Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 05/07/2013 21:42
brak mi juz słów, jestesmy mistrzem w dawaniu ciała, wczoraj radwanska, dzis janowicz, rece opadaja.

ps i jeszcze ci siatkarze. mamy komplet ;/


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Zawa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5813 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 05/07/2013 21:44

  xxjarek05xx napisał:  
Co jest? Wracam z siku a tu schodzą z kortu xD



Dach zakrywają. Większość zapomina że Murray to druga rakieta świata i jest zdecydowanym faworytem...


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 05/07/2013 21:45
Nie przesadzaj z tym narzekaniem, Janowicz gra jak równy z równym z drugą rakietą świata w życiowym meczu dla siebie. Nie dziwota, że w wieku 22 lat w półfinale Wimbledonu się podłamał po stracie przełamania. Oby tylko przestał o tym myśleć w czwartym secie.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 05/07/2013 21:48

  ManeS napisał:  
Nie przesadzaj z tym narzekaniem, Janowicz gra jak równy z równym z drugą rakietą świata w życiowym meczu dla siebie. Nie dziwota, że w wieku 22 lat w półfinale Wimbledonu się podłamał po stracie przełamania. Oby tylko przestał o tym myśleć w czwartym secie.



przestamny juz bronic i szukac pozytywow w porazkach bo to sie powoli robi nasza kolejna przywara narodowa. "Polacy nic sie nie stało..." janowicz mial Muraya na kolanach, spierdolił i stawiam orzecghy przeciwko dolarom ze juz jest pozamiatane. Wscieklosc Muraya uzasadniona, bo to zamkniecie dachu z jego punktu widzenia zupelnie niepotrzebne

.patrze teraz na tych nieszczesnych siatkarzy i jaki to krok do tylu zrobilimsy przez rok..


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 05/07/2013 21:53
już stawiałeś w połowie pierwszego seta :) nie no rzeczywiście Janowicz cienki bolek, jak mógł się wkurwić po stracie przełamania!


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Pgn.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6372 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 05/07/2013 22:43
Szkoda, że ten serwis nie dał tylu punktów ile zazwyczaj, za dużo błędów dzisiaj niestety. Nie zmienia to jednak faktu, że wstydu nie ma i turniej dla Polaków udany. Oby nie był to jednorazowy wyskok :)


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 05/07/2013 22:48
Moim zdaniem najważniejsze w serwisie było skupienie się tylko na sile, mniej na kątach. Oczywiście kluczowa była strata tego przełamania w trzecim secie, po której stracił pewność siebie a z kolei Murrayowi już siadało wszystko. Mimo wszystko dobry mecz i dobry turniej.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7009 dni

**




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 05/07/2013 23:55

  anathema napisał:  

  ManeS napisał:  
Nie przesadzaj z tym narzekaniem, Janowicz gra jak równy z równym z drugą rakietą świata w życiowym meczu dla siebie. Nie dziwota, że w wieku 22 lat w półfinale Wimbledonu się podłamał po stracie przełamania. Oby tylko przestał o tym myśleć w czwartym secie.



przestamny juz bronic i szukac pozytywow w porazkach bo to sie powoli robi nasza kolejna przywara narodowa. "Polacy nic sie nie stało..." janowicz mial Muraya na kolanach, spierdolił i stawiam orzecghy przeciwko dolarom ze juz jest pozamiatane. Wscieklosc Muraya uzasadniona, bo to zamkniecie dachu z jego punktu widzenia zupelnie niepotrzebne

.patrze teraz na tych nieszczesnych siatkarzy i jaki to krok do tylu zrobilimsy przez rok..



Weź już przestań pierdolić człowieku. Miał go na kolanach, spierdolił, dostał lekcję i tyle*. Po co takie głupie komentarze? Chyba większość to już widziała Janowicza w finale jak gładko ogrywa 3:0 rywala. Ludzie trochę pokory, chłopak, który zrobił ogromny postęp przez ostatni rok, gra 1 półfinał w wielkim szlemie, przegrywa i już jakieś ale się słyszy, że chuj, dupa i pizda w jednym. Moim zdaniem taki kubeł zimnej wody mu się przyda, strasznie wkurwiały mnie komentarze asów ze studia, którzy chyba aż przepompowali balonik. Jeśli będzie się tak rozwijał jak przez ostatni sezon to myślę, że za kilka lat będziemy mogli go częściej oglądać w półfinałach i bardzo możliwe, że w finałach, ma talent, serducho do gry też ma, teraz pozostała już tylko praca i doszkalanie swoich umiejętności, aby doprowadzić je do perfekcji. Różnie się może życie potoczyć, wiadomo, ale jeśli wszystko pójdzie dobrze to śmiało chłopak ma przed sobą 10 lat gry gdzieś jeszcze i masę meczy do rozegrania (tych lepszych i tych gorszych). Co niektórzy to chyba zapomnieli, gdzie był Janowicz a Murray ponad rok temu, więc dla przypomnienia Janowicz gdzieś w okolicach 300 miejsca ATP, a Murray w tym samym sezonie wygrywał US Open i był już w pierwszej 5 na świecie + wygrał olimpiadę.

* inna sprawa tyczy się gwiazdy Radwańskiej. Ja nigdy za nią nie przepadałem, gra dziwny tenis, czasem jakby w ogóle na korcie nie myślała, fajnie, że gra i reprezentuje Polskę, na świecie jakąś tam markę sobie wyrobiła ale nie ma co ukrywać, że poza finałem z zeszłego roku to gra głównie dla szmalu po mniejszych turniejach WTA, na których nabiła punkty. Powinna się mocno piznąć w pierś, bo po to jak spierdoliła ten mecz z farbowaną szwabką było koncertowe, a mogła sobie otworzyć drzwi do wygrania całego turnieju.

Pokory trochę, szczególnie dla Ciebie anathema, bo narzekasz ostatnio na wszystko i wszystkich jak typowy Polak :), mój post absolutnie nie ma zamiaru Cię obrażać ani nic z tych rzeczy bo piszesz mądrze wiele razy, ale też ostatnio czasem przesadzasz moim zdaniem. A Janowicza to będzie można śmiało ocenić, gdzieś za 2 lata jak się ustabilizuje i "ułoży".

Moim zdaniem wielkie brawa i szacunek się chłopakowi należy, bo nie jeden w takiej samej sytuacji osrałby się po pas i byłoby gładkie 3:0 i do domciu, a tu była walka i charakter.

Ostatnio edytowany przez: nara, 6 lipca 2013, 15:36 [1 raz(y)]


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6772 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 06/07/2013 01:34
Pierwszy półfinał szlemowy i pierwszy(?) mecz na głównym korcie, przy całej publiczności kibicującej rywalowi (jeden z lepszych na świecie), do tego seria przegranych gemów i według Was miało to po nim spłynąć jak woda po kaczce? Chłopak wdziera się szturmem do top 20 ATP, a dostaje od Was (zwłaszcza głównego forumowego malkontenta i pesymisty anathema) zjebę jakby poddał mecz bez walki i wypadał poza pierwszą setkę... Oczywiście, też bym chciał więcej, ale chyba tylko ktoś kompletnie nieznający się na tenisie widział go już w finale. Oczywiście, była iskierka nadziei, ale zaledwie iskierka. Mam nadzieję, że Janowicz dalej będzie się rozwijał i za rok czy dwa regularnie będzie dawcą emocji w szlemach i nie tylko.


P. S.
YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6961 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 06/07/2013 11:14
Właśnie obejrzałem powtórkę wczorajszego meczu siatkarzy z Amerykanami. Totalny brak formy, szarpana gra i...zwycięstwo które trzeba chyba pod cud podciągać. ME za pasem, a póki co chłopaki wyglądają jakby byli z pierwszej łapanki.


POGOŃ 100% SZCZECIN
W Miarę Obiektywny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 06/07/2013 12:34

  anathema napisał:  
brak mi juz słów, jestesmy mistrzem w dawaniu ciała, wczoraj radwanska, dzis janowicz, rece opadaja.

ps i jeszcze ci siatkarze. mamy komplet ;/



Człowieku kurwa ogarnij się. Facet gra najważniejszy mecz życia na takim poziomie w wieku 22 lat, całe trybuny przeciwko niemu a po drugiej stronie jedna z lepszych rakiet świata. Kurwa on dopiero zaczyna kariere a ty chcesz od razu od niego zwycięstwa turnieju, to że doszedł do półfinału i grał jak równy z równym to i tak wielki sukces. Pomyśl jak coś napiszesz.


Adrian PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8282 dni

**




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 06/07/2013 14:23

  domin839 napisał:  
Człowieku kurwa ogarnij się. (...) Pomyśl jak coś napiszesz.



Pare postow wyzej zostala zwrocona uwaga. Anathema to nie debil i z pewnoscia zrozumial, wiec sam sie ogarnij i pomysl zanim cos napiszesz.


Hold skladam temu miastu...
NieZnajomy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4210 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 06/07/2013 14:54
Teraz tylko niech Djokovic wygra i pokaze ze ten szko(P)t moze byc jedynie 2 rakieta...


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 07/07/2013 17:16
Djoko dzis gra dosc słabo jak na siebie, niestety. Nie rokuje to zbyt optymistycznie, nie zdzierże cieszącego sie angielskiego szkota jesli zatriumfuje na kortach Wimbledonu. Ale wszystko poki co na to rokuje. Szkoda ze dzis nie gra Del Potro..

Wracając jeszcze do kwestii Janowicza - to do adwersarzy - żeby było jasne i klarowne przesłanie - ja nie neguje tego co dokonał, znam klase Murraya, ale nie trawie czegos takiego jak minimalizm szczególnie w profesjonalnym sporcie, szczególnie ze Andy tego dnia był do ogrania. Nie wolno partaczyć, jesli chce byc sie na topie prowadząc 3-0 czy 4-1 i wtopić seta. Nie wolno i basta!. To dobitnie obrazuje wlasnie sytuacje z Radwańska, ze mysla dobitnie jest jej pozycja w rankingu która nabiła siebie meczami na mniej ważnych turniejach gdzie przeciwniczki z gruntu je olewają. Lisicką wyjaśniła cudownie Bartoli w finale, zeby było śmieszniej zerknijcie sobie w statystyki pojedynków Isi z Francuska. A mniemam ze mimo tego finał by przejebała. Kwestia psychiki i ogólnie mentalności leży i kwiczy, mam nadzieje ze Jerzy nie powielał pejoratywnych cech swojej rodaczki.

Ogólnie silna psychika to najbardziej absurdalny mit wykreowany przez gadające głowy i łykniety przez mase.

i jeszcze odniose sie do tego sloganu "Pokory trochę, szczególnie dla Ciebie anathema, bo narzekasz ostatnio na wszystko i wszystkich jak typowy Polak " także - po co mi pokora, szczególnie z punktu widzenia kibica? zupełnie nie czaje tak postawionej sprawy. szacunek i świadome określanie racii bytu to raz, ale jednocześnie wymaganie i realne ocenianie pewnych kwestii to drugie i takie podejście bynajmniej nic nie ma wspólnego z pokorą.

Ostatnio edytowany przez: anathema, 7 lipca 2013, 17:24 [1 raz(y)]


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7009 dni

**




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 07/07/2013 17:48
Ja tam po cichu jeszcze na Djoko liczę, że na 3:2 wyciągnie :).


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 07/07/2013 17:53

  niuniunin napisał:  
Ja tam po cichu jeszcze na Djoko liczę, że na 3:2 wyciągnie :).



muszą zostać spełnione dwa warunki - Novak musi poprawić serwis, szczogolnie pierwszy no i kwestia scricte juz nie do konca zalezna od Serba- musi wrocic stary poczciwy Andy popełniający niewymuszone błedy. Na teraz to jakies 2,5 raza na niekorzyść Djoko. Optymizm taki ze mentalnie i fizycznie silniejszy jest Djokovic, ale tu jeszcze droga daleka.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 07/07/2013 17:53

  niuniunin napisał:  
Ja tam po cichu jeszcze na Djoko liczę, że na 3:2 wyciągnie :).



Właśnie zaczyna to robić...:) Dropszocik za dropszocikiem... :D w dodatku kilka dobrych wymian wygranych i wreszcie widoczny okres przewagi Novaka.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6286 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 07/07/2013 17:54
dawaj Djoko!


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 07/07/2013 17:59

  Ambasador napisał:  

  niuniunin napisał:  
Ja tam po cichu jeszcze na Djoko liczę, że na 3:2 wyciągnie :).



Właśnie zaczyna to robić...:) Dropszocik za dropszocikiem... :D w dodatku kilka dobrych wymian wygranych i wreszcie widoczny okres przewagi Novaka.



Dropszocik to nie do końca p0zytywnie mi sie kojarzy;) Nie ma co za często go nadużywać, szczególnie ze szkot jest przeczulony na takie zagranie. Dobitnie przekonał sie o tym nasz Jerzyk.

Ogolnie mecz bardzo średniawy, jak i niestety cały turniej.

Powtorze sie aleza serwis Djoko nazey sie wirtualny znicz :( bez tego nie ma złudzen.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 07/07/2013 18:08

  anathema napisał:  

Dropszocik to nie do końca p0zytywnie mi sie kojarzy;) Nie ma co za często go nadużywać, szczególnie ze szkot jest przeczulony na takie zagranie. Dobitnie przekonał sie o tym nasz Jerzyk.

Ogolnie mecz bardzo średniawy, jak i niestety cały turniej.

Powtorze sie aleza serwis Djoko nazey sie wirtualny znicz :( bez tego nie ma złudzen.



Może i tak, ale zobacz, że te dropy Djokovicia skuteczne (ilość dropów vs ilość zdobytych punktów).

Przyznam rację, że ogólnie średniawy, bo moim zdaniem trawa jest najmniej atrakcyjną nawierzchnią do grania. Swoją drogą zastanawiam się, czy nie lepiej by było zasunąć dach, bo święcące cały czas słońce może wpływać na jakość uderzeń.

Fakt, wystarczy zaważyć, że serwis Murray'a nie jest siłowy, a szalenie precyzyjny - przecież On potrafi zaserwować 170 km/h i zdobyć asa...

Ehh... powtórka z drugiego seta... ???


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005