Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 03/07/2013 22:23
Starszy Tomaszewski jest dwa lata młodszy od Bramy Portowej, wiec trzeba czasem przymknąć oko na jego fanaberie, choć smety jakie rzuca w eter są porywające że hej. Demencja tez juz ekstra zaawansowana, najlepiej jak rzuci tekstem "pamiętacie państwo" o akcji która miała miejsce dwie minuty wcześniej... Ale ojca pobił dziś młodszy Tomaszewski który powiedział, że narzeczoną Djoko jest Nemanja Vidic. :D Tęsknię za komentatorami Eurosportu...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6938 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 04/07/2013 08:34

  anathema napisał:  
Starszy Tomaszewski jest dwa lata młodszy od Bramy Portowej, wiec trzeba czasem przymknąć oko na jego fanaberie, choć smety jakie rzuca w eter są porywające że hej. Demencja tez juz ekstra zaawansowana, najlepiej jak rzuci tekstem "pamiętacie państwo" o akcji która miała miejsce dwie minuty wcześniej... Ale ojca pobił dziś młodszy Tomaszewski który powiedział, że narzeczoną Djoko jest Nemanja Vidic. :D Tęsknię za komentatorami Eurosportu...



TDF leci równolegle, Wyrzykowski & Jaroński starają się jak mogą :D


On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6286 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 04/07/2013 17:46
niech go wypierdolą z tej telewizji, przecież idioty się słuchać nie da


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 04/07/2013 18:59
No to jest katorga ;) i te jego wieczne przewidywania i serie po dwóch punktach, pierdolenie cały gem o tym jakie to dziewczyny nie są a na koniec pyta drugiego komentatora o wynik...


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 04/07/2013 22:14
Co do meczu, nie ma co mówić, Radwańska mimo ze dała z siebie wszystko po raz kojeny nie dała rady postawić kropki nad i. cos jest w niej nie tak, nie wiem czy brak jej sily fizycznej, czy inne aspekty rzutują alke powtarza sie to notorycznie gdzie zawodzi w takich momentach. taka szansa jaka była juz sie nie powtórzy, niestety Radwańska niech nadal zaciemnia obrac i nabija punkty na mniej znaczących turniejach i to 4 miejsce mocno zamazuje stan rzeczy. Wypada teraz trzymać kciuki w finale za Francuzkę a nie farbowana "Szkopke"


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6938 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 04/07/2013 22:22
Najsłabszy finał,półfinał i ćwierćfinały od lat. Pomijając już postawę Radwańskiej, to do finału weszła Bartholi która potrafi dostać 2:0 od nienotowanej 15 latki. Lisicki też wielka niewiadoma.

Te które trzymają kobiecy tenis w ryzach niestety odpadły.

Klasyfikacja:
1. Serena Williams
...
długo długo nic
....
2. Sharapova/Azarenka (?)
.....
długo długo nic
....
4. Cała reszta z Isią na czele. Każda potrafi wygrać z każdą.

Tak na dzień dzisiejszy prezentuje się kobiecy tenis. Może i zaraz będą głosy, że czołówka odpadła, ale z czego by żył bet-at-home ;)


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 04/07/2013 22:26
Isia potrafi wygrać z każda, I przegrać tak samo. Ogólnie tenis kobiecy jest relatywnie na bardzo słabym poziomie, dlatego takie Szarapowe czy Azaranki niszczą towarzystwo sila fizyczna. Generalnie sledze te rozgrywki zasadniczo dla Polki inaczej dawno bym sobie to podarował.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6938 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 04/07/2013 22:34
Chciałbym żeby tak było - ale Isia w szatni przegrała już mecz z Lisicki (bo ograła Serenkę to już w przegranej pozycji). Stephens potrafiła sobie poradzić w wczesnej fazie turnieju rok temu z Wllliamsową (tak samo teraz Lisicki w późniejszej), ale do tego potrzeba tego czegoś. Brakuje surowej siły i przysłowiowych jaj. Przereklamowane są jej skróty i zagrania pod siatką (!).



PS. W sumie, długo by dywagować, cieszmy się z tego co jest.

Ostatnio edytowany przez: manisz, 4 lipca 2013, 22:41 [1 raz(y)]


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 04/07/2013 23:43
Kobiecy tenis jest żenujący i to co pisał anathema - ta jej wysoka pozycja w rankingu zamazuje obraz. Lisicka miała więcej argumentów, a tego drugiego seta to sama przegrała. Radwańska nie wygrywa pojedynków tylko przegrywają je jej przeciwniczki swoimi błędami. A jaką wielką jest tenisistką pokazała po meczu...
A z tymi skrótami to jednak muszę powiedzieć, że nie raz potrafi naprawdę zajebisty skrót zagrać z trudnej pozycji tuż za siatkę nie to co kiedyś w pół kortu


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 05/07/2013 14:31
I jeszcze na dodatek Siejewicza zdymisjonuja.:/ Ja rozumiem ze taki jest regulamin ale to juz nadgorliwosc.Kiedy ruda pala kreci walki razem z panem Malkiem walkiem to jest wszystko cacy.Dobrze ze sie facet przyznal,ale z drugiej strony to bedzie koniec jego kariery sedziowskiej.


,,Vi är överallt,,- POGON
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 05/07/2013 14:46
Nadgorliwość? :D Chyba żartujesz. Mieliby go po zapytać jaki kurs był i poklepać po plecach? Jest debilem, że znając konsekwencje swojej pracy pojawił się u stacjonarnego buka i będzie miał za to nauczkę.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 05/07/2013 14:52
Szkoda. Bo w naszej lidze cierpimy na straszny deficyt dobrych (pewnych) sędziów.

Siejewicz według mnie jest jednym (obok Musiała) z najlepszych.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 05/07/2013 14:54
Tutaj nie chodzi o zasadniczość tylko o konsekwencje, a wygląda ze sa równi i równiejsi. Znaleźli tzw "paragraf" na Siejewicza, może komuś na gorze on nie odpowiada. A Malki i Borskie kręcą lody i jest super. Przy okazji -Pogon wygrała za ich kadencji kiedy oni nam sedziowalii choć jeden mecz? Ja ok kiedy pamietam to wieczne plecy i często gęsto w kontrowersyjnych okolicznościach.

Apropo dzisiejszego meczu tenisa- wbrew temu co gada młodszy Tomaszewski oglądamy dość słaby pojedynek póki co...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 05/07/2013 14:56
Też uważam, że to jeden z najlepszych naszych sędziów, ale zapłacić za głupote musi.
Swoją drogą jest tyle internetowych buków a ten mimo, że wiedział jakie mogą być konsekwencje poszedł do buka stacjonarnego :D


g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6706 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 05/07/2013 15:12
Zawodowy sedzia nie ma prawa obstawiac jakichkolwiek zakladow! Pozatym skoro obstawial tenisa, to jakos nie chce mi sie wierzyc, ze nigdy nie pokusil sie o obstawienie naszej kopanej. Dobrze ze go przylapali - jest nieuczciwy to niech spierdala.


- Tylko Pogoń -
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 05/07/2013 15:43

  g napisał:  
Zawodowy sedzia nie ma prawa obstawiac jakichkolwiek zakladow! Pozatym skoro obstawial tenisa, to jakos nie chce mi sie wierzyc, ze nigdy nie pokusil sie o obstawienie naszej kopanej. Dobrze ze go przylapali - jest nieuczciwy to niech spierdala.



A tam, nieuczciwy...kto tam jest uczciwy niech pierwszy rzuci kamieniem. okazał sie frajerem bo nie dosc ze dal sie przyłapać, to jeszcze sie przyznał do tego, zamiast cynicznie zastosować sie do tego moto.: ...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 05/07/2013 16:24
a wg młodszego Tomaszewskiego mecz Djoko - Del Potro to przystawka... :D


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Bolo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6093 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 05/07/2013 16:31
macie jakis dobry stream?


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 05/07/2013 16:31
no dla większości polskiej widowni pewnie tak ;) swoją drogą ciekawe co za pigułkę dostał Del Potro w drugim secie, niech nasz sztab się dowie i kupi ze 2 tiry tego ;)


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6706 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 05/07/2013 16:44

  anathema napisał:  

  g napisał:  
Zawodowy sedzia nie ma prawa obstawiac jakichkolwiek zakladow! Pozatym skoro obstawial tenisa, to jakos nie chce mi sie wierzyc, ze nigdy nie pokusil sie o obstawienie naszej kopanej. Dobrze ze go przylapali - jest nieuczciwy to niech spierdala.



A tam, nieuczciwy...kto tam jest uczciwy niech pierwszy rzuci kamieniem. okazał sie frajerem bo nie dosc ze dal sie przyłapać, to jeszcze sie przyznał do tego, zamiast cynicznie zastosować sie do tego moto.: ...



Dla mnie gosc jest frajerem, bo wogole tam poszedl, a za to, ze sie przyznal ma u mnie akurat plusa. Przynajmniej umial wziac to na klate jak nalezy, a nie robil z siebie debila. Jakos sobie nie wyobrazam, ze pan sedzia udaje glupiego, mowiac, ze tonie on, wszyscy udaja ze nic sie nie stalo i dalej gwizdze mecze. juz wiecej nie rozmywam tematu, pzdr


- Tylko Pogoń -
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005