Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4527 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 22/01/2014 07:18
Początek znowu męczarnie do oglądania i gonienie wyniku. Potem już nareszcie było super i pewna wygrana ;) To jednak Chorwacji mają teraz lepszy bilans bramkowy od naszych, przy równej liczbie punktów i musimy dziś wygrać z nimi żeby zagrać w półfinale.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4997 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 22/01/2014 21:31
Niestety, nie ma dzis obron Wyszomirskiego i wynik jest jaki jest... Szmal; wpuszcza wszystko co leci w strone bramki, oczywiście nie winie go za to ale.. Znów wróciły stare klimaty czyli karne i chujowa gra w przewadze. No i brak skrzydeł.

Obawiam sie ze skoczny sie wynikiem takim jakim skonczyl sie nasz mecz ze Szwedami, tylko ze w druga strone.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4527 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 23/01/2014 07:43
Cóż trzeba uznać, że Chorwaci byli lepsi. W końcówce jakaś iskierka jeszcze się zatliła na skuteczną Pogoń, ale tylko na chwilę :) Tak jak kolega wyżej pisze brakowało mi głównie gry zespołowej, do skrzydeł. Ile goli Chorwacji nam tak strzelili, a ile Polacy...?
W ogóle gra naszej drużyny jest według mnie oparta w za dużym stopniu na indywidualnościach, a za mało na grze kombinacyjnej - zespołowej. Jak widać tak grając też można sporo ugrać.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4997 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 23/01/2014 11:43
Nie mam juz sił do tej Radwanskiej. Ona juz nic wielkiego nie wygra w tym sporcie.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5417 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 23/01/2014 12:06

  anathema napisał:  
Nie mam juz sił do tej Radwanskiej. Ona juz nic wielkiego nie wygra w tym sporcie.Lepsza okazja się jej nie trafi. Jeżeli oglądałeś, to możesz powiedzieć czy Cibulkova taka dobra, czy Radwańska słaba ?


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 5628 dni

****
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 23/01/2014 12:52

  manisz napisał:  

  anathema napisał:  
Nie mam juz sił do tej Radwanskiej. Ona juz nic wielkiego nie wygra w tym sporcie.Lepsza okazja się jej nie trafi. Jeżeli oglądałeś, to możesz powiedzieć czy Cibulkova taka dobra, czy Radwańska słaba ?Pytanie nie skierowane do mnie, ale pozwolę sobie odpowiedzieć: Godzina i dziesięć minut to powinna być odpowiedź na Twoje pytanie. Lepszej okazji na razie mieć nie będzie... mecz oddany bez walki przez brak sił. Niemniej jednak trzeba oddać Cibulkovej, że zagrała bardzo dobry mecz.

Co do szczypiornistów. Wielkie brawa za walkę, tak czy inaczej wyszli z głębokiej dupy za przeproszeniem. Zdecydował początek drugiej połowy, ale i tak szacunek za walkę Panowie.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4527 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 24/01/2014 22:56
Dziś przegrana o 5. miejsce w samej końcówce ;) Tak to już jest z tymi horrorami naszych szczypiornistów, że raz się kończą "happy end'em" a raz nie :)

Ostatnio edytowany przez: Janek80, 25 stycznia 2014, 06:14 [1 raz(y)]


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4527 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 26/01/2014 11:05
Szpilka w nocy przegrał i właściwie całą walkę był słabszy, uciekał przed rywalem. No może w ostatniej rundzie zaczął więcej walczyć niż uciekać, to został znokautowany. I tak przegrałby pewnie wyraźnie na punkty. Po tej walce raczej wielkiej kariery bokserskiej nie zrobi...


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5169 dni

**
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 26/01/2014 11:30
No to balonik pompowany do granic możliwości w końcu pękł...:(

Jak tam po walce forumowi ortodoksyjni fani miszcza świata sparingow Artka S? :D

Teraz to już chyba mu tylko Zimna została i obijanie razem z Wawrzykiem węgrów na gali Wojak Boxing Night Garwolin.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4527 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 26/01/2014 13:11
Chciałbym zauważyć, że Szpilka umacnia "sojusz polsko-amerykański".
Po cofnięciu go z Ameryki do Polski przed najważniejszą dla niego walką, czyli potraktowaniu go jak "dupka" pokorniutko wrócił załatwiać dalej formalności wizowe i zapewne był wdzięczny "wujowi samowi", że w ogóle łaskawie wpuścił go na walkę, żeby mógł dostał lanie od Murzyna :)
Widać chłopak wie, że jego miejsce przed "dobrym wujkiem" jest zawsze na kolanach ;)
W USA stawiany jest pewnie jako wzór postawy Polaka :)
Ponoć Atrur ma już propozycje następnych walk :)
http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Szpilka-Jennings-Borek-o-ofercie-dla-Polaka,wid,16359420,wiadomosc.html


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2945 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 26/01/2014 13:21
No i wreszcie ktoś mu pokazał jego miejsce w szeregu...Kozaczek ;)


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5169 dni

**
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 26/01/2014 13:23

  xxjarek05xx napisał:  
No i wreszcie ktoś mu pokazał jego miejsce w szeregu...Kozaczek ;)Pokazać ci twoje posty sprzed kilku miesięcy? :D

PS. Janku , masz rację , Szpila powinien walczyć u naszych braci moskali , zawsze gościnnych i przyjacielskich tak jak np.w Katyniu gdzie wymordowali Naszą elitę albo całkiem niedawno w Smoleńsku gdzie rzucali ciałem prezydenta jak szmatą i okradli zmarłych pasażerów samolotu z kart bankowych i pieniędzy.

Niech żyje przyjazn Polsko-radziecka!

PS 2. nie odpowiadaj idioto :D


Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5360 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 26/01/2014 13:46
A co, pięściarz może być tylko mistrzem świata, albo napierdalać Węgrów i Słowaków? Albo jest kozakiem albo bumem? Zarówno kreowanie mistrza z zawodnika na takim etapie jak Szpilka, jak i skreślanie go było głupie. Chłopaczek ma fizyczny potencjał do boksu i temu zaprzeczyć nie można. Ta walka może być bardzo pożyteczna. Choć przegrał zdecydowanie to nie dostał wpierdolu, a ten pojedynek nie powinien się w żaden sposób odbić negatywnie na jego głowie czy zdrowiu. Pokazał coś, czego wielu polskich pięściarzy przed nim nie miało, pokazał ambicje i jaja, nie zesrał się w walce o stawkę. W ostatniej rundzie mógł doczłapać do końca i w miarę "ładnie" przegrać na punkty ale przycisnął jeszcze przez co spuchł kondycyjnie i przegrał przed czasem. Niemniej jego słabości zostały obnażone. Znowu padł po lewym sierpie. Teraz pytanie jak zareaguje na tę porażkę Artur. Jeśli zadziała zimny prysznic i przestanie robić w koło te same błędy (zostawanie w linach z opuszczonymi łapami, brak jabu, jednowymiarowość w ataku etc), spokornieje trochę i pozwoli promotorom i trenerowi budować swoją karierę spokojniej to może być jeszcze z niego pociecha. Jeśli dalej nie poprawi tych błędów to i tak może dać sporo fajnych walk ale wyżej EBU nie podskoczy. Jeszcze jedna sprawa - według mnie, Szpilka powinien boksować w CW, on jest za mały do ciężkiej w niższej wadze mógłby więcej namieszać. No ale mniejsze pieniądze, mniejsza sława.

eM Szpilka wygląda 10 razy bardziej korzystnie i ma większe perspektywy niż swego czasu wychwalany tu przez Ciebie Grzesiu Proksa (choć jest sporo zbieżności w tych przypadkach).


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5169 dni

**
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 26/01/2014 14:02
Nie pięściarz tylko Artek Szpilka. On miał uczyć Adamka "myczków". Miał być najlepszy na świecie i wzbudzać emocje jak niegdyś Andriu Gołota. Tak przynajmniej mówił :D Jak to teraz wygląda? Z kim on w ogóle walczył? Z Jenningsem? Z chłopem który trenuje boks od 5 lat i na codzien pracuje w banku jako wozny? On naprawdę nie jest żadnym kozakiem. Poza długim zasięgiem ramion , niesamowitej wydolności ,konsekwencji i inteligencji ringowej nie posiada nic. To raczej za mało by zwojować świat.Przecież Artek w starciu z czołówką HW , czyli np. Areola , Stiverne czy chocby z Wilderem skonczyłby jak Majewski ze Stevensem w piątek. Zimny prysznic zadziała na Pinezke tak jak zadziałał na Sosnowskiego po Kliczce i na Adamka po Kliczce którzy pózniej nigdy już nie byli takimi samymi pięściarzami i nigdy nie wrócili do formy sprzed tych pojedynków. Proksa również skończył się po Gołym i tak też będzie ze Szpilą po Jenningsie. By-by Artek :)


Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5360 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 26/01/2014 14:51
A co mnie obchodzi co Szpilka gada w wywiadach? Ja nie oceniam bokserów po tym co pierdolą tylko po tym co widzę w ringu. No ale jeśli już mam się do tego odnieść to lepiej jak ktoś jest pewny siebie (nawet na wyrost) niż zesrany i wiecznie pokorniutki. 100 razy lepszy charakter i podejście do boksu niż taki Kołodziej albo Wawrzyk.

Jennigns jest nikim bo pracuje? W USA 99% bokserów (często nawet mistrzów świata) pracuje oprócz boksu. To nie Europa gdzie dostaje się stypendia za nicnierobienie. "Poza długim zasięgiem ramion , niesamowitej wydolności ,konsekwencji i inteligencji ringowej nie posiada nic" - no gdybyś dołożył jeszcze kilka cech to wyszedłby Ci dominator w HW na lata. Jenningns nie jest wybitny ale jest SOLIDNY w dzisiejszej miernej wadze ciężkiej to bardzo dużo. Idę o zakład że wyboksowałby Twojego zajebistego czołowego prymitywa Arreolę. Przywołujesz jeszcze Wildera? Nie popadajmy w śmieszność. On jest 100 razy bardziej nieprzetestowany niż Szpilka do wczoraj. Dobór przeciwników dla Deontaya to jest kpina i wskazuje najprawdopodobniej na to, że chłopak jest szklany. Po upadnięciu mitu pod tytułem "Pacquiao najlepszym bokserem", Wilder został samodzielnym liderem na liście największych ściem w boksie zawodowym.

Twoje porównania do innych Polaków tez nie na miejscu. Gdzie stary ograniczony Sosnowski, który wyszedł tylko po wypłatę życia albo półciężki Adamek do którego ten opis pasuje tak samo, a gdzie Szpilka? On ma 24 lata i jeszcze dobre 10 lat boksowania przed sobą, ciągle może być lepszy. Owszem z SuperG można by więcej analogii znaleźć bo obaj są jednowymiarowi w ofensywie, za mali w swoich wagach i za dużo oglądali w swoim życiu walk RJJ ale Artur nie zbierał takiego punishmentu jak Proksa z Golovkinem i nie został rozbity. Zresztą w przypadku Grześka przebieg tej walki nie jest niczym dziwnym bo GGG to jest zawodnik na TOP 5 P4P więc taka przegrana ujmy nie przynosi, dopiero potyczka Morą pokazała, że niczego go tamta porażka nie nauczyła i, że chłop ma raczej z górki. Jeśli więc Szpilka w najbliższych walkach znowu przerżnie przez te same błędy i to z kimś słabszym niż Jennings, to powiem "Ok miałeś rację" ale teraz jest jeszcze grubo za wcześnie żeby go skreślać.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5169 dni

**
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 26/01/2014 15:53
Ja oceniam bokserów za całokształt. Szpilka w wywiadach jest "miszczem" świata, tylko nijak ma się to do jego postawy w ringu. Wszystkich wokół krytykuje, Adamka który zlałby go jak dzieciaka chce uczyć "myczków" . Brak mu klasy,pokory, nie potrafi wyciągać wniosków z popełnionych gaf. Najpierw dziadek McCline połamał mu szczęke. Teraz trzeci raz z rzędu leży na deskach po tym samym błędzie. Jest schematyczny , ma gigantyczne braki w obronie i nastawia się jedynie na swój "słynny" lewy sierp.Jego charakter wczoraj zawiódł. Był wyraznie przytłoczony cała otoczka HBO. Niby wciąż się uśmiechał ale widać było że ta sytuacja go przerasta. Mógł słuchać Wasyla, to dalej byłby gwiazdą w Polsce a tak balonik pękł. Kiepski okres ma za sobą Artek. Najpierw go z Wisły Pogońili , teraz taka wpadka z przeciętnym Jenningsem..

Nigdzie nie napisałem że Jennings jest nikim. Niech sobie pracuję, ale chyba widzisz mała róznicę? Pinezka ponad 100 walk amatorskich , kilka lat na zawodostwie kontra chłop który prawie kompletnie nie ma za sobą kariery w boksie amatorskim, od 5 lat trenuje pięściarstwo i na codzień utrzymuje sie z pracy w banku, odbębniając w robocie te 40 h w tygodniu. Arturek ma ten komfort,że nie musi pracować i może całkowicie poświęcić się treningom.Pewnie , Wolak też poza walkami dorabiał sobie na budowie , jak sie potoczyła jego kariera to chyba nie muszę Ci opowiadać. Aby być dominatorem w HW , oprócz wymienionych przeze mnie cech , trzeba posiadać wysokie umiejętności bokserskie ,szybkość,mocne cios a nie tylko "patataj" i do przodu, na rozbijanie przeciwnika. Jennings niestety tego nie ma i jestem przekonany że nawet prymityw Arreola i niesprawdzony Wilder poradziliby sobie z nim. Inteligencję ringową to pewnie i Ty posiadasz , bo jak mniemam potrafisz czytać przeciwnika , jednakże zrealizować te założenia podczas walki to już inna bajka. Z reszta z kim do tej pory walczył Jennings? Bądzmy poważni...Szkoda że z tym mityczmym Pacmanem nie ma odwagi zmierzyć sie niepokonany Money,wciaż wymyślając coraz to bardziej żenujące wymówki. No ale to już temat na dłuższą rozkminkę ;)

Czekam teraz jak Arturo obije paru węgrów, kilku słowaków i otrzyma szansę walki z kimś poważnym. Wtedy wrócę tu i napiszę...
"A nie mówiłem?" :D

Ostatnio edytowany przez: eM, 26 stycznia 2014, 16:07 [4 raz(y)]


Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3527 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 26/01/2014 16:26

  eM napisał:  

  xxjarek05xx napisał:  
No i wreszcie ktoś mu pokazał jego miejsce w szeregu...Kozaczek ;)Pokazać ci twoje posty sprzed kilku miesięcy? :D

PS. Janku , masz rację , Szpila powinien walczyć u naszych braci moskali , zawsze gościnnych i przyjacielskich tak jak np.w Katyniu gdzie wymordowali Naszą elitę albo całkiem niedawno w Smoleńsku gdzie rzucali ciałem prezydenta jak szmatą i okradli zmarłych pasażerów samolotu z kart bankowych i pieniędzy.

Niech żyje przyjazn Polsko-radziecka!

PS 2. nie odpowiadaj idioto :DeM nie siej fermentu jakoby Rosjanie mordowali Polaków w Katyniu.
http://www.tworca.org/katyn.html Prawie całe NKWD było złożone z osób o "nieeuropejskich" korzeniach, żeby nie napisać tego słowa klucza. 80% komunistów w Rosji było tego pochodzenia.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5169 dni

**
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 26/01/2014 16:38
Taa.. a te brakujące 20% to gruzini bo przecież Józek był gruzinem. I jeszcze według potwierdzonego info maszynista prowadzący pociąg był z Tadżykistanu , więc oni tez maczali w tym palce. Bracia moskale nie mieli z tym nic wspólnego!17 września 1939 to tez żydzi wbili nam nóż w plecy,zagrabili połowę ziem i okupowali nasz kraj przez kilkadziesiąt lat.

Ostatnio edytowany przez: eM, 26 stycznia 2014, 16:47 [2 raz(y)]


Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3527 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 26/01/2014 17:03

  eM napisał:  
Taa.. a te brakujące 20% to gruzini bo przecież Józek był gruzinem. I jeszcze według potwierdzonego info maszynista prowadzący pociąg był z Tadżykistanu , więc oni tez maczali w tym palce. Bracia moskale nie mieli z tym nic wspólnego!Zajmij się lepiej problemem ciapatych zamiast podjudzać anty-białe nastroje łykając syjonistyczną propagandę. Rosjanie mają inny problem niż walka z Polakami. Ich wojsko już w 40% tworzą muzułmanie. Twierdzenie że Rosjanie mordowali Polaków w Katyniu jest takie jak to że Polacy są odpowiedzialni za Hołomodor, czyli wielki głód na Ukrainie (w którym zginęło 7.5 miliona ludzi) bo inicjator tej akcji nazywał się Stanisław Kosior.


kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2680 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 26/01/2014 17:05
Nie rozwodząc się specjalnie - zanim sędzia przerwał walkę Artur przegrywał ją dość znacznie na punkty z gościem który według mnie nie ma najmniejszego podjazdu do top10 wagi ciężkiej. Mam nadzieję tylko że wyciągnie teraz z porażki odpowiednie wnioski, skończy się nabijanie rekordu na jakiś kelnerach a przede wszystkim nabierze odpowiedniej ringowej pokory. Walka ponad to pokazała że nawet średniej klasy bokserski taktyk ze szczelną defensywą jest w stanie poradzić sobie ze Szpilą.

Ogółem tak na luzie , w latach 90tych jeden i drugi byłby zwykłym pionkiem i noł nejmem co min. świadczy o poziomie obecnej ciężkiej :)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005