Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 07/07/2013 18:14

  Ambasador napisał:  

  anathema napisał:  

Dropszocik to nie do końca p0zytywnie mi sie kojarzy;) Nie ma co za często go nadużywać, szczególnie ze szkot jest przeczulony na takie zagranie. Dobitnie przekonał sie o tym nasz Jerzyk.

Ogolnie mecz bardzo średniawy, jak i niestety cały turniej.

Powtorze sie aleza serwis Djoko nazey sie wirtualny znicz :( bez tego nie ma złudzen.



Może i tak, ale zobacz, że te dropy Djokovicia skuteczne (ilość dropów vs ilość zdobytych punktów).

Przyznam rację, że ogólnie średniawy, bo moim zdaniem trawa jest najmniej atrakcyjną nawierzchnią do grania. Swoją drogą zastanawiam się, czy nie lepiej by było zasunąć dach, bo święcące cały czas słońce może wpływać na jakość uderzeń.

Fakt, wystarczy zaważyć, że serwis Murray'a nie jest siłowy, a szalenie precyzyjny - przecież On potrafi zaserwować 170 km/h i zdobyć asa...

Ehh... powtórka z drugiego seta... ???



mozna smiało obwieścić wszem i wocec ze nieuniknione stanie sie faktem. tak tragicznego Djoko dawno nie widzialem. ogolnie ten wimblednon jedzie mi wałkiem o to odpadanie faworytów i turniej meski "pod Szkota" mimo ze trąci szukaniem teorii spiskowych, no ale... nic, trudno, wygra zasłuzenie. wszysto wina Siejewicza , ktoremu zachciało sie obstawiac mecze u buka:D'

jesli idzie o nawierzchnie to zdecydowanie wole US Open czy Australian open. Rollanda Garossa i ogolnie nawierzchni ziemnej tez niespecjalnie lubie (zreszta i sam nie lubie na takiej grac)

edit. Novakowi juz nawet siatka pomaga, niech sfrustruje to Murraya..

Szkot jest Angikiem, cudowna reakcja tej publiki. ciekawe czemu oni tak nie podchodza do pilki, czy jak Szkocja wygrywa np w noge czy rukby tez tak sie cieszą. Generalnie ich wybiorczosc dyscyplin jest tendencyjnie uwarunkowana - w kosza maja Wielka Brytanie, w noge bo sa mocni wiec jest Walia, Anglia, Szkocja... Ku refleksji. Czesc i czołem..

Ostatnio edytowany przez: anathema, 7 lipca 2013, 18:28 [2 raz(y)]


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7484 dni

**




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 07/07/2013 18:43
anthema co Ty jakieś żale wylewasz. :)

w piłkę tak grają, bo Brytyjczycy to tradycjonaliści, od 140 lat tak grają (pierwszy mecz międzypaństwowy Szkocja - Anglia) i już.

Koszykówka daj spokój związek koszykówki powstał przy piłce na wyspach erze nowożytnej i to też specjalnie pod igrzyska, gdzie na igrzyskach też przecież grają jako Wielka Brytania. ;)


Z daleka nie będzie widać.
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 07/07/2013 19:11

  Z daleka nie będzie widać napisał:  
anthema co Ty jakieś żale wylewasz. :)

w piłkę tak grają, bo Brytyjczycy to tradycjonaliści, od 140 lat tak grają (pierwszy mecz międzypaństwowy Szkocja - Anglia) i już.

Koszykówka daj spokój związek koszykówki powstał przy piłce na wyspach erze nowożytnej i to też specjalnie pod igrzyska, gdzie na igrzyskach też przecież grają jako Wielka Brytania. ;)



Chodzi o zasady oraz konsekwencje, w tenisa to juz nie tradycjonaliści ze Szkota taktują jak swojego?;) Ile to razy widzialem jak Andy gral pod Szkocka flaga a tego co widze? Potrzeba chwili, ze tak to ujmę prodowała "nagły afront i rychłe umieszczenia ujednolicona banderę zjednoczonego królestwa. Mnie taka postawa bawi nieco, ale icha tożsamość budzi wątpliwość. Załóżmy hipotetycznie ze Murray był z Irlandii Płn byłby niezły pasztet, co?

Chorwaci mniemam ze cieszyli sie z porazki Serba mimo z swego czasu e tworzyli jakas sztuczna panstwową spojnosc. Nieco absurdalny przykład ale mimo wszystko.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 07/07/2013 19:20

  anathema napisał:  


Wracając jeszcze do kwestii Janowicza - to do adwersarzy - żeby było jasne i klarowne przesłanie - ja nie neguje tego co dokonał, znam klase Murraya, ale nie trawie czegos takiego jak minimalizm szczególnie w profesjonalnym sporcie, szczególnie ze Andy tego dnia był do ogrania. Nie wolno partaczyć, jesli chce byc sie na topie prowadząc 3-0 czy 4-1 i wtopić seta. Nie wolno i basta!.

Ogólnie silna psychika to najbardziej absurdalny mit wykreowany przez gadające głowy i łykniety przez mase.




Znajdź mi tenisistę, który nigdy nie zjebał takiej sytuacji w meczu... Nie da się wiecznie grać idealnych spotkań na najwyższym swoim poziomie, to jest logiczne.
A co do psychiki, to chyba nie grałeś nigdy w tenisa skoro uważasz, że to mit.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 07/07/2013 19:40

  ManeS napisał:  

  anathema napisał:  


Wracając jeszcze do kwestii Janowicza - to do adwersarzy - żeby było jasne i klarowne przesłanie - ja nie neguje tego co dokonał, znam klase Murraya, ale nie trawie czegos takiego jak minimalizm szczególnie w profesjonalnym sporcie, szczególnie ze Andy tego dnia był do ogrania. Nie wolno partaczyć, jesli chce byc sie na topie prowadząc 3-0 czy 4-1 i wtopić seta. Nie wolno i basta!.

Ogólnie silna psychika to najbardziej absurdalny mit wykreowany przez gadające głowy i łykniety przez mase.




Znajdź mi tenisistę, który nigdy nie zjebał takiej sytuacji w meczu... Nie da się wiecznie grać idealnych spotkań na najwyższym swoim poziomie, to jest logiczne.
A co do psychiki, to chyba nie grałeś nigdy w tenisa skoro uważasz, że to mit.



wydawało mi sie z czytajacy zrozumia :) chodziło mi o wykreowanie wszem i wobec tezy o mocnej Radwańskiej, bo juz w jej kontekście prawiłem to mit. Wielokrotnie brutalnie zweryfikowany. I nawet pojedynek z Na LI ktora Isi nie lezy tego stanu nie zmieni. Ale psychika przy wyrównanym potencjale to istotny aspekt i negowanie owego nie podlega nawet dyskusji.

Co do Jurka to zjebal drugiego seta na wlasne zyczenie, njestety. Oczywiscie wygranej to nie dawalo ale mimo wszystko. Ale i tak o ironio wypadl lepiej niz dzis Djoko w meczu finalowym. Niestety moge takze bronic postawionej tezie, iz to jeden w gorszych wielkoszlemowych turniejow jakie uraczylem od dluzszego czasu.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 08/07/2013 22:37

  anathema napisał:  

  ManeS napisał:  

  anathema napisał:  


Wracając jeszcze do kwestii Janowicza - to do adwersarzy - żeby było jasne i klarowne przesłanie - ja nie neguje tego co dokonał, znam klase Murraya, ale nie trawie czegos takiego jak minimalizm szczególnie w profesjonalnym sporcie, szczególnie ze Andy tego dnia był do ogrania. Nie wolno partaczyć, jesli chce byc sie na topie prowadząc 3-0 czy 4-1 i wtopić seta. Nie wolno i basta!.

Ogólnie silna psychika to najbardziej absurdalny mit wykreowany przez gadające głowy i łykniety przez mase.




Znajdź mi tenisistę, który nigdy nie zjebał takiej sytuacji w meczu... Nie da się wiecznie grać idealnych spotkań na najwyższym swoim poziomie, to jest logiczne.
A co do psychiki, to chyba nie grałeś nigdy w tenisa skoro uważasz, że to mit.



wydawało mi sie z czytajacy zrozumia :) chodziło mi o wykreowanie wszem i wobec tezy o mocnej Radwańskiej, bo juz w jej kontekście prawiłem to mit. Wielokrotnie brutalnie zweryfikowany. I nawet pojedynek z Na LI ktora Isi nie lezy tego stanu nie zmieni. Ale psychika przy wyrównanym potencjale to istotny aspekt i negowanie owego nie podlega nawet dyskusji.

Co do Jurka to zjebal drugiego seta na wlasne zyczenie, njestety. Oczywiscie wygranej to nie dawalo ale mimo wszystko. Ale i tak o ironio wypadl lepiej niz dzis Djoko w meczu finalowym. Niestety moge takze bronic postawionej tezie, iz to jeden w gorszych wielkoszlemowych turniejow jakie uraczylem od dluzszego czasu.



Nasi "polscy eksperci" zazwyczaj mają urojenia i zaklinają rzeczywistość.
Fakt, że Radwańska trochę się poprawiła, bo kiedyś jak była jakaś wyrównana walka to na 100% można było stawiać na jej rywalkę. Zawsze się sprawdzało :)
Najlepszy był przykład Mirka Szymkowiaka, który był po prostu zawsze miękki na boisku, a media paranoicy chcieli go wykreować na największego twardziela kadry. Takie skojarzenie :)


NieZnajomy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4210 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 09/07/2013 00:14
Szkoda bo Djoko chyba juz byl za bardzo zajechaniec po tej batalii z Del Potro. Tamten polfinal to powinien byc final. Jebac Muraya. I tak Del Potro jest od niego mocniejszy.


Zawa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5813 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 14/07/2013 20:26
Się dzieje : http://eurosport.onet.pl/lekkoatletyka/pieciu-jamajskich-sportowcow-na-dopingu-wpadlo-dwoch-zlotych-sprinterow/w3fv3


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 05/09/2013 19:40
Polscy koszykarze pojechali po medal, to nasze medialne pompowanie balonika ... :D


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 08/09/2013 15:51
Poziom polskiej koszykówki jest bardziej żenujący od kopanej. A wydawało sie to niemożliwe... Ten Lampe to rzeczona gwiazda naszego basketu? Nieźle.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6881 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 15/09/2013 07:33
Kurwa mać ten boks wkrótce zdechnie. Mayweather ośmieszał Alvareza w każdej rundzie a jeden debil dał 114-114, tego nie zrobił by nawet Małek. Swoją drogą, nie ma i długo nie będzie lepszego zawodnika niż Floyd.


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 15/09/2013 12:16

  Cywil napisał:  
Kurwa mać ten boks wkrótce zdechnie. Mayweather ośmieszał Alvareza w każdej rundzie a jeden debil dał 114-114, tego nie zrobił by nawet Małek. Swoją drogą, nie ma i długo nie będzie lepszego zawodnika niż Floyd.



W kontrakcie Alvarez w razie porażki miał zagwarantowany rewanż a wiadomo że wtenczas Floyd jeszcze więcej kasy by zarobił. Dlatego zrezygnowałem ze stawiania mega kasy na niego czując wałek. Jeden baran pewnie patrzył na ciekawe możliwości.


WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6151 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 15/09/2013 14:41

  Cytat:  
Floyd Mayweather's earnings last night: $41,500,000 in total $3,458,333 per round $1,152,778 per minute $19,213 per second



Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
Bartas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7474 dni

****




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 21/12/2013 15:43
Dzisiaj w skokach dwóch Polaków najlepszych. Janek Ziobro ciekawie ma podpisane markerem narty.
"luz w dupie"- dość oryginalnie


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 21/12/2013 15:54

  Bartas napisał:  
Dzisiaj w skokach dwóch Polaków najlepszych. Janek Ziobro ciekawie ma podpisane markerem narty.
"luz w dupie"- dość oryginalnie



Pojawia się problem kto będzie w drużynie skoczków obok Stocha i Żyły. Widać są efekty sukcesów Małysza. Miło oglądać takie konkursy :)


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 21/12/2013 19:40
a 4-ech w 8-mce ;)

Bardzo ciekawie zapowiada się jutrzejszy konkurs drużynowy gdzie jesteśmy faworytami!

e. a to coś mi się pochrzaniło - znajomy mi powiedział, że jutro (dzisiaj) skaczą, ale najwidoczniej też się mylił ;)

Ostatnio edytowany przez: eF^, 22 grudnia 2013, 14:59 [1 raz(y)]


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 21/12/2013 21:45
Ale przecież jutro nie ma konkursu drużynowego

Kalendarz


V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8107 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 21/12/2013 21:46
Z tą drużyną to spory klopot ma Kruczek... Stoch, Żyła, Kot--> teoretycznie liderzy, dochodzą Ziobro, Biegun, Murańka, Kubacki też był zazwyczaj mocnym punktem drużyny.


MKS
Klim
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5430 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 22/12/2013 13:03
Kot na razie nie ma tego błysku ale do Soczi jeszcze daleko ;) Zaraz TCS i tam może być ciekawie Gregor jak by nie miał jeszcze tej optymalnej formy, jeśli miałbym stawiać to bym stawiał grubą kase na Stocha ;D no i dzisiaj Klemens wygrał kwalifikacje.


Szczecin moim Miastem, Pogoń moim życiem.
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 23/12/2013 21:37

  Klim napisał:  
Kot na razie nie ma tego błysku ale do Soczi jeszcze daleko ;) Zaraz TCS i tam może być ciekawie Gregor jak by nie miał jeszcze tej optymalnej formy, jeśli miałbym stawiać to bym stawiał grubą kase na Stocha ;D no i dzisiaj Klemens wygrał kwalifikacje.



A Stoch wygrał konkurs, Ziobro trzeci. Jeżeli będzie w takiej formie, to może być trzecim pewniakiem do drużyny po Stochu i Żyle. Zobaczymy co będzie na turnieju czterech skoczni. Powinno być ciekawie dla Polaków.
Przypominają mi się czasy jak kibicowało się w latach dziewięćdziesiątych, żeby któryś z Polaków wszedł w konkursie czterech skoczni do finałowej trzydziestki ;)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005