Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5744 dni

*
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 22/05/2011 21:36
az do wczoraj;) co do pudziana to tak jak piszecie, nie ma mocy, nie ma kondycji, nie ma niczego... chociaz trzeba przyznac ze widac postepy w porownaniu z poprzednimi walkami. ale przy takim tempie rozwoju i jego wieku to raczej juz do niczego nie dojdzie. a zapowiedzi ktore gdzies sie przebijaly ze chcieliby walki z Cainem to mozna miedzy bajki wlozyc;)


100% PD
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4528 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 31/05/2011 01:06
Radwańska przegrała dziś z Szarapową 6:7 5:7 w 1/8 finału. Zemściły się na niej niewykorzystane okazje do zwycięstwa. Powtarza się słabość Agnieszki przy decydujących piłkach. Pierwszego seta przegrała w tiebrake'u. Niestety jak można było się spodziewać w decydującym gemie nie dała rady. Drugi set był dla mnie zaskoczeniem, gdyż sądziłem, że tradycyjnie Polce zabraknie już kondycji i łatwo przegra. Tymczasem prowadziła 5:3 w gemach i 40:15 przy serwisie rywalki. Następnie 5:4 i 40:0 przy swoim, ale nawet tego nie była w stanie zwycięsko zakończyć i wygrać seta. Po raz kolejny zabrakło jej przysłowiowej kropki nad "i". Powinna nasza tenisistka poprawić ten element gry, który pozwoliły jej skutecznie finiszować.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4528 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 21/06/2011 13:47
Nieciekawe wieści dla beniaminka ekstraklasy piłkarek ręcznych Pogoni Szczecin. Pierwszy mecz grają na wyjeździe, z czterech pierwszych trzy na wyjeździe. Do tego w czterech pierwszych kolejkach spotykają się z trzema najlepszymi drużynami poprzedniego sezonu. Trudno nie odnieść wrażenia, że ktoś ułożył ten terminarz Pogoni na złość.
Jak widać kultura na coraz niższym poziomie. Kiedyś beniaminek pierwszy mecz na dobry początek w wyższej klasie rozgrywkowej zawsze grał u siebie.
Jak dla mnie to tylko mega barany mogły tak ułożyć ten terminarz.


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3463 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 21/06/2011 14:35
Za to derby u nas 5 czy tam 9 października.

Dadza rade dziewczyny. Ktos wie po ile bilety ?


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4535 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 24/06/2011 23:46
Jutro pierwszy raz po pobycie w pierdlu Szpila wraca na ring i jak zwykle w formie :D
Bardziej czekam na jego walkę niż Kosteckiego,który znowu będzie z kelnerem walczył.

Oficjalne ważenie


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5170 dni

**
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 25/06/2011 01:58
Będzie Szpila w telewizorni gdzieś coś?


kibic79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5481 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 25/06/2011 07:33

  eM napisał:  
Będzie Szpila w telewizorni gdzieś coś?na polsacie sport pewnie jak zawsze :)


http://e-dieselservice.pl/
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4535 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 25/06/2011 12:00

  kibic79 napisał:  

  eM napisał:  
Będzie Szpila w telewizorni gdzieś coś?na polsacie sport pewnie jak zawsze :)Zgadza się na PS pokazują.A jak nie masz to tu
http://soccer-live.pl/transmisje.php?id=pozostale


Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5361 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 25/06/2011 13:17

  szpadel_85 napisał:  
Jutro pierwszy raz po pobycie w pierdlu Szpila wraca na ring i jak zwykle w formie :D
Bardziej czekam na jego walkę niż Kosteckiego,który znowu będzie z kelnerem walczył.Nie no bez przesady, Mock to nie jest kelner, raczej solidny journeyman. Nie wiem dlaczego u nas 95% ludzi stosuje binarny system oceny zawodników - albo ktoś jest mistrzem kozakiem albo leszczem kelnerem. Wiadomo, że fajnie jakbyby Cygan dostał już jakiegoś naprawdę klasowego przeciwnika ale znając życie to będzie dopiero w eliminatorze/walce o tytuł. Szkoda, że nie doszło do tej walki z Erdeiem w USA ale według mnie na tę chwilę, na polskie warunki i galę w Rzeszowie Mock to jest przeciwnik do zaakceptowania w przeciwieństwie np do przeciwnika Wawrzyka, który jest już wrakiem i ściąganie go tutaj jest nieporozumieniem. Z kolei rywal Szpilki bardzo ciekawy biorąc pod uwagę to, że chłopak zmarnował 2 lata w pierdlu, debiutuje w nowej wadzę, niedawno ważył 130 kilogramów i nie zrzucił jeszcze tyle ile powinien. Nie powinien sprawić problemów a jego nadmuchany rekord ładnie wygląda.


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4535 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 25/06/2011 13:44

  Cywil napisał:  

  szpadel_85 napisał:  
Jutro pierwszy raz po pobycie w pierdlu Szpila wraca na ring i jak zwykle w formie :D
Bardziej czekam na jego walkę niż Kosteckiego,który znowu będzie z kelnerem walczył.Nie no bez przesady, Mock to nie jest kelner, raczej solidny journeyman. Nie wiem dlaczego u nas 95% ludzi stosuje binarny system oceny zawodników - albo ktoś jest mistrzem kozakiem albo leszczem kelnerem. Wiadomo, że fajnie jakbyby Cygan dostał już jakiegoś naprawdę klasowego przeciwnika ale znając życie to będzie dopiero w eliminatorze/walce o tytuł. Szkoda, że nie doszło do tej walki z Erdeiem w USA ale według mnie na tę chwilę, na polskie warunki i galę w Rzeszowie Mock to jest przeciwnik do zaakceptowania w przeciwieństwie np do przeciwnika Wawrzyka, który jest już wrakiem i ściąganie go tutaj jest nieporozumieniem. Z kolei rywal Szpilki bardzo ciekawy biorąc pod uwagę to, że chłopak zmarnował 2 lata w pierdlu, debiutuje w nowej wadzę, niedawno ważył 130 kilogramów i nie zrzucił jeszcze tyle ile powinien. Nie powinien sprawić problemów a jego nadmuchany rekord ładnie wygląda.Patrząc przez pryzmat Kosteckiego,który stoczył już prawie 40 pojedynków to chyba czas najwyższy na poważnych rywali,jeśli w ogóle jest mowa o poważnych sukcesach Polaka.Mocka to chyba kojarzę tylko z pojedynku z Haye,gdzie nawet na deski go posłał.


Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5361 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 25/06/2011 14:33

  szpadel_85 napisał:  

Patrząc przez pryzmat Kosteckiego,który stoczył już prawie 40 pojedynków to chyba czas najwyższy na poważnych rywali,jeśli w ogóle jest mowa o poważnych sukcesach Polaka.Tak ale pamiętaj, że Kostecki nie ma praktycznie żadnej kariery amatorskiej i boksować zaczął dość późno więc te jego 40 pojedynków to nie jest jakoś strasznie dużo. Dodatkowo trzeba mieć świadomość że on raczej nigdy nie będzie wybitnym zawodnikiem co nie oznacza, że nie zdobędzie jakiegoś poważnego pasa przy odrobinie szczęścia i rozsądnym prowadzeniu. Ale dominatorem nie zostanie i rzucanie go na bardzo mocnego rywala w sytuacji gdy jest w czołówkach rankingów i w każdej chwili może się pojawić jakiś title shot jest dużym ryzykiem. Jedna porażka w walce o pietruszkę marnuje lata pracy i spore pieniądze zainwestowane w zawodnika. Sprowadzenie światowej klasy przeciwnika to też spory koszt a Polsat jakiejś kosmicznej kasy za te gale raczej nie płaci.


  szpadel_85 napisał:  

Mocka to chyba kojarzę tylko z pojedynku z Haye,gdzie nawet na deski go posłał.


Jest sporo walk nawet na youtubie do obejrzenia. Według mnie to kawał twardego skurwiela i dobry przeciwnik.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3758 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 25/06/2011 16:05
Kubot po bardzo dobrej grze pokonał 8 rakietę świata na Wimbledonie! w 1/8 przeciwnikiem będzie Feliciano Lopez


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4766 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 27/06/2011 17:40

  ManeS napisał:  
Kubot po bardzo dobrej grze pokonał 8 rakietę świata na Wimbledonie! w 1/8 przeciwnikiem będzie Feliciano LopezFajna gra Łukasza, czasem przeplata bardzo dobre uderzenia z amatorskimi błędami :) Zaraz może ćwierćfinał... :D

Ostatnio edytowany przez: On jest cienki!, 27 czerwca 2011, 17:45 [1 raz(y)]


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4998 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 27/06/2011 18:07

  Misiek. napisał:  

  ManeS napisał:  
Kubot po bardzo dobrej grze pokonał 8 rakietę świata na Wimbledonie! w 1/8 przeciwnikiem będzie Feliciano LopezFajna gra Łukasza, czasem przeplata bardzo dobre uderzenia z amatorskimi błędami :) Zaraz może ćwierćfinał... :DKubot zasadniczo przewalił ten mecz, niewykorzystując piłki meczowej w 3 secie


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4766 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 27/06/2011 18:17

  anathema napisał:  

  Misiek. napisał:  

  ManeS napisał:  
Kubot po bardzo dobrej grze pokonał 8 rakietę świata na Wimbledonie! w 1/8 przeciwnikiem będzie Feliciano LopezFajna gra Łukasza, czasem przeplata bardzo dobre uderzenia z amatorskimi błędami :) Zaraz może ćwierćfinał... :DKubot zasadniczo przewalił ten mecz, niewykorzystując piłki meczowej w 3 secieTe błędy rażą oczy...


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5859 dni

*
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 27/06/2011 18:18
2 pierwsze sety ekstra, teraz to już oddycha rękawami, Lopez na fali i raczej tego nie przegra ... chociaż teraz Kubot przy własnym podaniu radzi sobie ok


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4528 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 28/06/2011 22:19
Oby Kubot nie popadł w syndrom Radwańskiej, która ma często problem z "postawieniem kropki nad i" tak jak Kubot w tym meczu zmarnował piłkę meczową przy swoim serwisie, a potem przegrał wydawałoby się prawie już wygrany mecz.


Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5361 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 02/07/2011 15:10
Dzisiaj ciekawa walka w HW W. Kliczko - Haye. Ciekawa z tego względu, że w końcu pryśnie mit pod tytułem "Haye - zbawca wagi ciężkiej". Stawiam na TKO dla Kliczki w drugiej części walki po jego absolutnej dominacji w ringu i unikaniu walki przez Haye. Transmisja w TVP1 (przynajmniej nie będzie kostyry i kuleja:D) od 22.45.


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5744 dni

*
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 02/07/2011 15:48
z jednej strony chcialbym zeby dominacja kliczkow sie skonczyla bo moim zdaniem prezentuja oni cholernie nudny boks, z drugiej strony haye jest takim onetowym napinaczem i krzykaczem - az prosi sie zeby mu dzioba obic:) takze z dwojga zlego chyba wole kliczke z opcja nokautu w takiej rundzie zebym zdazyl sobie wypic 2 piwa:)


100% PD
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5361 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 02/07/2011 16:05
Jakby Haye zdobył pas to by dopiero nudno mogło się zrobić. Nie licząc ewentualnych rewanżów z braćmi to pewnie Haye siedział by w swojej Anglii i obijał starych dziadów pokroju Harrisona, Skeltona czy Ruiza.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005