Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7205 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 23/02/2013 18:57
ogarnia ktoś o której ma sie zacząc walka dwoch emerytów? nie gala, a konkretna walka


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 23/02/2013 19:14
Przed mistrzostwami jakiś "fachowiec" mówił o 5 medalach a mniej niż 3 to będzie porażka.
Justynie została szansa na 30 km - bo w dowolnym na 10 km nie ma specjalnych szans, co było dzisiaj widać.
Skoczkowie może powalczą w drużynie.. Stoch obsrał się na miętowo.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Pgn.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6372 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 23/02/2013 19:35

  kus napisał:  
ogarnia ktoś o której ma sie zacząc walka dwoch emerytów? nie gala, a konkretna walka


Mniej więcej o 23.


Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6881 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 23/02/2013 20:32
Kurwa jak można brać ciężkie pieniądze od ludzi za PPV i im serwować takiego zjeba kostyrę. Jak już chcą zdzierać to niech przynajmniej idzie z tym w parze jakaś jakość a nie gawędy idioty.


BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7172 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 23/02/2013 22:09
Ma ktoś może jakiś link do jakiejś nietnącej się transmisji walki??Z góry podziękował


No One Like Us....We don't Care...
xxxDZIKUxxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5573 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 23/02/2013 22:23
http://www.sports4u.pl/ znalazlem cos takiego ale bardzo slaba jakosc.

Juz zablokowane:)

Ostatnio edytowany przez: xxxDZIKUxxx, 23 lutego 2013, 22:41 [1 raz(y)]


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6187 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 23/02/2013 23:25
http://www.activepl.tv/stream1.html moze tutaj?


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 23/02/2013 23:35

  anathema napisał:  
Przed mistrzostwami jakiś "fachowiec" mówił o 5 medalach a mniej niż 3 to będzie porażka.
Justynie została szansa na 30 km - bo w dowolnym na 10 km nie ma specjalnych szans, co było dzisiaj widać.
Skoczkowie może powalczą w drużynie.. Stoch obsrał się na miętowo.



Na 10 km nawet nie wystartuje. Pewnie oszczędza siły na 30 km. W sumie na najdłuższym dystansie zazwyczaj najlepiej jej szło. Według mnie da radę zdobyć medal ;)
http://sport.wp.pl/kat,135754,title,MS-Kowalczyk-nie-wystartuje-w-biegu-na-10-km,wid,15359455,wiadomosc.html?ticaid=1101e8&_ticrsn=5


Zawa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5813 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 24/02/2013 00:06
Ale kabaret 1 miejsce


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 24/02/2013 02:04
Wg sędziów po 5 rundach prowadził Gołota. Jeden dał remis, drugi jednym punktem Andrew, trzeci dwoma punktami Andrew :)


Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6881 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 24/02/2013 02:37
Przy 2 odjętych punktach? Niezłe złodziejstwo. Nie chce mi się sprawdzać ale jestem prawie pewny, że w jednej rundzie jak Andrzej był w opałach pod koniec szybciej zabrzmiał gong o dobre 10 sekund. Ale brawa dla Salety okazał się mniej niepełnosprawny, zasłużony pas polsatu. http://www.pown.it/3029


Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 24/02/2013 04:40
Jak dla mnie wielki szacun dla Salety za postawe w ringu i cala jego kariere oraz karny kutas na czolo Goloty za kolejna, kolejna. kolejna, kolejna, kolejna, kolejna zjebana szansa bo z legendy robi juz z siebie posmiewisko.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 24/02/2013 12:10
No nie mogę, kogoś tu interesował ten pojedynek o pas federacji KFC ?:D


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 24/02/2013 12:55

  Scarface napisał:  
Jak dla mnie wielki szacun dla Salety za postawe w ringu i cala jego kariere oraz karny kutas na czolo Goloty za kolejna, kolejna. kolejna, kolejna, kolejna, kolejna zjebana szansa bo z legendy robi juz z siebie posmiewisko.



Saleta nawpieprzał się sterydów to wygrał.Ogólnie walka nie potrzebna ani jednemu ani drugiemu.Szkoda tylko,że Zimnoch nie zawalczył ze szpilowatym.


Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6881 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 24/02/2013 13:02

  anathema napisał:  
No nie mogę, kogoś tu interesował ten pojedynek o pas federacji KFC ?:D


Boks, nawet w wydaniu parodystycznym, jest dalej bardziej interesujący niż oglądanie gości, którzy w teorii mają skakać a w praktyce głównie siedzą i czekają na kolorowe światełko bo akurat zawiał chujowy wiatr. A nawet jak już się uda wszystkim 50 skoczyć to jest to gówno warte bo każdy miał inne warunki, których ni cholery nie da się sprawiedliwie przeliczyć na te śmieszne punkciki. To ja już wolę freakshow w postaci walk staruszków.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 24/02/2013 13:18
Ogólnie ten KO był komiczny, ledwo sędzia wznowił walkę a Gołota już leciał na twarz ;)


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 24/02/2013 14:28

  ManeS napisał:  
Ogólnie ten KO był komiczny, ledwo sędzia wznowił walkę a Gołota już leciał na twarz ;)



To dopiero jest komedia LINK


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 24/02/2013 17:52

  Cywil napisał:  

  anathema napisał:  
No nie mogę, kogoś tu interesował ten pojedynek o pas federacji KFC ?:D


Boks, nawet w wydaniu parodystycznym, jest dalej bardziej interesujący niż oglądanie gości, którzy w teorii mają skakać a w praktyce głównie siedzą i czekają na kolorowe światełko bo akurat zawiał chujowy wiatr. A nawet jak już się uda wszystkim 50 skoczyć to jest to gówno warte bo każdy miał inne warunki, których ni cholery nie da się sprawiedliwie przeliczyć na te śmieszne punkciki. To ja już wolę freakshow w postaci walk staruszków.



No świetnie, ale co to ma do rzeczy? Imputujesz mi choojowe januszowe podejście do zagadnienia czy jak? Skoki mnie interesują jak zeszłoroczny śnieg, niezależnie od tego czy Małysz osiągał w nich sukcesu czy teraz gdzie jest posucha w tym aspekcie.

"Walki" które maja na celu tylko koniunkturę nabijania kabzy tez są średnio intrygujące. Ale co kto lubi, nie wnikam w preferencje...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6881 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 24/02/2013 18:49
Ja Ci niczego nie imputuje, uważam tylko, że skoki są mało pasjonujące (podobnie zresztą jak piłka ręczna, tenis kobiet i biegi narciarskie). No nie mogę, że też kogoś to tu interesuje? ;)

A tak serio to no offence, tak jak mówisz - co kto lubi.

Swoją drogą ładnie się wczoraj musiał Szpilka zagotować przed TV. :) Nieźle Borek podbił hype na tę walkę.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 24/02/2013 19:05

  Cywil napisał:  
Ja Ci niczego nie imputuje, uważam tylko, że skoki są mało pasjonujące (podobnie zresztą jak piłka ręczna, tenis kobiet i biegi narciarskie). No nie mogę, że też kogoś to tu interesuje? ;)

A tak serio to no offence, tak jak mówisz - co kto lubi.

Swoją drogą ładnie się wczoraj musiał Szpilka zagotować przed TV. :) Nieźle Borek podbił hype na tę walkę.



jasne:) Ale nadal nie kumam tej analogi do całości z tymi skokami. Ja nie lubię przykładowo curlingu (bo nie kumam poniekąd czaczy) i jakos nie podaje przykładu jako argument w dyskusji;)

a skoki nie są złe, tylko paradoksalnie sukcesy Małysza narobily pośrednio szkody tej dyscyplinie.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.12 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005