Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kibic79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7001 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 14/07/2012 23:51

  Anathema napisał:  
czy tylko ja słyszałem jak Dmitruk komentując walke na Chisore czasem mówił sisiora?:D Boks zawodowy, szczególnie w najwyższej wadze dawno umarł, ring to strefa śmierci, a bokserzy(?) to zombi. Liczy sie, jak to sami bokserze określili po walce - show. Normalnie drugi wrestling z tego sie zaczyna robić.

No i ta przyjazna i miła atmosfera po walce, usmiechy, poklepywania, miłe słowka. Urocze. A przed walka była kreowana taka wojna, jak oni to sie nienawidzą... Mdłe to wszystko.



Gmitruk , jednak chlopaki sie lubia :D


http://e-dieselservice.pl/
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 14/07/2012 23:57

  kibic79 napisał:  

  Anathema napisał:  
czy tylko ja słyszałem jak Dmitruk komentując walke na Chisore czasem mówił sisiora?:D Boks zawodowy, szczególnie w najwyższej wadze dawno umarł, ring to strefa śmierci, a bokserzy(?) to zombi. Liczy sie, jak to sami bokserze określili po walce - show. Normalnie drugi wrestling z tego sie zaczyna robić.

No i ta przyjazna i miła atmosfera po walce, usmiechy, poklepywania, miłe słowka. Urocze. A przed walka była kreowana taka wojna, jak oni to sie nienawidzą... Mdłe to wszystko.



Gmitruk , jednak chlopaki sie lubia :D



no właśnie - Gmitruk, sam teraz sie wygłupiłem ;) suma summarum komentowanie dla nich po wczorajszej smutnej wiadomości pewnikiem do łatwych nie należało...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 15/07/2012 07:34

  Cywil napisał:  

  eM napisał:  
Tak czy inaczej - dajmy na to że przeciwnicy byli podobni ale i tak dalej nie ma takiego zachwytu nad Fonfarą jak nad Szpilą. To tez wina promotorów?


Dokładnie tak. To wina promotorów. Nie wiem kto promuje Fonfarę ale im pewnie zależy głównie na zainteresowaniu amerykańskiej polonii i nasz rynek mają w dupie. Dlatego nawet transmisji w polskiej tv nie było (no chyba, że była ale ja o tym nic nie słyszałem).

Tak jak sam piszesz - Szpilce dorobiono zgrabną legendę o kibicowskiej przeszłośc, do tego pobyt w zakładzie karnym i w tym kierunku kreują jego wizerunek. Na ringpolska.pl (które jest przecież własnością A. Wasilewskiego) pisze się miliard artykułów o Arturze, które są następnie publikowane na Onecie (bo taki mają układ). Dodatkowo KP ma kontrakt z Polsatem więc walki i materiały je poprzedzające są w ogólnodostępnej telewizji. Oprócz tego Szpile wyśle się jeszcze do idiotycznego programu w tv (Majewski), porobi się trochę szumu na fejsbukach i innich syfach i gotowe.

To jest wkurwiające ale niestety konieczne. Jaki odsetek ludzi wypowiadających się po walkach ma jakiekolwiek pojęcie o boksie? 5%? Pewnie jeszcze mniej. Myślisz, że cała reszta jest w stanie ocenić klasę danego zawodnika? Patrzą na rekordy albo na to co przeczytają albo usłyszą od komentatora (który najczęściej jest debilem jak Kostyra albo Skrzecz). I takie są realia - przeciętny widz czy też "kibic" to kretyn do którego trzeba trafić nie poprzez boks a poprzez te śmieszne otoczki, legendy i wywiady. Dlatego tego gówna jest tak dużo bo to taki przeciętny widz generuje $ i jego trzeba zwabić. To przez to po walkach więcej jest o Szpilce niż o Proksie mimo, że ten drugi jest na dzień dzisiejszy dużo lepszy i jest w dużo ciekawszym punkcie kariery, niestety ma mniej sprawnego promotora. I dlatego myślę, że nie można mieć pretensji do Wasilewskiego i Szpilki, o to że się lepiej odnajdują w tej kretyńskiej rzeczywistości. To jest biznes, ja sam mam w dupie te wszystkie pozasportowe rzeczy ale uważam, że są one potrzebne, żeby przyciągać ludzi do boksu, by nie był on sportem niszowym.

Dlatego polecam przymknąć oko na te śmieci i patrzeć tylko na ring. A tam Szpilka jest ciekawym, młodym prospektem.

  eM napisał:  
Proksa to zupełnie inna liga. Zarówno jako pięściarz jak i człowiek.Kultura osobista , klasa , szacunek do przeciwnika . Arturek mógłby się od niego uczyć, dlatego też myślę ze własnie przez to ludzie darza go taką sympatią , bez względu na to kto jest jego promotorem.


O tutaj nie byłbym taki pewny. Popatrz na takiego Kołodzieja - też miły, kulturalny potrafi się wypowiedzieć itd. a wielu internetowych szczekaczy nie lubi go właśnie dlatego, że jest bokserem KP.



Ja się na promotorach nie znam, ale uważam, że więcej szumu wokół Szpilki, którego żadnej walki nie widziałem, jest ze względu na to, że walczy we wzbudzającej największe zainteresowanie wśród "przeciętnych kibiców" wadze ciężkiej. Kogoś z niższych kategorii wagowych na pewno trudniej jest wypromować.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 15/07/2012 07:54
http://sport.wp.pl/kat,1909,title,Takiego-meczu-na-Narodowym-jeszcze-nie-bylo,wid,14760603,wiadomosc.html
To pewnie dlatego nie grają w piłkę nożną, na nowo wybudowanych stadionach na euro. Wszystkie przerobią na futbol amerykański i wtedy będą na nich grali :)


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 15/07/2012 11:40

  Cytat:  
Podczas sobotniego studia Polsat Sport przed walką Chisora - Haye Paweł Wójcik poruszył temat ewentualnej walki Artura Szpilki (12-0, 9 KO) z Tomaszem Adamkiem (46-2, 28 KO). Promujący "Szpilę" Andrzej Wasilewski z rezerwą odniósł się do koncepcji szybkiej organizacji takiego pojedynku.

- Myślę, że jeszcze za to za wcześnie, bo ci pięściarze są w zupełnie innym miejscu swoich karier - stwierdził szef grupy KnockOut Promotions.

W podobnym tonie sprawę skomentował Szpilka, który podkreślił, że na razie chce się skoncentrować na budowaniu swojej pozycji rankingowej, dodając jednak, że w przyszłości chętnie spotkałby się z "Góralem", np. na gali organizowanej na stadionie krakowskiej Wisły. - W tej chwili takie nakręcanie to jeszcze taka dziecinada - zaznaczył "Szpila".

ringpolska.pl



Teraz dziecinada a sam zaczął tą żenującą napinke ...

Oj , chyba dziadek McCline wybił mu z głowy MŚ w najbliższych latach :D



  Cytat:  
W telewizyjnym studiu Polsatu w trakcie trwającej właśnie transmisji gali z Londynu, doszło do dość kontrowersyjnej sytuacji, gdy promotor Andrzej Wasilewski skomentował niedawną wypowiedź Tomasz Adamka (46-2, 28 KO) na temat możliwości jego walki z Arturem Szpilką (12-0, 9 KO). Przedstawił to w taki sposób, jakby ze strony "Górala" padła pierwsza krytyczna wypowiedź pod adresem "Szpili", pomijając oczywisty fakt znany czytelnikom bokserskich witryn internetowych, że to właśnie młody pięściarz z Wieliczki zaczął prowokować byłego mistrza świata dwóch kategorii wagowych, w licznych wywiadach video buńczucznie wypowiadając się na temat swojej ewentualnej walki z nim.

Następnie zaprezentowano wypowiedź Szpilki, w której wypowiada się z szacunkiem na temat Adamka i twierdzi, że nie jest jeszcze na poziomie, który umożliwiałby mu walkę z Adamkiem. Wszystko zostało przedstawione w taki sposób, jakby to Adamek prowokował Szpilkę, choć w rzeczywistości jak wiemy było dokładnie odwrotnie. Na szczęście przytomnie i honorowo zachował się obecny w studiu Janusz Pindera, który zwrócił uwagę, że to Adamek cierpliwie znosił liczne zaczepki Szpilki i w końcu odpowiedział na nie, nagabywany przez dziennikarzy.

bokser.org


Ostatnio edytowany przez: eM, 15 lipca 2012, 12:02 [1 raz(y)]


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 20/07/2012 12:49
W sobotę w Szczecinie memoriał Janusza Kusocińskiego

(Urodził się w 1907 r. Zginął rozstrzelany przez hitlerowców w 1940 r. Całe swoje życie związał z walką o niepodległość i sportem. )

Będzie kilka gwiazd LA , bardzo mocno obstawiona tyczka mężczyzn, a cena biletu śmieszna-5zł. Mozna nabyć dzisiaj do 17.00 w Centrum Informacji Turystycznej.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 20/07/2012 20:01
Zaczeło się :D

Obrazek jpg wstawiony na forum


LeOnik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8284 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 20/07/2012 22:01

  szn napisał:  
W sobotę w Szczecinie memoriał Janusza Kusocińskiego

(Urodził się w 1907 r. Zginął rozstrzelany przez hitlerowców w 1940 r. Całe swoje życie związał z walką o niepodległość i sportem. )

Będzie kilka gwiazd LA , bardzo mocno obstawiona tyczka mężczyzn, a cena biletu śmieszna-5zł. Mozna nabyć dzisiaj do 17.00 w Centrum Informacji Turystycznej.



A przed stadionem mozna nabyc jeszcze ?


Veni, vidi, vici
U84%
RM
Zawa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5813 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 21/07/2012 00:12

  eM napisał:  
Zaczeło się :D

Obrazek jpg wstawiony na forum



Po cichu liczę, że Adamek jednak da się sprowokować i zniszczy tego ogórka.


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 21/07/2012 00:12
Nie mam pojęcia. Jak kupowałem to mieli jeszcze duży plik i wątpię, że wszystko poszło ale na Litewskiej nie ma kas biletowych, więc może jakis stolik ustawią czy coś.


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 21/07/2012 11:24
Proksa - Gołowkin 1 września


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6410 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 21/07/2012 13:07

  eM napisał:  
Zaczeło się :D

Obrazek jpg wstawiony na forum



Co jak co, ale jednym to mnie Szpilka zaskoczył. Umie pisać.


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7806 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 21/07/2012 14:01

  Radziu napisał:  

  eM napisał:  
Zaczeło się :D

Obrazek jpg wstawiony na forum



Co jak co, ale jednym to mnie Szpilka zaskoczył. Umie pisać.



Szczególnie jak popelnia takie kwiatki jak "niemogę".


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 21/07/2012 16:54
Można prosić o link do wypowiedzi Tomka ?


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 21/07/2012 18:05

  Cytat:  
- On musi jeszcze długo biegać, trenować, stoczyć wiele świetnych walk, by na walkę ze mną zasłużyć. Co by było, gdybym wszedł z nim do ringu? Ile on ma - 10 czy 11 walk? Pobiłbym go jak dziecko. Co powiedzą Polacy? "Adamek bije się ze słabym". A wszyscy oczekują, że Adamek będzie się bił z najlepszymi - powiedział "Góral", dodając: - Moja droga jest inna, ja patrzę na górną drabinkę.

http://www.ringpolska.pl/tomasz-adamek/20048-adamek-pobilbym-szpilke-jak-dziecko



WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6151 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 21/07/2012 18:40

  eM napisał:  

  Cytat:  
- On musi jeszcze długo biegać, trenować, stoczyć wiele świetnych walk, by na walkę ze mną zasłużyć. Co by było, gdybym wszedł z nim do ringu? Ile on ma - 10 czy 11 walk? Pobiłbym go jak dziecko. Co powiedzą Polacy? "Adamek bije się ze słabym". A wszyscy oczekują, że Adamek będzie się bił z najlepszymi - powiedział "Góral", dodając: - Moja droga jest inna, ja patrzę na górną drabinkę.

http://www.ringpolska.pl/tomasz-adamek/20048-adamek-pobilbym-szpilke-jak-dziecko




Mimo wszystko chciałbym to zobaczyć box


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6871 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 28/07/2012 12:28
Jest srebro ;) Brawo Sylwia Bogacka!


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 29/07/2012 19:36

  Ostry napisał:  
Jest srebro ;) Brawo Sylwia Bogacka!



Szkoda, że narazie tylko jeden medal..


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7153 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 29/07/2012 20:15
Skąd oni kurwagomać biorą "skośnookich polaków" (celowo z małej) do pingla to nie mam pojęcia..zresztą Holenderki też ostatnio jakieś skośnookie się porobiły. Biała flaga


MTS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5878 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 29/07/2012 20:36

  1973 napisał:  
Skąd oni kurwagomać biorą "skośnookich polaków" (celowo z małej) do pingla to nie mam pojęcia..zresztą Holenderki też ostatnio jakieś skośnookie się porobiły. Biała flaga



ze stadionu dziesięciolecia? (też celowo z małej)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.13 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005