Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8107 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 28/01/2009 00:07
Zimocha uslyszec w koncowce tego meczu bylo by bezcenne;)


MKS
exces
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5689 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 28/01/2009 00:30

  eF^ napisał:  

  Mi$iek napisał:  
cały czas oglądam te filmiki i nie dowierzam... :D:D:D



Dokładnie to samo, radość rozpiera :D



Radość i Duma ;)


tylko prawdziwa przyjaźń to potęga...
Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7103 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 28/01/2009 00:32
Oby więcej takich chwil. :)


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7469 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 28/01/2009 00:42

  Mi$iek napisał:  
cały czas oglądam te filmiki i nie dowierzam... :D:D:D



a ja już myślałem że tylko ja ześwirowałem :D oblukałem już wszystkie możliwe filmiki na necie (niektóre po kilkanaście razy) i mówię wam - za każdy razem jak piłka leeeeeci do norweskiej bramki to się denerwuję, bo pół metra dalej i byłoby nad poprzeczką ...ale ona i tak zawsze wpada :D

w oficjalnym serwisie www.sport.tvp.pl jest dostępnych kilka fajnych filmików z naszego meczu i całych mistrzostw (wywiady przedmeczowe i pomeczowe Polaków, najciekawsze sytuacje z innych spotkań) - polecam wtedy kiedy adrenalina zejdzie już do normalnego poziomu

Ostatnio edytowany przez: Sampaio, 28 stycznia 2009, 01:10 [1 raz(y)]


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6961 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 28/01/2009 00:49

  Sampaio napisał:  

  Mi$iek napisał:  
cały czas oglądam te filmiki i nie dowierzam... :D:D:D



a ja już myślałem że tylko ja ześwirowałem :D oblukałem już wszystkie możliwe filmiki na necie (niektóre po kilkanaście razy) i mówię wam - za każdy razem jak piłka leeeeeci do norweskiej bramki to się denerwuję, bo pół metra dalej i byłoby nad poprzeczką ...ale ona i tak zawsze wpada :D

w oficjalnym serwisie www.sport.tvp.pl jest dostępnych kilka fajnych filmików z mistrzostw(wywiady przedmeczowe i pomeczowe, najciekawsze sytuacje z innych spotkań) - polecam wtedy kiedy adrenalina zejdzie już do normalnego poziomu



podejrzewam że jest nas wielu:D siedze jak zahipnotyzowany i w kólko oglądam tę ostatnia akcje na przemian ze słowami trenera Wenty "14 sekund...to dużo czasu...odbieramy piłke i rzucamy"pewnie jakoś przekręciłem ale sens ten sam:D... magia! te słowa z pewnością przejdą do historii polskiej piłki ręcznej:)

PS dobrze że "hakerzy" z tvp wrzuty nie ogarniają;p filmik już na dysku:D

Ostatnio edytowany przez: YAKIN, 28 stycznia 2009, 01:18 [2 raz(y)]


POGOŃ 100% SZCZECIN
bo(L)ek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7140 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 28/01/2009 10:47
Zmiana godzin nastąpiła..w piatek gramy o 20 :30 a nie jak do tej pory mialo byc o 17:30.Wiadomo gospodarze moga wszystko:)


Ko nie pije,ten kapuje
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6286 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 28/01/2009 10:52
i dobrze :D więcej ludzi zasiądzie przed telewizorami, ale i tak ta publika chorwacka... ja sam mam turniej na Witkiewicza cały weekend, więc lepsza pora :D


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 28/01/2009 11:57
Nowa jednostka czasu-Jedna Wenta-15 sekund hehe... Norwegowie fatalnie rozegrali koncówke,ale to ich problem. Ta przerwa i wprowadzenie bramkarza do przodu wybiły ich z rytmu. A to co zrobił ich bramkarz to... ale jak każdy sport,ręczka także jest grą błędów. ja troche z innej beczki-komuś powinno sie oberwać że zamiast hymnu musieliśmy oglądać blok reklamowy. dla mnie to chaniebny czyn-widocznie reklama proszku czy podpasek są dla poniektórych ważniejsze,niż symbole narodowe.odrębne podziękowanie za stypę,jaką po meczu urządził Dębowski razem ze swoimi gośćmi. Gdyby ktoś włączył w tym momencie TV byłby przekonany, że przegraliśmy ten mecz. Ani odrobiny radości ...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6961 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 28/01/2009 11:59
tak to wyglądało w wielu domach w Polsce:D


POGOŃ 100% SZCZECIN
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7469 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 28/01/2009 13:08
końcówka meczu w niemieckiej telewizji DSF

zwycięstwo nad Norwegią - niesamowite
"...und Polen ist im halbfinale" - bezcenne hihi


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 28/01/2009 13:09

  anathema napisał:  
. A to co zrobił ich bramkarz to....



To nie byl ich bramkarz , tylko zawodnik z pola .


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 28/01/2009 13:43

  goral1982 napisał:  

  anathema napisał:  
. A to co zrobił ich bramkarz to....



To nie byl ich bramkarz , tylko zawodnik z pola .



a tak,zgoda,troche zagalopowałem się,koszulka mnie zmyliła hehe-to był siódmy zawodnik z pola,to nie zmnienia faktu,że źle to rozegrali...ale mimo wszystko szacunek dla trenera Norwegów, to on podjął decyzję o tym, że do półfinału wejdzie albo Norwegia, albo Polska, Wenta powiedział do zawodników to, co sam by zrobił gdyby sytuacja była odwrotna, tym razem rzut monetą był po naszej myśli - orzeł na wierzchu


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7130 dni

***




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 28/01/2009 15:22

  anathema napisał:  

  goral1982 napisał:  

  anathema napisał:  
. A to co zrobił ich bramkarz to....



To nie byl ich bramkarz , tylko zawodnik z pola .



a tak,zgoda,troche zagalopowałem się,koszulka mnie zmyliła hehe-to był siódmy zawodnik z pola,to nie zmnienia faktu,że źle to rozegrali...ale mimo wszystko szacunek dla trenera Norwegów, to on podjął decyzję o tym, że do półfinału wejdzie albo Norwegia, albo Polska, Wenta powiedział do zawodników to, co sam by zrobił gdyby sytuacja była odwrotna, tym razem rzut monetą był po naszej myśli - orzeł na wierzchu



Szacuneczek dla trenera Norwegow ? chyba sie zagalopowales, wiadomo ze beda grali o zwyciestwo, skoro remis im nic nie dawal. Kazdy zespol wycofalby bramkarza w takiej sytuacji, bo dzieki temu zwiekszaja znaczaco szanse na zdobycie bramki, bo jeden zawodnik wiecej w pilce recznej to duzo. W piatek emocji ciag dalszy:)


www.sectorshop.net
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 28/01/2009 19:29

  Czarny napisał:  

  anathema napisał:  

  goral1982 napisał:  

  anathema napisał:  
. A to co zrobił ich bramkarz to....



To nie byl ich bramkarz , tylko zawodnik z pola .



a tak,zgoda,troche zagalopowałem się,koszulka mnie zmyliła hehe-to był siódmy zawodnik z pola,to nie zmnienia faktu,że źle to rozegrali...ale mimo wszystko szacunek dla trenera Norwegów, to on podjął decyzję o tym, że do półfinału wejdzie albo Norwegia, albo Polska, Wenta powiedział do zawodników to, co sam by zrobił gdyby sytuacja była odwrotna, tym razem rzut monetą był po naszej myśli - orzeł na wierzchu



Szacuneczek dla trenera Norwegow ? chyba sie zagalopowales, wiadomo ze beda grali o zwyciestwo, skoro remis im nic nie dawal. Kazdy zespol wycofalby bramkarza w takiej sytuacji, bo dzieki temu zwiekszaja znaczaco szanse na zdobycie bramki, bo jeden zawodnik wiecej w pilce recznej to duzo. W piatek emocji ciag dalszy:)



Fart że Serbia też wygrała z Macedonią, gdyby było inaczej Norwegom starczałby remis :D


Pogoń Szczecin MKS!
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8107 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 28/01/2009 21:27
Komentarz z Radia Gol


MKS
Samo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6360 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 28/01/2009 23:14

  Vega napisał:  



Dobry Komentator:D


Mati.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 29/01/2009 16:25
Orientuje się ktoś o której gra Kubot z Marachem w Australian Open. Transmitują to gdzies?


Jedno brzmienie tysiąca serc - Pogoń Szczecin MKS
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7408 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 29/01/2009 16:51

  Samo napisał:  

  Vega napisał:  



Dobry Komentator:D



Lepsze niż Zimoch :D


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 29/01/2009 17:39

  Mati. napisał:  
Orientuje się ktoś o której gra Kubot z Marachem w Australian Open. Transmitują to gdzies?



Juz grali
KUBOT L./MARACH O. BHUPATHI M./KNOWLES 3-6 1-6


YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6961 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 30/01/2009 11:39
Miałem dzisiaj sen.. Jestem w pracy i dzwoni do mnie kumpel a ja odrazu się go pytam jaki wynik?:
on:33:30
ja: dla Chorwacji
on: nie dla Polski i kilka minut do końca meczu...:D

Jedno się zgadza, w trakcie meczu będe w pracy:/ zobaczy się jak z resztą:)


POGOŃ 100% SZCZECIN
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.11 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005