Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7264 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 30/05/2010 10:59
kliczko jest gamoniem w ostatnim czasie, niech w walce o tytul dadza mu w koncu kogos porzadnego a nie od kilku walk kelnerow (Sosnowskiemu nie uwlaczajac bo fajnie sie zaprezentowal). mysle ze przy obecnej formie ukrainca adamek by go mogl zjesc spokojnie, dragonowi pare ciosow weszlo a jednak goral to kilka klas wyzej jest. co do Dragona to walczyl dzielnie mimo tego ze kliczko pod kazdym wzgledem go przewyzszal (wzrost, waga, zasieg). zatem brawo Albert, wole ogladac ambicje normalnego czlowieka niz napinke kogos kto sie w 2 rundzie sam na dechy kladzie;) co do gali to wejscie kliczki wiocha totalna


100% PD
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6881 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 30/05/2010 11:40
Daj spokój tribu... Powiedz mi kto w obecnej wadze ciężkiej jest w stanie rywalizować z Vitkiem oprócz jego brata? Kliczki nikogo nie unikają dostają całą tzw. czołówkę i ich deklasują bo są po prostu o kilka klas lepsi. Pytam się więc kogo masz na myśli mówiąc 'kogoś porządnego'? Povetkin? Przecież on robi co może żeby walka z Władem nie doszła do skutku (wymyślone kontuzje etc.) bo dobrze wie jak się ona dla niego skończy. Haye? Jest tak szklany i dziurawy w obronie, że od obu braci dostaje KO, zresztą podobnie jak Sasza nie kwapi się do tego pojedynku. A Adamek? Kliczko to nie są zwłoki Gołoty, waciany Estrada ani tłusty fizol Arreola. Nie wiem jak miałby wyglądać scenariusz takiej walki, żeby wygrał Adamek.


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7264 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 30/05/2010 12:34
Haye jest napinaczem strasznym, ma pas od Walujewa bo ten jest jeszcze gorszy co udowodnil w tej wlasnie przegranej walce;) boksem jakos specjalnie sie nie interesuje ale jak dla mnie to ze "Kliczki" nadal maja pasy(od tylu lat) swiadczy tylko o obecnym poziomie wagi ciezkiej.


100% PD
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 07/06/2010 18:49
Pudziek wiedząc że nie ma żadnych szans z Pawłem Nastulą zrezygnował z wrześniowej galii. Emocji jednak nie zabraknie , gdyż w zastępstwie Pudzianowskiego , organizatorzy KSW znalezli innych pajaców lol


  Cytat:  


"Wirtualna Polska" jako pierwsza dowiedziała się, iż Marcin Najman zdecydował się na walkę z Przemysławem Saletą w formule MMA! Zawodnik poinformował nas o tym i w specjalnym liście przesłanym do naszej redakcji zdradził powody swojej decyzji.

Przypomnijmy, że po Najman na łamach naszego portalu twierdził, iż nie jest zainteresowany walką z Saletą. Po publikacjach w poniedziałkowej prasie zdecydował się jednak przyjąć wyzwanie Salety. Do walki może dojść na wrześniowej gali Konfrontacji Sztuk Walki.


***
"Przemku, w dzisiejszym Super Expresie twierdzisz, że się panicznie boję... Jeżeli już, to bardziej o ciebie. Twierdzisz, że jestem bity... Jestem dwukrotnym wicemistrzem Polski w kickboxingu. Stoczyłem 17 zawodowych walk bokserskich, z czego 13 wygrałem.

Przegrałem swój debiut w formule MMA z Pudzianem, na gali KSW. Z tego nie będę się tłumaczył, może w przyszłości dostanę rewanż. Twierdzisz, że płaciłem za swoje bokserskie walki... Tak, ale celowo zapomniałeś dodać, że zarówno za te, które wygrałem, jak i za te, które przegrałem. Bo w boksie sam byłem swoim promotorem. Tak jak bracia Kliczko płacą swoim rywalom. Tak jak ty płaciłeś swoim rywalom za walki w formule K1,bo sam te walki organizowałeś.

Ja wiem, że twoja operacja nie powoduje żadnych ograniczeń. Są ludzie, którzy rodzą się z jedną nerką, są też tacy, którzy rodzą się z trzema. Obawiam się tylko, ze ludzie mogą tego nie wiedzieć. Nie chce z Tobą walczyć, ale po tym co, powiedziałeś, nie pozostawiasz mi jednak wyboru. Pokażesz zaświadczenie od lekarza, że możesz uprawiać sport na poziomie zawodowym (co będzie formalnością) i walczymy!

Kto z nas wygra, nie wiem. To jest tylko sport, który zdążył mnie już nauczyć pokory. Jeżeli wygram, będę chciał rewanżu z Pudzianem. Jeżeli przegram, pozostanie mi zawiesić rękawice na kołku".

Marcin Najman

opracował Artur Mazur, Wirtualna Polska



tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7264 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 07/06/2010 18:57
jaki kraj takie KSW;) żenadą lekką to zajeżdża, Saleta obije morde najmanowi i moze ten sie w koncu zamknie. a pudzian poszedl po rozum do glowy (w koncu magistrem bedzie zaraz;p) i doszedl do wniosku ze Nastula mu dzwignie zalozy i bedzie po zabawie;)


100% PD
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8107 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 16/06/2010 23:25

  Cytat:  
Do Rhein Neckar Löwen dotarła już informacja, że mimo operacji w klinice uznawanej za najlepszą pod tym względem w Niemczech, stan oka naszego znakomitego zawodnika niestety się nie poprawił i szanse na odzyskanie wzroku są znikome.




  Cytat:  
Złe informacje, które są nieoficjalnie przekazywane w Niemczech, dotarły do polskiej reprezentacji. Potwierdza to jedna z osób ściśle związanych z kadrą. - Operacja chyba nic nie dała, wzroku według lekarzy nie da się odzyskać. Choć chciałbym się mylić - mówi "Gazecie".





  Cytat:  
Karol Bielecki będzie musiał zakończyć karierę sportową - dowiedziało się Radio Opole. To wynik kontuzji oka jakiej doznał w ubiegłym tygodniu. Z polskim piłkarzem ręcznym grającym na pozycji lewego rozgrywającego, rozmawiał dzisiaj Sławomir Szmal, bramkarz reprezentacji polski w piłce ręcznej.



Mam nadzieje, ze jeszcze jakos mu uratuja to oko... Wielka szkoda chlopaka :(

Ostatnio edytowany przez: V..., 16 czerwca 2010, 23:31 [2 raz(y)]


MKS
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7264 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 18/06/2010 07:58
szkoda, szkoda. chociaz z kazdej strony naplywaja inne informacje takze nie uwierzę dopoki oficjalki nie uslysze. mam nadzieje, ze Karol sie ogarnie


100% PD
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 18/06/2010 12:04
Dla mnie to był szok jak w wiadomościach usłyszałem o tym wydarzeniu, niestety teraz od samego Karola na razie mało zależy, oby wrócił do zdrowia i dalej Nas, Polskę godnie reprezentował na arenie międzynarodowej.

Zdrowia Karol!!!


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7469 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 18/06/2010 13:42

  www.wp.pl napisał:  

17.06.2010

Mamy bardzo dobre wiadomości w sprawie Karola Bieleckiego. Na szczęście nie sprawdza się czarny scenariusz - pogłoski o nieudanej operacji w niemieckiej Tybindze i konieczności zakończenia kariery przez Karola. Jak się okazuje Bielecki czuje się dobrze i może już wkrótce wrócić do treningów.

Jak informuje "Echo Dnia" czołowy polski piłkarz ręczny może już w piątek opuścić niemiecką klinikę i będzie tam dojeżdżał tylko na rehabilitację. - To dla nas znakomita wiadomość - mówi Marek Adamczak, przyjaciel Bieleckiego.

- Co powiedzieli lekarze? Że oko nie jest w najlepszym stanie, może będą jakieś problemy z widzeniem, ale że będzie widział - zdradza Adamczak.

Nie wiadomo jeszcze, czy Karol będzie dobrze widział na uszkodzone w meczu Polska - Chorwacja oko, ale zdaniem Adamczaka jest szansa na to, że będzie mógł wrócić do sportu na poziomie wyczynowym. Lekarze z kliniki w Tybindze nie mają nic przeciwko temu, by Bielecki wkrótce wrócił do treningów.

Przypomnijmy, że Karol Bielecki to jeden z najlepszych zawodników w historii polskiej piłki ręcznej. Popularny "Kola" to wicemistrz świata z 2007 roku i brązowy medalista MŚ z 2009 roku. Jest uważany za najmocniej rzucającego gracza na świecie.

Za sprawą nowych informacji odetchnąć z ulgą mogą polscy kibice piłki ręcznej, trenerzy i zawodnicy reprezentacji Polski, a także Chorwat Josip Valcić, którego kciuk w przypadkowym starciu uszkodził oko Karola. Młody zawodnik był załamany tym, co się wydarzyło i z niecierpliwością oczekiwał na wiadomości o stanie zdrowia Bieleckiego.



Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 18/06/2010 22:41
Tutaj potwierdzenie, słowa Bieleckiego: KLIK

Dramat..


Zawa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5813 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 19/06/2010 00:01

  eF^ napisał:  
Tutaj potwierdzenie, słowa Bieleckiego: KLIK

Dramat..



szok.


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6772 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 19/06/2010 00:11
I to jeszcze sparing...


P. S.
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7264 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 19/06/2010 11:26
masakra.... wielka szkoda Karola:(


100% PD
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 19/06/2010 13:18
masakra :/ miałem nadzieję, że uda się uratować to oko... wielka szkoda


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7280 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 19/06/2010 13:19

  Karol Bielecki napisał:  
I powiem szczerze - myślałem, że będzie gorzej.



szacunek za siłę..


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7643 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 19/06/2010 13:38
Życie jest jednak pojebane... Szkoda naprawde wielkiego zawodnika i silnego człowieka. Powodzenia.


Babilon Team
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 19/06/2010 15:00
Alez final w rugby. Wlaczylem tv na ostatnie 10 minut , ale warto bylo. W 77 minucie Budowlani podwyzszeniem wyszli na 1 punktowe prowadzenie . W doliczonym czasie Lechia przylozyla i prowadzila. W 88 jeszcze jedno przylozenie Budowlanych i zespol z Lodzi zdoby lmistrzostwo wygrywajac 19-16.


RC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6167 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 23/06/2010 21:16
Dawaj Isner, co to dla ciebie 9 godzin gry w tenisa na wimbledonie!


Bukowe
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 23/06/2010 21:25
o k... lekko przesadzili :]


Pogoń Szczecin MKS!
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 23/06/2010 21:26
o kurwa dopiero zobaczyłem jaki wynik w piątym secie :D to chyba rekord jest ja pamiętam jak kiedyś Samprass z Agassim chyba dograli chyba w sumie 36-40 gemów w piątym secie, teraz jest już ponad 100...


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005