Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kapsiii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4212 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 02/11/2012 18:13
Czy przeciwnik Jerzyka wysiada ? :) cudowny widok!


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 02/11/2012 18:14
coś mi się wydaje, że to bardziej zagrywka psychologiczna ;)
krecz :D


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7437 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 02/11/2012 18:16

  ManeS napisał:  
coś mi się wydaje, że to bardziej zagrywka psychologiczna ;)


standardowy wybieg Gwiazdy z pierwszej dziesiątki, która dostaje łupnia od jakiegoś Żółtodzioba... :)
Jerzy po tym meczu na pewno będzie w pierwszej pięćdziesiątce (co najmniej 46)


INDIOS BRAVOS
kapsiii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4212 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 02/11/2012 18:16
Hahaha no i koniec!!


kapsiii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4212 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 02/11/2012 18:18
Nie no parę piłek było do końca! ale po co przegrać jak można ze względów zdrowotnych skończyć !! żal


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 02/11/2012 18:19
No no, czapki z głów przed Janowiczem. Ma predyspozycje do grania na bardzo wysokim poziomie. Wyśmienity serwis i forehand, dobra różnorodność zagrań zarówno pod linię końcową jak i skróty, dobre warunki fizyczne, trochę popracować nad backhandem i precyzją i w końcu Polak liczący się w ATP :)


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8284 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 02/11/2012 18:20
chamstwo w biały dzień. żenujące zachowanie Tipsara. Brawo JJ.

Już jest 36 w rankingu światowym po tym mecz :) :)


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 02/11/2012 18:23

  Junior napisał:  
chamstwo w biały dzień. żenujące zachowanie Tipsara. Brawo JJ.

Już jest 36 w rankingu światowym po tym mecz :) :)



Po czym wnosisz z żenującym zachowaniem Serba? Tipsarevic skapitulował z klasą, wiedział że nie ogarnia, choć faktycznie mógł już dograć ten mecz. A Janowicz kapitalnie, ważne że wytrzymał psychicznie, to istotne.

Z Simonem teoretycznie powinno być łatwiej, ale wiemy jak to czasem bywa...a Finał z Ferrerem (nie mylić z Federerem;)) lub Tsongą to było by to :)


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
kapsiii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4212 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 02/11/2012 18:26

  Anathema napisał:  

  Junior napisał:  
chamstwo w biały dzień. żenujące zachowanie Tipsara. Brawo JJ.

Już jest 36 w rankingu światowym po tym mecz :) :)



Po czym wnosisz z żenującym zachowaniem Serba? Tipsarevic skapitulował z klasą, wiedział że nie ogarnia, choć faktycznie mógł już dograć ten mecz. A Janowicz kapitalnie, ważne że wytrzymał psychicznie, to istotne.




No mógł ale po co ? :) inaczej to wygląda w statystykach jak zrezygnuje z powodów zdrowotnych .
Jerzyk fajnie gra, widowiskowo i ma jeszcze ten temperament na korcie :) popracuje troszkę nad wykończeniami i będzie gwiazda :)


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6187 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 02/11/2012 18:27
Nie wiem na tenisie to ja sie znam tyle co nic ale jak dla mnie to on wyskoczył z tą formą z kapelusza patrząc na jego wczesniejsze dokonania, chyba że coś ominąłem? Co nie zmienia faktu że fajnie ze sie tak wybił teraz.


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 02/11/2012 18:32
Nie jest to całkiem anonimowa postać o czym świadczy miejsce w pierwszej setce, ale jeśli chodzi o wielkie szlemy to chyba dalej niż do 3 rundy nie zaszedł jeszcze więc dotychczas o nim głośno nie było.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 02/11/2012 18:35
Z drugiej strony naszła mnie taka refleksja które powoduje ambiwalentne odczucia związane a sukcesami naszych więc może lepiej niech nic nie wygrywa bo mam dość wysypu wszelakiej maści niedzielnych kibiców, co jeszcze wczoraj nic nie wiedzieli o danej dyscyplinie dopóki jakiś Polak czegoś w niej nie ugrał. Politycy rożnej maści tez będą chcieli coś ugrać dla siebie, ja,k to zwykle bywa.

To jest turniej jakich w roku wiele wieńczący powoli kończący sie rok, wiec radziłbym sie wstrzymać z gloryfikowaniem Janowicza, większość tenisistów ma słabszy okres etc. Czy rodzi nam sie gwiazda musimy poczekać minimum pół roku.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
kapsiii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4212 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 02/11/2012 18:35
No też mam nadzieję że to nie jest takie chwilowe... i uleci ! tylko zacznie ostro grać i co turniej będzie o nim głośno.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 02/11/2012 18:40

  Anathema napisał:  
Z drugiej strony naszła mnie taka refleksja które powoduje ambiwalentne odczucia związane a sukcesami naszych więc może lepiej niech nic nie wygrywa bo mam dość wysypu wszelakiej maści niedzielnych kibiców, co jeszcze wczoraj nic nie wiedzieli o danej dyscyplinie dopóki jakiś Polak czegoś w niej nie ugrał. Politycy rożnej maści tez będą chcieli coś ugrać dla siebie, ja,k to zwykle bywa.

To jest turniej jakich w roku wiele wieńczący powoli kończący sie rok, wiec radziłbym sie wstrzymać z gloryfikowaniem Janowicza, większość tenisistów ma słabszy okres etc. Czy rodzi nam sie gwiazda musimy poczekać minimum pół roku.



Te mecze to raczej on wygrywał niż przeciwnicy przegrywali przynajmniej takie mam wrażenie, trzeba by mieć wgląd w statystyki winnerów i niewymuszonych błędów.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8284 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 02/11/2012 18:44

  Anathema napisał:  

  Junior napisał:  
chamstwo w biały dzień. żenujące zachowanie Tipsara. Brawo JJ.

Już jest 36 w rankingu światowym po tym mecz :) :)



Po czym wnosisz z żenującym zachowaniem Serba? Tipsarevic skapitulował z klasą, wiedział że nie ogarnia, choć faktycznie mógł już dograć ten mecz. A Janowicz kapitalnie, ważne że wytrzymał psychicznie, to istotne.





z klasa ? że nie da rady ? z takim podejsciem to 50% spotkan tenisowych powinno sie konczyc kreczem, wedle Twojej teorii. Moim zdaniem to czyste skurysynstwo zejscie z kortu 5 czy tam 6 punktow od meczu.

Jakby faktycznie cos zlego mu bylo, mogl wziac ten medical juz po pierwszym przelamaniu w trzecim secie. W drugim zostal zmiazdzony przez JJ, skroty, serwis, winnersy. a takie zachowanie jakie on zrobil to czyste skurwysynstwo. poza tym wiekszosc swiata ma podobne zdanie, jak wroci do hotelu to poczyta sobie duzo twitterowych wrzutow :)


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 02/11/2012 23:40

  Cytat:  
Z drugiej strony naszła mnie taka refleksja które powoduje ambiwalentne odczucia związane a sukcesami naszych więc może lepiej niech nic nie wygrywa bo mam dość wysypu wszelakiej mazści niedzielnych kibiców, co jeszcze wczoraj nic nie wiedzieli o danej dyscyplinie dopóki jakiś Polak czegoś w niej nie ugrał.


A co to ma za znaczenie?

Ja się tenisem nie interesuje praktycznie w ogóle - poza jakimiś dalszymi fazami turniejów raz na jakiś czas. Ale występ Polaka, tym bardziej ogrywającego czołówkę światową zawsze chętnie zobaczę.

Dopóki tacy niedzielni kibice nie mądrzą się i nie zachowują jak gdyby pozjadali wszystkie rozumy to nie widzę w tym niczego złego.

Żeby nie odbiegać od temu - Janowicz wydaje się materiałem na dobrego tenisistę (warunki fizyczne, miażdżący serwis, dużo pomysłowości objawiającej się m.in. w dobrych dropshotach) - zobaczymy jak to się potoczy, żeby mu sodówa nie odbiła.


tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7437 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 03/11/2012 07:34

  Junior napisał:  

  Anathema napisał:  

  Junior napisał:  
chamstwo w biały dzień. żenujące zachowanie Tipsara. Brawo JJ.

Już jest 36 w rankingu światowym po tym mecz :) :)



Po czym wnosisz z żenującym zachowaniem Serba? Tipsarevic skapitulował z klasą, wiedział że nie ogarnia, choć faktycznie mógł już dograć ten mecz. A Janowicz kapitalnie, ważne że wytrzymał psychicznie, to istotne.





z klasa ? że nie da rady ? z takim podejsciem to 50% spotkan tenisowych powinno sie konczyc kreczem, wedle Twojej teorii. Moim zdaniem to czyste skurysynstwo zejscie z kortu 5 czy tam 6 punktow od meczu.

Jakby faktycznie cos zlego mu bylo, mogl wziac ten medical juz po pierwszym przelamaniu w trzecim secie. W drugim zostal zmiazdzony przez JJ, skroty, serwis, winnersy. a takie zachowanie jakie on zrobil to czyste skurwysynstwo. poza tym wiekszosc swiata ma podobne zdanie, jak wroci do hotelu to poczyta sobie duzo twitterowych wrzutow :)



jakby przeanalizować wygrane mecze pomiędzy "Chłopcami do Bicia", a Gwiazdorami - to okaże się, że większość tych spotkań kończy się kreczami, zwłaszcza w sytuacji, kiedy różnica między tymi pierwszymi, a gwiazdami jest tak wyraźna jak wczoraj w meczu Jerzyka. I nie uważam tego jako kapitulacja z klasą... To, że w serdeczny sposób podziękował Tipsarevic za grę Jerzykowi - o niczym nie świadczy.
Tak niestety jest, że taktyka obozu gwiazdorskiego jest taka, że lepiej symulować kontuzję, niż dograć z honorem spotkanie do końca. Za jakiś czas, jak ktoś sprawdzi wyniki Tipsarevica pomysli, że rzeczywiście mógł mieć kontuzję, więc mu nie poszło z takim Janowiczem. Chyba, że.... Janowicz udowodni w kolejnym sezonie, że te wygrane w Paryżu to nie występ jednego sezonu i że będzie piął się konsekwentnie do góry. Specjaliści (komentatorzy, trenerzy największych wirtuozów) wróżą Jerzykowi dużą, żeby nie powiedzieć Wielką karierę. Ja się przyznaję, że widząc go w tym roku w Szczecinie pomyślałem, że Chłopak poza serwisem nic nie prezentuje.... jak bardzo się pomyliłem :) Irytuje w jego grze nonszalancja... podpala się w sytuacji, kiedy przeciwnik leży na deskach... ale to można zrzucić na karb niedoświadczenia w pojedynkach z tenisistami z pierwszej 10tki.
Żeby być sprawiedliwym JJ ma dar wychodzenia z opresji, jest mocny psychicznie właśnie w takich sytuacjach :) A psychika, poza przygotowaniem fizycznym - to podstawa w tym sporcie. Super, że po tylu latach posuchy jest w końcu Polak, który może zwojować wiele w tej dyscyplinie. :)

Ostatnio edytowany przez: tm_tomcio, 3 listopada 2012, 07:42 [1 raz(y)]


INDIOS BRAVOS
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 03/11/2012 15:39
Dropszoty obłędne, po takim wielkoludzie nikt się tego nie spodziewa, choć ta przewaga zniknie jak go lepiej poznają. Nawet lob mu teraz wyszedł, drewniany to on tak do końca nie jest. Ale widać wyraźnie, że chce jak najszybciej kończyć wymiany, to nie jest koleś który gra byle przebić, nawet w niewygodnych pozycjach stara się odgrywać nieprzyjemnie.

Pierwsza średnio długa wymiana i już Janowicz niecierpliwy wali w sam narożnik i nie trafia. Z Radwańską miałby problemy. ;)


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 03/11/2012 15:43
W poprzednich meczach większość zagrań pod linię końcową wchodziło, ale dzisiaj Simon widać, że ma zamiar dać mu się wykazać i tylko przebija na drugą stronę czekając na błąd.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 03/11/2012 15:49
To mógł być i powinien być przełomowy gem i to o czym napisałem wcześniej zaważyło - brak cierpliwości i chyba za bardzo chlopak uwierzyl w te swoje dropszoty.

A Tomaszewski w swoim stylu jak zawsze cos pierdoli o Jadzi Jędrzejowskiej, Koles jest niereformowalny ;D Analogii do inicjałów teraz doszukuje ;D


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005