Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Paula21PogonSzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5421 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 13/09/2009 22:41
Złoto Jest nasze POLACY Złoto jest nasze!!!!:D :D :D Brawoooooo !!!!


Tylko Pogoń Szczecin
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6200 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 14/09/2009 00:04

  Animal. napisał:  

  jankos napisał:  
Ten cały nasz prezio Przedpełski to ma chyba roczny karnecik na solarium hehe.

Wielkie brawa dla siatkarzy bo oddali serca na boisku, pokazali że pojęcie walki nie jest im obce, w przeciwieństwie do naszych nażelowanych gwiazdorków truchtających po zielonej murawie.



Prezes siedzi sobie podczas turnieju na tureckich plażach i popija drinki z palemką :] brawo Polacy medal jak najbardziej zasłużony :) Szkoda że Świderskiego tam nie było. Ktoś wczesniej tak na Gruszke narzekał a dzis dostał MVP :]



cale szczescie ze tam Swiderskiego nie bylo. Brakowalo Ci go tam? Bo mi nie.
sracie za Swiderskim a zapominacie o Kadziewiczu. Mniej przywiązania do nazwisk.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 14/09/2009 00:22
Piękna sprawa, a najlepsze jest to że cała drużyna grała kapitalnie. Dla mnie takimi 'odkryciami' turnieju są bez dwóch zdań Kurek i Bąkiewicz - bardzo pozytywnie mnie zaskoczyli.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 14/09/2009 12:58
KIm Clijsters wygrała po powrocie z urlopu macierzynskiego US Open.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 14/09/2009 20:25
No koszykarze ze Słowenią też dostali. Porażająco nieskuteczni w ataku są. Jeden Szewczyk sobie jakoś radził, a reszta pudłowała niemal wszystko co mogła. Zostaje środowy mecz ostatniej szansy z Hiszpanami. Zwycięstwo daje nam awans, ale z mistrzami świata i wicemistrzami olimpijskimi i Europy szanse raczej małe. Jak przegrają to oni odpadają.


Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7130 dni

***




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 14/09/2009 21:59

  Janek44 napisał:  
No koszykarze ze Słowenią też dostali. Porażająco nieskuteczni w ataku są. Jeden Szewczyk sobie jakoś radził, a reszta pudłowała niemal wszystko co mogła. Zostaje środowy mecz ostatniej szansy z Hiszpanami. Zwycięstwo daje nam awans, ale z mistrzami świata i wicemistrzami olimpijskimi i Europy szanse raczej małe. Jak przegrają to oni odpadają.



Wiadomo, jak zatrudnia sie goscia ktorzy nie wie kogo do kadry bierze.. Uniwersalnego i ogranego w Eurolidze Dylewicza zamienil na Witke, blyskotliwego Kikowskiego na Chylinskiego, wyrzucil ze skladu Kitzingera z bardzo dobrym rzutem za 3 punkty, a zostawil Skibniewskiego ktory potrzebny jest do rozegrania a jeszcze nie zagral na tych ME. Nie wpuszcza za czesto najlepszego obroncy w naszym zespole Roszyka, nie probuje wprowdzic "plastra" dla najlepszego strzelca rywala, stosuje dziwna pseudo strefe. Jedyny patent Katzurina to notoryczne rzuty za 3 punkty, zadnego pick and rolla, czy schematow bardziej zlozonych, porazka. Tak to jest jak bierze sie trenera z zagranicy a nie z Polski.
P.S. Slowenia dzisiaj byla tak do ogrania jak nigdy.


www.sectorshop.net
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 14/09/2009 22:47

  Czarny napisał:  
[ Tak to jest jak bierze sie trenera z zagranicy a nie z Polski.
.


A mozesz podac nazwisko szkoleniowca z Polski , ktory nadaje sie na trenera kadry? W pilce jest z trenerami dramat , a w kosza mega dramat. Przez ostatnie lata mialem okazje widziec wielkie nazwiska naszej koszykowki . Szczubial, Krajewski , Koniecki i cholera wie kto jeszcze . Po nich robote przejal zawodnik z ogromnym doswiadczeniem w topowych klubach europejskich i w kolejnym sezonie zdobyl PP i mial spore szanse na final.
Poprostu wzielismy trenera nie z tej polki co powinnismy. Ale to wina panow , ktorzy stylem zarzadzania przypominaja pzpn.
2 wygrane to ogromny sukcec . Ogranie Litwy to rewelacja, ale nadmiernie rozbudzila nadzieje.Kikowskiego troche szkoda , ale On kadry by nie zbawil . Natomiast Witka za Dylewicza tp kpina. Za zawodnika skutecznego w ofensywie i znakomicie zbierajacego wzieto drewno tylko z rzutem za 3 punkty . No i co istotne to doswiadczenie. Dylewicz od lat gra w Eurolidze co niewielu naszym sie udaje.


Lucek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5725 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 14/09/2009 23:45
A może trener to nie wszystko ?
http://www.sport.pl/koszykowka/1,84989,7033299,EuroBasket_2009__Marcin_Gortat__Niektorzy_musza_spojrzec.html


seeedzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7415 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 16/09/2009 12:00

  Lucek80 napisał:  
A może trener to nie wszystko ?
http://www.sport.pl/koszykowka/1,84989,7033299,EuroBasket_2009__Marcin_Gortat__Niektorzy_musza_spojrzec.html



trener trenerem, ale jak widac nie dla wszystkich gra w kadrze jest nobilitacja. Jesli idzie o Polska mysl szkoleniowa a raczej jej brak (nie oszukujmy sie, ktory Polski trener cos osiagnal ostatnimi czasy ?? Kijewski z zespolem za miliony dolarow zdaje sie 2 razy wszedl do TOP 16 Euroligi i tyle mozna powiedziec) to nic sie nie poradzi. Jest jeszcze Andrej Urlep ktory jak nikt zna Polskie realia i moze to tez go przekresla (zreszta byl juz probowany i jakby nie patrzec nasi tez wtedy pokazali ladna koszykowke (ale bez sukcesow niestety, choc dodajac do tamtej kadry Gortata i Logana graliby pewnie lepiej)), trzeba probowac trenrow z zagranicy ktorzy by potrafili poskladac ten zlepek naszych graczy przy tym nie zabijajac w nich szybkiej gry.

PS. poki co trzeba powalczyc z Hiszpania, dac szanse tym ktorzy wkladaja serce w gre, Gortat, Szewczyk, Roszyk, Koszarek. Tutaj niekoniecznie czysto sportowe umiejetnosci moga dac zwyciestwo :)


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders
TomY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7839 dni

**




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 19/09/2009 23:29
Szlag mnie trafia, że mamy półfinały ME w koszykówce a jebana TVP nie raczy puścić tych meczy w otwartych kanałach.
Totalne olanie ludzi.
Transmisje w internecie pozostawiają wiele do życzenia.
Ale cóz , tam ważniejsze są walki o stołek. Rozpierdolić ten burdel i będzie święty spokój
No i na dodatek czytam, że TVP przymierza sie do powalczenia o prawa transmisji siatkówki ligowej.aaaa2aaaa2
Uchroń Panie Boże..


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7806 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 20/09/2009 02:08

  TomY napisał:  
Szlag mnie trafia, że mamy półfinały ME w koszykówce a jebana TVP nie raczy puścić tych meczy w otwartych kanałach.
Totalne olanie ludzi.
Transmisje w internecie pozostawiają wiele do życzenia.
Ale cóz , tam ważniejsze są walki o stołek. Rozpierdolić ten burdel i będzie święty spokój
No i na dodatek czytam, że TVP przymierza sie do powalczenia o prawa transmisji siatkówki ligowej.aaaa2aaaa2
Uchroń Panie Boże..



Pierwszy półfinał chyba był w tv na Dwójce widziałem zapowiedzi. Jednak drugi półfinał dla mnie o wiele ciekawszy był tylko na TVP Sport. Rozwiązanie było proste szyba ewakuacja ze stadionu azem z moim gościem z Serbii i łądowanie w pubie gdzie ten mecz leciał. Wynik rewelacyjny:)

Još jedna pobeda i titula:)


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 25/09/2009 19:43
Heh... ale nasze dziewczyny się uśmiechały podczas śpiewania hymnu przez całą halę :)

Ps. Gdyby kierwa nie te jebane trąbki to dało by się chodzić na takie mecze... zamiast trąbek mogło by być tak :)
Byłem w Łodzi na Polska - Brazylia w siatę mężczyzn i takiej ilości Andrzejów nie widziałem...


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6200 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 25/09/2009 22:24
polki wygrały,ale generalnie dno totalne. stawiałem je na rowni z rosjankami,holenderkami czy włoszkami,ale po tym meczu weryfikuje swoj optymizm. zero bloku,tragiczne rozegranie,kazdy atak po bloku zamiast poza boisko to do broniacej. kto widzial mecz holenderak z chorwatkami wie gdzie my jestesmy. a hiszpanki niby to samo co chorwatki... czyli moja wytyczna to ze na drugiej rozgrywce grupowej konczymy swoje zmagania. przyszła gwiazda tej kadry kaczor to moze nosic buty kurkow (miala byc odkryciem jak bartek) i do skowronskiej to jej kilometry. az chce sie wolac-liktoras,rosner,glinka-wroc!


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 25/09/2009 22:54

  nowa od nowa napisał:  
polki wygrały,ale generalnie dno totalne. stawiałem je na rowni z rosjankami,holenderkami czy włoszkami,ale po tym meczu weryfikuje swoj optymizm. zero bloku,tragiczne rozegranie,kazdy atak po bloku zamiast poza boisko to do broniacej. kto widzial mecz holenderak z chorwatkami wie gdzie my jestesmy. a hiszpanki niby to samo co chorwatki... czyli moja wytyczna to ze na drugiej rozgrywce grupowej konczymy swoje zmagania. przyszła gwiazda tej kadry kaczor to moze nosic buty kurkow (miala byc odkryciem jak bartek) i do skowronskiej to jej kilometry. az chce sie wolac-liktoras,rosner,glinka-wroc!



Jak zwykle pesymistą jesteś. Fakt, że po dwóch wygranych setach się zacięły nasze dziewczyny, ale ostatecznie dały radę wygrać planowo. A w końcówce punktowała głównie Kaczor (z 4 ostatnich naszych punktów 3 były jej, jeden błąd Hiszpanek). Kluczem do awansu do półfinału będzie wygrywać z teoretycznie słabszymi zespołami i dodatkowo ograć w grupie Holandię lub Rosję w drugiej fazie grupowej. Oczywiście lepiej by było ograć w niedzielę Holenderki i mieć lepszą sytuację przed meczem z Rosją. No a Hiszpanki pokazały że nie można lekceważyć teoretycznie słabszych przeciwniczek nawet przy stanie 2:0 i o tym muszą nasze pamiętać w meczu z Chorwatkami i póżniej innymi niżej notowanymi zespołami.


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6200 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 26/09/2009 00:01
Janek,Chorwatki to tło. Az dziw co robia takie reprezentacje jesli idzie o udzial na ME. Ide o zakład ze z Holandia plecy i to nawet 0-3 a jak wyjdziemy to plecy od Ruskich i po walce o medale. Przyjmujesz zaklad?


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
antek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8063 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 26/09/2009 08:48

  nowa od nowa napisał:  
Janek,Chorwatki to tło. Az dziw co robia takie reprezentacje jesli idzie o udzial na ME. Ide o zakład ze z Holandia plecy i to nawet 0-3 a jak wyjdziemy to plecy od Ruskich i po walce o medale. Przyjmujesz zaklad?



bierz ostatni hajec i do buka grzej...


PIJEMY AŻ JEBNIEMY !
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 26/09/2009 10:28

  nowa od nowa napisał:  
Janek,Chorwatki to tło. Az dziw co robia takie reprezentacje jesli idzie o udzial na ME. Ide o zakład ze z Holandia plecy i to nawet 0-3 a jak wyjdziemy to plecy od Ruskich i po walce o medale. Przyjmujesz zaklad?



Niech Ci będzie. Nasze awansują do półfinału. Siatkarze też nie raz męczyli się w ostatnich ME z teoretycznie słabszymi drużynami wygrywając ledwo ledwo 3:2, ale jednak wygrywając. Przyznam się, że nie jestem na sto procent pewny, że wygram ten zakład :)


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6200 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 26/09/2009 11:03

  Janek44 napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
Janek,Chorwatki to tło. Az dziw co robia takie reprezentacje jesli idzie o udzial na ME. Ide o zakład ze z Holandia plecy i to nawet 0-3 a jak wyjdziemy to plecy od Ruskich i po walce o medale. Przyjmujesz zaklad?



Niech Ci będzie. Nasze awansują do półfinału. Siatkarze też nie raz męczyli się w ostatnich ME z teoretycznie słabszymi drużynami wygrywając ledwo ledwo 3:2, ale jednak wygrywając. Przyznam się, że nie jestem na sto procent pewny, że wygram ten zakład :)



Ja jestem pewny ze nie bedzie walki o medale,Ty sie wahasz... Wiec o co zaklad? Tylko nie o przekonanie,bo to żaden zakład. Moze przegrywający zaprzestanie udzielania sie na forum?


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6880 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 26/09/2009 11:25

  nowa od nowa napisał:  

  Janek44 napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
Janek,Chorwatki to tło. Az dziw co robia takie reprezentacje jesli idzie o udzial na ME. Ide o zakład ze z Holandia plecy i to nawet 0-3 a jak wyjdziemy to plecy od Ruskich i po walce o medale. Przyjmujesz zaklad?



Niech Ci będzie. Nasze awansują do półfinału. Siatkarze też nie raz męczyli się w ostatnich ME z teoretycznie słabszymi drużynami wygrywając ledwo ledwo 3:2, ale jednak wygrywając. Przyznam się, że nie jestem na sto procent pewny, że wygram ten zakład :)



Ja jestem pewny ze nie bedzie walki o medale,Ty sie wahasz... Wiec o co zaklad? Tylko nie o przekonanie,bo to żaden zakład. Moze przegrywający zaprzestanie udzielania sie na forum?



W takim razie oby ta walka o medale jednak byla...


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6200 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 26/09/2009 11:57

  Randall McMurphy napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  Janek44 napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
Janek,Chorwatki to tło. Az dziw co robia takie reprezentacje jesli idzie o udzial na ME. Ide o zakład ze z Holandia plecy i to nawet 0-3 a jak wyjdziemy to plecy od Ruskich i po walce o medale. Przyjmujesz zaklad?



Niech Ci będzie. Nasze awansują do półfinału. Siatkarze też nie raz męczyli się w ostatnich ME z teoretycznie słabszymi drużynami wygrywając ledwo ledwo 3:2, ale jednak wygrywając. Przyznam się, że nie jestem na sto procent pewny, że wygram ten zakład :)



Ja jestem pewny ze nie bedzie walki o medale,Ty sie wahasz... Wiec o co zaklad? Tylko nie o przekonanie,bo to żaden zakład. Moze przegrywający zaprzestanie udzielania sie na forum?



W takim razie oby ta walka o medale jednak byla...



nooo,dzieki za solidarnosc,ale zanim zaczniesz sie cieszyc,poczakajmy na decyzje janka.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.17 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005