę samą zgniłą moralnie do szpiku kości zakłamaną bandę sukinsynów.

oczywiście sukces siatkarzy znakomity, wiec gratulacje.



Wiele glupot na temat tego MŚ przeczytalem od wczoraj, ale ty jak cos napiszesz, zo zazwyczaj bijesz rekordy.

Ja sie zastanawiam nad fenomenem naszego narodu. I to przy kazdej okazji, czy to byl Malysz, Kowalczyk czy Kubica. Jak to jest, ze ludziom udaje sie odniesc jakis sukces, ktory wypracowali swoja ciezka praca, a i tak znajdzie sie maruda, ktora bedzie dorabiac do tego teorie, a ze to dyscpylina malo popularna albo sami kibice sukcesu albo jeszcze inni jak anathema jada po bandzie, zamiast albo zwyczajnie to olac albo sie cieszyc, bo jest czym.
Jak mnie nie interesowal boks czy F1 wiec jak Michalczewski czy Kubica wygrywali to serio nawet o tym nie wiedzialem, a jak sie dowiedzialem to nawet przez mysl mi nie przeszlo, ze tak mozna do tematu podejsc jak teraz robia to niektorzy. Bycie na sile innym jest czasami takie zabawne, ze lepiej sie z tym nie wychylac ;) a wniosek jest taki, ze najlepiej zaorac polska scene sportowa, bo jeszcze komus cos wyjdzie i bedzie kolejny powod do rozmow i klotni, jakby powazniejszych problemow nie bylo, ale takie rzeczy, to z pewnoscia tylko w takim kraju, a takim mysleniem to tylko to utrwalamy.



Kompletnie nie zrozumiałes dygresji z treści z niej płynącej, nie napisałem nic w sensie podważania sukcesu czy również by sie z tego nie cieszyć. Moke przesłanie miało zupełnie inne podłoże i charakter dotyczył innych kwestii, ale jak widać kazdy interpretuje na swój sposób, nic na to nie poradzę.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 22/09/2014 15:27
Chodzi mi o te 'ale' ktore tak usilnie sie przypisuje tym mistrzostwom.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 22/09/2014 15:46
To żeby było jasne przedstawie drugą stronę medalu (złotego ostatecznie), mianowicie: niech nasi rodacy maja satysfakcje, a przede wszystkim rosnie renoma naszego kraju, w kwestiach organizacyjnych wypadlismy niezle, buduje to szacunek i przyciaga obcy kapital. im wiecej sukcesow polski obojetnie w roznych sportach to tym lepiej dla nas.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 09/11/2014 22:29

  Janek80 napisał:  

  strzyga napisał:  

  eM napisał:  
No to 8 listopada rozstrzygnie się forumowy spór :D

Panie Cywil, nadal Pan sądzisz,że Ajtuj który przegrał z woznym z banku ma jakiekolwiek szanse z Adamkiem? :)



Dziwna walka i prawdę mówiąc nie wiem komu ona jest potrzebna :) Adamek schodzi już powoli ze sceny a Arturek przy ewentualnej porażce (dość prawdopodobnej) może zapomnieć o planach "podboju wagi ciężkiej" a skupić się jedynie na biciu noł nejmów niczym Wawrzyk czy Masternak. Jedyna szansa Arturka tkwi w tym że Adamek wyjdzie jeszcze w słabszej dyspozycji niż na Hłazkowa ale podejrzewam ze raczej będzie dość mocno zmotywowany na okazję walki w ojczyźnie.



Z biznesowego punktu widzenia Adamek mógłby się podłożyć Szpilce, żeby ten mógł tam jeszcze z kimś tam zawalczyć za dużą kasę. Adamek raczej kończy już karierę bokserską, no ale chyba specjalnie Szpilce nie będzie się podkładał? Choć jeśli rozstrzygnięcie będzie na punkty, to wiadomo że wygrana Szpilki daje lepsze szanse na zrobienie jakiegoś interesu :)



No i potwierdziło się, że wygrał Szpilka. Moim zdaniem chociażby dlatego, że na jego walkach jeszcze jakiś biznes dadzą radę zrobić, a wygrana z właściwie emerytowanym już bokserem Adamkiem trochę go podpromowała ;)


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 10/01/2015 17:08
Polacy mistrzami świata w tenisie ;) Dodatkowo Radwańska po raz pierwszy w meczu o stawkę w finale wygrała z Sereną Williams.
http://sport.wp.pl/kat,1840,title,Puchar-Hopmana-Polska-pokonala-USA-w-finale,wid,17166653,wiadomosc.html?ticaid=114232&_ticrsn=3


Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6881 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 20/01/2015 21:16
W końcu w boksie zajebista walka z udziałem Polaka, w której nasz pięściarz ma szanse. Fonfara - Chavez Jr. w kwietniu. Chavez to jest gwiazda, której sława i zarobki zdecydowanie wyprzedzają klasę sportową. Przeskok do wyższej wagi, dosyć dziurawa obrona, niespecjalnie sportowe prowadzenie się - Andrzej może to spokojnie wygrać i to po ciekawej walce. Jeśli w kontrakcie nie będzie nieczystych zagrywek w stylu obozu Pacquiao, czyli jakiegoś chorego catch weight albo limitów w dniu walki i Fonfarze nie przeszkodzą problemy z dłońmi, to notowania Andrzeja po tej walce i ewentualnym zwycięstwie mogą poszybować w górę w tempie polskiego długu publicznego.


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 21/01/2015 14:45

  Cywil napisał:  
W końcu w boksie zajebista walka z udziałem Polaka, w której nasz pięściarz ma szanse. Fonfara - Chavez Jr. w kwietniu. Chavez to jest gwiazda, której sława i zarobki zdecydowanie wyprzedzają klasę sportową. Przeskok do wyższej wagi, dosyć dziurawa obrona, niespecjalnie sportowe prowadzenie się - Andrzej może to spokojnie wygrać i to po ciekawej walce. Jeśli w kontrakcie nie będzie nieczystych zagrywek w stylu obozu Pacquiao, czyli jakiegoś chorego catch weight albo limitów w dniu walki i Fonfarze nie przeszkodzą problemy z dłońmi, to notowania Andrzeja po tej walce i ewentualnym zwycięstwie mogą poszybować w górę w tempie polskiego długu publicznego.



OFICJALNIE : 18 kwietnia Andrzej Fonfara - Julio Cesar Chavez jr.

Ostatnio edytowany przez: szpadel*, 28 stycznia 2015, 22:41 [1 raz(y)]


netoper
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4473 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 01/02/2015 16:44
Oglądając ręczną trzeba serio łykać jakieś tabletki na uspokojenie :D
Wielkie Brawa dla chłopaków !!!!


prx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 01/02/2015 16:46
Należało się jak nikomu innemu. Oby tylko Francuzi wygrali z tym multi kulti zwanym Katarem.


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 01/02/2015 17:19
Prawdziwa Polska Husaria, walczyli niesamowicie do ostatnich sekund!


Pogoń Szczecin MKS!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005