Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6881 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 16/06/2012 11:21
Dzisiaj, tak trochę w cieniu Euro, bardzo ciekawie za oceanem. Adamek walczy z Chambersem. Zdecydowanie najciekawsza jego walka w ciężkiej (bo umówmy się, że z Kliczko to wiadomo było jak to będzie wyglądać więc 0 emocji). Tutaj może być naprawdę różnie. Ja mam pewne obawy szczególnie po wadzę, gdzie Adamek wniósł 102,1 czyli zdecydowanie najwięcej w karierze. Chambers jak cruiser - tylko 91,6. Wydaje mi się, że takie upasienie czy też dopakowanie Adamka jest błędem, zwłaszcza w walce z szybkim Eddiem.


Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6562 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 16/06/2012 12:39
O której mniej więcej ma rozpocząć się ta walka? Jest transmisja na jakimś otwartym kanale lub na Cyfrze +?


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 16/06/2012 12:42

  Cywil napisał:  
Dzisiaj, tak trochę w cieniu Euro, bardzo ciekawie za oceanem. Adamek walczy z Chambersem. Zdecydowanie najciekawsza jego walka w ciężkiej (bo umówmy się, że z Kliczko to wiadomo było jak to będzie wyglądać więc 0 emocji). Tutaj może być naprawdę różnie. Ja mam pewne obawy szczególnie po wadzę, gdzie Adamek wniósł 102,1 czyli zdecydowanie najwięcej w karierze. Chambers jak cruiser - tylko 91,6. Wydaje mi się, że takie upasienie czy też dopakowanie Adamka jest błędem, zwłaszcza w walce z szybkim Eddiem.



No ja osobiście już od tygodnia czekam z dużą ciekawością na ten pojedynek,dziś budzik w łapę i na żywo chcę obejrzeć.Ta walka już w jakiś sposób pokaże w jakim miejscu jest Tomek,choć generalnie czuję,że może być bardzo ciężko.W ogóle przy Rogerze to ja mam dziwne wrażenie,że Adamek z każdą walką cofa się do tyłu niż idzie do przodu,nie wiem czy to trener się wypalił czy Polak nadzwyczajnie w świecie nie nadaje się do tej wagi ( niby ciosu nie ma,warunków też nie,ale wiadomo jaki poziom prezentuje królewska to tak jak tenis kobiecy ;p ),ale żadna walka w ciężkiej jeszcze mnie nie przekonała.

Wydaje mi się,że około 5 rano będzie,ja wstaje po 4.


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6410 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 16/06/2012 13:11

  Ka. napisał:  
O której mniej więcej ma rozpocząć się ta walka? Jest transmisja na jakimś otwartym kanale lub na Cyfrze +?



o 3 na Polsacie niby ma sie gala zaczynać, tak gdzieś widziałem


Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6881 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 16/06/2012 13:27

  szpadel* napisał:  

No ja osobiście już od tygodnia czekam z dużą ciekawością na ten pojedynek,dziś budzik w łapę i na żywo chcę obejrzeć.Ta walka już w jakiś sposób pokaże w jakim miejscu jest Tomek,choć generalnie czuję,że może być bardzo ciężko.W ogóle przy Rogerze to ja mam dziwne wrażenie,że Adamek z każdą walką cofa się do tyłu niż idzie do przodu,nie wiem czy to trener się wypalił czy Polak nadzwyczajnie w świecie nie nadaje się do tej wagi ( niby ciosu nie ma,warunków też nie,ale wiadomo jaki poziom prezentuje królewska to tak jak tenis kobiecy ;p ),ale żadna walka w ciężkiej jeszcze mnie nie przekonała.

Wydaje mi się,że około 5 rano będzie,ja wstaje po 4.


Adamek zrobił znaczący progres u Bloodwortha. To, że został zepsuty i, że u Gmitruka był lepszy to są bajania ślepców typu Kulej. Bardzo poprawił się w obronie. On po prostu nie ma budowy prawdziwego ciężkiego i wcale nie chodzi tu o wzrost.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 16/06/2012 14:33
Rzeczywiście mogłby na Chambersa darować sobie mase a bardziej koncentrować się na szybkości. Stary dobry Adamek z wagi cruiser zniszczyłby Eddiego. Tak czy inaczej myślę że Tomek wygra i jeśli chce coś osiągnać w HW to jednak musi się minimum tych 100 kg trzymać.


Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6881 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 17/06/2012 11:54
Oj słabo to wyglądało. Te prawe overhandy wchodziły jednorękiemu Chambersowi jak w masło. Co by było jakby miał 2 ręce?


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 17/06/2012 15:01
Żeby sie Tomek nie przejechał na jakimś prawdziwym ciężkim z ta swoją lewą opuszczoną ręką.Większość prawych Eddiego wchodziło. Adamek mocno spięty , zero luzu choć raczej bardziej aktywny tylko że 80% ciosów na garde Chambersa. Pojedynek bardzo wyrównany , nie byłoby krzywdy nawet gdyby sędziowie przyznali zwycięstwo amerykańcowi.


YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6961 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 17/06/2012 17:15
Siatkarze nigdy nie zawodzą! 3:1 z Brazylią i wygrywamy grupę LŚ:)


POGOŃ 100% SZCZECIN
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 18/06/2012 01:55

  YAKIN napisał:  
Siatkarze nigdy nie zawodzą! 3:1 z Brazylią i wygrywamy grupę LŚ:)



Trzeci raz w jednym roku
Ktos wie jak kupic bilety na igrzyska w Londynie - oczywiscie tylko na mecze polakow bo znalazlem na necie bilety na mecze eliminacyjne ale nie wiadomo kto bedzie gral


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6881 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 20/06/2012 11:29
http://www.ringpolska.pl/dawid-kostecki/19469-dawid-kostecki-aresztowany-glazewski-z-royem

No i miał sobie cygan zawalczyć za 10 dni walkę życia ze zwłokami RJJ a tutaj milicja walnęła popisówkę i go zgarnęli bo nie przebywał w miejscu zameldowania tylko w Warszawie. Farsa. Szkoda, że nie zaczekali jeszcze trochę i nie zwlekli go z wagi jak kiedyś Szpilkę bo to już by normalnie akcja na medal była. W zastępstwie najprawdopodobniej zawalczy Głażewski.


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 21/06/2012 10:49
Jakieś szanse, że Cygan jednak powalczy są?


On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6286 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 23/06/2012 17:00
Polska organizatorem ME w piłce ręcznej mężczyzn w 2016 roku.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 23/06/2012 17:16

  Misiek. napisał:  
Polska organizatorem ME w piłce ręcznej mężczyzn w 2016 roku.



Wszystko fajnie pięknie, tylko znów impreza takiej rangi omija nasze Miasto...


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7801 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 23/06/2012 18:29

  Ambasador napisał:  

  Misiek. napisał:  
Polska organizatorem ME w piłce ręcznej mężczyzn w 2016 roku.



Wszystko fajnie pięknie, tylko znów impreza takiej rangi omija nasze Miasto...


za
http://handball-polska.pl/?p=13798


  Cytat:  
ZPRP w swojej aplikacji postawił na największe – poza Warszawą – miasta w Polsce, w których są lub będą największe sportowe hale mogące pomieścić często więcej niż 10 000 widzów. Chodzi o gdańsko-sopocką Ergo Arenę, łódzką Atlas Arenę, wrocławską Halę Stulecia, katowicki Spodek i budowaną halę w krakowskich Czyżynach, która ma być oddana do użytku w 2013 roku.


naszą pseudohale to juz chyba od razu przerobic na galerie handlową, no chybą ze kogoś będą jarać wystawy psów i jaszczurek ;]


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7178 dni

**




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 24/06/2012 09:59
Dramat, wydadzą 150 baniek na obiekt, który nie będzie areną żadnych zbliżających się mistrzostw, a temat stadionu to dalej tabu bo "nie ma kasy".


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7264 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 24/06/2012 11:13

  avelyn napisał:  
naszą pseudohale to juz chyba od razu przerobic na galerie handlową, no chybą ze kogoś będą jarać wystawy psów i jaszczurek ;]


ewentualnie "kiesdabylju":)


100% PD
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 26/06/2012 16:43

  Cytat:  
Jak oficjalnie podaje Polska Agencja Prasowa w poważny konflikt z prawem wszedł jeden z polskich managerów i promotorów sportów walki Dariusz Ch. z Gliwic. Z przyczyn oczywistych nie podajemy nazwy organizacji reprezentowanej przez niego.

Według informacji sprawa ma związek z akcją rzeszowskiej Prokuratury Apelacyjnej, która prowadziła działania mające na celu ściganie przestępstw e-hazardu i korupcji urzędników państwowych na styku z prywatnym biznesem, ale nie tylko, bowiem w grę wchodzą znacznie poważniejsze przestępstwa jak działalność w zorganizowanej grupie przestępczej. Sprawę prowadzi też Centralne
Biuro Antykorupcyjne (CBA) a także Centralne Biuro Śledcze (CBŚ).

Cytujemy za PAP informację: "52 osoby zostały zatrzymane w związku z organizowaniem hazardu internetowego. Wśród podejrzanych jest szef grupy przestępczej, właściciele lokali, gdzie ustawiano urządzenia do gier oraz tzw. operatorzy zajmujący się rozliczaniem finansowym. Jak poinformował we wtorek szef wydziału Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Apelacyjnej w Rzeszowie Damian Mirecki, grupa instalowała w różnych lokalach na terenie kraju (najczęściej były to bary, stacje paliw, salony gier) maszyny do gier wraz ze specjalnym oprogramowaniem umożliwiającym łączenie z serwerem internetowym. Grupa działała od maja 2010 do czerwca 2012 roku na terenie całego kraju, głównie Śląska, Wielkopolski i Pomorza oraz m.in. Bydgoszczy, Bielska Białej, Nowego Targu, Żywca.

Głównym podejrzanym jest 43-letni Dariusz Ch. z Gliwic. Prokuratura zarzuciła mu założenie i kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą zajmującą się organizacją gier hazardowych w internecie, a także prowadzenie fikcyjnej firmy, za pośrednictwem której podpisywano umowy dzierżawy powierzchni w lokalach.

Ch. zarzucono też pranie brudnych pieniędzy. Miał bowiem wpłacić uzyskane z nielegalnych gier pieniądze jako udział w jednej z legalnie działających w kraju spółek, zajmującej się organizacją pokazów sportów walki. Ch. jest jej jedynym udziałowcem. Ponadto jest on podejrzany o zlecenie pobicia jednego z tzw. operatorów, który nie oddał mu należnych pieniędzy z gier hazardowych.
Struktura grupy przestępczej była wielopoziomowa. Na szczycie stał szef, niżej w hierarchii stali operatorzy, którzy zajmowali się rozliczeniami finansowymi, serwisowaniem urządzeń do gier oraz ich ustawianiem w lokalach. Najniżej w hierarchii byli właściciele lokali, w których instalowano urządzenia.

Zdaniem Mireckiego jedno urządzenie mogło generować średnio zyski od kilku do kilkudziesięciu tys. zł miesięcznie, a takich urządzeń w kraju grupa zainstalowała kilkaset. Prokurator podkreślił, że zyski te były wolne od podatków, gdyż podejrzani działali w szarej strefie. Uzyskane z gier pieniądze były dzielone między szefa a pozostałych członków grupy przestępczej, z czego 40-50 proc. otrzymywał właściciel lokalu, a pozostała kwota przypadała operatorom i szefowi.

Podczas zatrzymań podejrzanych w ich domach i lokalach zabezpieczono kilkaset terminali internetowych oraz dokumentację elektroniczną, serwery, komputery, nośniki pamięci, na których zaprogramowane były kody służące do łączenia terminali z kasynem internetowym.

Zatrzymani usłyszeli zarzuty dotyczące udziału w zorganizowanej grupie przestępczej oraz naruszenia ustawy karno-skarbowej. Grozi im za to wysoka grzywna i kara więzienia do 10 lat. W śledztwie tym podejrzanych jest łącznie 60 osób, z których 52 zostały zatrzymane w ubiegłym tygodniu, a pozostałe wcześniej. Jest to drugie śledztwo dotyczące hazardu internetowego prowadzone przez rzeszowską prokuraturę apelacyjną. W tamtym podejrzanych łącznie jest 68 osób, także z terenu całego kraju".

Na razie trudno komentować całe wydarzenie, ale jak udało nam się dowiedzieć od kilku dni z środowiska sportów walki docierały enigmatyczne informacje o wielkiej aferze i przyszłości polskich sportów walki, czym należało się martwić jak widać z tej informacji PAP'u. Będziemy informować naszych czytelników o tej bulwersującej sprawie, bo niewątpliwie jest ona rozwojowa i nie da się jej zamieść pod dywan "dla tzw. dobra sportów walki".

boxingnews.pl



No to chyba KSW już nie musi się martwić o konkurencję...

Przypadek? ;)


Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6562 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 30/06/2012 20:38
Transmisja z dzisiejszej gali będzie na jakimś otwartym kanale lub na kanale dostępnym na Cyfrze+? Miało być pay per view, ale chyba po zamknięciu Kosteckiego zrezygnowali z tego, a może się mylę?


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 30/06/2012 20:45

  Ka. napisał:  
Transmisja z dzisiejszej gali będzie na jakimś otwartym kanale lub na kanale dostępnym na Cyfrze+? Miało być pay per view, ale chyba po zamknięciu Kosteckiego zrezygnowali z tego, a może się mylę?



PPV dalej aktualne.Klik

Tutaj masz gale z Łodzi i kilka linków on-line.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005