Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5048 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 26/01/2014 17:10

  eM napisał:  
Taa.. a te brakujące 20% to gruzini bo przecież Józek był gruzinem. I jeszcze według potwierdzonego info maszynista prowadzący pociąg był z Tadżykistanu , więc oni tez maczali w tym palce. Bracia moskale nie mieli z tym nic wspólnego!17 września 1939 to tez żydzi wbili nam nóż w plecy,zagrabili połowę ziem i okupowali nasz kraj przez kilkadziesiąt lat.



Rosja była wtedy pod kontrolą żydów. Skup się lepiej na tym że 27 stycznia znowu w Polsce odbędą się obrady Knesetu, a gaz łupkowy jest pod kontrolą firmy której udziałowcem jest George Soros, ta sama osoba która odpowiada za wyprzedaż za bezcen przemysłu jaki został nam po komunie.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 26/01/2014 17:14
To na co czekasz? Ruszaj do walki o czystość białej rasy!Wrzucaj Donatana miłośnika bolszewików na słuchawki i w rytm jego słowiańskiej muzy , jedz na Majdan , ramie w ramie z banderowcami walcz o niepodległość wielkiej Ukrainy! Ups , sorry , na Wołyniu to pewnie tez żydzi mordowali Polaków a nie nasi biali "bracia" z zza wschodniej granicy.Cmentarz Orląt Lwowskich tez notorycznie syjoniści dewastują , w przerwach między obradami Knesetu. Ruskich traktuję na równi z ich "współlokatorami" z Kaukazu więc w sumie chuj mnie obchodzą ich problemy. Pis joł white brother!Anty kebab z werny na 100%. Elo.

Ostatnio edytowany przez: eM, 26 stycznia 2014, 17:20 [1 raz(y)]


Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5048 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 26/01/2014 17:29

  eM napisał:  
To na co czekasz? Ruszaj do walki o czystość białej rasy!Wrzucaj Donatana miłośnika bolszewików na słuchawki i w rytm jego słowiańskiej muzy , jedz na Majdan , ramie w ramie z banderowcami walcz o niepodległość wielkiej Ukrainy! Ups , sorry , na Wołyniu to pewnie tez żydzi mordowali Polaków a nie nasi biali "bracia" z zza wschodniej granicy.Cmentarz Orląt Lwowskich tez notorycznie syjoniści dewastują , w przerwach między obradami Knesetu. Ruskich traktuję na równi z ich "współlokatorami" z Kaukazu więc w sumie chuj mnie obchodzą ich problemy. Pis joł white brother!Anty kebab z werny na 100%. Elo.



Nie słucham rapu, nawet tego spod znaku falangi typu Ptaku bo nie preferuje tej muzyki. Tym bardziej komunisty Donatana. Nie porównuj Wołynia do Katynia. Zamiast wchodzić w dyskusję polityczną idź sobie pokrzyczeć "Ruska kurwa aeaeaeao" bo na więcej Cię nie stać. Dzięki takim patriotom jak Ty Europa nigdy już nie będzie biała i będzie tu coraz więcej kolorowych. Kończę tą dyskusję bo jesteś zbyt ogłupiony syjonistyczną propagandą by wdawać się z Tobą w dyskusje. Nie widzisz tego że Rosjanie tacy jak Mitya z Antisystem śpiewają "... za zbrodnie i kary przeciwko Polakom, nienawiść dziś płynie z naszych ust..."

Ostatnio edytowany przez: Servant, 26 stycznia 2014, 17:37 [2 raz(y)]


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 26/01/2014 17:30
Oho eM wrócił i to z przytupem, także lece po popcorn i z zapartym tchem siadam do czytania;)

Tylko mała dygresja z mojej strony, jakos nie widziałem na tych łamach zbyt wiele osób hołubiących Szpikle, generalnie raczej były po nim jazdy. Ale to takie moje spostrzezenie.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 26/01/2014 17:33
Ja tylko przejazdem chciałem wyrazić swoje zdanie na temat Artka a tu zaraz ataki na moją osobę i gadki o polityce :(

PS. *ruska kurwa aeaeaeaooo!!!

:D

*ruska specjalnie z małej litery Cool


lukas86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6913 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 26/01/2014 17:37

  Fearbringer napisał:  

  eM napisał:  
Taa.. a te brakujące 20% to gruzini bo przecież Józek był gruzinem. I jeszcze według potwierdzonego info maszynista prowadzący pociąg był z Tadżykistanu , więc oni tez maczali w tym palce. Bracia moskale nie mieli z tym nic wspólnego!



Zajmij się lepiej problemem ciapatych zamiast podjudzać anty-białe nastroje łykając syjonistyczną propagandę. Rosjanie mają inny problem niż walka z Polakami. Ich wojsko już w 40% tworzą muzułmanie. Twierdzenie że Rosjanie mordowali Polaków w Katyniu jest takie jak to że Polacy są odpowiedzialni za Hołomodor, czyli wielki głód na Ukrainie (w którym zginęło 7.5 miliona ludzi) bo inicjator tej akcji nazywał się Stanisław Kosior.



Człowieku, co Ty pierdo....? Jeżeli, to żart, lub ironia, to nie wyczułem tego. Oczywiście, że ciapatych należy wysłać wszystkich pod lód, bez wyjątku. Ale nie ma dla Nas Polaków gorszej zarazy, niż czerwona, sowiecka hołota.


TYLKO POGOŃ!
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 26/01/2014 18:21

  eM napisał:  

  xxjarek05xx napisał:  
No i wreszcie ktoś mu pokazał jego miejsce w szeregu...Kozaczek ;)



Pokazać ci twoje posty sprzed kilku miesięcy? :D

PS. Janku , masz rację , Szpila powinien walczyć u naszych braci moskali , zawsze gościnnych i przyjacielskich tak jak np.w Katyniu gdzie wymordowali Naszą elitę albo całkiem niedawno w Smoleńsku gdzie rzucali ciałem prezydenta jak szmatą i okradli zmarłych pasażerów samolotu z kart bankowych i pieniędzy.

Niech żyje przyjazn Polsko-radziecka!

PS 2. nie odpowiadaj idioto :D



Gdzieś Ty się podziewał em tyle czasu "stary przyjacielu" ;) Wysłali Cię na jakiś kurs antyrosyjskiej propagandy gdzie internetu nie było? :)
Jak chcesz to odpowiedz "mędrcu" :)


YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6961 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 26/01/2014 18:26
Polska-Niemcy w barażach o grę w MŚ w piłce ręcznej w Katarze 2015. Będzie wojna!


POGOŃ 100% SZCZECIN
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 26/01/2014 18:26
Watek polityczny z pewnych względów został zamknięty ( a szkoda, bo jest o czym prawic ) ale nie czyńcie OT na zupełnie niepowiązanym z tym zagadnieniem temacie. Byłbym niezmiernie wdzięczny, tym bardziej zdając sobie sprawę niejako z "autopsji" ze to doprowadzi donikad, co najwyżej wycieczkami osobistymi. A to juz przerabialiśmy.

A juz zupełnie w temacie - to co robi Francja z Duńczykami w finale piłki ręcznej to jazda bez trzymanki.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 26/01/2014 18:35

  Janek80 napisał:  

  eM napisał:  

  xxjarek05xx napisał:  
No i wreszcie ktoś mu pokazał jego miejsce w szeregu...Kozaczek ;)



Pokazać ci twoje posty sprzed kilku miesięcy? :D

PS. Janku , masz rację , Szpila powinien walczyć u naszych braci moskali , zawsze gościnnych i przyjacielskich tak jak np.w Katyniu gdzie wymordowali Naszą elitę albo całkiem niedawno w Smoleńsku gdzie rzucali ciałem prezydenta jak szmatą i okradli zmarłych pasażerów samolotu z kart bankowych i pieniędzy.

Niech żyje przyjazn Polsko-radziecka!

PS 2. nie odpowiadaj idioto :D



Gdzieś Ty się podziewał em tyle czasu "stary przyjacielu" ;) Wysłali Cię na jakiś kurs antyrosyjskiej propagandy gdzie internetu nie było? :)
Jak chcesz to odpowiedz "mędrcu" :)



Porwali mnie amerykańscy imperialiści i więzili w Starych Klejkutach , torturując Mc Donaldsem i grożąc wybudowaniem w Polsce tarczy antyrakietowej.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 26/01/2014 18:59

  eM napisał:  

  Janek80 napisał:  

  eM napisał:  

  xxjarek05xx napisał:  
No i wreszcie ktoś mu pokazał jego miejsce w szeregu...Kozaczek ;)



Pokazać ci twoje posty sprzed kilku miesięcy? :D

PS. Janku , masz rację , Szpila powinien walczyć u naszych braci moskali , zawsze gościnnych i przyjacielskich tak jak np.w Katyniu gdzie wymordowali Naszą elitę albo całkiem niedawno w Smoleńsku gdzie rzucali ciałem prezydenta jak szmatą i okradli zmarłych pasażerów samolotu z kart bankowych i pieniędzy.

Niech żyje przyjazn Polsko-radziecka!

PS 2. nie odpowiadaj idioto :D



Gdzieś Ty się podziewał em tyle czasu "stary przyjacielu" ;) Wysłali Cię na jakiś kurs antyrosyjskiej propagandy gdzie internetu nie było? :)
Jak chcesz to odpowiedz "mędrcu" :)



Porwali mnie amerykańscy imperialiści i więzili w Starych Klejkutach , torturując Mc Donaldsem i grożąc wybudowaniem w Polsce tarczy antyrakietowej.



A to chamy. Nie wiem jak niby polskie władze mogły do tego dopuścić...


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 26/01/2014 19:10

  Janek80 napisał:  

  eM napisał:  

  Janek80 napisał:  

  eM napisał:  

  xxjarek05xx napisał:  
No i wreszcie ktoś mu pokazał jego miejsce w szeregu...Kozaczek ;)



Pokazać ci twoje posty sprzed kilku miesięcy? :D

PS. Janku , masz rację , Szpila powinien walczyć u naszych braci moskali , zawsze gościnnych i przyjacielskich tak jak np.w Katyniu gdzie wymordowali Naszą elitę albo całkiem niedawno w Smoleńsku gdzie rzucali ciałem prezydenta jak szmatą i okradli zmarłych pasażerów samolotu z kart bankowych i pieniędzy.

Niech żyje przyjazn Polsko-radziecka!

PS 2. nie odpowiadaj idioto :D



Gdzieś Ty się podziewał em tyle czasu "stary przyjacielu" ;) Wysłali Cię na jakiś kurs antyrosyjskiej propagandy gdzie internetu nie było? :)
Jak chcesz to odpowiedz "mędrcu" :)



Porwali mnie amerykańscy imperialiści i więzili w Starych Klejkutach , torturując Mc Donaldsem i grożąc wybudowaniem w Polsce tarczy antyrakietowej.



A to chamy. Nie wiem jak niby polskie władze mogły do tego dopuścić...



Zmieniając nieco chronologie zamysłu powyższego wywodu: to są niby polskie władze.

A teraz powaznie czas zejsc na teran neutralny bo żeby dokopać sie do tematu właściwego to będzie tu trzeba wykopaliska archeologiczne przeprowadzać.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 26/01/2014 19:20

  anathema napisał:  
Watek polityczny z pewnych względów został zamknięty ( a szkoda, bo jest o czym prawic ) ale nie czyńcie OT na zupełnie niepowiązanym z tym zagadnieniem temacie. Byłbym niezmiernie wdzięczny, tym bardziej zdając sobie sprawę niejako z "autopsji" ze to doprowadzi donikad, co najwyżej wycieczkami osobistymi. A to juz przerabialiśmy.

A juz zupełnie w temacie - to co robi Francja z Duńczykami w finale piłki ręcznej to jazda bez trzymanki.



Masz rację. Trudno było się spodziewać tak szybkiego rozstrzygnięcia i takiego pogromu w finale.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 26/01/2014 19:57

  anathema napisał:  
Watek polityczny z pewnych względów został zamknięty ( a szkoda, bo jest o czym prawic ) ale nie czyńcie OT



Jakoś nie kojarzę, by ten temat był zamknięty... raczej stoczył się naturalnie z braku chętnych do dyskusji:
http://forum.pogononline.pl/temat.php?did=3&tid=5446&strona=284


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 27/01/2014 01:26

  Ambasador napisał:  

  anathema napisał:  
Watek polityczny z pewnych względów został zamknięty ( a szkoda, bo jest o czym prawic ) ale nie czyńcie OT



Jakoś nie kojarzę, by ten temat był zamknięty... raczej stoczył się naturalnie z braku chętnych do dyskusji:
http://forum.pogononline.pl/temat.php?did=3&tid=5446&strona=284



jakis czas byl, ale nieistotne. Wb takim razie adwersarze niech stana w szranki e wiadomym miejscu. Bo na realne spotkanie tu i tak nie ma co liczyć, znając pełną genezę "konwersacji"


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5335 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 27/01/2014 18:04
Widzę że Bulin vel Fearbringer zajął się poważniejszymi sprawami niż gra w FM07 i opowiadanie anegdot z Raba :D


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
Axiom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4414 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 27/01/2014 23:24
.

Ostatnio edytowany przez: Axiom, 13 lutego 2014, 17:27 [2 raz(y)]


Woro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5686 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 09/02/2014 20:35
i... wylądował, mimo że ten sport kompletnie mnie nie jara gratulacje dla Kamila


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 09/02/2014 20:47
tak sie marzy i realizuje marzenia


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 09/02/2014 21:41
"Polska szachownica na rosyjskim niebie" .... :)
pięknie!!!


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005