Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5556 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 23/12/2009 12:53

  Sampaio napisał:  
kolejny rywal Najmana?

klikNajman wytrzymalby najwyzej minute :)


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5949 dni

*
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 24/12/2009 21:31
ogladal ktos z was gale UFC z 12 grudnia?? Penn z Sanchezem dali rade (tzn jeden z nich:) ) to byla walka a nie Pudzian z Najmanem.
niestety na youtubie ani podobnych wynalazkach nie moge znalezc. ale na torrentach jest, wystarczy poszukac;)


100% PD
BULBO12
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4027 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 30/12/2009 14:54
Głosuj na Tomka Sikorę! Wystarczy kliknąć aby pomóc w wygranej;) Atakujemy!
Od początku grudnia do końca sezonu kibice biathlonu z całego świata mogą brać udział w wyborze biathlonisty lub biathlonistki, który ich zdaniem zasługuje na wyróżnienie. Według nas na pewno na takie wyróżnienie zasługuję Tomek Sikora!
___________________________________________________________________
Poniżej link do głosowania:
http://en.biathlon-award.org/fan_voting.php
Głosować można raz dziennie!
___________________________________________________________________

W głosowaniu internetowym każdy może oddać pięć głosów każdego dnia. Decyzja czy podzielić je na kilku biathlonistów czy oddać całą pulę jednej osobie należy do głosującego. Aby nie rozbijać głosów proponujemy oddać wszystkie 5 na Tomka

W czołówce plasują się zawodnicy niemieccy. Pokażmy im jak polska armia szybko odwróci losy głosowania!

Przekażcie tą informację wszystkim swoim znajomym! Nie muszą być kibicami biathlonu GŁOSUJEMY WSZYSCY! CODZIENNIE! (jak wcześniej zaznaczyliśmy - głosować można raz na 24 godziny)

Głosowanie: http://en.biathlon-award.org/fan_voting.php
Ranking: http://en.biathlon-award.org/ranking.php

Aktualnie Tomek jest na 18 miejscu! Naszym celem jest 1 !


crtz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3953 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 30/12/2009 16:10
już 7 :)


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4733 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 31/12/2009 15:34
Czterech Polaków awansowało do konkursu w Ga-Pa, chociaż oprócz Małysza Polacy skakali w kwalifikacjach słabawo. Szczególnie ciekawy będzie występ Krzysztofa Miętusa, który będzie skakał w ostatniej parze z Koflerem, znając wyniki reszty skoczków :) Może Małysz w dziesiątce najlepszych jutro zamiesza.


BULBO12
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4027 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 02/01/2010 18:25
Głosuj codziennie na Sikorę! Wygrajmy dla niego ten plebiscyt!
Od początku grudnia do końca sezonu kibice biathlonu mogą brać udział w wyborze biathlonisty który ich zdaniem zasługuje na wyróżnienie. Naszym zdaniem na takie wyróżnienie zasługuję Tomek Sikora który w poprzednim sezonie w żadnym starcie nie wypadł poza 20 i bardzo długo był liderem PŚ!
___________________________________________________________________
Poniżej link do głosowania:
http://en.biathlon-award.org/fan_voting.php
Głosować można raz dziennie!(czasem częściej)
___________________________________________________________________

W głosowaniu internetowym każdy może oddać pięć głosów każdego dnia. Mimo iż doceniamy ogromny postęp naszych biathlonistek to bardzo prosimy o oddawanie głosów na Tomka który ma szanse na zwycięstwo w głosowaniu!

W czołówce plasują się zawodnicy niemieccy. Udowodnijmy im że Polacy bez problemu mogą odwrócić losy tego głosowania.

Przekażcie tą informację wszystkim swoim znajomym! Nie muszą być kibicami biathlonu GŁOSUJEMY WSZYSCY! CODZIENNIE! (jak wcześniej zaznaczyliśmy - głosować można raz na 24 godziny jednak czasem zdarza się że nawet częściej więc jeśli masz czas to spróbuj zagłosować kilka razy dziennie)

Głosowanie: http://en.biathlon-award.org/fan_voting.php
Ranking: http://en.biathlon-award.org/ranking.php

Aktualnie Tomek jest na 4 miejscu! Naszym celem jest 1 jednak strata do pierwszej trójki jest bardzo, bardzo duża i MUSIMY ją nadrobić!

Jeśli ktoś ma problemy z głosowaniem to wytłumaczymy wszystko po kolei:
___________________________________________________________________
Wchodzimy na stronę http://en.biathlon-award.org/fan_voting.php -> klikamy na flagę Polski –>oddajemy „pięć strzałów” na Tomka –> jeśli samo głosowanie się nie zakończy to klikamy „end voting” –> a na zakończenie „without participation in the raffle” i nasze głosy są już zaliczone –> później próbujemy głosować jeszcze raz i jeśli pojawiły się znów flagi państw to znaczy że możemy!
___________________________________________________________________

Prosimy o przekazanie informacji wszystkim znajomym aby pomogli nam wygrać ten ranking

Pozdrawiamy wszystkich kibiców biathlonu i życzymy szczęśliwego nowego roku!


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4733 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 05/01/2010 17:49
Martwi brak formy Miętusa w kontekście występu drużyny skoczków na olimpiadzie. Dziś znowu nie zakwalifikował się do czołowej 50 w Bischofschofen zajmując w kwalifikacjach 44 miejsce wśród walczących o awans. Irytujące jest prowadzenie relacji przez austriaków, którzy zażartowali sobie i skoki dwóch Polaków pokazali z kamery umieszczonej przed skoczkami, a nie z boku, jak pokazywali całą reszte skaczących, co oczywiście utrudnia ocenę odległości.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 5834 dni

****
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 05/01/2010 17:59

  Janek44 napisał:  
Martwi brak formy Miętusa w kontekście występu drużyny skoczków na olimpiadzie. Dziś znowu nie zakwalifikował się do czołowej 50 w Bischofschofen zajmując w kwalifikacjach 44 miejsce wśród walczących o awans. Irytujące jest prowadzenie relacji przez austriaków, którzy zażartowali sobie i skoki dwóch Polaków pokazali z kamery umieszczonej przed skoczkami, a nie z boku, jak pokazywali całą reszte skaczących, co oczywiście utrudnia ocenę odległości.Czy to aż tak istotne, że dokładną odległość skoku naszego zawodnika poznasz 2-3 sekundy później???(w sumie też nie mogłem się doczekać poznania odległości skoku Miętusa:P)
Heh poza tym, Ty tak na prawdę liczysz np. na medal naszych na olimpiadzie??? Fajnie by było ale uważam, że szanse mamy nikłe. co do tej kamery toż to pewne było, wszkaże konkurs rozgrywany jest w Austrii, która niedaleko leży Bawarii :D zapewne spisek ale cóż...


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5375 dni

**
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 05/01/2010 19:09

  Janek44 napisał:  
Irytujące jest prowadzenie relacji przez austriaków, którzy zażartowali sobie i skoki dwóch Polaków pokazali z kamery umieszczonej przed skoczkami, a nie z boku, jak pokazywali całą reszte skaczących, co oczywiście utrudnia ocenę odległości.Dziwisz się?! Panie , toż to austriacy , pobratyńcy znanego niegdyś malarza Adolfa H. który raczej nigdy nie przepadał za naszym narodem! Stąd też te bezczelne filmowanie "przed skoczkiem , a nie z boku". Obawiam się że po tym jak Robert opuscił niemiecki team w Formule 1 , teraz nasi zachodni sąsiedzi obrali sobie za cel Miętusa którego chcą wykończyć i pokazać mu miejsce w szeregu eek? Boję się że ich macki sięgają nawet do Vancuver. Podmienią mu narty , ześlą na niego zły "wiater" , pobrudzą mu gogle i nici z medalu...


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4885 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 05/01/2010 20:14

  eM napisał:  

  Janek44 napisał:  
Irytujące jest prowadzenie relacji przez austriaków, którzy zażartowali sobie i skoki dwóch Polaków pokazali z kamery umieszczonej przed skoczkami, a nie z boku, jak pokazywali całą reszte skaczących, co oczywiście utrudnia ocenę odległości.Dziwisz się?! Panie , toż to austriacy , pobratyńcy znanego niegdyś malarza Adolfa H. który raczej nigdy nie przepadał za naszym narodem! Stąd też te bezczelne filmowanie "przed skoczkiem , a nie z boku". Obawiam się że po tym jak Robert opuscił niemiecki team w Formule 1 , teraz nasi zachodni sąsiedzi obrali sobie za cel Miętusa którego chcą wykończyć i pokazać mu miejsce w szeregu eek? Boję się że ich macki sięgają nawet do Vancuver. Podmienią mu narty , ześlą na niego zły "wiater" , pobrudzą mu gogle i nici z medalu...Prowokator ;p widze że steskniłeś sie za konkurami werbalno-pogladowymi w fazach spiskowej teorii dziejów z Jankiem :) A już był spokój :D


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4733 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 05/01/2010 20:37
Widzę, że lubicie trzymać stronę Germanów :) i przyjmujecie czasem z zadowoleniem upokorzenia z ich strony. Co do naszej drużyny to trudno wyrokować, ale uważam że stać ją na np. 5 miejsce, a przy szczęściu nawet więcej. Niestety przy takich skokach jak Miętusa ostatnio mogą nie wejść nawet do drugiej tury, czyli najlepszej ósemki.


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4885 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 05/01/2010 21:13

  Janek44 napisał:  
Widzę, że lubicie trzymać stronę Germanów :) i przyjmujecie czasem z zadowoleniem upokorzenia z ich strony. Co do naszej drużyny to trudno wyrokować, ale uważam że stać ją na np. 5 miejsce, a przy szczęściu nawet więcej. Niestety przy takich skokach jak Miętusa ostatnio mogą nie wejść nawet do drugiej tury, czyli najlepszej ósemki.Janek,nie,ja Cie prosze ciach temat. Upokarzają nas wszyscy,ale czyja to wina? Skoro sami sie nie szanujemy,to dlaczego inni mają to robić? eM ,widzisz co zrobiłeś?:D


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3963 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 09/01/2010 18:40
rewelacyjny final ATP w Doha, Davydyenko nie potrafil nic ugrac w 1 secie z nadalem przegral do 0, teraz wygral drugiego seta w tiebreaku po paru matchballach... no i davydyenko wygral...

wie ktos czy Sikora jutro biegnie?

Ostatnio edytowany przez: ManeS, 9 stycznia 2010, 19:53 [1 raz(y)]


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6154 dni

*
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 16/01/2010 12:14
Kolejne zwycięstwo Justyny Kowalczyk. Tym razem nasza mistrzyni wygrała bieg na 10 km techniką klasyczną w estońskim Otepaa. Oczywiście gdyby nie transmisja LIVE na kanale Eurosport to gówno byśmy widzieli, bo TVP zgodnie z tradycją w tym samym czasie pokazywała program "kochającego Polskę" Wkurzajewskiego i lansujące się tam gwiazdy polskich seriali. Żenada...


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5203 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 16/01/2010 13:38

  Sampaio napisał:  
Kolejne zwycięstwo Justyny Kowalczyk. Tym razem nasza mistrzyni wygrała bieg na 10 km techniką klasyczną w estońskim Otepaa. Oczywiście gdyby nie transmisja LIVE na kanale Eurosport to gówno byśmy widzieli, bo TVP zgodnie z tradycją w tym samym czasie pokazywała program "kochającego Polskę" Wkurzajewskiego i lansujące się tam gwiazdy polskich seriali. Żenada...By tylko forma była na najważniejszych zawodach tego sezonu. Jak cholera licze na przynajmniej jedno złoto Justynyna igrzyskach.
Co do transmisji- a co Ty chcesz? przecież to jest publiczna tv, a gro osób woli przecież seriale i inny taki chłam. Publiczna z bożej łaski... Nie mam żadnych skrupułów że nie płace ryczałtu na ten syf. Ogólnie media w Polsce to jeden wielki chłam od publiczej zacząwszy na polsacie czy tvn-nie kończąc.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3963 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 16/01/2010 15:09
Justyna jest rewelacyjna a Jej forma przyrasta z sezonu na sezon, po tym co pokazala w TdS jestem przekonany ze 1 zloto w Vancouver to minimum na co ją stac.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4900 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 19/01/2010 15:05
Pozostały jeszcze trzy i pół godziny do inauguracji naszych piłkarzy ręcznych w Mistrzostwach Europy. Na sam początek Niemcy także na pewno będzie adrenalinka oby z pozytywnym finałem. 27:25 dla Polski ;)

Ostatnio edytowany przez: D., 19 stycznia 2010, 15:26 [1 raz(y)]


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5949 dni

*
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 19/01/2010 15:17

  Dyzio napisał:  
Pozostały jeszcze trzy i pół godziny do inauguracji naszych piłkarzy ręcznych z Mistrzostwach Europy. Na sam początek Niemcy także na pewno będzie adrenalinka oby z pozytywnym finałem. 27:25 dla Polski ;)oby nasi ich zjedli;) 24:21


100% PD
ZAŁOM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4222 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 19/01/2010 15:19
Jako ze to poniekąd moja dyscyplina sportu, jaram się podwójnie. O ciśnieniu nie trzeba chyba pisać, każdy swoje wie. Mimo że oni się wszyscy doskonale znają czuje że nie będzie super czysto. Tak mała wojenka na dzień dobry, podobna do naszych meczy z ruskimi. Będzie ciekawie, oczywiście tylko zwycięstwo...


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4900 dni
Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 19/01/2010 15:27
Ruscy to jednak mimo wszystko nieco inny (lżejszy) ciężar gatunkowy.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005