Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Australian Open << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8321 dni




Odp: Australian Open - 20/01/2009 03:04

  Jo napisał:  
Na Isię liczę że pogra bo to polka no i trzeba wspierać naszą rodaczkę :) a poza tym to oczywiście Ana Ivanovic Obrazek png wstawiony na forum

A u panów na doświadczenie liczę z innej beczki : Roddick , Safin



słaba Ana, ze szok, mam nadzieje ze odpadnie teraz

serwis tragedia, wymiany słabe, bez formy od kilkunastu miesiecy juz

za duzo przebywa z wyżelowanym Verdasco


bo(L)ek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7177 dni




Odp: Australian Open - 20/01/2009 11:27
No to Radwanska pograła... ale coz mozna zrobic jak sie ma serwis 50km/h to ciezko wygrywac swoje podania


Ko nie pije,ten kapuje
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni

****




Odp: Australian Open - 23/01/2009 20:00
No niestety, szybko odpadły Nasze zawodniczki.

Co do dzisiejszego dnia i porażki Any Ivanović to sam nie wiem co myśleć:P Serbka grała nie tylko w tym spotkaniu tragicznie, ale również w poprzednich rundach. Widzieliście jak Ona serwuje???!!! żenada. Jeśli chodzi o tą rosjankę to nie wyobrażam sobie by dalej zaszła. Z takimi gabarytami to Ona ledwo snuła się na korcie i podejrzewam, że Doković rozjbiję ją w pył :)

Szkoda, że meczyk Federer - Safin bez większych emocji ale niektóre zagrania world class :]


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
bo(L)ek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7177 dni




Odp: Australian Open - 24/01/2009 15:59
Dzis troche ultraski na kortach,po zwyciestwie Gonzaleza chilijscy kibice odpalaja jakies strobo i swiece dymne:)


Ko nie pije,ten kapuje
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7096 dni




Odp: Australian Open - 24/01/2009 18:18

  bo(L)ek napisał:  
Dzis troche ultraski na kortach,po zwyciestwie Gonzaleza chilijscy kibice odpalaja jakies strobo i swiece dymne:)



Tegoroczne AO jakoś w ogóle w tych klimatach :) Dzisiaj nieco zabawy z piro, wczoraj bójki - ciekawie ;)


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni

****




Odp: Australian Open - 24/01/2009 18:37

  jankos napisał:  

  bo(L)ek napisał:  
Dzis troche ultraski na kortach,po zwyciestwie Gonzaleza chilijscy kibice odpalaja jakies strobo i swiece dymne:)



Tegoroczne AO jakoś w ogóle w tych klimatach :) Dzisiaj nieco zabawy z piro, wczoraj bójki - ciekawie ;)



http://video.eurosport.pl/tenis/australian-open/2009/walki-kibicow-na-aus.-open_vid95730/video.shtml

a piro nie mogę znalesc:P Podczas meczu Baghdatis'a kibice też dawali o sobie znać waląc w ścianę i dość głośno śpiewając w przerwach między piłkami :)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni

****




Odp: Australian Open - 25/01/2009 18:16
Dzisiejsze wyniki:
Kobiety
Dokic - Kleybanova 7-5,5-7,8-6; myślałem, że będzie szybko łatwo i przyjemnie a się okazało, że ta rosjanka jeszcze jako tako sie trzymała;p
Zvonareva - Petrova 7-5,6-4
Safina - Cornet 6-2,2-6,7-5; Wolałbym aby Cornet awansowąła bo tej Safiny to nie cierpie...
Bartoil - Jankovic 6-1,6-4 !!! ; To co dziś grała Bartoli to jakaś masakra :D
Panowie
Djokovic - Baghdatis 6-1,7-6(7/1),6-7(5/7),6-2 ; po wyniku wygląda na to, że zasłużenie wygrał serb
Federer - Berdych 4-6,6-7(4/7),6-4,6-4,6-2 ; no no...
Roddick - Robredo 7-5,6-1,6-3
Del Potro - Cilic 5-7,6-4,6-4,6-2


Bardzo ciekawe ćwierćfinały u panów się szykują:
Andy Roddick USA (7) v Novak Djokovic SRB (3)

Juan Martin Del Potro ARG (Cfaniak v Roger Federer SUI (2)

kolejne dwie pary ćwierćfinałowe obstawiam:
Rafael Nadal ESP (1) v Gael Monfils FRA (12)
Andy Murray GBR (4) v Jo-Wilfried Tsonga FRA (5)

:)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
bo(L)ek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7177 dni




Odp: Australian Open - 25/01/2009 18:39
Mam nadzieje ze sie pomylisz co do przeciwnika Nadala bo obstawilem na Simona z Monfilsem:).Teraz zaczyna sie powazna gra,swietne mecze sie szykuja i nieprzespane noce;)


Ko nie pije,ten kapuje
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni

****




Odp: Australian Open - 30/01/2009 16:14
mecz Nadal vs. Verdasco - K A P I T A L N Y !!!

Oby finał Nadal - Federer był co najmniej na takim poziomie jak ten półfinał:)

Ps. Tego Verdasco to szczerze mówiąc, pierwszy raz na oczy widziałem... :D


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6447 dni




Odp: Australian Open - 30/01/2009 18:22
Szkoda Verdasco, bo moim zdaniem przyćmił dzisiaj Nadala. Skład finału chyba najbardziej spodziewany z możliwych.

Jutro finał kobiet, żeby Serena wygrała tylko, bo tej Safiny to ja nie zniose :)


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni

****




Odp: Australian Open - 31/01/2009 14:51
Kilka wymian Nadala i Verdasco Jak się jeszcze raz to ogląda to dalej powala :D

Ps. Safina przegrała :D


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
StargardBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5670 dni




Odp: Australian Open - 31/01/2009 17:02
nie jestem fanatykiem tenisa ale to co nadal wyprawiał było zajebiste :D nie mówiąc już o tych podkręconych piłkach Verdasco


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni

****




Odp: Australian Open - 01/02/2009 18:57
no i Nadal wygrał. Całego meczu niestety nie oglądałem bo musiałem jechać na uczelnie, wpisy zbierać;p jednak po wyniku widzę, że mecz ogólnie wyrównany i mam nadzieję, że na wysokim poziomie:)(ja skończyłem oglądać pod koniec 2 seta..)

Cały Turniej k0zak ^^


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni

****




Odp: Australian Open - 16/01/2010 21:47
No dobra... kolejny rok za Nami a kolejne AusOpen przed Nami :) startujemy w niedzielę:)

Drabinka mężczyzn

Drabinka Kobiet

Jakie Wasze typy?
Mężczyźni:
Faworyt - Nadal
Czarny Koń - Del Potro, Monfils, Tsonga(kolejność nieprzypadkowa)

Kobitki:
Faworyt - nie mam faworytki, ale nie chciałbym aby wygrała Safina, Dementieva i inne ruskie wynalazki :)
Czarna klacz :D - C. Woźniacki, Rawdańska crazy, ciekawe jak Clijsters sobie poradzi

Ciekawa para u kobitek w I rundzie - C. Woźniacki vs. A. Woźniak


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5315 dni




Odp: Australian Open - 16/01/2010 22:13
Monfils i Tsonga moim zdaniem nie sa psychicznie gotowi zeby namieszac w koncowej fazie turnieju, bardziej bym liczyl na Djokovica i Davydyenke pod warunkiem, ze ten drugi bedzie w stanie grac tak jak gral w Doha. Podobnie uwazam ze Nadal jest faworytem, o tym ze musiala by byc jakas katastrofa zeby Roger nie doszedl do polfinalu tez wszyscy wiedza. Del Potro juz pokazal w poprzednim sezonie ze wygrac potrafi i z Nadalem i z Federerem wiec moze byc ciekawie :)

U babiczek szanse ma Urszula, bo Syrena doznala kontuzji i w finale w Sydney z Dementiewa, prawie nie biegala i miala olbrzymie problemy z przygotowaniem sie do uderzen. Oczywiscie nawet kontuzjowana potrafi grac pilki konczace wiec Ula musialaby zagrac na max swoich mozliwosci.
Agnieszce niestety nie wroze nic wiecej poza 4 runda, zarowno z Malek, Oudin, Schavione i Cornet miewala juz problemy, ale z nimi jest w stanie wygrac, niestety nie jest w formie pozwalajacej ograc Venus na ktora najprawdopodobniej trafilaby w 4 rundzie. Do tego jest chyba lekko kontuzjowana - jakis bol reki.
Tutaj na faworytkach tez sie za bardzo nie znam ale podobnie uwazam ze Ruskie maja spore szanse, ale powracajace do tenisa belgijki - Clijsters i Henin moga namieszac.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni

****




Odp: Australian Open - 19/01/2010 11:38
Jedna Radwańska odpadła, druga przeszła, Kubot w II rundzie zagra z kolumbijczykiem, który wyeliminował Robredo.
Z niespodzianek to można wspomnieć o odpadnięciu Szarapowej z Kirilenko i... odpadnięcie Soderlinga.
W II rundzie Pań bardzo ciekawy pojedynek Dementieva vs. Henin. Oby belgijka przeszła dalej:)

edit: co Gaquet z Youzhny'm grają..... :D

Ostatnio edytowany przez: Ambasador, 19 stycznia 2010, 14:03 [1 raz(y)]


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5315 dni




Odp: Australian Open - 19/01/2010 14:06
Ogladalem poczatek meczu Szarapowej z Kirilenko i majac przewage dala ciala, chyba walecznosc i bieganie do pilek przez ta druga wkurzylo Szarapowa i w swoim stylu strzelala fochy wnioskujac ze skrotow ;)
Ogladalem takze pojedynek Ivanovic, ktorej kibicuje z jakas amerykanka Perry chyba?
Jak zwykle miazdzace forhendy, duzo szybkich pilek i rozganianie po korcie, ale serwis na slabym poziomie, jeszcze srednio przy co drugim zle wyrzucana pilka... Mam nadzieje ze sie odbuduje i powtorzy wynik z 2008 roku - final, bo dosc mam ruskich i Williamsów ;)
cieszy pewna wygrana Agnieszki, oby wytrzymala kondycyjnie i bez urazow.

A no i zapomnialem napisac o moim ulubiencu Baghdatisie, Marcos przeszedl do drugiej rundy, oby zaszedl jak najdalej chociaz nie mam pojecia w jakiej jest teraz formie

Ostatnio edytowany przez: ManeS, 19 stycznia 2010, 15:32 [4 raz(y)]


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5315 dni




Odp: Australian Open - 24/01/2010 14:24
Ależ gem teraz przy 5:4... Gonzo takie pilki gra momentami ze az dziw bierze


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni

****




Odp: Australian Open - 24/01/2010 14:37
no mecz na prawdę zajebisty, za takie coś właśnie lubię tenis !!! :)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5315 dni




Odp: Australian Open - 24/01/2010 14:58
no dokladnie, ale oszukali go biedaka i teraz juz tak nie walczy :/ moim zdaniem by ta pilke setowa w 4 secie odbil, pewnie balona wprost na smecz Roddicka, ale by odbil, potem jeszcze ten mega fart Roddicka przy sytuacjach z challengami, to moze zniechecic... Jeszcze teraz ten aut wywolany hehe az piatke sedziemu przybil ;)
chyba to juz koniec niestety


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005